Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że serio. Murray jest przeceniany a Grant niedoceniany, choć zaznaczę, że przez "podobny" nie rozumiałem "ten sam", tylko niewiele gorszy. 

 

Spadek w rankingu Denver nie wynika ze strat jakie ponieśli a ze wzmocnień rywali. 

 

Myślę, że bilans zysków i strat LBS-a zweryfikował rynek. Barton i Gibson dostaną w nadchodzącym sezonie 29 milionów dolarów. Grant i LaVine 18,6 miliona dolarów. Plus strata Murraya oznacza, że do powrotu Porzingisa LBS dysponuje słabszym rosterem niż miał na zakończenie poprzedniego sezonu.

 

 

ja na mój gust to u mnie Murray, Barton i Chandler byli rezerwowymi, Wilson to w zasadzie był poza rotacją

 

w realu Milsap zagrał pół sezonu i to na średnim poziomie, ale to co nnie najbardziej przeraża to fakt, że Bledsoe Harris Ingles x Jok to dla Cb to samo, widzę humor dopisuje

 

Przecież Harris i Jok są w obu składach, więc nie wiem, czemu wrzucasz ich do porównania. Poza tym chyba zbyt emocjonalnie podchodzisz do mojej oceny, bo w moich projekcjach w tierze 2 różnice są naprawdę minimalne, więc równie dobrze mógłbym Cię wstawić na 2 miejsce. Sezon i tak wszystko zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bilans zysków i strat LBS-a zweryfikował rynek. Barton i Gibson dostaną w nadchodzącym sezonie 29 milionów dolarów. Grant i LaVine 18,6 miliona dolarów. Plus strata Murraya oznacza, że do powrotu Porzingisa LBS dysponuje słabszym rosterem niż miał na zakończenie poprzedniego sezonu.

 

"Zweryfikował"  :grin:

 

Jak na moje to po prostu z Ronniem przepłaciliście a rynek to potwierdził (brak konkurencyjnych ofert). 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bilans zysków i strat LBS-a zweryfikował rynek. Barton i Gibson dostaną w nadchodzącym sezonie 29 milionów dolarów. Grant i LaVine 18,6 miliona dolarów.

 

w życiu większej głupoty nie słyszałem, serio, to mniej więcej ma tyle sensu co dodawanie ppg by Eld, Noel jest w takim razie top centrem u nas

 

 

Przecież Harris i Jok są w obu składach, więc nie wiem, czemu wrzucasz ich do porównania. Poza tym chyba zbyt emocjonalnie podchodzisz do mojej oceny, bo w moich projekcjach w tierze 2 różnice są naprawdę minimalne, więc równie dobrze mógłbym Cię wstawić na 2 miejsce. Sezon i tak wszystko zweryfikuje.

 

nie podchodzę emocjonalnie, bo nie biorę takich wniosków na serio, Murray u mnie był 6manem na spólkę z Bartonem, ważnym ogniwem, ale absolutnie nie na tyle kluczowym aby jego brak spychał mnie do poziomu rl Nuggets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trollować trzeba umić LBS ;). A tamto dodawanie to była odp na coś innego.

 

A z imienin to jutro ma Qcin.

 

Co stawiasz Eustachy? :grin:

 

nie wiem na co to była odpowiedz, ale gdybym ja tak sobie pododawał w tamtym sezonie to by Ci galoty z szoku spadły ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry-KD

LJ-Butler

Kawhi-Gobert

Davis-Wall

Embiid-Klay

 

Harden-Capela, Giannis-Kemba, Mitchell-Towns, George-Westbrook, a nawet Lillard-Horford: tu sobie można o duetach porozmawiać, które lepsze.

