Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Alvarado był tak katastrofalny (17TS) że w zasadzie powinien w tych PO nie grać, ale Sota chyba nie może sobie na to pozwolić

Myślę , że się poznałem na nim. 

47 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

natomiast na teraz Denver mają dwóch najlepszych graczy w potencjalnej serii i doświadczony roster, który wie jak się wygrywać

Ja jestem ciekaw jak opiszesz gracza Phoenix z I rundy. 

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

może poza Bookerem rzucającym 40 oka całkowicie zabijając grę Durantow

Co ? Właśnie ten mecz był taki jaki miał być. To właśnie Phoenix grało vs Denver i tam nikt nie pisał , że zabijał grę KD tylko szły pochwały dla DB. 

@karpik Booker I KD ma TS na poziomie 65% a Ja tutaj czytam , że Beal lepszy od nich. 
 

Mrówka miał 64%TS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LAF napisał(a):

Ja jestem ciekaw jak opiszesz gracza Phoenix z I rundy. 

ale jak mam opisać? typek do G3 rzucał zabójcze  20ppg na 110ortg 127drg będąc kolejno -25 -12 -17 nawet w G4 był na minusie, tu nie ma czym budować pozytywnej narracji dla niego, jedyna szansa teraz w Tatumie, że vs Magic/Cavs udowodni, że to on może pociągnąc ten zlepek przegrywów, choć póki co nie wiem czy jest choć 4tym najlepszym graczem Zielonych

no i jeszcze dochodzi do tego jakość opisów, ja jestem gotów aby powtórzyć serię jak z LAL rok temu, a Qcin na dzisiaj ma problemy by wpisać terminarz przez cały rs ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale jak mam opisać? typek do G3 rzucał zabójcze  20ppg na 110ortg 127drg będąc kolejno -25 -12 -17 nawet w G4 był na minusie, tu nie ma czym budować pozytywnej narracji dla niego,

Ale o kim mowa ? Bo jeżeli o Twoim SF , który gra u Ciebie i w Phoenix to tak. Ostatnie zdanie to prawda ; D

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał(a):

Ale o kim mowa ? Bo jeżeli o Twoim SF , który gra u Ciebie i w Phoenix to tak. Ostatnie zdanie to prawda ; D

Royce to tylko trybik, on wygląda znacznie mając obok siebie dobrze brioniących graczy, zresztą nie za bardzo wiem o co chodzi, bo z nim na parkiecie to akurat Suns jako tako wyglądali w konkretnie dwóch spotkaniach, a w G4 był nawet +16

jak zamierzasz sporo winy za wynik serii zrzucić na Royca, to raczej będziesz w mniejszości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Royce to tylko trybik, on wygląda znacznie mając obok siebie dobrze brioniących graczy, zresztą nie za bardzo wiem o co chodzi, bo z nim na parkiecie to akurat Suns jako tako wyglądali w konkretnie dwóch spotkaniach, a w G4 był nawet +16

jak zamierzasz sporo winy za wynik serii zrzucić na Royca, to raczej będziesz w mniejszości

Ależ oczywiście , że to tylko rolę Player, ale zarzucasz Qcinowi brak głębi a Twoim najlepszym graczem biorąc pod uwagę I rundę był Peyton Watson. 
 

Do tego nie wiadomo co z Grantem czy Brogdonem , grają ? A jak tak to w jakiej formie są ?

 

Jedyna Twoja nadzieja to to, że Slo w no nie zagra już tak słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, LAF napisał(a):

Xd

Booker był źle wykorzystywany przez F.V. No kto wpadł na genialny pomysł dać mu piłkę i rozgrywać ? Ano wydaje mi się , że FV bo on jest HC , ALE MOGĘ SIE MYLIĆ.  
 

