Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Ciekawie rzeczywistość weryfikuje superteamy, George jest obecnie 1-2 i jeszcze jeden mecz w Dallas, Booker, Beal i Durant zapowiada się na 0-3.

Ciekawe jak u nas będzie spisywać się Heat oraz co najważniejsze Wolves której balonik jednak mocno został napompowany 🥶 czy u nas też zostaną te superteamy zweryfikowane?

Suns to przede wszystki. mają źle skonstruowany roster i my też byśmy tak skończyli gdyby nie te ciągłe przyjebki o brak centra, zbywane przez nas - jak widać niesłusznie, bo te PO pokazują jak istotna jest to pozycja- gdzie pokornie posypuje głowę popiołem i przyznaje LBSowi że słusznie o to Minnesote cisnął.

Co do Clippers to cóż, Leonard wygląda póki co słabo po powrocie, nie wszedł jeszcze w swój rytm, tak jak z Suns byłem niemal pewny, że dostaną gruby wpierdol od Soty, o czym rozmawiałem z @Sylvinho. i że już to że awansowali do PO było fuksem bo są słabym zespołem bazującym wyłącznie na talencie, tak jeśli o Clippers to imo wystarczy, że Leonard będzie grał poprawnie (juz bez wymagania by grał swój najlepszy basket) a Lue odetnie Westbrooka od możliwości rzucania i Clippers imo to wygrają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Suns to przede wszystki. mają źle skonstruowany roster i my też byśmy tak skończyli gdyby nie te ciągłe przyjebki o brak centra, zbywane przez nas - jak widać niesłusznie, bo te PO pokazują jak istotna jest to pozycja- gdzie pokornie posypuje głowę popiołem i przyznaje LBSowi że słusznie o to Minnesote cisnął.

Co do Clippers to cóż, Leonard wygląda póki co słabo po powrocie, nie wszedł jeszcze w swój rytm, tak jak z Suns byłem niemal pewny, że dostaną gruby wpierdol od Soty, o czym rozmawiałem z @Sylvinho. i że już to że awansowali do PO było fuksem bo są słabym zespołem bazującym wyłącznie na talencie, tak jeśli o Clippers to imo wystarczy, że Leonard będzie grał poprawnie (juz bez wymagania by grał swój najlepszy basket) a Lue odetnie Westbrooka od możliwości rzucania i Clippers imo to wygrają 

Co do Clippers to niby Leonard nie gra na swoim poziomie ale też zaiwaz że do tej pory Doncic czy Irving też jeszcze nie mają występów którymi sami by pociągnęli Dallas robiąc jak ostatnio Embiid 50pkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

xD nie no Byku xD Gdzie Ty z tymi kapiszonami na czołgi xd 

Panie Qcin :D patrząc na grę Georga i Bookera póki + twoja ławka to szanse są

nie mówię że na zwycięstwo serii - to jeszcze za wcześnie, ale walka będzie ;)

Mistrzostwa ci życzę bo masz piękna S5 teraz, ale 1-2 mecze może urwę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szulim napisał(a):

Panie Qcin :D patrząc na grę Georga i Bookera póki + twoja ławka to szanse są

nie mówię że na zwycięstwo serii - to jeszcze za wcześnie, ale walka będzie ;)

Mistrzostwa ci życzę bo masz piękna S5 teraz, ale 1-2 mecze może urwę :D 

no na pewno coś urwiesz, chwaliłem wcześniej, pochwalę i teraz, dla mnie Jazz bardzo ładnie prowadzony team, przyszłościowo na pewno będą mocna konkurencja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

bo te PO pokazują jak istotna jest to pozycja

I tak i nie. Ja bym w sumie zobaczył jak wygląda w serii z Dallas wyjście George’ m na centrze i Kawhi na PF.
 

Tak się teraz gra w nowoczesnym baskecie a parę centrów Dallas to rookie oraz Gafford więc można zaryzykować skoro już się się jest 1-2 w serii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Jak już to Leonardem na centrze, a Georgem na PF, przecież Kawhi jest wyższy, cięższy i lepiej zbiera. Ale to oczywiście durny pomysł.

No może być i tak. Nie uważam aby to był durny pomysł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy to się samymi czystymi pozycjami Manna w ataku i masą ponowien Mavericks. Więc z grubsza musisz liczyć, że jebany Terrence Manna akurat będzie miał ten jeden z pięciu dni w roku, gdy trafia piłką w ocean, żeby miało to jakąkolwiek rację bytu. No chyba, że wyjść z Coffeyem zamiast Manna (zakładam, że za Zubaca dajesz Powella)

No i jeszcze nie zapominajmy, że Mavs mają opcje grać Washingtonem na small ball C, więc już lepiej trzymać tego Zubaca, który źle przecież nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Kończy to się samymi czystymi pozycjami Manna w ataku i masą ponowien Mavericks. Więc z grubsza musisz liczyć, że jebany Terrence Manna akurat będzie miał ten jeden z pięciu dni w roku, gdy trafia piłką w ocean, żeby miało to jakąkolwiek rację bytu. No chyba, że wyjść z Coffeyem zamiast Manna (zakładam, że za Zubaca dajesz Powella)

No i jeszcze nie zapominajmy, że Mavs mają opcje grać Washingtonem na small ball C, więc już lepiej trzymać tego Zubaca, który źle przecież nie gra.

+1 Zubac gra poprawnie, no ale chyba nie wzbudzi kontrowersji ze jakby zamiast Zubaca był Bam to by wyglądało trochę lepiej ;) (o tym, że jakby zamiast Manna był Tatum nie wspominając xd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

+1 Zubac gra poprawnie, no ale chyba nie wzbudzi kontrowersji ze jakby zamiast Zubaca był Bam to by wyglądało trochę lepiej ;) 

Wzbudzi 😛

 

8 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

więc już lepiej trzymać tego Zubaca, który źle przecież nie gra.

Oczywiście , ale rodzi się pytanie czy lepiej zagrać small bal czy wpuścić Śliwkę ? przecież Zu 48 m przebywać nie będzie 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż policzyłem. Gdy nie było centra na boisku Dallas zebrało 3 piłki w ataku na 6 pudeł co daje co drugie posiadanie, jednak jak widziałem, że taki piżot przeskakuje Kawhi to chyba trzeba poczekać z tym aż taki Kawhi wróci do formy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.