Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał:

Z tamtymi jestem bardziej zżyty :D beGM jest piekne ale kradnie za dużo czasu jak jesteś Minnesota :D 

Przestań się zajmować drobnica na bazarze, team masz prawie ogarnięty, zatem dasz radę ;) 

Dramaturgia z Twoich wakacji przy głosowaniu na Middletona była bezcenna :P 

Moja Ładniejsza Połowa już się przyzwyczaiła, a z nicków najbardziej jej się podoba Lewe Biodro Smoka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Zapraszasz mnie do swojego domu na wódkę, a potem odchodzisz. Nieładnie!

Zrobisz jak chcesz, ale poczekamy do końca października ze zmianą GMa.

Ja tam umiem odróżnić forum od życia :D to ze komuś tu wytykam nieudolności w pracy GMa nie oznacza ze nie wypije z nim chętnie drineczka :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 12:18, MarcusCamby napisał:

Przecież chodziło właśnie o skasowanie cwaniakowania, bo kilku GMów znalazło lukę w regulaminie i chcieli to wykorzystywać. I wtedy wszedł MarcusCamby cały na biało i powiedział "hańba Wam!" i usunął ten proceder.

A nagle zdziwienie czemu tego nie można robić.

Masz jakąś fobię w tym temacie i trochę wyolbrzymiasz swoją pozytywną rolę i negatywną innych.

Tak jak drużyny NBA mają CBA i w ramach jego się poruszają i kombinują by jak najlepiej je wykorzystać to my mamy regulamin w ramach którego się poruszamy i z niego korzystamy. Nie ma w tym nic z cwaniakowania, po raz kolejny wypraszam sobie takie insynuacje, bo sugerują negatywne zabarwienie a wykorzystywanie regulaminu by jak najlepiej prowadzić drużynę, nie jest niczym złym.

 

Przy okazji, kolejny raz się pytam czy mogę założyć przed sezonem ankietę związaną z głosowanie tajnym na bilanse, oczywiście z ujawnieniem później kto jak głosował. @january @ozzy110 @MarcusCamby

Jeżeli rada jest martwa i potrzebujcie pomocy, to może znajdzie się ktoś ze świeżą głową i wspomoże Was/zastąpi? Proponuję @Eld, @Alonzo i jak zawsze @karpik gdyby tylko zechciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

Pozwolę sobie mieć inne zdanie w tej kwestii.

Jeżeli drużyny NBA kombinują jak mogą jak najlepiej wykorzystać CBA to jest ok a jak my to nie.

Oczywiście możesz mieć inne zdanie, ale te teksty o rycerskości i hańbie, możesz sobie darować, bo to do niczego nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Tecu napisał:

Jeżeli drużyny NBA kombinują jak mogą jak najlepiej wykorzystać CBA to jest ok a jak my to nie.

Oczywiście możesz mieć inne zdanie, ale te teksty o rycerskości i hańbie, możesz sobie darować, bo to do niczego nie prowadzi.

tylko w przeciwienstwie do CBA u nas dochodzi do wykorzystywania przepisow, ktorych istnienie jest nieracjonalne.

Czego dobitnym przykładem był Qcin z Samaciciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Tylko to nie wina gracza, a gry ;)

Ogolnie oczywistym powinno byc, ze przy tego typu grze zakladamy pewna racjonalnosc, uczciwosc i dobra wiare w podejsciu gm'ow do przepisow, ktore nigdy nie beda idealne.  

No ale jak widac, jest to tylko zludna nadzieja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

tylko w przeciwienstwie do CBA u nas dochodzi do wykorzystywania przepisow, ktorych istnienie jest nieracjonalne.

Czego dobitnym przykładem był Qcin z Samaciciem.

Planuje się ruchy tak jak określa to regulamin. Dla mnie ta sytuacja z Samaniciem jest głupia, bo to są półśrodki. Albo może stashować (zgodnie z regulaminem) albo nie, ale jeżeli można to bezsensowne są takie półśrodki jak nie 4 a 3 lata kontraktu rookie, bo tu zmieniamy CBA i gra nam się rozjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to pisałem, ale jeszcze raz - ruch ze stashem Samanicia jest głupi, ale czy stashowanie Shameta, czy Brunsona takie nie było? Obaj zagrali bardzo dobre sezony i powiedzcie mi jak ich teraz mamy traktować? Wiem, ze obaj u nas zostali wybrani w II rundzie, ale jak Samanic zagra tak dobry sezon debiutancki, jak oni, to można o tym jego stashu rozmawiać. Gracz z Europy może spędzić tam jeszcze sezon - naciągane, ale możliwe i jak dla mnie akceptowalne.

Naginamy różne zasady, jak chociażby Paul George, który pomimo kontuzji obu barków i przebytej operacji u nas hasał jak gdyby nigdy nic i musiał rozegrać kozacką serię by po 7-meczowej serii zaciągnąć Celtics do II rundy playoffs, w której naturalnie tez grał. I teraz pytanie bardzo istotne - kiedy wraca u nas? Bo zgodnie z narracją musiał grać ze 2 tygodnie dłużej, co :

1. Przesunęło operację o ten okres, a więc przesunęło też cały proces rehabilitacji oraz powrotu.

2. Taka intensywność, gdzie w playoffs cały ciężar gry spoczywał na jego barkach w przenośni jak i dosłownie zapewne pogorszyłaby jeszcze bardziej stan jego zdrowia.

Te dodatkowe mecze nieobecności lidera nie poprawiają sytuacji Principea teamu, szczególnie w sytuacji, gdy na Wschodzie będzie taka zażarta walka o playoffs. Osobiście nie czuję się zagrożony przez Celtics, gdyż zakładam dobry wynik Orlando w regularze, ponadto niezręcznie sie czuję rzucając kłodę pod nogi - zwłaszcza Principeowi, ale jak nie chcieliście wtedy słuchać o operacji Georgea, to będąc uczciwym trzeba to teraz wyprostowywać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo Gramy tylko w grę internetową. Nie przełożymy całego realizmu i nie wiemy jakby się potoczyły niektóre kwestie w tym takie jak kontuzje Paul George, Kelly Oubre, Jrue Holidaya i inne mniej lub bardziej potencjalne shutdowny. Ja bym chętnie grał mniej Griffinem niż musieli to robić Pistons, ale czy to ograniczyło by jego późniejszą kontuzje? No nie.

Jesteśmy niewolnikami tego co się dzieje w RL NBA. Podobnie z rozwojem młodych. Jedni dają swoim szanse co teoretycznie powinno ich premiować, a drudzy gdzieś siedzą zakopani w rotacji, często celowo chowani, byle tylko za dużo zwycięstw nie wpadło. A potem ocena gracza i tak polega tylko na tym co się dzieje w RL NBA.

P.S. Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o wielkim Kyle Lowry w finale ligi, jak mogliśmy tego nie przewidzieć w twojej pierwszej rundzie. Tego samego Lowry, którego wciskałeś mi do Pels zimą. Ogólnie za każdym razem jak przytaczasz serie z Celtics, gdzie przegrałeś w pełni zasłużenie robię facepalm.

Oczywiści Paul George wróci wtedy co w RL NBA. Fajnego mentora widzę ma Principe... 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.