Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Alonzo napisał:A spójrz jaka była o nim u nas opinia w poprzednim sezonie? Wystarczyło odejście tego cancera Irvinga i zobacz, jak to na niego wpłynęło. Jeszcze raz powtórzę - wywalenie ze składu Irvinga to ewidentne wzmocnienie  u nas Knicks- nawet jakby Pani Halinka miała za niego grać.

 

Akurat opinia o Tatumie była zawsze dobra, nie pamietam żadnej krytyki jego gry poza tym ze w zeszłym roku nie zrobił kroku w przód względem 1 sezonu :) 

@człowiek...morza może jeszcze raz pokusisz się o ewaluacje wymiany Townsa na Tatuma, bo zdaje się ze 3 miesiące temu pisałeś coś o wielkiej wygranej Orlando? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Tatum jest bardzo dobry, natomiast chciałbym zwrócić uwagę na to, jak rzucenie Kuzmy na Tatuma ułatwiło Lakers wygraną. Zwłaszcza, że Kuzma dalej ma tu w oczach wielu osób opinię kasztana w obronie.

 

Ułatwiło to tez Kuzmie ze było to pod koniec 3 kwarty gdzie Jayson był podwajany jak Harden od połowy boiska i był już trochę zajechany - były tez takie posiadania gdzie nawet jak z piłka był ~Wanamaker to Tatum stojący na 10 metrze był podwajany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

To raczej ostatnia rzecz, jaką powinieneś pisać, mając Townsa w składzie. :) 

Oceniamy całościowo, a przy tak ofensywnym KATie, wszystkim moim graczom wokół niego gra sie raczej łatwiej. :) 

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

A ja nie poradzę nic na to ze przytaczasz taki argument na temat lidera sophomore, samemu mając lidera który wygrał jeden mecz w playoffs przez 5 sezonów i wszedł raz do PO.

Osobiście cieszę się z Russella i nawet - a co mi tam 😜 - tego Malika Beasleya w Wolves, bo wreszcie będzie tam można spróbować coś zbudować wokół KATa. Odnośnie KATa i playoffs wałkowałem temat juz wielokrotnie u nas zatem nie chcę po raz kolejny wywarzać otwartych już drzwi. 

Godzinę temu, tangiers napisał:

Z pamieci to Middleton mial przynajmniej 3 dobre serie w PO, wiec nie wiem czemu jedna seria Mitchella ma go stawiac w lepszym swietle.

Forma liderow Magic w PO, to raczej nie jest najlepszy argument. 
Z mojej strony EOT w tym temacie, licze, ze spotkamy sie w PO i parkiet to zweryfikuje.

 

Nie miałbym nic przeciwko derbom Florydy w playoffs :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eMeS napisał:

Przede wszystkim, świetny ofensywny trymestr THJ!

First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
2019-12-22 2020-02-10 23 23 29.0 5.7 12.6 .450 2.9 6.6 .434 1.9 2.3 .827 0.5 3.1 3.6 2.1 0.7 0.0 1.1 1.7 16.0 11.0 5.9

Miał bardzo ważną rolę w Mavs, gdzie brakuje kreatorów i obok Doncica był jednym z tych co ciągnęli atak. Ba! Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że razem z Currym byli ważniejsi dla zespołu niż Kristaps.

Lubię THJ, gra w Hawks czy teraz w Mavs pięknie obrazuje, jak c***owi pod kątem organizacji i wykorzystania talentu byli/są Knicks.

Niemniej z pogrubionymi tezami ciężko się zgodzić. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

Oceniamy całościowo, a przy tak ofensywnym KATie, wszystkim moim graczom wokół niego gra sie raczej łatwiej. :) 

I calosciowo przy takim rim protection jakie masz to co lepszy finisher bedzie robil w Magic jesien sredniowiecza. Dziwie sie ze nikt za uszy nie ciagnie tematu RoCo, ktory jest elita w team D a obok KATa ssal pale ateraz znowu jest piekny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eMeS napisał:

No z tym Kristapsem może poleciałem (zgodzę się na remis), ale serio jak oglądałem Mavs to tam nie ma kandydatów do odciążenia Doncica w prowadzeniu ataku.

jak na moje to ich siłą właśnie jest, że są w stanie nieobecność doncicia zastąpić grą na paru guardów, którzy ten atak prowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

jak na moje to ich siłą właśnie jest, że są w stanie nieobecność doncicia zastąpić grą na paru guardów, którzy ten atak prowadzą.

