Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

https://www.statmuse.com/nba/ask/points-per-game-leaders-this-playoffs

no zdobywa najwiecej pkt w całej lidze. Okej absurdalna wręcz ilość Fga ale wszyscy chyba widzą z jakim talentem ofensywnym ma do czynienia w Knicks. Nie ma co go krytykować za fg%, zwłaszcza fan Trae Younga w Playoffs nie powinien tak pisać ze to srednia seria. Twój Trae mógłby o takiej pomarzyć. Ale mniejsza. Najważniejsze jak dla mnie w ostatecznej ocenie ze jako samodzielny lider prowadzi 3:2 w starciu przeciw dwóm superstarom którzy tez są w top5 ppg w tych playoffs i rzucają po 30+ ppg obaj. 

Ale dlaczego nie można go krytykować za pudłowanie rzutów albo za tę stratę z dogrywki G5, która być może położyła mecz?

Young miał lepszą serię od tej Brunsona chociażby z Knicks 2021 ;)

A jak rok temu z Celtics grał porównywalnie, to po prostu uważałem, że się stawił, ale nie uważałem, że zagrał wybitnie.

Ja nie mówię, że Brunson gra tragicznie, tzn blisko tragicznej gry był w G1-2, ale się ogarnął, jednak jest sporo przestrzeni między tragiczną serią a epicką i gdy rzucasz 51% TS to wysokie ppg wcale nie działa na Twoją korzyść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, karpik napisał(a):

za tę stratę z dogrywki G5, która być może położyła mecz?

Powrót z 80-88 położył ten mecz a nie ta strata, który wynikał z dwóch błędów 

a ) 1/2 FT Harta

b) M Rób nie zachował zimnej krwi bo kto skacze mocno w górę przy -8 ryzykując akcje 3+1 albo faul i trzy rzuty wolne w takim momencie ? W takim momencie wystawia się rękę i tyle. Już nie ma co gdybać , ale wiadomo o co biega. 
 

A tak strata wynikała z tego , że Niemiec niepotrzebnie poszedł od razu na zbiórkę. Przecież widać, że patrzy na Jalena a później od razu w momencie wyskoku idzie ( nawet nie poczekał aż piłka opuści ręce Jalena ). Inna sprawa , że Jalen mógł normalnie już do końca pociągnąć te akcje , ale może czuł, że nie da rady tego uczynić i wolał podać do Niemca, który całą tą akcje obserwuje. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał(a):

Jaką narrację? Przecież moi Mavs nie mają podjazdu do Nuggets w PO.

No, ale z czym chcesz polemizować?

Brunson w serii z Knicks oddaje mnóstwo rzutów, więc zdobywa dużo punktów. Rok temu też miał średnią pierwszą rundę, więc może jeszcze się rozkręci, ale jeśli uważasz, że w G1 i G2 grał zajebiście, to wyprowadź mnie z błędu. 

z cyklu wielkie umysły myślą podobnie :P 

IMG_3038.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa dni mnie nie było i widzę, że się ładnie beze mnie bawicie

proponuję cofnąć majstra sprzed roku bo tam pewnie też był jakiś Ayton w tankującym teamie

a Ty się Qcin tak nie ciesz, bo masz trzech kasztanów niemal za burtą, a White rzuca więcej punktów niż Tatum 

Suns 2.0

Brunsonowi mogłoby być ciut łatwiej gdyby np taki DiVincenzo nie rzucał 9ppg na 33%

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

dwa dni mnie nie było i widzę, że się ładnie beze mnie bawicie

proponuję cofnąć majstra sprzed roku bo tam pewnie też był jakiś Ayton w tankującym teamie

a Ty się Qcin tak nie ciesz, bo masz trzech kasztanów niemal za burtą, a White rzuca więcej punktów niż Tatum 

Suns 2.0

Brunsonowi mogłoby być ciut łatwiej gdyby np taki DiVincenzo nie rzucał 9ppg na 33%

ten DiVicenzo w RS rzucał więcej na lepszym procencie niż ten Grant czy Brogdon (w 3T) - a Ty byś chciał przenieść grę swoich i ich procenty z RS na PO mimo że się w tych PO nie stawili po raz X z rzędu ;) 