A komu mial dac, jak masz w Suns zje***y roster z samymi scorerami bez kreatora? Cos jak nasi Wolves btw :P

Beal byl lepszy od Bookera w G1 oraz G3 bezaprzeczalnie, w sensie tu nawet nie ma o czym dyskutowac. G2 powiedzmy na rowno, G4 wiadomo wielki Booker I fatalny Beal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, LAF napisał(a):

Ależ oczywiście , że to tylko rolę Player, ale zarzucasz Qcinowi brak głębi a Twoim najlepszym graczem biorąc pod uwagę I rundę był Peyton Watson. 

przecież ja się o głębi Soty w ogóle nie wypowiadałem, pisałem tylko w kontekście rozgrywania o Alvarado, czemu tak brzydko manipulujesz?

oczywiście, że ja też mam swoje problemy i też liczę na to, że Anderson będzie w drugiej rundzie miał więcej z gry, bo lepiej się meczapuje z Nuggets niż z Suns

jak pisałem w temacie zagram Grantem tak jak zasugerowali głosujący, którym się przynajmniej chciało zagłosować, a to jak to potraktują wszyscy w kontekście serii wyjdzie w praniu

wciąż jednak chciałbym aby ktoś mi przedstawił przypadek drużyny z topu do której przez 3 miesiące nie może wrócić gość po kontuzji łokcia, dlatego zmiany i jakieś przepisy w tej materii równe dla wszystkich w kontekście następnego sezonu są po prostu priorytetowe

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przecież ja się o głębi Soty w ogóle nie wypowiadałem, pisałem tylko w kontekście rozgrywania o Alvarado, czemu tak brzydko manipulujesz?

 

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Booker nie udowodnił, że potrafi to, Alvarado był tak katastrofalny (17TS) że w zasadzie powinien w tych PO nie grać, ale Sota chyba nie może sobie na to pozwolić

 

Głębia na pozycji obwodowej. 
 

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jak pisałem w temacie zagram Grantem tak jak zasugerowali głosujący, którym się przynajmniej chciało zagłosować,

Ja nie zagłosowałem bo uważam , że każdy to interpretuje po swojemu. Moim zdaniem tu powinieneś z Qcinem ustalić jedną wersję. No bo co będzie jak Qcin uzna , że nie gra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LAF napisał(a):

Głębia na pozycji obwodowej. 

przecież o tym było pisane już od T1, bo od wtedy Braun wychodził w s5, a Alvarado najpierw miał kontuzje, a potem już się nie odkręcił do poziomu, który prezentował rok temu, zresztą oni dwaj to nie jedyne znaki zapytania, ale to będzie w opisie, póki co zająłem się  tylko s5

20 minut temu, LAF napisał(a):

Moim zdaniem tu powinieneś z Qcinem ustalić jedną wersję. No bo co będzie jak Qcin uzna , że nie gra ?

Gadałem już z nim o tym prywatnie by podjął rękawice i nie bawił się w tanie chwyty, ale raczej nic z tego nie będzie, specjalnie mnie to nie dziwi, robienie zadymy to jego główna rola tutaj, gorzej o jakiś element dodatni ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2024 o 15:43, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

Gadałem już z nim o tym prywatnie by podjął rękawice i nie bawił się w tanie chwyty, ale raczej nic z tego nie będzie, specjalnie mnie to nie dziwi, robienie zadymy to jego główna rola tutaj, gorzej o jakiś element dodatni ;]

Moim elementem dodatnim jest najbardziej legitne mistrzostwo w historii beGM w czasach gdy ten tytuł faktycznie coś znaczył bo grający się angażowali i interesowali, a nie w czasie gdy ten dział jest praktycznie trupem i na ten moment poza 5-6 osobami pozostałe mają zupełnie wywalone w grę, a czas pokazał że Simbasket zupełnie zdominował wirtualne gry na forum :) 

Chetnie podejmę rękawice na uczciwych zasadach a nie wymyślonych przez Ciebie :) 

Dla mnie Brogdon i Grant nie grają w tej serii, bo niby czemu mieliby to robić skoro od trzech miesięcy nie powąchali parkietu, nic się w tej kwestii nie zmieniło od pierwszego do ostatniego posta, więc nie za bardzo wiem o co się czepiasz- prosiłeś o opinie, otrzymałeś ja- nie zgadasz się  to się obrażasz, że nie jest po Twojej stronie. 

