Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, polishllama69 napisał:

za co poszedł ?

Okobo, Thomas i Maker.

Szczerze - Jae jest grubo przereklamowany a chciałem zamknąć rotację. Dobrze że młodymi, dobrze że Maker zaraz spada.

Nie chciałem Jae i wysłałem go tam gdzie go chcieli, a inni chcieli k**** dopłaty do niego za jakichś kasztanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wooden napisał:

Okobo, Thomas i Maker.

Szczerze - Jae jest grubo przereklamowany a chciałem zamknąć rotację. Dobrze że młodymi, dobrze że Maker zaraz spada.

Nie chciałem Jae i wysłałem go tam gdzie go chcieli, a inni chcieli k**** dopłaty do niego za jakichś kasztanów.

całą trójkę wysłałem pośrednio do QCina XDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

całą trójkę wysłałem pośrednio do QCina XDDDD

Zgadza się :D ogólnie całościowo ten deal wyglada 

oddaje I.Rabba,Ch.Randle ,K.Thomasa i T.Makera , oraz nie wyrównuje L.Korneta aby dostać Crowdera - ja tam mocno Crowdera lubię , chciałem go jeszcze od Tomka :D no i miałem 19 zajętych spotów po FA wiec musiałem mocno je skonsolidować , także wszystkie strony były zadowolone z wymian :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

całą trójkę wysłałem pośrednio do QCina XDDDD

No i dziękuję - ja wierzę mocno w Okobo i Thomasa, przy Kurucsie, Harcie i Connaughtonie nie potrzebuje Jae zupelnie.

Gdyby ktoś go wziął za kogoś ciut gorszego z mniejsza umowa i bez dopłaty to bym to zrobił. Bez tego ta wymiana mi pasuje - IMO i Okobo i Thomas będą warci dużo więcej za rok niż obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Tylko w RS bo Bledsoe to PO choker + to zupełnie inna gra niż znani nam Warriors

na USG% poniżej 18% całkiem użyteczny grajek :) i może go wcisnąć na PG w 2nd unit :) 

Randle okazał się nie być tym obiecanym Juliusem i będzie realizował talent w OKC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Wooden napisał:

Ja się muszę słabo znać bo uważam że zestaw Hart-Connaughton-Tolliver-Looney jest kozacki. I pasuje bardzo dobrze do tego core.

Tak samo jak nie rozumiem (i nie chcę rozumieć uwag o braku dopasowania S5, bo znowu jest kozackie IMO).

Ale c*** nie znam się, więc podejrzewam że nawet do PO mogę nie wejść czy coś w ten deseń.

No już nie bądź taki anty. PO zrobisz. Moim zdaniem to II runda na spokojnie, a dalej to już niuanse decydują. GSW. LAL, DEN to moje pewniaki. Dalej MIN i HOU. January to co pisze o swoich bezpośrednich przeciwnikach należy podzielić przez dwa i wrzucić pod pierwiastek. 

24 minuty temu, Lucas napisał:

Tolliver i Hart, a w zasadzie każdy obwodowy Pels oprócz Jrue i JJ to spore ryzyko, bo minuty ograniczone, a konkurencja ogromną. 

Pisze to GM który wyciągnął drugą rundę za spadający kontrakt Moore :P. Ale szanuję Luki.

13 minut temu, Wooden napisał:

Nie ma co się szarpać teraz w sumie, jest pieprzony wrzesień i mam na razie totalnie dosyć tej ligi :)

Zapewniam Cię, że to dopiero początek :).

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Prędzej mi drugi c*** wyrośnie niż ktokolwiek zagłosuje za Minnesota nawet jak Lillard będzie w top5 MVP , a Booker poprowadzi Suns do PO :P 

Jak na czole to masz mój głos.

 

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wooden napisał:

No i dziękuję - ja wierzę mocno w Okobo i Thomasa, przy Kurucsie, Harcie i Connaughtonie nie potrzebuje Jae zupelnie.

Gdyby ktoś go wziął za kogoś ciut gorszego z mniejsza umowa i bez dopłaty to bym to zrobił. Bez tego ta wymiana mi pasuje - IMO i Okobo i Thomas będą warci dużo więcej za rok niż obecnie

ja ich lubię, ale mam za dużo gówniarzy już i musiałem przefiltrować to, najważniejsze jest pozyskanie UniKOrna 

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Prędzej mi drugi c*** wyrośnie niż ktokolwiek zagłosuje za Minnesota nawet jak Lillard będzie w top5 MVP , a Booker poprowadzi Suns do PO :P 

jak ktoś ma wprowadzić Suns do PO to Ayton :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Pisze to GM który wyciągnął drugą rundę za spadający kontrakt Moore :P. Ale szanuję Luki.

No ja mam świadomość jak to wygląda, stąd i przy tym dłuższym poście o Moore to wspomniałem. Obwodowi Pels to spore ryzyko w tym sezonie. 

Tak samo jak guardzi Suns, a mam Jerome, ale no takie są fakty 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No ja mam świadomość jak to wygląda, stąd i przy tym dłuższym poście o Moore to wspomniałem. Obwodowi Pels to spore ryzyko w tym sezonie. 

Tak samo jak guardzi Suns, a mam Jerome, ale no takie są fakty 😛

Za to Barnesa dostałeś w mega promocji.

