Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, karpik napisał(a):

Tak czy siak Brunson powinien zaliczyć lepszą drugą rundę pod względem %, bo jednak Pacers to moim zdaniem łatwiejszy rywal, także dopiero ewentualna seria z Celtics w ECF coś powie, zarówno o obronie jak i ataku.

To na pewno, aczkolwiek nie zgadzam się, że Sixers byli najsłabsi od lat, gdyby tak było nie mielibyśmy mega wyrównanej serii, zresztą sam piszesz, że support Brunsona jest bdb, coś tu się nie klei, bo wtedy powinni tych Sixers skończyc o wiele szybciej i łatwiej.

8 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

o ewingu sie nie wypowiem. na chleb beb mowilem wowczas

o Ewingu chyba nikt nie mówił, ale to, że obsrywał zbroje jest powszechnie wiadome

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

To na pewno, aczkolwiek nie zgadzam się, że Sixers byli najsłabsi od lat, gdyby tak było nie mielibyśmy mega wyrównanej serii, zresztą sam piszesz, że support Brunsona jest bdb, coś tu się nie klei, bo wtedy powinni tych Sixers skończyc o wiele szybciej i łatwiej.

Support Brunsona jest bdb w obronie, ale ogólnie to nie jest bdb i wcale tak nie pisałem - ta wstawka, że Young mógłby marzyć o takim supporcie dotyczyła obrony.

A z Sixers daj Pan spokój, wszystko zostało napisane na głównym forum w temacie serii. Poza Maxeyem i Joelem na jednej nodze to głównym kryterium zatrudnienia był spadający kontrakt jak zauważył @Tecu. Knicks fajnie wykorzystują drabinkę i chwała im za to (sam się z nich śmiałem pod koniec RS, gdy cisnęli po 2. seed), ale gdyby ich przenieść na zachód to byłaby inna gadka.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

o Ewingu chyba nikt nie mówił, ale to, że obsrywał zbroje jest powszechnie wiadome

byla jakas gadka przez ktoregos z bylych graczy na wizji

7 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Szanuj Melo Rybaku, bo się pogniewamy 

ja bardzo szanuje, ale nie umywa sie do brunsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, karpik napisał(a):

Ale Brunson, tak samo jak i Trae to undersized guard i jakby trafił na gorszy matchup to życzę mu powodzenia w obronie

Wedle Ciebie rok temu dał radę broniąc na zmianą Curry'ego, Reavesa, Butlera i LeBrona, jednocześnie grając picki z Jokiciem w każdej akcji w ataku, z 3 shooterami średnio poniżej 30%, a atakowanie go było złą taktyką i nie wiadomo czy wpłynęłoby na jego atak.

Ale pewnie będą gorsze matchupy!

Strasznie niesmaczne jest czytanie tych postów z zmianą o 180 stopni rok do roku w zależności jak Ci wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał(a):

Wedle Ciebie rok temu dał radę broniąc na zmianą Curry'ego, Reavesa, Butlera i LeBrona, jednocześnie grając picki z Jokiciem w każdej akcji w ataku, z 3 shooterami średnio poniżej 30%, a atakowanie go było złą taktyką i nie wiadomo czy wpłynęłoby na jego atak.

Ale pewnie będą gorsze matchupy!

Strasznie niesmaczne jest czytanie tych postów z zmianą o 180 stopni rok do roku w zależności jak Ci wygodniej.

tyle, że z drugiej strony, jak wygladają Twoje posty dyskredytujące wtedy Brunsona vs to co pokazuje w tym rs + po 

mógł bys być sprawiedliwy i oddać mu to co mu się należy

9 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

byla jakas gadka przez ktoregos z bylych graczy na wizji

dla przykładu w sezonie 93-94 licząc ECF z Indy i finały z Rox Ewing kręcił zabójcze .459TS - nie ma nawet o czym gadać, to jest poziom Westbrooka, a nie topowego Biga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

tyle, że z drugiej strony, jak wygladają Twoje posty dyskredytujące wtedy Brunsona vs to co pokazuje w tym rs + po 

mógł bys być sprawiedliwy i oddać mu to co mu się należy

Nie wiem jak rok kolejny ma być argumentem co do poprzedniego PO. Denver masz mocniejsze niż rok temu, ale wszyscy wiemy co wiemy na temat poprzednich rozgrywek, ja po prostu widzę posty karpika i qcina w ostatnim czasie i trzeba hipokryzję obrzydliwą punktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał(a):

