Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@karpik No zdanie „Brunson nie gra raczej epickiej serii” ma raczej pejoratywny wydźwięk, więc nie dziw się, że pare osób tutaj odczytuje to zdanie jako sformułowanie że gra średnią serię. I nie ma znaczenia też że pisałeś to przed game6, bo w games 3-5 zagrał przecież tak samo epicko co w game6. 

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

@Alonzo tak plakal o utrate 2 seedu przy tylu kontuzjach, a tu okazalo sie ze to najlepsze co moglo go spotkac.

Ominie kryptonit Sixers

Dostanie polamanych Bulls

Pachnie finalem dla Magic w tym rokuml.

Przecież nawet jeśli przejdzie bulls to  w drugiej rundzie spotka się z Miami lub Philly i nie ma moim zdaniem z żadną z tych drużyn szans raczej. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

No zdanie „Brunson nie gra raczej epickiej serii” ma raczej pejoratywny wydźwięk, więc nie dziw się, że pare osób tutaj odczytuje to zdanie jako sformułowanie że gra średnią serię. I nie ma znaczenia też że pisałeś to przed game6, bo w games 3-5 zagrał przecież tak samo epicko co w game6

Nie moja wina, że ktoś nadmiernie interpretuje moje słowa. To była odpowiedź na zdanie bodajże @Pablo81, że Brunson gra epicką serię. No moim zdaniem nie grał. Potem jeszcze wbił mondry @człowiek...morza, że niby pisałem o słabej serii... Nie moja wina, że ludzie odbierają świat zero-jedynkowo i nie widzą nic pomiędzy słabą serią a epicką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

@karpik No zdanie „Brunson nie gra raczej epickiej serii” ma raczej pejoratywny wydźwięk, więc nie dziw się, że pare osób tutaj odczytuje to zdanie jako sformułowanie że gra średnią serię. I nie ma znaczenia też że pisałeś to przed game6, bo w games 3-5 zagrał przecież tak samo epicko co w game6. 

Przecież nawet jeśli przejdzie bulls to  w drugiej rundzie spotka się z Miami lub Philly i nie ma moim zdaniem z żadną z tych drużyn szans raczej. 

Z Miami myślę że spokojnie powalczy. Duranta out w 1rd, Beal po słabej serii też out w 1rd do tego reszta składu Heat nie powala a jedynie Doncica będzie można zobaczyć jak sobie poradzi w 2rd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Przecież nawet jeśli przejdzie bulls to  w drugiej rundzie spotka się z Miami lub Philly i nie ma moim zdaniem z żadną z tych drużyn szans raczej. 

Heat z Sixers to najlepsza seria naszej pierwszej rundy i ciekaw jestem w którą stronę pójdzie. Luka zagrał gorszą serię od Kyrie, KD miał spore problemy z McDanielsem co widział chyba każdy poza @LAF, Maxey i Joel też grali na poziomie. Z drugiej strony Klay, undersized backcourt, który się źle matchupuje z Heat. Z jeszcze innej strony Knicks wygrali z Sixers fizycznością i hustle, bo Embiid w drugich połowach nie odrywał się od parkietu, ale w Heat pod koszem jest stary Brook, który krzywdy na tablicach nie zrobi nikomu, chyba że swoim kolegom.

No i obie ekipy praktycznie bez głębi składu.

Ciężko to będzie ocenić.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Nie mówię, że George zagrał jakoś zajebiście, po prostu nie lubię takiego dorabiania ideologii pod wynik bez większego przeanalizowania okoliczności.

okoliczności są takie, że typ przed sezonem napinał się jak to nie jest gotowy i teraz wszystkim pokaże  co by nie mówić rs miał całkiem udany, ostatecznie jednak zawiódł po obu stronach , choć miał obowiązek przejąc losy LAC pod nieobecność Leonarda i nawet raz mu się to udało, jak pięknie się wtedy prężył po tym step-backu za 3

ostatecznie nie zdołał dać nawet 20ppg na przyzwoitej efektywności i to przeciwko Mavs, którzy nie mają w zasadzie żadnego przyzwoitego defensora na obwodzie, a przypomnijmy, że gość za chwilę będzie wołał maksa od jakiś Sixers czy innych Knicks

podobna sytuacja jest z Bookerem i Adebayo, pierwszy dał się zesweepować Wolves, a drugi podobnie jak Goerge też nie zagrał nic wybitnego poza jednym meczem, 22ppg na 53TS to jest straszna mizera, dwa spotkania gdzie grając po 35+ minut zbiera kolejno 5 i 6 piłek

dodając do tego kolejną no-show serię Tatuma (29% za 3) mamy obraz drużyny, w której nie wiadomo kto jest liderem, kto tam ma rozgrywać, bo przecież chyba nie Braun, a Booker nie udowodnił, że potrafi to, Alvarado był tak katastrofalny (17TS) że w zasadzie powinien w tych PO nie grać, ale Sota chyba nie może sobie na to pozwolić

zbierając to wszystko do kupy jakieś teksty, o "ulepszonych Celtics" to bajki dla głupców, oczywiście, to wciąż jest stan tylko na pierwszą rundę, natomiast na teraz Denver mają dwóch najlepszych graczy w potencjalnej serii i doświadczony roster, który wie jak się wygrywać

pewnie po takim speechu pójdzie teraz ostry jinx, no ale trudno, trzeba było pewne rzeczy wyjaśnić

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Reikai napisał(a):

@Alonzo tak plakal o utrate 2 seedu przy tylu kontuzjach, a tu okazalo sie ze to najlepsze co moglo go spotkac.

Ominie kryptonit Sixers

Dostanie polamanych Bulls

Pachnie finalem dla Magic w tym rokuml.

