Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy nie jest tak że każdy przedstawił swoje racje i już dalej pójdzie według sumienia głosujących? Niepotrzebnie robisz „eskalację” konfliktu co do grających graczy na kolejne warstwy pozornie tylko związane z naszymi PO. Zgodzę się że muszę zdecydowanie poprawić system głosowania bo moje ręczne liczenie sprawiło że wpadło parę baboli które mam nadzieję że choć trochę naprawiłem bo słusznych wpisach GM. Nie zmienia to faktu że grubsze konflikty gdy szukamy nowych GM nie zachęca nowych. Więc może i moje głosowanie przyczynia się do upadku gry ale myślę że twoje wystąpienia bardziej. Cieszę się że fetujesz tak inną grę internetową w tym forum. Trzymam kciuki i tu i tu. 

A tak przy okazji. Gdzie podział sie ten błyskotliwy żartobliwy chłopak z werwa z sercu i Sakwa pełną i złotą i pomysłów? Pisanie na serio serio Tobie nie wychodzi. 

Znałem kiedyś innego Kucina. 

I wiesz że byś walczył w symetrycznej sytuacji jakbyś miał gracza który nie grał ale kij czort wie dlaczego bo jest argument o tankowaniu. Portland jednych usadziło innych nie. Spurs tak samo. Ale tam chociaż te urazy widoczne były. A co było z graczami Portland w kwietniu kij wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał(a):

@Qcin_69 rzucaj smialo pomyslami, czy tu czy na priv. Podczas offseasonu podzialamy cos.

o większości już zapomniałem tbh, ale to były przede wszystkim pomysły na zwiększenie dynamiki gry - czyli problemu przez który ta gra nigdy nie miała potencjału na więcej niż kilkusezonowe zainteresowanie (choć i tak że trwa już 7 rok chyba przerosło moje przewidywania- chociaż jako że liczba graczy aktywnych jest jaka jest to nie wiem czy to nie jest takie trochę reanimowanie trupa tbh) ale pomysły zostały olane albo też wybrano sztywny realizm i zupełnie odrealniony system finansowy przy tym xD 

 

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

Ale czy nie jest tak że każdy przedstawił swoje racje i już dalej pójdzie według sumienia głosujących? Niepotrzebnie robisz „eskalację” konfliktu co do grających graczy na kolejne warstwy pozornie tylko związane z naszymi PO. Zgodzę się że muszę zdecydowanie poprawić system głosowania bo moje ręczne liczenie sprawiło że wpadło parę baboli które mam nadzieję że choć trochę naprawiłem bo słusznych wpisach GM. Nie zmienia to faktu że grubsze konflikty gdy szukamy nowych GM nie zachęca nowych. Więc może i moje głosowanie przyczynia się do upadku gry ale myślę że twoje wystąpienia bardziej. Cieszę się że fetujesz tak inną grę internetową w tym forum. Trzymam kciuki i tu i tu. 

ja nie generuje konfliktów, ja zwracam uwagę na problemy, ostatnie 3 lata siedziałem cicho w tej kwestii (z rzadką robiąc :kiedyś to było”) bo uszanowałem to ze niby to jest droga do zwiększenia aktywności (co mi zarzucano) i liczby chętnych do gry- imo działało to w zupełnie inna stronę - bo to co generowało ruch i ciekawość w begm to przede wszystkim emocje, kłótnie, dramy, dyskusje - czasem lepszej jakości, czasem gorszej - ale to była sól begm- to tutaj Davis był zbyt soft by grać na centrze i Rybak odpadał w 1 rundzie PO z trójką Irving Leonard Davis, to tutaj Vonleh był kryptonitem na Jokicia i Denver się ślizgało w PO z Jazz grającymi Vonlehem na centrze, tutaj Tyreke Evans był 1:1 zamiennikiem Klaya Thompsona, czy też Klay Thompson na 1 nodze prowadził 76ers do Finałów NBA, Lebron szedł do Lakersów ze względu na szkołę dla syna, a Butler godził się na bycie 3 opcja w tych samych Lakersach w których Brandon Ingram był elitarnym strzelcem za 3- to wszystko się działo właśnie w tym dziale w którym dyskusja była na 1 miejscu i erystyka przeważała nad spokojnym nic nie robieniu- z czym mamy do czynienia teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