Denver masz mocniejsze niż rok temu, ale wszyscy wiemy co wiemy na temat poprzednich rozgrywek

nie wiem co wszyscy wiedzą, jak na moje to clue opisów było takie, że Brunson nie jest/nie był gorszy od Jamala i to + forma Twoich gwiazd wygrały tą serię,to co ktoś sobie pisze o Brunsonie maju 2k24 nie ma większego na to przełożenia

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RW0 w 9 m zdążył zrobić 2/7. To jest rak i główna przyczyna porażki. 
 

Warto zwrócić uwagę jak Zu bronił na picku Doncicia. Koleś był bezradny jak dziecko we mgle. 
 

George na centrze jak grał to z tego co widziałem ( mogło mi to umknąć ) to Dallas zaliczyli o jedną zbiórkę więcej w atak tylko , niestety Zu 48 m grać nie może a ktoś musi grać na centrze to padło na George. 
 

Ogólnie jestem ciekaw czy zwycięży miłość do Afrykańczyka czy może i w beGM doczekamy się George na centrze 🤔


No i najważniejsze pytanie , które paść musi i Ja je zadam  

 

Czy Kawhi wraca do nas na ewentualne późniejsze rundy ? @LONGER01

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał(a):

Czy Kawhi wraca do nas na ewentualne późniejsze rundy ? 

Lawrence Frank - "He's not playing today. He wants to play, but it was obvious in Game 3 that his mobility was severely restricted," Frank said. "So organizationally, we just made a decision, he's out." 

Wypowiedź z wczorajszego dnia.

Kawhi chce grać, Clippers wolą nie ryzykować. Game time decision. Każdy oceni po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Reikai napisał(a):

Playoff P co roku to samo.

Jesli ktos z tych topowych grajkow ma Tobias Harris vibes I brak checi wygrywania, to jest to na pewno on.

On ma tak wyjebane, ze az przykro patrzec.

Ma wyjebane, bo nie robi groźnych min i nie pruje się do ludzi? Typ gra z mniejszymi, czy większymi problemami zdrowotnymi (ogólnie, nie teraz), kiedy Leonard siada przy każdej dolegliwości, w wieku 34 lat musi ciągnąć wózek, gdy już nie jest na to gotowy i dostaje mu się po dupie, że nie jest LeBronem Jamesem i nie pierdolnał tych Mavericks w pojedynkę. Trochę słabe

Zresztą, jak robiłem ten Power Ranking swego czasu, to pamiętam, ze w Minnesocie jest jeszcze Tatum i Booker, w związku z czym raczej nie przekładałbym 1:1 występu PG z Mavericks, gdzie do pomocy miał to coś, co zostało po Hardenie, a za trzecią opcję robił wymiennie Zubac z Normanem Powellem (chyba zgodzimy się, że trochę słabo jak na NBA w 2024 roku?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Ma wyjebane, bo nie robi groźnych min i nie pruje się do ludzi? Typ gra z mniejszymi, czy większymi problemami zdrowotnymi (ogólnie, nie teraz), kiedy Leonard siada przy każdej dolegliwości, w wieku 34 lat musi ciągnąć wózek, gdy już nie jest na to gotowy i dostaje mu się po dupie, że nie jest LeBronem Jamesem i nie pierdolnał tych Mavericks w pojedynkę. Trochę słabe

Zresztą, jak robiłem ten Power Ranking swego czasu, to pamiętam, ze w Minnesocie jest jeszcze Tatum i Booker, w związku z czym raczej nie przekładałbym 1:1 występu PG z Mavericks, gdzie do pomocy miał to coś, co zostało po Hardenie, a za trzecią opcję robił wymiennie Zubac z Normanem Powellem (chyba zgodzimy się, że trochę słabo jak na NBA w 2024 roku?).

Nie chodzi o to, ze nie dowiozl sportowo.

Chlop od x lat w PO zalicza te swoje koszmarne mecze na chodzonego, jak odpala jumperki I wpada to jest fajnie, a jak nie to przejebka bo ostatni raz pod koszem byl widziany w okolicach Mieszka 1.

