Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Lucas napisał:

No jednak trochę bezsensu, bo zaczniemy wybiórczo wybierać co z RL NBA bierzemy, a co nie. 

Moim zdaniem realia już bardziej odda głosowanie jak przy FA. Agenci decydują czy gracz zgadza się na stash i jeśli nie to GM musi go podpisać (dotyczy tylko niekontuzjowanych na pełen rok 1st rounderow)

Ale temat Samanica był przecież głośno omówiony w pytaniach do rady i Qcin się na te ustalenia zgodził.

a jak będzie fikał to zaraz będzie musiał go podpisać, bo nie było zgody Samanica na stash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Ale temat Samanica był przecież głośno omówiony w pytaniach do rady i Qcin się na te ustalenia zgodził.

a jak będzie fikał to zaraz będzie musiał go podpisać, bo nie było zgody Samanica na stash

Ale pięknie z Samaniciem :D przeżyje ten dodatkowy milion za rok :D 

byl omówiony czy nie - w sumie mi to rybka , całe życie sie uczymy CBA , bardzo mnie cieszy ze w tym roku w końcu prawo jest po stronie Minnesoty :D 

ale mam teraz ubaw ! Luka dostanie dodatkowy rok na rozwój , a i hajs z RC będzie miał wyższy niż przewidywano :D 

to zdecydowanie moje ulubione lato w historii BeGM - a wy się główcie jak poprawić regulamin - ja się w lutym gimnastykowalem z Lillardem przez tydzień, żeby zrobić wam dobrze i zrobiłem :P w zgodzie z CBA jak sobie zazyczyliscie , wiec teraz w zgodzie z CBA podpisze sobie za rok Samanicia na 4 lata i mi dynda czy wam się to podoba czy nie 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Ale pięknie z Samaniciem :D przeżyje ten dodatkowy milion za rok :D 

byl omówiony czy nie - w sumie mi to rybka , całe życie sie uczymy CBA , bardzo mnie cieszy ze w tym roku w końcu prawo jest po stronie Minnesoty :D 

ale mam teraz ubaw ! Luka dostanie dodatkowy rok na rozwój , a i hajs z RC będzie miał wyższy niż przewidywano :D 

to zdecydowanie moje ulubione lato w historii BeGM - a wy się główcie jak poprawić regulamin - ja się w lutym gimnastykowalem z Lillardem przez tydzień, żeby zrobić wam dobrze i zrobiłem :P w zgodzie z CBA jak sobie zazyczyliscie , wiec teraz w zgodzie z CBA podpisze sobie za rok Samanicia na 4 lata i mi dynda czy wam się to podoba czy nie 😘

Według regulaminu będziesz mógł podpisać Samanicia za rok jedynie na 3 lata, po drugim roku będzie RFA, a po trzecim UFA. Ja też mam teraz ubaw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, karpik napisał:

Według regulaminu będziesz mógł podpisać Samanicia za rok jedynie na 3 lata, po drugim roku będzie RFA, a po trzecim UFA. Ja też mam teraz ubaw!

Ten regulamin który mówi ze zasady z CBA maja wyższy priorytet ?:) a to ciekawe , bo jak Regulamin pozwalał mi zrobić deal po Lillarda bez rozbijania go na 13 mniejszych to wtedy CBA blablabla , a teraz jak CBA pozwala zrobić cos dla siebie to od razu ze Regulamin ważniejszy :D 

Boże , jak ja kocham te forumowa hipokryzje :D w sumie jestem tu już bardziej dla niej niż dla samej gry :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Nie, chodzi o ten tutaj: 

 

Nom, i masz tam , ze w przypadku kiedy coś nie znajduje się w regulaminie stosujemy zasady z CBA - w regulaminie było jasno zaznaczone ze można rok stashowac każdego gracza- nie było wspomniane ani słowem se zmieniają się warunki jego podpisania po tym okresie , a jak pokazuje życie i Okeke , po roku mogę stashowanego gracza podpisać na warunkach 4letniego kontraktu .