(z pamięci cytuje): „jak nie dopuścicie Granta i Brogdona to mój sezon jest skończony”

nigdy nic takiego nie napisałem, c***owa ta Twoja pamięć, dlatego wciąż uważam takie stwierdzenia za obraźliwe, pisałem przede wszystkim, że nie ma przykładu drużyny z topu aby gracze z takimi urazami nie wracali do gry, dlatego skoro ja płacę im ponad 40 baniek rocznie, to zrobię wszystko co w mojej mocy aby mogli zagrać, przez te trzy poprzednie lata nie było z tym problemu, a Ty mówisz, że ja o coś żebrze, tak samo pisałeś, że płakałem o głosy podczas WCF, gdy w odwecie za moje posty o Socie nie miałeś jak mi dopiec, taka jest właśnie rozmowa z Tobą, teraz pewnie fakt, że masz Suns 2.0 bez rozgrywającego też nazwiesz "postami niskich lotów - z pamięci cytuje;]"

i znowu, przecież Tobie nie zależy, to czemu po raz 11ty się produkujesz o tych dwóch, powiedziałem, co zrobię, szanuję zdanie tych, którzy zagłosowali, nie robię nic niedozwolonego, a Twoje "u mnie nie grają, nie będę ich liczył" nie ma przecież żadnego znaczenia w ostatecznym rozrachunku, bo nie będziemy oddawać głosów jeśli dojdzie do serii i to jest w ogóle w tym wszystkim najśmieszniejsze, co tylko udowadnia kto tu ma czego ból

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nigdy nic takiego nie napisałem, c***owa ta Twoja pamięć

 

 

W dniu 22.04.2024 o 00:44, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

Brogdon pauzuje dużo dłużej dlatego dostał więcej czasu, to nie żadna kalkulacja, bo jeśli oni mają nie zagrać, a przynajmniej jeden z nich, to nie mam czego szukać w tych PO

 

I to jest ta różnica między nami- ja czytam to co Ty piszesz, a Ty nawet nie wiesz co sam piszesz.

GAME OVER 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

to tutaj Davis był zbyt soft by grać na centrze i Rybak odpadał w 1 rundzie PO z trójką Irving Leonard Davis, to tutaj Vonleh był kryptonitem na Jokicia i Denver się ślizgało w PO z Jazz grającymi Vonlehem na centrze, tutaj Tyreke Evans był 1:1 zamiennikiem Klaya Thompsona, czy też Klay Thompson na 1 nodze prowadził 76ers do Finałów NBA, Lebron szedł do Lakersów ze względu na szkołę dla syna, a Butler godził się na bycie 3 opcja w tych samych Lakersach w których Brandon Ingram był elitarnym strzelcem za 3

Był też Wielki Trey Lyles 

#pamietamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

I to jest ta różnica między nami- ja czytam to co Ty piszesz, a Ty nawet nie wiesz co sam piszesz

a to jest cały mój post czy podałem konkrety pisząc o tym wcześniej, przede wszystkim w opisie i w innym temacie?

zresztą takie są fakty i chyba nikt się temu nie dziwi, że uzależniam walkę w PO od obecności tych dwóch w rosterze odpowiednio graczy nr 3 i 4/5 jeśli chodzi o impact

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a to jest cały mój post czy podałem konkrety pisząc o tym wcześniej, przede wszystkim w opisie i w innym temacie?

zresztą takie są fakty i chyba nikt się temu nie dziwi, że uzależniam walkę w PO od obecności tych dwóch w rosterze

 

Byku weź się obudź xd co to jest k**** za rozmowa w ogóle z Tobą xd 

ja- zebrałeś żeby dopuścić obu bo mas inaczej sezon skończony 

Ty- nic takiego nigdy nie napisalem, c***owa masz pamięć 

ja- pokazuje post w którym piszesz dokładnie to co napisałem 

Ty- blablabla

nawet w tak krótkiej wiadomości nie umiesz przyznać, że nie wiesz co piszesz i nie czytasz ze zrozumieniem :) 

