Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał:

 A co pisał Prezes... nawet nie przeprosiłes za dobre rady tylko nakrzyczałes :(

Bo jego kontrakt na 4 lata się nie mieścił 

a krzyczałem o coś innego. Ze odwołanie tych wymian zawaliło mi kolejne 

I ze wybiórczo akurat to odwołałeś a inne nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Dzisiaj to już chyba z piąty downvote od człowieka morza :)

Irytacja coraz większa w obozie Knicks.

jeszcze 4 i będzie suma jego zwycięstw w trymestrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Dzisiaj to już chyba z piąty downvote od człowieka morza :)

Irytacja coraz większa w obozie Knicks.

Wyrownam Ci to :D 

1 minutę temu, ignazz napisał:

Bo jego kontrakt na 4 lata się nie mieścił 

a krzyczałem o coś innego. Ze odwołanie tych wymian zawaliło mi kolejne 

I ze wybiórczo akurat to odwołałeś a inne nie. 

c***a tam, było słuchać co mówi Prezes :D ze jak już macie dać się ruchac to chociaz samym sobie a nie być mała blondynka w scenkę gangbangu :D i teraz za te 10 mln miałbyś od Teca PJa Washingtona np.:) 

tak to jest jak się nie słucha mądrzejszych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dzisiaj to już chyba z piąty downvote od człowieka morza :)

Irytacja coraz większa w obozie Knicks.

bo piszesz banialuki i prowokujesz :D

a mandatu do wypowiadania sie, patrzac po wynikach, nie masz.

typowy teoretyk, ala fizdale, co w tv brzmi spoko, a jak przychodzi co do czego, to c***a ogarnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

bo piszesz banialuki i prowokujesz :D

a mandatu do wypowiadania sie, patrzac po wynikach, nie masz.

typowy teoretyk, ala fizdale, co w tv brzmi spoko, a jak przychodzi co do czego, to c***a ogarnia 

Pels grali więcej razy w PO za mojego panowania niż Ci z RL NBA.

Kiedyś i Knicks dobiją do ściany i będą musieli tankować.

Opluwanie Marcusa nie pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Z jednej strony to nierealne w świecie żywych. Ale w beGM trzeba chyba jednak przyznać ze to zapobiegliwość mieć 4 centrów na każda okazje aby tak przylawirowac. 

Swego czasu zespoły na Wschodzie podpisywały centrów tylko po to, by mieć kogo wymieniać na matchupach z Howardem, bo tak szybko faule łapali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nom, bo ja w swoim depth uwzględniam takie coś jak INJ chociażby.

Wiem, że dla Ciebie takie podawanie minut to nowość, ale 22 mpg dla Franka Jacksona nie znikną :) 

Lol, stary, ale głupoty piszesz pod publikę :) mam Lillard-Booker, Booker może spokojnie grać jako PG w rezerwowych lineupach :) mój 2 center jest lepszy od Twojego pierwszego, mój rozgrywający jest 2 Polki nad Twoim pierwszym, Tatum jest najlepszym obrońca tego trymestru z naszych graczy :) serio, nie wiem po kiego zaczynasz takie wstawki :) 
Minnesota>Lakers za T2 pogódź się z tym w końcu, w PO pewnie mnie dojedziesz ale za ten trymestr to możesz mi polizać lewe jajo co najwyżej, bo do prawego jest za duża kolejka chętnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Swego czasu zespoły na Wschodzie podpisywały centrów tylko po to, by mieć kogo wymieniać na matchupach z Howardem, bo tak szybko faule łapali ;)

Wcześniej na Szaka 

Teraz, Qcin_69 napisał:

Lol, stary, ale głupoty piszesz pod publikę :) mam Lillard-Booker, Booker może spokojnie grać jako PG w rezerwowych lineupach :) mój 2 center jest lepszy od Twojego pierwszego, mój rozgrywający jest 2 Polki nad Twoim pierwszym, Tatum jest najlepszym obrońca tego trymestru z naszych graczy :) serio, nie wiem po kiego zaczynasz takie wstawki :) 
Minnesota>Lakers za T2 pogódź się z tym w końcu, w PO pewnie mnie dojedziesz ale za ten trymestr to możesz mi polizać lewe jajo co najwyżej, bo do prawego jest za duża kolejka chętnych 

Taka różnica ze to prawe jest lepsze? Zdradź dlaczego? Golisz jedno? Maczasz w tej cudownej słonej wodzie czy inny sekret. 

Czy potężna różnica wielkości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

nie porównuj tych centrów z RL Pizdons do centra z contendera, szanujmy się.

 

4 minuty temu, january napisał:

Przecież on tych Blazers nawet na plus wyciągnąć nie potrafi.

Przedszkole.

Myślenie, że każdy gracz contendera jest bardziej wartościowy niż przykładowo ten z tankera. To powinno być karane dodatkowymi minusami w bilansie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

 

Przedszkole.

Myślenie, że każdy gracz contendera jest bardziej wartościowy niż przykładowo ten z tankera. To powinno być karane dodatkowymi minusami w bilansie.

Szkoda dotyku na takie teorie- Leonard w Blazers czy Dieng rok temu- szrot/ teraz - ooo center z contendera no musi być legitny, c*** tam ze gra to samo tylko xd ważne ze bilans jest spoczi :D ale to January, broń obusieczna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Olynyk tracił mega dużo minut w RL, to i u mnie stracił

No tak srednio mi sie to podoba bo w rl nba minuty olynyka byly mocno skorelowane z tym.co heat mieli w rotacji. Wrocil derrick jones jr to mu minuty spadly, wrocil james johnson to zostal garbage playerem, wypadl meyers - wrocil do rotacji. Mam ten sam zgrzyt co @człowiek...morza. Nie za bardzo rozumiem z czego wynikaja te ciagle zmiany ( tzn rozumiem ale chyba nie powinno tak byc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.