 

Wiec co? Dalej będziemy się kłócić czy białe jest czarne czy białe? Czy kolor zależy od tego czy mówimy o Minnesocie czy jakimkolwiek innym klubie xq 

Za rok podpisuje Samanicia na warunkach takich jak Okeke , albo możecie szukać nowego GMa Minnesoty, bo nawet moja cierpliwość ma swoje granice , a ja mam za mało czasu by się bawić w piaskownicy  z chłopcami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Boże , jak ja kocham te forumowa hipokryzje :D w sumie jestem tu już bardziej dla niej niż dla samej gry :D 

Boże, jak ja kocham jak ktoś uczestniczy w jakiejś grze i próbuje ją wszelkimi sposobami zdyskredytować a co za tym idzie, ludzi również w niej uczestniczących. Zupełnie jak ludzie z World of Warcraft w którego kiedyś namiętnie grywałem. Narzekają że bugi, że postacie źle zbalansowane, że RNG do dupy, ale i tak wyciągają ponad 100 EUR rocznie i w to grają. 

Nie bez kozery jesteś uważany przez niejednego za kombinatora, cwaniaka, który uwielbia konkurencje ale nie w zbudowaniu lepszego teamu, a w wytykaniu "błędów systemu". Patrzę na takiego Tecu który powinien mieć spory dym przez stashed, a jednak z duchem gry dał temu spokój. I po drugiej stronie widzę Qcina który święci tryumf, bo mu się udało oszukać system. "O! Znalazłem exploita! Jestem zajebisty!"

Celebruj. Ciesz się. Świętuj.

Mam głęboką nadzieję, że to jedyne z czego przyjdzie Ci się cieszyć jeśli chodzi o sukcesy bo perspektywy na pierścień masz słabe. Tylko szkoda, że przed napisaniem tekstów typu "hahaha ale mam teraz ubaw" nie przyszła skromna refleksja do głowy, że to tylko gra a nie prawdziwe NBA, więc pewne rzeczy muszą być pod tą grę dostosowane jak np brak TPE. Stawianie w jednej linii sprawy z trejdem Lillarda a niepodpisaniem Samanića że hurr durr durr tam to CBA, a teraz nie CBA tylko regulamin. Naprawdę nie widzisz różnicy? Żadnej? 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

by się bawić w piaskownicy  z chłopcami 

Pozwól, że to zapamiętamy.

Mężczyzno. 

Facecie.

Torsie Leonidasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nom, i masz tam , ze w przypadku kiedy coś nie znajduje się w regulaminie stosujemy zasady z CBA - w regulaminie było jasno zaznaczone ze można rok stashowac każdego gracza- nie było wspomniane ani słowem se zmieniają się warunki jego podpisania po tym okresie , a jak pokazuje życie i Okeke , po roku mogę stashowanego gracza podpisać na warunkach 4letniego kontraktu .

To poczytaj tenże regulamin dokładnie, bo jest tam rozwiązana kwestia stashów.

Cytat

3.6 STASH - Zawodnik stashowany w RL NBA może być podpisany przez ekipę wcześniej, jednakże "liczyć" się będzie w grze (a nie w salary) jedynie na zasadzie swej gry w NBA. Zawodnika, który nie został stashowany w RL NBA (podpisał umowę i jest w ekipie NBA) GM stashować może jedynie przez rok od startu debiutanckiego sezonu gracza w NBA - później albo go podpisuje podczas następnego FA (najpóźniej wraz z końcem 3 tury) , albo musi się zrzec do niego praw. Kontrakt podpisany na takiej zasadzie obowiązuje według rookie scale (dla picków z 1szej rundy 120% skali) lub maksymalnie trzyletniej umowy między min. a max. (dla picków z 2giej rundu). Zawodnik taki jednak zostaje już po drugim roku RFA, a ewentualny późniejszy rok zostaje UFA ( fioletowy kolor w arkuszu ). W przypadkach dłuższych stashów (kiedy rookie scale przepada lub 2nd rounder nie zostanie podpisany) kontrakt jest w wysokości pełnego MLE na minimum 3 lata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja rankingu po 4 rundzie FA. Zasady takie same jak wcześniej, w oparciu o składy, jakie są w arkuszach. W przypadku takich samych bilansów kolejność jest taka sama, jaka wyszła ze wskaźników ( w bilansach nie można pokazać części dziesiętnych)