No i na koniec, jeśli nie widzisz różnicy między graniem z Georgem i Adebayo zamiast Beala i Nurkicia to co ja mogę napisać, świadczy to wyłącznie o aktualnej wadze tytułu begm, czy też o jakości tej gry :) 

Powodzeniu w boksowaniu, ja mam popcorn i chętnie pooglądam te wersje Chłopaków z Forumka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Moim elementem dodatnim jest najbardziej legitne mistrzostwo w historii beGM w czasach gdy ten tytuł faktycznie coś znaczył

 

przeciez twoj tytuł bez ze w c*** gwiazdką

zaś moj tytuł czyste sportowe zwycięstwo druzyny zbudowanej z niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

przeciez twoj tytuł bez ze w c*** gwiazdką

zaś moj tytuł czyste sportowe zwycięstwo druzyny zbudowanej z niczego

racja, Wooden zdobył ten tytuł z niczego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

Moim elementem dodatnim jest najbardziej legitne mistrzostwo w historii beGM w czasach gdy ten tytuł faktycznie coś znaczył bo grający sięw angażowali i interesowali, a nie w czasie gdy ten dział jest praktycznie trupem

i nawet wtedy Ty w tym nie uczestniczyłeś, za co oficjalnie tytuł został przypisany macowi, faktycznie jest czym chwalić

co roku w czasie PO zaangażowanie jest różne, w tamtym roku mieliśmy ostre dymy w przynajmniej dwóch seriach, nigdy nie było tak, że wszyscy się stawiali na PO (w tym i ja)

ostatecznie na finały konferencji zagłosowało około 90% GMów, więc ja nie mam poczucia, że ten tytuł nic nie znaczył, nie musisz po raz kolejny robić na głowę tym, którym jeszcze zależy, rozumiesz?

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

Chetnie podejmę rękawice na uczciwych zasadach a nie wymyślonych przez Ciebie

sytuacja z Grantem powtarza się od 4 lat i nigdy wcześniej shutdown nie był negowany, tak samo jak Ty nigdy się o tym negatywnie nie wypowiadałeś, kto wymyśla więc zasady? ja przynajmniej starałem się ustalić stan rzeczy by nie było samowolki w interpretacji, ale jak widać nagle komuś to przeszkadza, trudno, nie zamierzam się o to napieprzać bez końca, u mnie Grant zagra, a Ty i reszta zrobicie z tym co chcecie, żadnego precedensu nie forsuje

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

No i na koniec, jeśli nie widzisz różnicy między graniem z Georgem i Adebayo zamiast Beala i Nurkicia to co ja mogę napisać, świadczy to wyłącznie o aktualnej wadze tytułu begm, czy też o jakości tej gry

jak zwykle bardzo merytorycznie odniosłeś się do zarzutów, zupełnie jak po T1 gdy wmiawiałeś innym, że masz najlepszą s5 w grze, póki co masz średnie prawo do tego aby wyceniać cokolwiek, czy to wagę tytułu czy jakość gry, przede wszystkim to ostatnie, bo na to masz ujemny wpływ, siejąc taki ferment i pisząc w ten sposób 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

jak zwykle bardzo merytorycznie odniosłeś się do zarzutów, zupełnie jak po T1 gdy wmiawiałeś innym, że masz najlepszą s5 w grze, póki co masz średnie prawo do tego aby wyceniać cokolwiek, czy to wagę tytułu czy jakość gry, przede wszystkim to ostatnie, bo na to masz ujemny wpływ, siejąc taki ferment i pisząc w ten sposób 

 

ja nic nikomu nigdy w tej grze nie wmawiałem- w przeciwieństwie do Ciebie i rzekomych shutdownów swoich grajków, mimo że zostało Ci udowodnione, że Blazers tego nie robią (patrz- Ayton grający do końca RS)- jak ktoś od 4 lat ma problem przekroczyć 50 meczów w sezonie to chyba trochę naciągana jest teoria jakoby co roku go usadzano :) Poprosiłeś o opinię, otrzymałeś ją, nie tylko zresztą ode mnie negatywną, ale dalej idziesz na przekór logice i żebrzesz o ich dopuszczenie widząc jak bardzo nagi jesteś i pozbawiony innych argumentów.

