Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Lucas napisał:

Regularnie podwajany Tatum z rekordem kariery, oj Sota mocno wchodzi w T3.

Ciesze się ze w końcu Tatum dostaje zasłużone brawa- pisałem o tym w kontekście 2 trymestru już ze mam 2 z 3 najlepszych graczy Minnesota/Lakers i nic w tej kwestii się nie zmieniło- nie widzę podstaw by obecnie stawiać Butlera nad Tatumem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Czy Towns to już shutdown?

Jak tam jego sytuacja @Alonzo wygląda?

According to Jon Krawczynski of The Athletic, Karl-Anthony Towns (wrist) "desperately" wants to play again this season.

btw niech ten DLO nie wraca, gra soty z tym mcmuffinem czy jak mu tam i point-forwardem jj wyglada w c*** lepiej
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

W jednym poscie podajesz argument po czym sam go zakopujesz w ziemi ostatnim akapitem. Alonzo przestań się ośmieszać. Zarzucasz Doncicowi ze nic nie pokazał w PO, po czym rzucasz tekstem ze KAT przeważa szalę na twoją korzyść ? 

Gdzieś sie Ronnie nie rozumiemy i wg mnie to Ty sie ośmieszasz tego rodzaju wpisem wyciągając od razu grube działa. 

Doncic nie grał jeszcze w NBA w playoffs i nic dziwnego, że jak sumuje talenty naszych Heat i Magic to wyżej stawiam Magic. Jak Luka pokaże się w tym roku w playoffs i zagra tak, jak na lidera przystało, to pewnie zweryfikuje tu swoje poglądy. Middleton i Vucevic do tej pory też nie maja za bardzo w playoffs się czym chwalić. ja zawsze mogę wyciągnąć tu grę Lowrego - chociażby z poprzedniego sezonu, czy serie Mitchella z jego rookie sezonu, choc nie będę ukrywał, że liczę na obu w tegorocznych playoffs. 

Bardzo fajnie, że biały chłopak z Europy z naszej słowiańskiej Słowenii robi w NBA taki show, ale czasami tego hypeu u nas na forum już się nie da czytać - powiedzieć coś złego na Lukę, to tak jak katolikowi na .. cokolwiek zwiazanego z katolicyzmem, albo wyznawcy PiSu na Jarka lub Smoleńsk.. 

 

6 godzin temu, BMF napisał:

Z tym Lowrym to niezły się rewizjonizm zaczął.  

Lowry przed przyjściem Leonarda miał średnio co ~drugą serię w playoffach, gdzie robił sobie jakieś 7/46 albo inne 4/24  za 3 albo 10ppg na 40%ts faile - nawet w poprzednim sezonie przez dwie pierwsze serie robił jakieś 11ppg na 51%ts or so. 

Oczywiście, gość ma świetny impakt w D czy dobry jako playmaker - ale jako one-two punch KL nie za bardzo ma rację bytu nawet na poziomie pierwszej-drugiej rundy Wschodu (a tego można wymagać od allstara na Wschodzie, bądźmy poważni), bo nie dość, że on nie jest high-usage typem gracza, to jest jeszcze streaky strzelcem, a to jumperkujący guard. 

Porównanie Lowry-Doncic nie ma podstawowego punktu wspólnego, bo Doncic pełni dużo większa rolę na parkiecie w Mavs, a u nas pełniłby inną.

Nie będę ukrywał, że przed BeGM ie śledziłem z taka uwagą Lowrego, jak teraz ale swojego czasu pamiętam serię jego Toronto z oimi rl Miami, gdzie to jego rzut w g7 był decydujacy dla losów serii, to jego pozostanie w hali (chyba nawet w Miami), gdzie w kapturze ćwiczył rzuty. Ktoś tam sie wtedy z niego śmiał, ale jak później trafił to śmichy-chichy ucichły. 

Natomiast przed rokiem, gdzie Toronto było jednym z najczęściej oglądanych przeze mnie teamów - zwłaszcza w playoffs - pisałem, że jego gra w dwóch pierwszych rundach wynikała z tego, że inni ciągnęli grę - no chyba, że Lowry bał sie Orlando ;) 

Lowremu z powodu gry całego Toronto przyczepiono łatkę losera, na szczęście pokazał, że jest inaczej. :) A powiedz mi BMF - kto dziś pamięta cancera Billupsa z Bostonu, czy Minnesoty? Wszyscy maja przed oczami Mr Big Shot/ Clutch z Detroit. :) 

6 godzin temu, polishllama69 napisał:

ani jeden mecz nie dotyczy tego trymestru, tutaj wchodzi jedynie uraz kostki, przez który prewencyjnie pauzował

cóż ja swojego zdania o grze nie zmienię i takie coś jest przykładem dlaczego i dlaczego też miałem zamiar odejść i dlaczego poważnie to przemyślę po sezonie

 

