Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Alonzo napisał:

Karpik, ale kim w tej lidze jest Kuzma, a kim Harden?

No to jest dobre pytanie Alonzo. Cały czas nie wiem czemu ich porównujesz.

@fluber To podaj śmiało te przykłady. Ciekawe ile z nich dotyczy takiej różnicy jak w przypadku Kuzmy, bo lekko licząc Kyle może liczyć na 600% podwyżki. Znamy przykłady z RL Jokicia czy Parsonsa, którzy mogli grać kolejny rok na minimum, ale ich zespół zrobił opt-out. Nie znamy zachowań, które Ty najwyraźniej planujesz, ale ciężar dowodzenia leży ponoć po mojej stronie... Ok, niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

ale ciężar dowodzenia leży ponoć po mojej stronie...

Tak, ciężar dowodzenia leży po Twojej stronie. Ja tylko zamierzam zrealizować umowę, którą Kuzma podpisał i nie znam przypadku w NBA, żeby realizacja podpisanej przez gracza umowy zakończyła się niepodpisywaniem z tym zespołem umów przez innych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Tak, ciężar dowodzenia leży po Twojej stronie. Ja tylko zamierzam zrealizować umowę, którą Kuzma podpisał i nie znam przypadku w NBA, żeby realizacja podpisanej przez gracza umowy zakończyła się niepodpisywaniem z tym zespołem umów przez innych graczy.

A ja nie znam podobnego przypadku jak ten Kuzmy, zatem jest on bezprecedensowy....co znaczy, że jego skutek jest kwestią naszej interpretacji. Ja to widzę tak, że agent Kuzmy jak i sam Kyle są wściekli na Hornets i pozostali klienci agenta Kuzmy są niezbyt skłonni do gry w Hornets. A jako że u nas nie wiadomo kto ma jakiego agenta, to przy równych umowach Hornets są w moim odczuciu na przegranej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

A ja nie znam podobnego przypadku jak ten Kuzmy, zatem jest on bezprecedensowy.

Bo ustaliłeś sobie warunki, które spełniają jedynie dwa kontrakty w historii NBA:)

6 minut temu, karpik napisał:

Ja to widzę tak, że agent Kuzmy jak i sam Kyle są wściekli na Hornets i pozostali klienci agenta Kuzmy są niezbyt skłonni do gry w Hornets. A jako że u nas nie wiadomo kto ma jakiego agenta, to przy równych umowach Hornets są w moim odczuciu na przegranej pozycji.

i jako, że nie wiadomo, czy przypadkiem gracze, którzy są już u mnie, nie są klientami agenta Kuzmy, to cały mój zespół zażąda wymiany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Bo ustaliłeś sobie warunki, które spełniają jedynie dwa kontrakty w historii NBA:)

I z jakiegoś powodu oba przypadki kończyły się opt-out, choć w przypadku Rockets istniała groźba odejścia Parsonsa (co też się stało). Można myśleć oczywiscie, że kluby NBA rozdają chętnie wszystkim dookoła dolary, ale można też uważać, że starają się kalkulować każdy ruch i Rockets wiedzieli, że Parsons po wzięciu TO byłby niezadowolony i nie chciałby tam grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

I z jakiegoś powodu oba przypadki kończyły się opt-out, choć w przypadku Rockets istniała groźba odejścia Parsonsa (co też się stało). Można myśleć oczywiscie, że kluby NBA rozdają chętnie wszystkim dookoła dolary, ale można też uważać, że starają się kalkulować każdy ruch i Rockets wiedzieli, że Parsons po wzięciu TO byłby niezadowolony i nie chciałby tam grać.