Polecam jego konferencje, mowe ciala,  czy usmieszki po kolejnych batach. Pomiedzy grozne miny, prucie sie a bycie totalnym flegmatykiem I bycia zadowolonym z przegrywania jest sporo przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

za trzecią opcję robił  Zubac  (chyba zgodzimy się, że trochę słabo jak na NBA w 2024 roku?).

Nie , nie zgodzimy sie. Zu zagrał na kosmicznym poziomie serie a wiadomo , że ma swoje ograniczania ( nie rzuci za trzy czy z poldychy ). Doncic nie był w stanie go minąć 1 na 1 ( z reguły , czasami mijał ). Do tego gdyby miał lepszych podających to on powinien robić 20/10 co mecz. Za mało był wykorzystywany w ataku a w obronie różnie to bywało gdzie trzeba było łatać dziury albo jak ładnie zastawił a reszta stała i się patrzyła kto zbierze a nikt nie skoczył do zbiórki i Dallas zebrało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał(a):

Nie chodzi o to, ze nie dowiozl sportowo.

Chlop od x lat w PO zalicza te swoje koszmarne mecze na chodzonego, jak odpala jumperki I wpada to jest fajnie, a jak nie to przejebka bo ostatni raz pod koszem byl widziany w okolicach Mieszka 1.

Polecam jego konferencje, mowe ciala,  czy usmieszki po kolejnych batach. Pomiedzy grozne miny, prucie sie a bycie totalnym flegmatykiem I bycia zadowolonym z przegrywania jest sporo przestrzeni.

Przecież nawet dzisiaj był kilka razy pod koszem, w poprzednim meczu również. Typ ma 34 lata, jest po ciężkiej kontuzji, po której już nigdy nie wrócił fizycznie do tego, co było przed, w pomalowanym było gęsto w c*** (bo Clippers ma za dużo nierzucających graczy), blokiem grozili wszyscy wysocy Mavs, plus jeszcze ten Derrick Jones z pomocy, jak już jakoś udało się go minąć

Nie mówię, że George zagrał jakoś zajebiście, po prostu nie lubię takiego dorabiania ideologii pod wynik bez większego przeanalizowania okoliczności. Nie wiem, zamieńmy PG z płaskoziemcą, który jest teraz bardzo propsowany. Jeden mija sobie starszych panów, ma obok siebie lidera, który ściąga uwagę obrońców i fajnie zbalansowaną ekipę, drugi bije głową w mur bez większego wsparcia i pozostaje mu oddawanie trudnych jumperków z nadzieją, że tym razem będą wpadać. Naprawdę jestem w stanie sobie wyobrazić, że przy takiej zamianie, dziś Kyrie znów jest jechany, że umie grać w koszykówkę tylko wtedy, gdy ma obok LeBrona, a George zbiera pochwały, że pięknie się zestarzał.

Co do konferencji, to czasem coś obejrzę i dla mnie to takie gadanie banałów, żeby odbębnić obowiązek i tyle, kiedyś jak cisnął kolegów z drużyny przy tego typu wystąpieniach, też był jechany, więc i tak źle i tak niedobrze. Co do mowy ciała i zadowolenia z przegrywania, ciężko mi się wypowiedzieć, bo nie jestem fanem dorabiania ideologii na bazie tego typu znaków. Nie gadam z Georgem przez telefon, generalnie nie mamy kontaktu, znam go tyle co widzę z boiska, więc ciężko wyciągać mi tak daleko idące wnioski. Ale jeśli muszę, to ani nie jest najbardziej competitive zawodnikiem w historii, ani nie ma wyjebane. Ot co średnia ligowa. 

Jak to mówią at the end of a day it's just basketball.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

 

Zresztą, jak robiłem ten Power Ranking swego czasu, to pamiętam, ze w Minnesocie jest jeszcze Tatum i Booker, w związku z czym raczej nie przekładałbym 1:1 występu PG z Mavericks, gdzie do pomocy miał to coś, co zostało po Hardenie, a za trzecią opcję robił wymiennie Zubac z Normanem Powellem (chyba zgodzimy się, że trochę słabo jak na NBA w 2024 roku?).

i jeszcze jest Bam Adebayo! 

Brawo Denis, ładnie wyjaśniasz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.