Nie wydaje mi się żebym siał jakikolwiek ferment, ani razu nikogo nie obraziłem (powiesz to samo o sobie?) ani nie krytykowałem gry- w zasadzie to zebrałem podsumowanie tego co piszą inni na temat begm, jako mistrz ankiet możesz kolejną uruchomić- co wolisz simbasket czy begm, myślę, że byłbyś mocno zaskoczony jak niewielkie jest aktualnie zainteresowanie begm względem luźnej simki

Nie wiem czy w T1 miałem najlepszą s5 w lidze, ale na pewno jedną z najlepszych, jak posiadasz 3 allstarów w s5 to z automatu możesz sobie rościć ku temu prawo, jak posiadasz takowych czterech to raczej wątpliwości zbyt wielu nie ma. 

Waga tytułu w begm od czasu pandemii zmalała okrutnie, tak jak i samo zainteresowanie grą (co zresztą było łatwe do przewidzenia) i nie jest to nic personalnego, po prostu zmieniła się mocno ekipa i osoby z jakimś tam charakterem i własnym spojrzeniem zostały zastąpione botami- dawniej była tutaj "śmietanka" , która wykazywała spore zaangażowanie, aktualnie poza wrzucanymi highlightami których nikt nie ogląda świeci tutaj pustką i te dwie ostre serie, które mają być argumentem przeciwko mojej tezie to  grzeją może 5 osób a reszta to przegląda dla beki, albo wcale a i tak na koniec głosuje tak jak Karpik.

Jak w BeGM nie dojdzie do większej rewolucji (choć imo i tak już na to z 2 sezony za późno) to podzieli ona los Naszej-Klasy, więc jak Ci tak bardzo zależy na tym Grancie i Brogdonie to wykup kilka magicznych gąbek za parę śledzików i możesz nimi grać i w 3 trymestrze (btw, jak bardzo ludziom już lata ta gra pokazuje choćby liczba głosów w tej ankiecie, gdzie dawniej niektóre potrafiły zaangażować niemal wszystkich userów)

także eot w tej kwestii, bo nie ma co po raz kolejny przekrzykiwać się w stylu mam hory skłat, dopuść mnie tyh infaliduf do gry, złe blejzersy, niedobre, Granta sadzjom, Brogdona nie leczom, okieć mne boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

ja nic nikomu nigdy w tej grze nie wmawiałem- w przeciwieństwie do Ciebie i rzekomych shutdownów swoich grajków, mimo że zostało Ci udowodnione, że Blazers tego nie robią (patrz- Ayton grający do końca RS)- jak ktoś od 4 lat ma problem przekroczyć 50 meczów w sezonie to chyba trochę naciągana jest teoria jakoby co roku go usadzano :)

i dziwnym trafem zdecydowana większość spotkań w jakich nie gra ma miejsce na koniec sezonu.

 

Ayton to dalej młody gracz, więc brak analogii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

i dziwnym trafem zdecydowana większość spotkań w jakich nie gra ma miejsce na koniec sezonu.

 

Ayton to dalej młody gracz, więc brak analogii.

jesli przez „na koniec sezonu” masz na myśli 2,5 miesiąca (Brogdon) albo 20+ spotkań (Grant) to jo..

Brak analogii? Grant od 4 lat jest usadzany (teraz ma 30), Młody Ayton ma 25 - faktycznie, brak analogii 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

ja nic nikomu nigdy w tej grze nie wmawiałem- w przeciwieństwie do Ciebie i rzekomych shutdownów swoich grajków, mimo że zostało Ci udowodnione, że Blazers tego nie robią (patrz- Ayton grający do końca RS)

nie, w NBA nie ma shutdownów, a Ty nigdy nikomu nic nie wmawiałeś - to wystarczy za podsumowanie

 

41 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Poprosiłeś o opinię, otrzymałeś ją, nie tylko zresztą ode mnie negatywną, ale dalej idziesz na przekór logice i żebrzesz o ich dopuszczenie widząc jak bardzo nagi jesteś i pozbawiony innych argumentów.

i po co te wieśniackie odzywki, znowu nie trzymasz ciśnienia i musisz mnie obrażać? argumentów przedstawiłem bardzo dużo, Twoim jedynym jest "nie gra to nie gra" oraz "bo grał Ayton" gdyby Ayton nie grał to byś pisał i tak to samo, przecież to oczywiste, że się przyjebałeś, skoro poruszasz problem dopiero teraz, hipokryzja do sześcianu