Yup, dlatego Heat mają Dallas-esque (ale znacznie bardziej utalentowany) roster, bo tam są Satoransky i Brunson, którzy świetnie nadawaliby się do ról Brunsona i Wrighta, a Ross by zyskał tyle na graniu obok Doncicia i Middletona, co właśnie THJ. 

Hardaway miał marne statystyki bez Doncicia w w tym sezonie, dopiero pod nieobecność Luki teraz w lutym był hot, dalej ma 63%TS z Luką i 53%TS bez niego za cały sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Hardaway miał marne statystyki bez Doncicia w w tym sezonie, dopiero pod nieobecność Luki teraz w lutym był hot, dalej ma 63%TS z Luką i 53%TS bez niego za cały sezon. 

A co ma sezon do oceny trymestru? Hardaway jest mocno chimerycznym scorerem i teraz jest po prostu hot. W opisie podalem jego statystyki bez luki w tym trymestrze:

First
Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
2020-01-31 2020-02-10 7 7 32.0 6.1 13.9 .443 3.0 6.9 .438 2.9 3.1 .909 0.6 2.7 3.3 3.7 0.7 0.0 1.7 1.6 18.1 13.0 7.4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eMeS napisał:

A co ma sezon do oceny trymestru?

  Nie odnosiłem się do oceny trymestru Hardawaya, przecież napisałem, że teraz bez Doncicia grał świetnie tą końcówkę przed ASG. Ale overall ta życiówka THJ to raczej produkt Luki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

  Nie odnosiłem się do oceny trymestru Hardawaya, przecież napisałem, że teraz bez Doncicia grał świetnie tą końcówkę przed ASG. Ale overall ta życiówka THJ to raczej produkt Luki.

Bo ja tu nie mogę sobie pozwolić na niedomówienia, ludzie mi dają 8W w głosowaniach xD

mnie interesuje cześć "świetna gra w tym trymestrze" i tego chciałbym bronic :

btw skoro tyle zyskuje na grze z brunsonem i delonem to murray i white to chyba niezle zastepstwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Coby White wjechał z buta w ten trymestr:

33 pkt przeciwko Suns na TS% 0,694

Dzisiaj w nocy też 33 pkt przeciwko Wizards w wygranym meczu.

Ty lepiej powiedz kto byl MVP tego pierwszego meczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cvbe napisał:

Bilanse wrzucone, najbliżej dodatkowego plusa są Pacers. Każda próba przekonania mnie na priv to -1W :)

Na priv? bardzo haniebne praktyki. Tutaj pisać, MarcusCamby spragniony jest igrzysk :)

11 minut temu, cvbe napisał:

Ogólny bilans od GMa Cavs po 2ch trymestrach:

Fajny pomysł. Też zaraz zerknę jak to u mnie wygląda.

11 minut temu, cvbe napisał:

11    Pelicans    10    15

11    Pelicans    18    35

W  pierwszym trymestrze dałeś mi tylko 8W? Niezły wstyd :)

Zachód:

1. Los Angeles Lakers 39-14

2. Minnesota Timberwolves 38-15

3. Phoenix Suns 37-16

4. Denver Nuggets 36-17

5. Houston Rockets 36-17

6. Sacramento Kings 29-24

7. San Antonio Spurs 27-26

8. Dallas Mavericks 27-26

9. Utah Jazz 25-28

10. New Orleans Pelicans 24-29

11. Oklahoma City Thunder 19-34

12. Golden State Warriors 13-40

13. Portland Trail Blazers 12-41

14. Los Angeles Clippers 9-44

15. Memphis Grizzlies 9-44

Wschód:

1. Charlotte Hornets 40-13

2. Milwaukee Bucks 38-15

3. Toronto Raptors 38-15

4. Orlando Magic 36-17

5. Philladelphia 76ers 34-19

6. Miami Heat 33-20

7. New York Knicks 32-21

8. Indiana Pacers 32-21

9. Atlanta Hawks 29-24

10. Washington Wizards 26-27

11. Boston Celtics 24-29

12. Chicago Bulls 18-35

13. Detroit Pistons 18-35

14. Cleveland Cavaliers 13-40

15. Brooklyn Nets 4-49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.