Ja nie mam Suns 2.0 tylko ulepszone Celtics więc nie za bardzo wiem o czym piszesz z tymi Suns :) Oczywiście jestem w stanie sobie wyobrazić jakiś świat w którym ktoś porówna Georga do Beala albo Adebayo do Nurkicia, ale podejrzewam że jest to bardzo smutny i mało koszykarski swiat, mam nadzieje zatem że nie jest to świat beGM, bo jeśli tak to biedny Marcus Camby znowu wyprzedził czas wieszcząc koniec begm :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

dwa dni mnie nie było i widzę, że się ładnie beze mnie bawicie

proponuję cofnąć majstra sprzed roku bo tam pewnie też był jakiś Ayton w tankującym teamie

a Ty się Qcin tak nie ciesz, bo masz trzech kasztanów niemal za burtą, a White rzuca więcej punktów niż Tatum 

Suns 2.0

 

Słuszna uwaga o Derricku :) Warto dodać, że robi to na drugim najwyższym TS po Hardenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Brunsonowi mogłoby być ciut łatwiej gdyby np taki DiVincenzo nie rzucał 9ppg na 33%

No w ataku mu nie idzie zgoda, ale też jednak też jest drugą stroną parkietu a tam daje radę a to też ważne gdy Jalen jest szukany w D. 
 

 

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

Oczywiście jestem w stanie sobie wyobrazić jakiś świat w którym ktoś porówna Georga do Beala albo Adebayo do Nurkicia

To samo chciałem napisać 

Zgadzam się z tym , do tego F.V i brak chemii w zespole. 

Ogólnie KD i DB najlepszy mecz zagrali w tej serii gdzie F.V zrobił to co się pisało od początku. Dać im piłkę a reszta niech odciąga uwaga robiąc ruch a nie stojąc w miejscu. Trzy mecze , trzy mecze mu zajęło aby to skumać. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

 Ja nie mam Suns 2.0 tylko ulepszone Celtics więc nie za bardzo wiem o czym piszesz z tymi Suns :) Oczywiście jestem w stanie sobie wyobrazić jakiś świat w którym ktoś porówna Georga do Beala albo Adebayo do Nurkicia, ale podejrzewam że jest to bardzo smutny i mało koszykarski swiat, mam nadzieje zatem że nie jest to świat beGM, bo jeśli tak to biedny Marcus Camby znowu wyprzedził czas wieszcząc koniec begm :( 

Raczej Clippers 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

Ja nie mam Suns 2.0 tylko ulepszone Celtics

Tso?

W Celtics masz dwóch rewelacyjnych PoA na obwodzie - u Ciebie jest takich graczy okrągłe zero :)

Celtics grają five out, Wolves nie grają, bo Bam woli mid range, a Jabari, choć fajny prospekt, to póki co nie jest graczem, który zrobi różnicę, co gorsza, Braun, który z tego co kojarzę jest tutaj starterem nie trafił w pierwszej rundzie ani jednej trójki. Wiadomo, wszystko się jeszcze może odwrócić, ale ja tu nie widzę tego rzekomego ulepszenia, zwłaszcza, że Twoi Wolves mogliby cierpieć na podobne choroby co real Suns - 3 bdb, wybitnych wręcz tough shot makers, ale brak rozgrywającego, który by zmniejszył liczbę tough shots i ułatwił reszcie życie. 

Ogólnie dosyć śmiesznie wygląda sytuacja na naszym zachodzie, bo Lakers i Mavs już można z całą pewnością wykreślić z walki o tytuł, w Wolves Booker i George tacy se, Tatuma nie ma co oceniać, bo się jeszcze nawet nie spocił, Bam nic specjalnego. Rolesi póki co tragedia.

Nuggets z kolei wciąż mają zajebistego Joka, a Brunson się rozkręca, ale im dalej w las to też coraz mniej ciekawie ;)

10 godzin temu, LAF napisał(a):

A tak strata wynikała z tego , że Niemiec niepotrzebnie poszedł od razu na zbiórkę.