 

52 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Nie wydaje mi się żebym siał jakikolwiek ferment, ani razu nikogo nie obraziłem (powiesz to samo o sobie?)

nie no proszę Cb, przypomnij sobie co pisałeś nt. Rady jak na kiblu deadline FA przesiedziałeś, mnie też obrażasz od początku sezonu zresztą, te posty można łatwo znaleźć, ale ja też nie jestem święty, z grubsza chodzi o sianie defetyzmu, Ty myślisz, że nikt nie widzi, że jest gorzej niż kiedyś, czy musisz koniecznie o tym przypominać?

z gry, paradoksalnie, nie odeszło tak dużo osób, większość założycieli została, niektórzy odsunęli się w cień po innych ślad zaginął, kilku też doszło i dobrze sobie radzi, jak trzeba będzie zgasić światło, to się to zrobi, Twoje analizy upadku ala Nasza Klasa nie są nikomu potrzebne, zwłaszcza, że sam odchodziłeś kilkukrotnie by potem wrócić jakby nigdy nic do tej martwej gry, więc po co? 

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

myślę, że byłbyś mocno zaskoczony jak niewielkie jest aktualnie zainteresowanie begm względem luźnej simki

mało mnie to obchodzi, w ogóle nikt tu nie mówi, ani nie pisze o simce, bo to nie ten dział, wciąż są tu osoby, które przez te 7 czy 8 lat poświęciły jej bardzo dużo czasu i gra dała im dużo radości, a to, że gra wymaga pewnego zaangażowania i poświęconego czasu oraz ma pewien wyśrubowany próg wejścia od zawsze było jej największą zaletą, a nie wadą

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

Także eot w tej kwestii, bo nie ma co po raz kolejny przekrzykiwać się w stylu mam hory skłat, dopuść mnie tyh infaliduf do gry, złe blejzersy, niedobre, Granta sadzjom, Brogdona nie leczom, okieć mne boli

z jakiegoś powodu robisz to po raz nie wiem, dziesiąty? a mogłeś jak @MarcusCamby napisać, że nie i tyle, jego nawet trochę rozumiem, nie ma w tym żadnego interesu, choć z drugiej strony, to on mi przypomniał jak kiedyś zachęcał mnie bym walczył o Holidaya, który poszedł pod nóż, cóż widocznie perspektywa potrafi się zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie wkurza to durne kasandryczne wołanie o śmierci gry. Jest jak jest. Nowy narybek daje świetnie radę a twoje wpisy niekonstruktywne nic nie wnoszą. Jak jesteś taki goat jakim się mianujesz to nas zaskocz nakładem pracy w ulepszenie gry aby była lepsza. Nikt nawet nie wymaga tego co dali tej grze założyciele czy radni. Krakać tak lub tak potrafi wielu. W twoi. Wpisie @Qcin_69 nie ma nic odkrywczego natomiast dla swoich celów kolejny raz testujesz system o obrażasz twórców gry, tych zaangażowanych i młody narybek. Nie czepiałbym się nawet tych wpisów jakbyś nie robił  z siebie króla tej gry i mistrza 24. Zrób coś dla gry mistrzu i królu. Albo stwórz program naprawczy ale nie pisz w tym tonie. Jak chcesz loda to nie zawsze dobrym pomysłem jest tekst do ładnej panny ze jedzie z japy jej. Istota jest ze jest Chetna na chacie. Przyczyny zapachu da się później odkryć i wykluczyć może całkowicie. A może zgubiła sztoteczke i to jednorazowy feler? Tak czy inaczej znamy wady i zalety gry. Ale wpis nie pomaga.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał(a):