Oddając mi na osłodę właśnie jakiegoś stashed guarda RL Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem high on Okobo przed draftem, ale Suns to słabe środowisko a i on mało wykazał się, wierzę, że optymalizacja w wykonaniu Williamsa sporo mu pomoże

ciągle mi się podoba co wysłałem do Elda, bo to są ffajne rzeczy, ale myślę, że obie strony happy

4 godziny temu, january napisał:

Raczej nie bardzo z jakimś działaniem w obie strony, Bledsoe i jego 185 cm na Butlerze, Kurucs na LeBronie... no byłoby dość śmiesznie, nie wiem jakie tu porównania w ogóle do jakichkolwiek moich problemów jak coś. Ale wiadomo - zdrowie, forma etc.

Nie wiem czy GS w ogóle u nas 1 rundę przejdą u nas, Bledsoe i Gasol do Kury i Draymonda tak nie pasują, że to aż boli. Więc nie wiem co się okaże 😉 

nie no, Gasol + Draymond to bardzo dobry fit przecież, za to dziura na SF jest dość spora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wooden napisał:

No i dziękuję - ja wierzę mocno w Okobo i Thomasa, przy Kurucsie, Harcie i Connaughtonie nie potrzebuje Jae zupelnie.

Gdyby ktoś go wziął za kogoś ciut gorszego z mniejsza umowa i bez dopłaty to bym to zrobił. Bez tego ta wymiana mi pasuje - IMO i Okobo i Thomas będą warci dużo więcej za rok niż obecnie

Ja się tu trochę zgodzę - w sensie mi się Okobo jako prospekt podoba , Thomas z kolei to wafel ale no ale z kibicami Pistons w sprawie wafli jest tak jak z kibicami Jazz w sprawie Exuma :D (jedynie Tony Bradley to wafel) wiec wcale się nie dziwie ze wierzysz :P 

Co do wyceny Crowdera , to cóż , tutaj mamy zupełnie inne podejście , dla mnie Jea to świetny rols w systemowej koszykówce, w Jazz w obronie radził sobie świetnie - trochę jego wartość mogą popsuć procenty , ale on w Jazz musiał rzucać (choć nie powinien) - u mnie rzucać ma w domyśle z rzadka wiec jego cegły nie będą wkurwiac kibiców:D 

ogolnie, zastanawiałem się długo nad tym czy oddawać ten mój kasztanowy zaciąg , zwłaszcza ze Okobo imo za rok może mieć wartość late 1st, no ale tak jak pisałem, miałem 19 graczy w rosterze (plus ewentualnie 20sty Kornet) wiec możliwość pozbycia się ich i pozyskania solidnego rolsa 3D była zbyt seksowna :) 

 

No i Crowdera zawsze ceniłem , pewnie jego trade value nieco spadnie bo odszedł z Jazz, ale to nadal fajny gracz na te 20-25 minut na 2 pozycje , a przed 4 tura FA nie miałem żadnego SFa poza Tatumem - Crowder , DFS i Roberson pięknie mi wypełnili te luke i teraz już Jasiek nie może napisać ze nie mam ławki , bonzdaje się ze mam silniejsza niż on :) 

Ciekaw jestem zmian w rankingu u Flubera po tych wzmocnieniach , bo na pewno moja głębia składu mocno wystrzeliła, wiec w zasadzie plan na lato wykonany z nawiązką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ja się tu trochę zgodzę - w sensie mi się Okobo jako prospekt podoba , Thomas z kolei to wafel ale no ale z kibicami Pistons w sprawie wafli jest tak jak z kibicami Jazz w sprawie Exuma :D (jedynie Tony Bradley to wafel) wiec wcale się nie dziwie ze wierzysz :P 

Co do wyceny Crowdera , to cóż , tutaj mamy zupełnie inne podejście , dla mnie Jea to świetny rols w systemowej koszykówce, w Jazz w obronie radził sobie świetnie - trochę jego wartość mogą popsuć procenty , ale on w Jazz musiał rzucać (choć nie powinien) - u mnie rzucać ma w domyśle z rzadka wiec jego cegły nie będą wkurwiac kibiców:D 

ogolnie, zastanawiałem się długo nad tym czy oddawać ten mój kasztanowy zaciąg , zwłaszcza ze Okobo imo za rok może mieć wartość late 1st, no ale tak jak pisałem, miałem 19 graczy w rosterze (plus ewentualnie 20sty Kornet) wiec możliwość pozbycia się ich i pozyskania solidnego rolsa 3D była zbyt seksowna :) 

 

No i Crowdera zawsze ceniłem , pewnie jego trade value nieco spadnie bo odszedł z Jazz, ale to nadal fajny gracz na te 20-25 minut na 2 pozycje , a przed 4 tura FA nie miałem żadnego SFa poza Tatumem - Crowder , DFS i Roberson pięknie mi wypełnili te luke i teraz już Jasiek nie może napisać ze nie mam ławki , bonzdaje się ze mam silniejsza niż on :) 

Ciekaw jestem zmian w rankingu u Flubera po tych wzmocnieniach , bo na pewno moja głębia składu mocno wystrzeliła, wiec w zasadzie plan na lato wykonany z nawiązką :)

podoba mi się Minny mimo bycia lekko overrated, wieczorkiem tez postaram się coś skleić, bo u mnie spore zmiany i znalazłem kilka pozytywów swoich decyzji

ogólnie też nazbierałem sporo grajków, którzy luźno mogą być w rotacji spoko zespołów

chciałem, że iść all-in w mojego czlowieka, który zamknąłby mi rotację na lata, ale eMeS jest uparty 😕 

ogólnie nie spojrzałem, ale mój skład mimo bycia sporo słabszym całkiem spoko fituje na serię z GSW (tak, Ayton z jakiegoś powodu miał patent na Gasola - raz mu wpier*olił sporo pkt na wysokim % a drugi raz bardzo dobrze uruchamiał atak, z Looneyem mimo małej liczby posiadań historia podobna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.