Raptors  60 22
Lakers  60 22
Knicks 55 27
Nuggets 55 27
Bucks 55 27
Warriors 54 28
Rockets 54 28
Magic 54 28
76ers  48 34
Timberwolves 48 34
Hornets 47 35
Heat 45 37
Spurs 45 37
Celtics 45 37
Pacers 44 38
Kings 44 38
Suns 44 38
Bulls  41 41
Jazz 39 43
Mavericks 39 43
Hawks 38 44
Pelicans 33 49
Wizards 32 50
Cavs 31 51
Blazers 24 58
Pistons 23 59
Thunder 23 59
Nets 20 62
Grizzlies 17 65
Clippers 13 69

 

Raptors  60 22
Knicks 55 27
Bucks 55 27
Magic 54 28
76ers  48 34
Hornets 47 35
Heat 45 37
Celtics 45 37
Pacers 44 38
Bulls  41 41
Hawks 38 44
Wizards 32 50
Cavs 31 51
Pistons 23 59
Nets 20 62

 

Lakers  60 22
Nuggets 55 27
Warriors 54 28
Rockets 54 28
Timberwolves 48 34
Spurs 45 37
Kings 44 38
Suns 44 38
Jazz 39 43
Mavericks 39 43
Pelicans 33 49
Blazers 24 58
Thunder 23 59
Grizzlies 17 65
Clippers 13 69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

To poczytaj tenże regulamin dokładnie, bo jest tam rozwiązana kwestia stashów.

 

A kiedy się pojawił ten zapis ? Bo z tego co pamietam jak była rozmowa w tym temacie latem to jego nie było, a zostało to zedytowane dopiero po aferze Samaniciowej :) 

@Eld co Ty gadasz za bzdury - z Lillardem był problem przez zle ramy czasowe w grze- gdzie granica 60 dni nie mieściła się między 1 a 2 okienkiem transferowym - co było zupełnie idiotyczne. Musiałem rozpierdolic wymianę , pogorszyć ja dla siebie znacząco , no ale c***, prawo jest prawo.

Ja szukam dziur w regulaminie ? LOL , przecież to Lucas wyczaił , daj mi 1 przykład przez 2 lata jak wykorzystałem jakaś luke w regulaminie- 1! 
jak już piszesz takie głupoty to chociaz miej argumenty , a nie siejesz populizmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qcin_69 napisał:

Za rok podpisuje Samanicia na warunkach takich jak Okeke , albo możecie szukać nowego GMa Minnesoty, bo nawet moja cierpliwość ma swoje granice , a ja mam za mało czasu by się bawić w piaskownicy  z chłopcami 

boze jaka z ciebie cipa ze szantazujesz odejsciem z gry z powodu takiej blachostki

i zeby o takiego pachoła jak samacic płakać przez 3 strony tematu

jprdl

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

boze jaka z ciebie cipa ze szantazujesz odejsciem z gry z powodu takiej blachostki

i zeby o takiego pachoła jak samacic płakać przez 3 strony tematu

jprdl

LOL, napisał GM który odchodził z 4 klubów , z 1 został wyjebany , a płakał ze odejdzie z gry jak mu @bulek nie da Miroticia i picki za Austina Riversa 

 

:D jak Cię nie kochać 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukałbym tu podwójnego dna i walki z regulaminem dla samej walki. Trzeba podejść do gry luźniej gdzie zacznijmy się więcej szanować bo ostatnio mało mi takiego wzajemnego zrozumienia. Robią się tu kasty ale dominującym zachowaniem jest atak gm na gm-a podczas gdy oczekiwałem ze ta gra będzie ewaluowała w kierunku współpracy całego grona. Niestety u nas nawet w radzie były zgrzyty i potężne antypatie. Możemy to poprawić?

