Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Prosta kalkulacja. Malik znajdzie klub to będzie szansa ze znacznie podwyższy loty i nasze knicks będą silne. A mam inne pytanie. Czy w razie pata i pozostaniu w Denver może go człowiek dalej gdzieś pchnąć?

1 minutę temu, january napisał:

Hmm, ale Beasley nie ma slumpu jak chodzi o jumperek (ciągle trafia te prawie 40% za 3), tylko ssie w pozostałych aspektach koszykarskiego rzemiosła... I to jest poważny problem^

Ale jak Lucas napisał - może po, możliwej wymianie w RL odżyje i będzie tu CM wrzucał wreszcie tegoroczne hajlajty, a nie znowu z poprzednich sezonów, jak to ma przy swoich grajkach w zwyczaju coś ostatnio :) 

Wyglada to tylko na klęske urodzaju w Denver i jakieś prywatne animozje niż utratę talentu jak w space Jam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Chyba nie złapałem żartu. Możesz rozwinąć?

Houston sprzedało u nas Hardena w trakcie jego totalnego prime. Nie za dobrze to o organizacji świadczy - to jak z powodu Kuzmy maja nie przychodzić FA do Charlotte, to co powiesz o Houston? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Houston sprzedało u nas Hardena w trakcie jego totalnego prime. Nie za dobrze to o organizacji świadczy - to jak z powodu Kuzmy maja nie przychodzić FA do Charlotte, to co powiesz o Houston? 

 

Hehehe. Chyba nie rozumiesz, że Kuzma ma agenta, który razem z nim liczy na to, że latem Kyle będzie RFA i dostanie godne pieniądze. Jeśli Hornets wezmą opcję, to Kuzma będzie niezbyt szczęśliwy i po kolejnym roku zwieje z Charlotte. Jednocześnie będzie to sygnał, że w Charlotte nie ma kultury organizacji i nie ceni się własnych zawodników, a lojalność nic tu nie znaczy. Widocznie w Magic panują inne standardy skoro muszę Ci to tłumaczyć.

Historia Hardena nie ma w sumie żadnego punktu wspólnego z Kuzmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał:

Hehehe. Chyba nie rozumiesz, że Kuzma ma agenta, który razem z nim liczy na to, że latem Kyle będzie RFA i dostanie godne pieniądze. Jeśli Hornets wezmą opcję, to Kuzma będzie niezbyt szczęśliwy i po kolejnym roku zwieje z Charlotte. Jednocześnie będzie to sygnał, że w Charlotte nie ma kultury organizacji i nie ceni się własnych zawodników, a lojalność nic tu nie znaczy. Widocznie w Magic panują inne standardy skoro muszę Ci to tłumaczyć.

Historia Hardena nie ma w sumie żadnego punktu wspólnego z Kuzmą.

Czyli podjecie team option w kontrakcie przecietnego gracza ktorego pozyskalem w wymianie 3 miesiace temu i ktory odrzucil dwie oferty przedluzenia swiadczy o braku kultury organizacji, o tym ze nie ceni sie wlasnych zawodnikow i lojalnosc nic tu nie znaczy.

Natomiast wyjebanie hardena swiadczy o zupelnie czyms innym:)

Kuzma moze sie zezloscic jak wezme team option ale cala reszta tego co piszesz to takie bzdety ze nie wiem czy nie trollujesz:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Hehehe. Chyba nie rozumiesz, że Kuzma ma agenta, który razem z nim liczy na to, że latem Kyle będzie RFA i dostanie godne pieniądze. Jeśli Hornets wezmą opcję, to Kuzma będzie niezbyt szczęśliwy i po kolejnym roku zwieje z Charlotte. Jednocześnie będzie to sygnał, że w Charlotte nie ma kultury organizacji i nie ceni się własnych zawodników, a lojalność nic tu nie znaczy. Widocznie w Magic panują inne standardy skoro muszę Ci to tłumaczyć.

Historia Hardena nie ma w sumie żadnego punktu wspólnego z Kuzmą.

Dla mnie KAT i Mitchell są nietrejdowalni. Nawet byś nie uwierzył, jakie propozycje za nich miałem :) 

Kim w tej lidze jest Kuzma, a kim Harden? A Harden poszedł jak worek z ziemniakami z wspomnianego juz tu stoiska pani Halinki ;) 

Fluber mu dawał dobra propozycje kontraktu. Bardzo mnie ciekawi, kto i ile u  nas zaproponuje mu na FA i jak szybko wyleci ten marny agent :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Natomiast wyjebanie hardena swiadczy o zupelnie czyms innym:)

Kuzma moze sie zezloscic jak wezme team option ale cala reszta tego co piszesz to takie bzdety ze nie wiem czy nie trollujesz:)

Harden poszedł grać z przyjacielem swym Durantem, Kevinem. Nie miał wielkich perspektyw na sukces w Houston, nie stracił na wymianie ani grosza. Widzę możliwość, że razem z Rockets doszli do wniosku, że trzeba zmienić otoczenie. 

