Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, fluber napisał:

Dzis davis tylko 5 punktow bo w trakcie spotkania doznal kontuzji i ma przez minimum 2 mecze pauzowac. Knicks moga miec bardzo zly bilans w 2t...

No ja tu nie widzę na razie szans na .500, gdzie terminarz w T2 mają po prostu ciężki. 18 meczów z drużynami bijącymi się o playoff ( np 2x Lakers, 2x Bucks, Orlando, Heat, 76ers, Hornets, 2x Suns ) i tylko 9 z zadeklarowanymi tankowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

No ja tu nie widzę na razie szans na .500, gdzie terminarz w T2 mają po prostu ciężki. 18 meczów z drużynami bijącymi się o playoff ( np 2x Lakers, 2x Bucks, Orlando, Heat, 76ers, Hornets, 2x Suns ) i tylko 9 z zadeklarowanymi tankowcami.

na szczęście już mało kto patrzy na terminarz. ja sam już przestałem, za dużo roboty :)

z resztą narazie tylko mowa o 2-meczowym wypadzie, więc za wcześnie na panikę :P

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to takie standardowe u wielu, nie gra w realu to nie gra, gra dobrze to gra.

albo rybki albo akwarium

to nie moze byc tak, ze sadzasz sobie demonda, a jak bedzie transfer w realu i zacznie . grac zajebiscie, to dajesz mu minuty.

albo w niego wierzysz albo nie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Zobaczę po trymestrze:)

Niemniej podkreślam, że Dedmon nie został przeze mnie wyrzucony z rotacji w 1T. Właśnie dlatego, że jakby zaczął grać lepiej, to nie ma akcji takich jakie imputujecie ;>

 

Myślałem, że jak pozyskujesz startera na pozycję centra, to wtedy Twój trzeci center staje się Twoim czwartym centrem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Zobaczymy, uznałem po prostu przed 2T, że warto wzmocnić frountcourt:)

W porządku:)

Chciałbym tylko zwrócić uwagę na to, że to nie Dedmon, a Nemanja Bjelica wygrał Sacramento mecz rzucając 14 punktów w 4 kwarcie i prowadząc comeback z minus 20, kolejny raz zresztą będąc świetny w końcówce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Ashigaru 

PTB jeśli nie dojdzie do podpisania TwoWay kontraktu z Bowmanem i Wanamakerem, oferuje kontrakt TwoWay Kelanowi Martinowi „ 

 

no niestety kelan jest u mnie na twoway ;) 

Nieeeee... U Ciebie jest Kamir Martin, a ja chce Kelana. 

Jeśli tak, to @Alonzo Ciebie też to dotyczy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Ashigaru napisał:

Nieeeee... U Ciebie jest Kamir Martin, a ja chce Kelana. 

Jeśli tak, to @Alonzo Ciebie też to dotyczy. 

 

W arkuszu w takim razie jest błąd, ja brałem  na bank tego Martina z Minnesoty. Nie ma zreszta zadnego Kamira w NBA wg fantasy Yahoo.

 

edit: faktycznie napisałem Kamir w wężyku... 

rada niech zdecyduje ale z ręka na sercu mowie ze chodziło mi o Martina z Minnesoty. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

W arkuszu w takim razie jest błąd, ja brałem  na bank tego Martina z Minnesoty. Nie ma zreszta zadnego Kamira w NBA wg fantasy Yahoo.

 

edit: faktycznie napisałem Kamir w wężyku... 

rada niech zdecyduje ale z ręka na sercu mowie ze chodziło mi o Martina z Minnesoty. 

Ja tam wierzę ale niech się @january i @MarcusCamby no i @ozzy110 wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Ja tam wierzę ale niech się @january i @MarcusCamby no i @ozzy110 wypowiedzą.

Mój post z wezyka jest edytowany, być może sam zmieniłem z kelan na kamir, nie wiem ale january widzę potwierdzil. Tak jak mowie żaden kamir nie gra w NBA i nie brałbym takiego gracza 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Czy ja wiem czy za wcześnie? Tu się szykuje wylot z ósemki Knicks po 2T łącznie. Oczywiście będą faworytem do wejścia do PO dalej, ale jednak też seria już w 1 rundzie Bucks-Knicks to byłoby złoto :D 

na ten moment to tacy magic czy raptors borykają się z podobnymi badz większymi problemami

pacers dalej bez conleya.

milsap spadl z forma.

spokojnie, ale kumam ze knicks temat popularny :P

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Rozwiniesz szeroko? Bo problemy Knicks akurat dziś prześledziłem, a nie chcę nikogo krzywdzić, więc fajnie jakby też o problemach innych było:)

siakam, gallinari kontuzje.

odszedl lou.

teraz kontuzja van flet.

w magic nie ma caly czas townsa, ktory podobna gral sezon mvp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

na ten moment to tacy magic czy raptors borykają się z podobnymi badz większymi problemami

Tylko chodzi o poziom zastepstwa. Za irvinga gra u Ciebie mcconnell, za leonarda beasley. Tracisz na kontuzji gwiazd wiecej niz raptors bo Twoje gwiazdy sa lepsze i maja gorszych zmiennikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Ashigaru napisał:

Nieeeee... U Ciebie jest Kamir Martin, a ja chce Kelana. 

Jeśli tak, to @Alonzo Ciebie też to dotyczy. 

 

 

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

W arkuszu w takim razie jest błąd, ja brałem  na bank tego Martina z Minnesoty. Nie ma zreszta zadnego Kamira w NBA wg fantasy Yahoo.

 

edit: faktycznie napisałem Kamir w wężyku... 

rada niech zdecyduje ale z ręka na sercu mowie ze chodziło mi o Martina z Minnesoty. 

ja tam nie mam żadnych podstaw, żeby Tobie Ronnie nie wierzyć, ale mam nadzieję, że dostrzegasz różnicę pomiędzy imieniem Kamir a Kelan - łączy je tylko pierwsza litera. Wiesz.. Jasiu ma na 2wayu Deana Wadea, ale zaraz sie może okazać, że jednak Dwyane Wadea ;) Kamir Martin wisiał cały trymestr w arkuszu oraz w temacie wężyk 2way . Wczoraj była dyskusja, kto ma podpisać Gary Paytona II, a kto Gary Paytona III. ..

ja mam szczerą nadzieję, że podpiszę Rayjona Tuckera i Kelan to dla mnie opcja rezerwowa, ale nie wiem, jak teraz Ashigaru ocenia swoje szanse na podpisanie gracza 2way. 

Jeżeli Rada zinterpretuje to na Twoją korzyść, to:

1. Nie może być tak, że przez cały trymestr gra u kogoś Kamir, a jak ktoś inny chce podpisać Kelana, to okazuje się, że Kamir to Kelan - ok jedna lidera.. zdarza się każdemu, ale tu się aż 4 nie zgadzają. :) GMowie powinni wiedzieć, kogo mają w zespole. 

2. Powinniśmy dostać z Ashigaru szansę na zaproponowanie kontraktu 2way jakiemuś innemu graczowi, tym bardziej, że głosowanie jeszcze nie ruszyło. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.