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

boze jaka z ciebie cipa ze szantazujesz odejsciem z gry z powodu takiej blachostki

i zeby o takiego pachoła jak samacic płakać przez 3 strony tematu

jprdl

Nieładnie o takim prospekcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

LOL, napisał GM który odchodził z 4 klubów , z 1 został wyjebany , a płakał ze odejdzie z gry jak mu @bulek nie da Miroticia i picki za Austina Riversa 

 

:D jak Cię nie kochać 😘

widze nie rozumiesz, co chcialem przekazac.

emocje przyslaniaja rozum

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Nie szukałbym tu podwójnego dna i walki z regulaminem dla samej walki. Trzeba podejść do gry luźniej gdzie zacznijmy się więcej szanować bo ostatnio mało mi takiego wzajemnego zrozumienia. Robią się tu kasty ale dominującym zachowaniem jest atak gm na gm-a podczas gdy oczekiwałem ze ta gra będzie ewaluowała w kierunku współpracy całego grona. Niestety u nas nawet w radzie były zgrzyty i potężne antypatie. Możemy to poprawić?

Nieładnie o takim prospekcie...

Pewka ze możemy :D ale tutaj 1/3 GMow toczy pianę jak widzi tylko ze coś napisałem :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

 

Raptors  60 22
Lakers  60 22
     

No za to to należą się gratulacje Panowie.

9 minut temu, fluber napisał:
     
     
Wizards 32 50
     

13W do playoffs. Jak @Sylvinho. da radę to jest miszcz! Najlepsze jest to, że jest tylko 1W więcej niż Cavs.

11 minut temu, fluber napisał:

 

Blazers 24 58
Pistons 23 59
Thunder 23 59
Nets 20 62
Grizzlies 17 65
Clippers 13 69

 

Ciasno w walce o dobre rozstawienie, choć mamy dwóch zdecydowanych liderów do największych szans na #1. Już ich nie "dogonię"

12 minut temu, fluber napisał:

 

Suns 44 38
Jazz 39 43
     

Uuuu. @polishllama69 vs @Lucas. Będzie się działo.

 

13 minut temu, fluber napisał:

 

Pelicans 33 49
     

Bronimy picku, ale się tym nie chwalimy, co @MarcusCamby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Uuuu. @polishllama69 vs @Lucas. Będzie się działo

Kings i Spurs dolicz, bo tam minimalne różnice. 

Walka o 6 miejsce moim zdaniem mocno otwarta na Zachodzie i zależna dużo od zdrowia. Chociaż nawet o 5, bo średnio wierzę w Porziginsa zdrowy sezon :P

No i obawiam się, że przez sytuację z RL NBA mogę mieć w końcówce problem z JJJ, a Regis z Bealem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

 

13W do playoffs. Jak @Sylvinho. da radę to jest miszcz! Najlepsze jest to, że jest tylko 1W więcej niż Cavs.

 

Raczej będzie ciężko, bo zobacz, że po 4 rundzie prawie nie ma zmian w bilansach, tutaj kosmetyczne zmiany nie pomogą.

Paradoksalnie, gdyby Durant był zdrowy, to Wizards nawet mając 8 graczy w składzie mieliby easy play-offs wg mojego rankingu.

Ale dodawanie rolesów niewiele zmienia. Hornets dołożyli najlepszego gracza 4 tury FA, nie stracili nikogo i mają o 1 wygraną więcej wg prognoz.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.