No ja przecież sobie zdaję sprawę, że jeżeli wezmę team option Kuzmy to on w życiu ze mną nie przedłuży kontraktu, ale nie mogę się zgodzić z pozostałymi tezami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

No ja przecież sobie zdaję sprawę, że jeżeli wezmę team option Kuzmy to on w życiu ze mną nie przedłuży kontraktu, ale nie mogę się zgodzić z pozostałymi tezami:)

Możesz go potem sprzedać dobrze. Nie widzę tu aż takich zagrożeń choć pamietajmy ze liga poszła niebezpiecznie blisko graczy. Jest to mimo wszystko groźne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks players last game:

Irving - nie grał

Leonard - nie grał

Davis - 24 punkty

Tucker - 0 punktów

Mason Plumlee - 2 punkty 

Kent Bazemore - 7 punktów

Juancho Hernangomez - nie grał

Malik Beasley - nie grał

DJ Wilson - 0 punktów

Tyson Chandler - nie grał

TJ Mcconnell - 7 punktów

Duncan Robinson - 6 punktów

Jevon Carter - nie grał

Łącznie 46 punktów, 5 zawodników rotacji Knicks trafiło w ostatnim meczu w NBA do kosza, jeden zdobył więcej niż 7 punktów. 

Nie licząc Davisa, na resztę wystarczają tu moje - dwa "kasztany" - jak to ktoś ich zwykł tu nazywać Oubre i Prince :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Knicks players last game:

Irving - nie grał

Leonard - nie grał

Davis - 24 punkty

Tucker - 0 punktów

Mason Plumlee - 2 punkty 

Kent Bazemore - 7 punktów

Juancho Hernangomez - nie grał

Malik Beasley - nie grał

DJ Wilson - 0 punktów

Tyson Chandler - nie grał

TJ Mcconnell - 7 punktów

Duncan Robinson - 6 punktów

Jevon Carter - nie grał

Łącznie 46 punktów, 5 zawodników rotacji Knicks trafiło w ostatnim meczu w NBA do kosza, jeden zdobył więcej niż 7 punktów. 

Nie licząc Davisa, na resztę wystarczają tu moje - dwa "kasztany" - jak to ktoś ich zwykł tu nazywać Oubre i Prince :P 

To ta słynna głębia @człowiek...morza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Wyciagnie tego, ze Beasley i Juancho (obaj według rumors szykowani do wymian wkrótce) nie grają w RL Nuggets i przekładanie tego na naszych Knicks to podargument.

@człowiek...morzaczekam na jakiś pick za prostowanie ataków Alonzo

Wiem Lucas, że jesteś kibicem rl Denver, ale po sobie wiem, że człowiek wtedy nie jest obiektywny i często przewartościowuje graczy swojego klubu.

Fakty są takie, że nie grają. I tylko tyle. 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

To ta słynna głębia @człowiek...morza ??

Na to wygląda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Wyciagnie tego, ze Beasley i Juancho (obaj według rumors szykowani do wymian wkrótce) nie grają w RL Nuggets i przekładanie tego na naszych Knicks to podargument.

@człowiek...morzaczekam na jakiś pick za prostowanie ataków Alonzo

zarówno Beasley jak i Juancho są lepszymi zawodnikami od przywoływanego Oubre.

Wyjdzie z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beasley tak, Juancho raczej niestety nie, a to jego lubię bardziej.

W Knicks obaj (zwłaszcza Malik) nie mają takiego zamieszania jak RL, więc to całkiem inne sytuacje.

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

To teraz mamy oceniać zespoły na podstawie potencjału czy obecnych umiejętności? Pytam dla kolegi

Mamy oceniać ich po tym kim są i jak potrafią grać, a zarówno Malik, jak i Juancho są graczami na poziomie rotacji klubów w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

No ja tam wolę pożytecznego rolesa, niż takie c*** wie co jakim jest oubre

Juancho jest mało stabilny, tzn. może być lepszy w innym zespole przy pewnych minutach (co w sumie ma chyba w Twoich Knicks), ale to trochę za duzo gdybania IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Juancho jest mało stabilny, tzn. może być lepszy w innym zespole przy pewnych minutach (co w sumie ma chyba w Twoich Knicks), ale to trochę za duzo gdybania IMO.

gdybaniem natomiast nie jest, iż w denver jest największa konkurencja do gry w całej lidze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.