A jak nie widzisz możliwości, że agent Kuzmy i jego podopieczni będą woleli omijać po takiej akcji Charlotte, to już nie mój problem. 

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Fluber mu dawał dobra propozycje kontraktu. Bardzo mnie ciekawi, kto i ile u  nas zaproponuje mu na FA i jak szybko wyleci ten marny agent :)

Tak dobrą, że Kuzma ją odrzucił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Harden poszedł grać z przyjacielem swym Durantem, Kevinem. Nie miał wielkich perspektyw na sukces w Houston, nie stracił na wymianie ani grosza. Widzę możliwość, że razem z Rockets doszli do wniosku, że trzeba zmienić otoczenie. 

A jak nie widzisz możliwości, że agent Kuzmy i jego podopieczni będą woleli omijać po takiej akcji Charlotte, to już nie mój problem. 

Kuzma tez nie straci ani grosza. Zaplace mu kazdego dolara z umowy ktora podpisal.

Wskaz jeden przypadek w historii nba gdzie team wzial team option i zawodnicy zaczeli go z tego powodu omijac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, karpik napisał:

Harden poszedł grać z przyjacielem swym Durantem, Kevinem. Nie miał wielkich perspektyw na sukces w Houston

Tak w ogóle z tego co ja pamiętam, kiedy wymiana Hardena została przedstawiona, nie wiadomo było, czy Durant zagra w Wizards. Gdybyśmy nie przegłosowali, że Wizards podpisują Duranta, to Harden i tak trafiłby do Wizards, więc to nieprawda, że poszedł grać do Wizards ze swoim przyjacielem Durantem. 

Po drugie, z tego co pamiętam, Rockets zrobili finał konferencji i prawie zrobili finał NBA, bo był remis w głosowaniu vs Warriors i nie bardzo widzę, w jaki sposób polepszył swoje perspektywy na sukces trafiając do Wizards.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Kuzma tez nie straci ani grosza. Zaplace mu kazdego dolara z umowy ktora podpisal.

Wskaz jeden przypadek w historii nba gdzie team wzial team option i zawodnicy zaczeli go z tego powodu omijac:)

Straci, bo mógłby już zacząć zarabiać tyle ile jest wart na rynku. Akurat mamy taki system, że 2nd rounderzy nie mają wpływu na długość swojego kontraktu.

Lepiej wskaż najpierw przypadek, kiedy klub NBA wykorzystał TO na 4. rok swojego 2nd rounera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

A Hardena w prime? Barkley do Suns, czy cos pominąłem ;) 

T-Mac, Kidd, Shaq, KG, Dwight, Gasol, Carter. Pewnie jeszcze o kimś zapomniałem. W każdym razie ten trejd Hardena też jest dla mnie niezrozumiały, ale w niczym nie przypomina sytuacji Kuzmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

T-Mac, Kidd, Shaq, KG, Dwight, Gasol, Carter. Pewnie jeszcze o kimś zapomniałem. W każdym razie ten trejd Hardena też jest dla mnie niezrozumiały, ale w niczym nie przypomina sytuacji Kuzmy.

Karpik, ale kim w tej lidze jest Kuzma, a kim Harden? 

Graczy, których wymieniasz - tam problemy przeważnie długo się ciągnęły, a Shaq to był chyba s&t -jak masz na myśli z Orlando do Lakers, a jak z Miami, to dochodzi konflikt z Kobem. Tu Fluber słusznie zauważył, ze u nas Houston było w Finale Konf. Przeważnie ci gracze trafiali do lepszych teamów, już do kogoś, a u nas ze stoiska pani Halinki do stoiska pani Steni. Wizards z Hardenem w prime moga nie być u nas nawet w playoffs (choć będą, bo to przeciez Harden, to nawet z Tobą, Fluberem, mną i pania Halinka by u nas awansował :P  ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, karpik napisał:

No ma to do rzeczy to, że Kuzma chce zarabiać więcej. Czekam na ten przykład z reala ;)

Ale mogę CI podać przykłady z reala z wzięciem team option dla gracza, który mógł na rynku zarobić więcej.

Z bliżej nieznanych mi powodów, jednak tylko zawodnicy wybrani w 2 rundzie draftu mogą mieć z tego tytułu pretensje, nie rozumiem dlaczego:)

Ciężar dowodzenia leży po Twojej stronie, a nie po mojej. Wymyślasz bzdety i szkoda mojego czasu na komentowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ale Sylvinho musiał odetchnąć, ze Fluber już obliczył ze ma spore szanse na grę z Knicks w PO, bo przestał się skupiać na Hardenie i reszty Wizards, a zajął Malikiem  i Knicks :) 

W play-offs na kogo nie trafię ( no może poza Wizards i Pacers, na których bardzo wątpliwe żebym trafił), to pewnie przegram. Chyba, że zabraknie którejś z gwiazd u rywali ( Giannis, Mitchell, Towns, Doncić, Siakam, Leonard, Davis, Irving, Embiid, Simmons) , a ja będę full zdrowy, to pewnie wygram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.