Więc daruj sobie jakieś wyliczanki ile razy coś wspominam bo nie robię tego by Ci dopiec, tylko sprawdzam za którym razem jak to napisze to to przeczytasz tak jak to napisałem a nie jak  Ty przeczytałeś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

ja- pokazuje post w którym piszesz dokładnie to co napisałem 

pokazałeś fragment długiego wątku bez kontekstu i nazwałeś to żebraniem, zejdź na ziemię, to nie konfa Fame MMA żeby się bawić na takim niskim poziomie

jak chcesz to potwierdzę:

tak, bez chociaż jednego z nich nie miałbym w PO czego szukać

rzeczywiście, karygodne

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

pokazałeś fragment długiego wątku bez kontekstu i nazwałeś to żebraniem, zejdź na ziemię, to nie konfa Fame MMA żeby się bawić na takim niskim poziomie

jak chcesz to potwierdzę:

tak, bez chociaż jednego z nich nie miałbym w PO czego szukać

rzeczywiście, karygodne

jprdl xD

serio, nie będę kopał leżącego, honor mi nie pozwala:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

jprdl xD

serio, nie będę kopał leżącego, honor mi nie pozwala:D 

uspokój się Zbychu, bo ci bajpasy puszczo

tu cały post z tym cytatem

W dniu 22.04.2024 o 00:44, LeweBiodroSmoka napisał(a):

w jakim sensie, przecież ja Grantem rok temu wróciłem jeszcze na kilka meczów rs, więc defacto wrócił dużo wcześniej teraz już dla świętego spokoju dałem mu więcej czasu, oni mi go sadzają już 4 sezon, a 3 poprzednie normalnie w PO grał, to dlaczego mam go teraz inaczej traktować? co jest nieuzasadnione?

Brogdon pauzuje dużo dłużej dlatego dostał więcej czasu, to nie żadna kalkulacja, bo jeśli oni mają nie zagrać, a przynajmniej jeden z nich, to nie mam czego szukać w tych PO, choć i tak z racji konkurencji nawet w pełnym składem będzie trudno

mamy rok po roku tą samą sytacje, w przypadku Granta niemal bliźniaczą i to dopiero teraz Was niby naciągam na coś?

nie ma tu nic kontrowersyjnego, same suche fakty

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Minnesota nie będzie wysłuchiwać ofert za swoje tegoroczne picki i do końca sezonu żaden z jej graczy nie będzie uczestniczył w rozmowach transferowych.

Dziekujemy za spływające oferty, ale proszę się wstrzymać do końca sezonu, wówczas będziemy je analizować. 

 

 

14 minut temu, ignazz napisał(a):

Nie pajacuj 

 

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

gra martwa, to pewnie sam sobie te PMy wysyła, a, że wysłał już od wszystkich ekip, to się w tym wszystkim pogubił i teraz zgrywa niedostępnego

 

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Ogólnie to nie jest tak , że biorąc pod uwagę nasz system rozliczeń ktoś z 4 All Starow musi odejść po sezonie ? 

Tu przeniesmy ta bajere, nie zasyfiajmy tematu z ogloszeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kuba2419 napisał(a):

Niby bez Giannisa ale powalczymy!

Memphis to nie tylko Giannis!

janis trade request w lato po 4:0

a bucks @evitacre przy trojce edward williams bridges i tych pickach, ktore ma sa na najlepszej drodze do zdobycia paru mistrzostw w przyszlosci.

imo obok wolves druzyna z najlepszymi perspektywami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

janis trade request w lato po 4:0

a bucks @evitacre przy trojce edward williams bridges i tych pickach, ktore ma sa na najlepszej drodze do zdobycia paru mistrzostw w przyszlosci.

imo obok wolves druzyna z najlepszymi perspektywami.

Memphis to nie NYK aby dostać 4:0 w czapę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

janis trade request w lato po 4:0

Nie no, to przecież Giannis przez kontuzję zawalił Grizzlies run w playoffs. Zresztą Memphis oddało za niego młodą Gwiazdę - zbyt poważna sprawa, żeby sobie beztrosko mówić o jakimś trade request. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.