Ta strata wynikała z tego, że Brunson zmienił decyzję będąc w powietrzu, a nie, że Hartenstein poszedł na zbiórkę, bo on miał tam iść. Niemiec stojący w rogu to zerowe zagrożenie i Knicks nie mają ani jednego setu, który by wykorzystał Hartensteina w rogu, bo się go nie da tam wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał(a):

Niemiec stojący w rogu to zerowe zagrożenie i Knicks nie mają ani jednego setu, który by wykorzystał Hartensteina w rogu, bo się go nie da tam wykorzystać.

przed przyjściem do Knicks rzucał.

pamiętam nawet jak @january wskazywał dzięki temu jaki to idealny fit do butlera i lbj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał(a):

Tso?

W Celtics masz dwóch rewelacyjnych PoA na obwodzie - u Ciebie jest takich graczy okrągłe zero :)

Celtics grają five out, Wolves nie grają, bo Bam woli mid range, a Jabari, choć fajny prospekt, to póki co nie jest graczem, który zrobi różnicę, co gorsza, Braun, który z tego co kojarzę jest tutaj starterem nie trafił w pierwszej rundzie ani jednej trójki. Wiadomo, wszystko się jeszcze może odwrócić, ale ja tu nie widzę tego rzekomego ulepszenia, zwłaszcza, że Twoi Wolves mogliby cierpieć na podobne choroby co real Suns - 3 bdb, wybitnych wręcz tough shot makers, ale brak rozgrywającego, który by zmniejszył liczbę tough shots i ułatwił reszcie życie. 

Ogólnie dosyć śmiesznie wygląda sytuacja na naszym zachodzie, bo Lakers i Mavs już można z całą pewnością wykreślić z walki o tytuł, w Wolves Booker i George tacy se, Tatuma nie ma co oceniać, bo się jeszcze nawet nie spocił, Bam nic specjalnego. Rolesi póki co tragedia.

Nuggets z kolei wciąż mają zajebistego Joka, a Brunson się rozkręca, ale im dalej w las to też coraz mniej ciekawie ;)

Ta strata wynikała z tego, że Brunson zmienił decyzję będąc w powietrzu, a nie, że Hartenstein poszedł na zbiórkę, bo on miał tam iść. Niemiec stojący w rogu to zerowe zagrożenie i Knicks nie mają ani jednego setu, który by wykorzystał Hartensteina w rogu, bo się go nie da tam wykorzystać.

generalnie zgoda z tym co piszesz o Wolves, jedynie z oceną Bama się nie zgodzę bo imo wyciągnął maksa z tego co się dało w Heat i ten 1W z Celtics to i tak imo niespodzianka. 

Co do reszty to już w opisach będzie, bo bez sensu się teraz wykłócać a później odgrzewać kotlety. 

Dziękuję za to za rozsądną ocenę Tatuma, który w sumie w 1 rundzie miał marginalną niemal rolę w Celticks bo i też nie było potrzeby eksploatowania.

U nas na pewno na minus, że ta 1 runda nie była idealna w wykonaniu Bookera czy 50/50 z Georgem - Bam myślę że udowodnił że jest w top3-4 centrów ligi, a Tatum na razie to jest na rozgrzewce - tutaj 2 runda i dalej będą wyznacznikiem jego tegorocznego impactu (a po prawdzie pewnie dopiero finał konferencji gdzie faktycznie będzie musiał już pokazać jaja)

Tak czy inaczej nikt się spacerku w PO u nas nie spodziewał, ale stawka jest wyrównana i pewnie ta POTENCJALNA seria z Nuggets (bo nie można skreślać wielkich Pels CambyGOATa) wygląda jak przedwczesny finał Zachodu. 

Imo ciekawiej zaczyna się robić na Wschodzie, tam Tecu może znowu zrobić jakiś chory run i po cichu wyrasta na 2 siłę Wschodu (oczywiście za Magic jakby kto pytał 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Jakby Trae zrobił taką serie to byłaby inna narracja na pewno. 

Ehh, kolejny mądry, co nic ciekawego nie napisze, ale swoje dorzuci. To nie może być już nic pomiędzy słabą serią a epicką? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.