 

Giannis kemba Mitchell Towns to jakiś żart ? Ten pierwszy duet w realu żaden z nich nie przeszedł I rundy w całej karierze, ten drugi duet chyba ciut za młody by podskoczyć komukolwiek a Towns to słaby żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook już skończył się wieszać w PO na Durancie i dostaje wpierdololo od Donovanów Mitchelli, a George od kontuzji w PO jak nie 2/16 to zrąbał końcówki Pacers rok wcześniej ;)

 

Zalajkuje Ci, bo mi się już nawet nie chce komentować to samymi superlewatywami nt. patyczaczka Ingrama i "o, wkrótce nie będę miał kolan" DLO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w życiu większej głupoty nie słyszałem, serio, to mniej więcej ma tyle sensu co dodawanie ppg by Eld, Noel jest w takim razie top centrem u nas

 

No sorry ale fakt ze obaj nie dostali nawet pol oferty w 2 turze cos mowi o tym jaka wartosc prognozuja im inni gmowie ktorych glosowanie jest podstawa wyniku tutaj. To nie jest glupota. Tak funkcjonuje liga. Zlozylem oferte zarowno dla gibsona jak i dla granta. Pierwszemu zaoferowalem 13 milionow a drugiemu 4.5 miliona. Chcesz tego czy nie, to jest wlasnie moja ocena wartosci tych graczy, jak widac konsekwentna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale fakt ze obaj nie dostali nawet pol oferty w 2 turze cos mowi o tym jaka wartosc prognozuja im inni gmowie ktorych glosowanie jest podstawa wyniku tutaj. To nie jest glupota. 

Ile Gibson dostał ofert w II turze poza Twoją?

 

LaVine faktycznie był dramatyczny w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Gibson dostał ofert w II turze poza Twoją?

 

LaVine faktycznie był dramatyczny w tym sezonie.

Nie dostał żadnej, no ale skoro wyceniłem Gibsona na 13, a Granta na 4,5, to co jest dziwnego w tym, że wg moich projekcji zamiana Gibsona na Granta jest poważnym osłabieniem?:)

 

 

 

LaVine faktycznie był dramatyczny w tym sezonie.

Trochę mi brakuje g2g w Nuggets, bo tam chyba nie ma gracza, którego byłoby stać w RL NBA w nadchodzącym sezonie na chociaż te 20PPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale fakt ze obaj nie dostali nawet pol oferty w 2 turze cos mowi o tym jaka wartosc prognozuja 

 

oczywiście fakt, że pieniądze rzędu +10M w tej turze mogły zaoferować bodaj tylko 3-4 zespoły dyskretnie przemilczałeś, albo po prostu zgrabne zgrywasz pawiana ;] dodając do tego fakt, że pewnie maksymalnie połowa z tych ekip potrzebowała gracza takiego typu, a ja najbardziej, to już pewnie w ogóle nie ma znaczenia, Gibsona miałbyś pewnie za te 3-4 bańki mniej, więc wiesz, gadanie o tym, że Twoje oferty są tożsame z rynkiem spróbuj sprzedać gdzie indziej, rynek nie wycenił Granta na 5 baniek bo za tyle byś mógł sobie podpisać Jeriana albo Horace'a ;]

LaVine faktycznie był dramatyczny w tym sezonie.

 

gdybym patrzył tylko na to jak wyglądał po powrocie, to bym go kijem nie dotknął, liczę na to, że wróci  chociaż do 80% tego co robił w Socie

Trochę mi brakuje g2g w Nuggets, bo tam chyba nie ma gracza, którego byłoby stać w RL NBA w nadchodzącym sezonie na chociaż te 20PPG.

 

KP robił over 20ppg

 

Harris, Jokić, Lavine Bledsoe są bardzo blisko tego progu

 

faktycznie nie ma nikogo takiego

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

KP robił over 20ppg

 

Harris, Jokić, Lavine Bledsoe są bardzo blisko tego progu

 

faktycznie nie ma nikogo takiego

Miałem oczywiście Twój zespół do momentu, w którym wróci Porzingis. A kiedy wróci? Optymistycznie przełom grudnia i stycznia, choć niepokojąco wyglądają te zapowiedzi, że może w tym sezonie nie wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.