Tez mnie wkurza to durne kasandryczne wołanie o śmierci gry. Jest jak jest. Nowy narybek daje świetnie radę a twoje wpisy niekonstruktywne nic nie wnoszą. Jak jesteś taki goat jakim się mianujesz to nas zaskocz nakładem pracy w ulepszenie gry aby była lepsza. Nikt nawet nie wymaga tego co dali tej grze założyciele czy radni. Krakać tak lub tak potrafi wielu. W twoi. Wpisie @Qcin_69 nie ma nic odkrywczego natomiast dla swoich celów kolejny raz testujesz system o obrażasz twórców gry, tych zaangażowanych i młody narybek. Nie czepiałbym się nawet tych wpisów jakbyś nie robił  z siebie króla tej gry i mistrza 24. Zrób coś dla gry mistrzu i królu. Albo stwórz program naprawczy ale nie pisz w tym tonie. Jak chcesz loda to nie zawsze dobrym pomysłem jest tekst do ładnej panny ze jedzie z japy jej. Istota jest ze jest Chetna na chacie. Przyczyny zapachu da się później odkryć i wykluczyć może całkowicie. A może zgubiła sztoteczke i to jednorazowy feler? Tak czy inaczej znamy wady i zalety gry. Ale wpis nie pomaga.   

Ognazz myślę że dużo gorsze dla gry i jakości jest to jak wystawiasz takie bilanse z czapy jak ostatnio po tym jak ogłaszasz jak to bardzo wnikliwie podszedłeś do głosowania xD 

Ja nawołuje do poprawy gry jeśli ma to być ciągnięte, rzucałem wielokrotnie pomysły jak to usprawnić ale woleliście się lizać po jajach zamiast z nich korzystać, więc daruj sobie takie uwagi w moją stronę :) 

I gdzie ja kogokolwiek obrazielem xd jeśli jako obrazę uważasz - byli charakterni GMowie a są boty- to nie jest to uwaga do żadnego usera a do tego że aktualnie ile drużyn gra na autopilocie? 5?  Może warto przetrzeć piane z oczy i czytać ze zrozumieniem, o brak tej umiejętności akurat Ciebie nigdy nie posądzałem ;) 

28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie, w NBA nie ma shutdownów, a Ty nigdy nikomu nic nie wmawiałeś - to wystarczy za podsumowanie

 

 

Pokaż mi kogokolwiek w historii kto zaliczył shutdown 4 (cztery!!) lata z rzędu xD Pokaż mi kogokolwiek kto zaliczył chociaż 3 takie akcje rok po rok- oczywiście poza Grantem bo jak został „usadzony” Blazers robili 16-42 bilans :)  Strach się bać jak mogliby zakończyć sezon gdyby grał do końca? 

Możesz mi napisać co w :

Poprosiłeś o opinię, otrzymałeś ją, nie tylko zresztą ode mnie negatywną, ale dalej idziesz na przekór logice i żebrzesz o ich dopuszczenie widząc jak bardzo nagi jesteś i pozbawiony innych argumentów.

 

Jest obraźliwego? czy atakującego? To napisałem, że żebrzesz na przekór logice? 

definicja słowa zebranie - Żebranie – proszenie w miejscu publicznym o dobrowolne wsparcie materialne bez oferowania czegokolwiek w zamian (np. towaru lub usługi).

Czym innym jest zakładanie tego tematu z Grantem i Beogdonem, zaprzeczanie faktom i oczekiwanie litości słowami (z pamięci cytuje): „jak nie dopuścicie Granta i Brogdona to mój sezon jest skończony” jak nie żebraniem? I czym jest oczekiwanie że zostaną dopuszczeni do gry mimo że nie grają od kilku miesięcy wg wyznaczonych przez samego siebie terminów pasujących pod dane serie- jak nie zaprzeczaniu logice? 

Gdzie tu poczułeś się obrażony? Chętnie też przeczytam gdzie wyzywałem Cię od początku sezonu- bo ja mógłbym znaleźć przynajmniej z 10 postów gdzie na same słowo Minnesota dostawałeś przysłowiowego bólu dupy i zaczynałeś pisać kiepskiej jakości rozprawki na ten temat :)  Ale masz okazję się wykazać i choć raz udowodnić że wiesz co piszesz i czytać ze zrozumieniem - znajdź 3 cytaty gdzie niby Cię obraziłem od początku sezonu ;) (czy kiedykolwiek)

Do reszty nie ma się co od odnosić bo to zwykle projekcje, próbujesz swoje wady (hipokryzję zwłaszcza) przełożyć na mnie- gdzie ja od początku trzymam jedną stronę i jedno zdanie, po prostu ja niosę prawdę, ból i cierpienie - nie musisz tego lubić, ale słusznie masz prawo się obawiać! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.