Spokojnie , nie ma co już wyrokować. Wiem , że strata Porzingisa boli , ale z drugiej strony sami wiecie jak grał White czy Middleton.

 

Na ten moment wyczuwam 7 meczową serię a wiadomo , że może pójść w obie strony. Zobaczymy jak w G7 zagra Donovan.

18 minut temu, karpik napisał(a):

Heat z Sixers to najlepsza seria naszej pierwszej rundy

 

Dokładnie tak. Będzie wątek tej serii to tam coś tam skrobnę. 
 

19 minut temu, karpik napisał(a):

KD miał spore problemy z McDanielsem

No takie spore , że w ostatnim meczu zaaplikował 33 punkty na 70%FG 🫣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Z Miami myślę że spokojnie powalczy. Duranta out w 1rd, Beal po słabej serii też out w 1rd do tego reszta składu Heat nie powala a jedynie Doncica będzie można zobaczyć jak sobie poradzi w 2rd.

Dodajmy, ze Beal w meczach 1-3 wygladal spoko, fani Suns np na reddicie pisali ze najlepiej z big3

W g4 sie skompromitowal ofc.

Ale zgadzam sie, seria Heat Sixers bedzie piekna, mysle ze merytorycznie moze byc najlepsza w 1 rundzie.

Bo tak jakby, Doncic jako PG to troche lepsza opcja dla Duranta I Beala, niz zaden PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

okoliczności są takie, że typ przed sezonem napinał się jak to nie jest gotowy i teraz wszystkim pokaże  co by nie mówić rs miał całkiem udany, ostatecznie jednak zawiódł po obu stronach , choć miał obowiązek przejąc losy LAC pod nieobecność Leonarda i nawet raz mu się to udało, jak pięknie się wtedy prężył po tym step-backu za 3

ostatecznie nie zdołał dać nawet 20ppg na przyzwoitej efektywności i to przeciwko Mavs, którzy nie mają w zasadzie żadnego przyzwoitego defensora na obwodzie, a przypomnijmy, że gość za chwilę będzie wołał maksa od jakiś Sixers czy innych Knicks

W te wasze begmowe spory nie wnikam, ale myślę, że nie jest specjalnie kontrowersyjne stwierdzić, że z bookerem i Tatumem, George zagrałby bardziej efektywną serię niż w towarzystwie Hardena i Westbrooka

No i jak Jones Jr nie jest przyzwoitym obwodowym obrońcą, to już naprawdę mało kto jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

@karpik No zdanie „Brunson nie gra raczej epickiej serii” ma raczej pejoratywny wydźwięk, więc nie dziw się, że pare osób tutaj odczytuje to zdanie jako sformułowanie że gra średnią serię. I nie ma znaczenia też że pisałeś to przed game6, bo w games 3-5 zagrał przecież tak samo epicko co w game6. 

Przecież nawet jeśli przejdzie bulls to  w drugiej rundzie spotka się z Miami lub Philly i nie ma moim zdaniem z żadną z tych drużyn szans raczej. 

Faken, myslalem ze jest po drugiej stronie drabinki.

No to z Heat lub Sixers seria bedzie ciekawa.

Teraz, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

W te wasze begmowe spory nie wnikam, ale myślę, że nie jest specjalnie kontrowersyjne stwierdzić, że z bookerem i Tatumem, George zagrałby bardziej efektywną serię niż w towarzystwie Hardena i Westbrooka

No i jak Jones Jr nie jest przyzwoitym obwodowym obrońcą, to już naprawdę mało kto jest 

Co do 1 I tak I nie, bo George bez zadnego kreatora moglby wygladac tak, jak wygladal gdy Harden wygladal jK wygladal.

Ale co do DJJ pelna zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, karpik napisał(a):

Ile z tych 33 pkt było przeciwko McDanielsowi?

Jeden , ale przecież pisałem o tym w wątku serii. Jak grasz 1 na 1 vs Jaden a reszta stoi i się patrzy to wyglądało jak wyglądało. Jak tylko pojawił się ruch bez piłki i stworzenie lekkiej przestrzeni to już KD to skrzętnie wykorzystywał. 
 

Ja biorę KD Over Beala. I nie zgodzę sie ,że Beal zagrał najlepiej z trójki w G1-G3. Beal to był w tych meczach statpadderem

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

W te wasze begmowe spory nie wnikam, ale myślę, że nie jest specjalnie kontrowersyjne stwierdzić, że z bookerem i Tatumem, George zagrałby bardziej efektywną serię niż w towarzystwie Hardena i Westbrooka

vs real Mavs być może, przeciwko najlepszym w BeGM raczej nie bardzo zwłaszcza, że ani Booker ani Tatum niczym się nie wyróżnili, no może poza Bookerem rzucającym 40 oka całkowicie zabijając grę Durantowi

9 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

No i jak Jones Jr nie jest przyzwoitym obwodowym obrońcą, to już naprawdę mało kto jest 

a on był cały czas na PG? no i nie oszukujmy się jeśli wyłącza cb DJR, to jest mniej więcej tego samego kalibru historia co Książę Frank Ntilikina chowający Bookera do kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

podobna sytuacja jest z Bookerem i Adebayo, pierwszy dał się zesweepować Wolves

Xd

Booker był źle wykorzystywany przez F.V. No kto wpadł na genialny pomysł dać mu piłkę i rozgrywać ? Ano wydaje mi się , że FV bo on jest HC , ALE MOGĘ SIE MYLIĆ.  
 

Poza tym po takim EG jaki zagrał to pokłony dla niego. 49 punktów na super skuteczności ( gdzie i tutaj był Jaden ? Krył Beala ? ) 

44 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

dwa spotkania gdzie grając po 35+ minut zbiera kolejno 5 i 6 piłek

No bo jak Zu czyścił deskę co miał zbierać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.