Nasza gra wywołuje u każdego (z wyjątkiem BMFa, ale jak w przyszłym sezonie on też włączy sie do gry po tankowaniu, to i u niego się zmieni nastawienie)emocje i pewne stronnicze interpretacje pod swój skład - to jest nieuniknione. Przykładowo dla Ciebie 15-10 dla Magic to ok bilans, a dla mnie to skandal. :) Poza zwykłym advanced roto, tu mamy możliwość dyskutowania i weryfikowania swoich poglądów na bazie postrzegania przez 29 innych osób które równiez znają się na koszykówce budowanych przez nas drużyn. Nie podchodź do tego jednosezonowo - że teraz musisz i już. Na Zachodzie jest 9-10 teamów które walczą o playoffs i ktoś tak, czy inaczej się będzie w kwietniu wqrwiał jak MMM2121 i Ronie rok temu. :) 

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Ciesze się ze w końcu Tatum dostaje zasłużone brawa- pisałem o tym w kontekście 2 trymestru już ze mam 2 z 3 najlepszych graczy Minnesota/Lakers i nic w tej kwestii się nie zmieniło- nie widzę podstaw by obecnie stawiać Butlera nad Tatumem

A spójrz jaka była o nim u nas opinia w poprzednim sezonie? Wystarczyło odejście tego cancera Irvinga i zobacz, jak to na niego wpłynęło. Jeszcze raz powtórzę - wywalenie ze składu Irvinga to ewidentne wzmocnienie  u nas Knicks- nawet jakby Pani Halinka miała za niego grać.

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Czy Towns to już shutdown?

Jak tam jego sytuacja @Alonzo wygląda?

Shutdown może być z czasem.. Na ten moment tak jak wyżej pisali LBS i C_M KAT chce wrócić. Nie ma żadnych jasnych sygnałów kiedy - ponoć jeszcze ze 2tyg. może nie grać, a później ciężko powiedzieć.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Kopanie lezacego to wspomnienie ze cody juz nie zagral w jednym meczu 3t i ponoc gra mniej z powodow zdrowotnych i moze troche pojedynczych meczow opuscic do konca sezonu:/

W g54 grałem z Atlantą. Jak Millsap nie zrobił mi tam jesieni średniowiecza, to może nie będzie tak źle.. Liczę na to, że do czasu shutdownów Codiego, KAT mi jednak wróci.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Przykładowo dla Ciebie 15-10 dla Magic to ok bilans, a dla mnie to skandal.

jeżeli tempo na 50 zwycięstw bez filaru i głównej gwiazdy oraz ze zjazdem dwóch ważnych skrzydłowych to skandal to może lepiej nie komentować :) 

co do Ignazza za zdrowy i mocny T1 chciał bonusy i wszystkim truł dupę o za słaby bilans a teraz kiedy nie dość, że zdrowia nie ma to jeszcze zespół pod formą i to ma być powyżej mocnego zespołu z formą,nie tylkoto mi się nie podoba EOT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, polishllama69 napisał:

jeżeli tempo na 50 zwycięstw bez filaru i głównej gwiazdy oraz ze zjazdem dwóch ważnych skrzydłowych to skandal to może lepiej nie komentować :) 

No widzisz :)- juz nie wchodząc w dyskusję, bo wiadomo że sie tu z Tobą nie zgadzam.

Tak samo oczekiwanie 16-9 dla Twojego teamu, który dopiero jakoś od 5-7 meczu zaczął grać jakąś stabilniejszą rotacją i to też tylko na jakiś czas. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Doncic nie grał jeszcze w NBA w playoffs i nic dziwnego, że jak sumuje talenty naszych Heat i Magic to wyżej stawiam Magic. Jak Luka pokaże się w tym roku w playoffs i zagra tak, jak na lidera przystało, to pewnie zweryfikuje tu swoje poglądy.

To raczej ostatnia rzecz, jaką powinieneś pisać, mając Townsa w składzie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Nic na to nie poradzę, że nie potrafisz patrzeć na drużynę całościowo. 

A ja nie poradzę nic na to ze przytaczasz taki argument na temat lidera sophomore, samemu mając lidera który wygrał jeden mecz w playoffs przez 5 sezonów i wszedł raz do PO.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pamieci to Middleton mial przynajmniej 3 dobre serie w PO, wiec nie wiem czemu jedna seria Mitchella ma go stawiac w lepszym swietle.

Forma liderow Magic w PO, to raczej nie jest najlepszy argument. 
Z mojej strony EOT w tym temacie, licze, ze spotkamy sie w PO i parkiet to zweryfikuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Ciesze się ze w końcu Tatum dostaje zasłużone brawa

Tatum jest bardzo dobry, natomiast chciałbym zwrócić uwagę na to, jak rzucenie Kuzmy na Tatuma ułatwiło Lakers wygraną. Zwłaszcza, że Kuzma dalej ma tu w oczach wielu osób opinię kasztana w obronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.