Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

I potem temu samemu LBS wciskałeś takie durnoty, że on do pozbycia się Lavine chciał first pickiem dopłacać. I chyba dopiero prezes spółdzielni mu odradził co napotkało gniew Ignazza.

Spoko, Mr. GOAT :)

ta wymiana z Mavs nigdy by nie doszła do skutku, przede wszystkim z powodu Kristapsa, ale i tak bym jej nie klepnął, z karpikiem sobie sprawę wyjaśnilismy

cm nigdy nie uczestniczył w tym dealu, a pomagał mi okazioalnie i to zawsze z bardzo dobrym skutkiem

o wiele gorzej wychodzę póki co na dealach z Qcinem :D

ale też nie ma tragedii

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami się czepiacie niesamowitych rzeczy u january'ego, ten Leonard to roles jak roles, w lidze jest ze ~100-150 gości z przedziału 100-300, których można odpowiednio wykorzystać w odpowiednich teamach i będą użyteczni - i to jest tego przykład, (random za jakieś minimum, który gra sobie nieźle), bo gość ma nawet użyteczny skillset na swojej pozycji.

To samo jakieś Beasleye czy inne Hernangomezy, patrzenie na formę tych (below) league average graczy, w stopniu, w jakim to robicie, jest bez większego sensu, byle Dario Sarić jest w stanie zagrać świetny sezon w odpowiednio dopasowanym otoczeniu.

A tu łatwo można punktować, że np. LeBron w drugim trymestrze robił biedne 23ppg na 56%ts (~najgorsze statsy w karierze pod względem scoringu odkąd skończył 20 lat)/, ale ma impakt superstara, bo pełni w ataku Lakers rolę Nasha - a tutaj siłą rzeczy dużo więcej dzieli się piłką, czy generalnie defensywę, która wygląda bardzo przeciętnie poza minutami z Lopezem na parkiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

W ogóle kto stawia zasłony w tym soft teamie?

To jest właśnie najgorsze. Bo najwiecej zarabia LBJ i on powinien wszystkim w prezencie kupić zasłony do domu. Tymczasem do sklepu EUROFIRANY po zasłony znowu leciał Edwards. Po drodze na ulicach ŁA spotkał rozebranego Delonte Westa w podłym nastroju. Pokazał mu nawet te zasłony do domu LBJ które kupił z biednej pensji rookie 800.000 brutto. West się popłakał i powiedział tylko ze do sypialni LBJ te brązowe nie pasują. Krzyknął na odchodne ze mama Brona lubi kolor zielony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

No ostatnio nawet LBS zdobył się na chwilę szczerości i uznał, że Juancho w przyszłym sezonie to najprawdopodobniej będzie grał w Realu Madryt ;)

Nawet fani Nuggets opuścili ten okręt, a człowiek morza tonie z kolejnym swoim ulubieńcem jak wcześniej Dario Saricem czy Kyle Andersonem

i znowu się mylisz, nikt Juancho nie opuszczał, to najlepszy Atmosferić w tej lidze i to potwierdzi każdy w Denver

a to, że obawiałem się o jego przyszłość wynikało z faktu, że bardzo mało generalnie grał w ciagu dwóch ostatnich sezonów i z takiej perspektywy myślałem, że być może wybierze gwiazdorskie pobory u siebie, kosztem niepewnego FA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Czasami się czepiacie niesamowitych rzeczy u january'ego, ten Leonard to roles jak roles, w lidze jest ze ~100-150 gości z przedziału 100-300, których można odpowiednio wykorzystać w odpowiednich teamach i będą użyteczni - i to jest tego przykład, (random za jakieś minimum, który gra sobie nieźle), bo gość ma nawet użyteczny skillset na swojej pozycji.

To samo jakieś Beasleye czy inne Hernangomezy, patrzenie na formę tych (below) league average graczy, w stopniu, w jakim to robicie, jest bez większego sensu, byle Dario Sarić jest w stanie zagrać świetny sezon w odpowiednio dopasowanym otoczeniu.

Przecież to napisałem. Kwestia przeważnie dotyczy formy i to ona przeważnie robi różnicę na bilansach, bo LeBron, Nash czy CP3 tylko otwierają wolne pozycje, a jeszcze trzeba umieć z Nich korzystać, co już też omawialiśmy na przykładzie KCP.

18 minut temu, january napisał:

Ile razy mam Ci napisać, że Meyers to bardzo dobrze zbierający i zastawiający center z impactem na zbiórce mega pozytywnym*, a Ty dalej będziesz to ignorował? :) Tak, to jest ten klucz najbliżej deski.

Heat mają jedną z najgorszych zbiórek w lidze i drugą najgorszą pod względem ofensywnych zbiórek mimo Adebayo. Heat zbierają lepiej, kiedy nie ma go na parkiecie. Gdzie ten mega pozytywny impact jest widoczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

@BMF Jakbyś miał do wskazać kto najlepiej prezentował się w 2 i tylko w 2 trymestrze z szóstki graczy- Butler,James,Ingram,Tatum,Lillard,Booker- to jakby wyglądała Twoja lista? 

Nie chce mi się sprawdzać statystyk, pewnie coś w stylu:

Lillard, LeBron

Butler, Tatum

Booker

Ingram

Aczkolwiek Ingram też grał bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

A inni już nie mogą się bawić?

dla mnie jednak:

Lillard

Lbj

Tatum

Booker

Butler 

Ngram

 

Oczywiście ze mogą, zachęcam również pozostałych GMow do posortowania tej 6 graczy, skoro big3 odpowiada w wiekszosci za wyniki w mniemaniu zdecydowanej wiekszosci tego subforum, to chętnie poznam inne opinie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Oczywiście ze mogą, zachęcam również pozostałych GMow do posortowania tej 6 graczy, skoro big3 odpowiada w wiekszosci za wyniki w mniemaniu zdecydowanej wiekszosci tego subforum, to chętnie poznam inne opinie 

ja Cebie zaraz zaprosze... zaprzestańcie tej śmiesznej wyliczanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Miami Heat mają drugą najlepszą zbiórkę (52,0%) w lidze. Miami Heat z Meyersem w tym trymestrze zbierają na poziomie 52,9% (bez niego 51,3%). 

Miami Heat mają drugą najlepszą defensywną zbiórkę (75,9%) w lidze. Miami Heat z Meyersem w tym trymestrze zbierają w defensywie na poziomie 79,2% co dałoby najlepszy wynik w lidze, przeskakując Bux (bez niego 75,5%). 

Moje pytanie brzmi - co Ty wymyślasz :D ?

Defensywną to się zgodzę, ale skąd dane, że drugą najlepszą w lidze?

Zwłaszcza, że w ofensywie to jest jedna z najgorszych i tu Meyers zdecydowanie nie pomaga w punktach drugiej szansy, któremu powiedzmy sobie szczerze przy swoim rosterze tak na prawdę odpuszczasz sporo łatwych punktów po ponowieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.