Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

a co to ma do rzeczy?

odnosisz się na około i do poruszonego przeze mnie problemu  ani razu bezpośrednio poza mrzonką w Alonzowym stylu "sa ważnymi graczami w mojej drużynie".

Ewidentne błędy z twojej strony, dodatkowo z twoich wypowiedzi trąci megalomanią.

Otrzymane przez 2 zeszłe sezony multum szczęścia zamieniasz w kolejne liczenie na szczeście. to nie jest dobre zaradzanie. to ciagle igranie z ogniem.

Już rozumiem @tangiers Szkoda tu na temat czegokolowiek dyskutować. Jedyne co cie spotyka to jakies bzdurne odpowiedzi (w dodatku czesto gm'ow, co c***a sie znaja i machaja paluszkami przeciw mieczowi)

 

 

 

No póki co to krzyczysz na Tecu, że ma za mocną i za szeroką rotację i że mógłby oddać kogoś i nadal być mocny. Pewnie tak, ale zaraz się okaże że połowa nie liczy Kyriego a Klay łapie kontuzję (tfu tfu) i zacznie się znowu krzyczenie że rotacja jest za wąska i Tecu gra młodzieżą. Idzie all in ale zbudował najmocniejszy zespół, na pewno na wschodzie a może i w całej naszej grze i atakowanie go za to że zespół jest za mocny na teraz i można by kosztem tego zdobyć asset na przyszłość jest narzucaniem komuś swojej "jedynej słusznej" wizji. Nie wiem czy w RL jakiś mocny contender wyprzedawał graczy rotacji za assety bo "i tak będzie mocny a zadba od razu o przyszłość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, cvbe napisał:

No póki co to krzyczysz na Tecu, że ma za mocną i za szeroką rotację i że mógłby oddać kogoś i nadal być mocny. Pewnie tak, ale zaraz się okaże że połowa nie liczy Kyriego a Klay łapie kontuzję (tfu tfu) i zacznie się znowu krzyczenie że rotacja jest za wąska i Tecu gra młodzieżą. Idzie all in ale zbudował najmocniejszy zespół, na pewno na wschodzie a może i w całej naszej grze i atakowanie go za to że zespół jest za mocny na teraz i można by kosztem tego zdobyć asset na przyszłość jest narzucaniem komuś swojej "jedynej słusznej" wizji. Nie wiem czy w RL jakiś mocny contender wyprzedawał graczy rotacji za assety bo "i tak będzie mocny a zadba od razu o przyszłość".

primo przerost formy nad treścią. 14 graczy do grania ergo co najmniej dwoch jest zbednych i cały czas w to bije. drodzy robinson i covington obrazu tej druzyny nie zmieniaja nawet kosztem jakis kontuzji. Zaden z nich nie zastąpi BIG2 (tu ma  wzglednie Maxey'a za Irving'a, co jest niesamowitym kapitalem), z kolei na zastapienie rolesow sa inni rolesi.

secundo nie jest faworytem do mistrzostwa (są nimi wyraźnie lakers), nie jest nawet wyraźnym faworytem na wschodzie (imo podobne szanse do Wizards i heat), wiec to taka proba slowna  w twoim wykonaniu ladnego ubrania przekazu, ktora nijak ma sie do rzeczywistosci.

37 minut temu, cvbe napisał:

 Nie wiem czy w RL jakiś mocny contender wyprzedawał graczy rotacji za assety bo "i tak będzie mocny a zadba od razu o przyszłość".

ale ja wiem, ze przez nasz system finansowy to co w realu nie ma przelozenia na to co u nas.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

primo przerost formy nad treścią. 14 graczy do grania ergo co najmniej dwoch jest zbednych i cały czas w to bije. drodzy robinson i covington obrazu tej druzyny nie zmieniaja nawet kosztem jakis kontuzji. 

No to jest smutna prawda że tutaj mało kto patrzy na dalsze pozycję w rotacji.

Zresztą Knicks tak zbudowali zespół na 3T gdzie dwaj najlepszy gracze z lawki robią po kilka punktów na 34 i 29,7 procent z gry a rezerwowi wysocy nawet nie grają w lidze bo wystarcza highlighty poola i mobleya i brak opisu żeby nikt nie drazyl tematu i się jakoś jedzie z tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej formie 76ers jest kandydatem do tytułu numer jeden. A twoje nerwowe pociski sprawiają ze dzisiejsze wpisy twojego autorstwa traktuje dużo gorzej niż ten nieznośny czasem styl Alonzo i tylko paru twoich wyzwisk brakuje aby przyrównać to do wystąpienia roku czyli wybuchu Ron Rona. Odzywka do kolegi wyżej ze jest za krótki tez taka sobie obsrancu. Lakers to świetny top ale to w 76 ers jest obecnie najlepsza 2 linia 3cia oraz goście od grzania ławeczki. A o ile oglądam nba to duża uśmiechnięta dupa Joela dziś więcej znaczy niż duża sfochowana dupa LBJ. Trzecia dupa to jakość twoich agresywnych wpisów. O tym ze 76ers balansują w naszym trudnym systemie finansowym wiadomo było od czasu gdy się Klay złożył. Jakieś 900 dni temu. Tecu to wytrzymał. Szanuje. Ty pękłeś w trzecim tygodniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

a co to ma do rzeczy?

odnosisz się na około i do poruszonego przeze mnie problemu  ani razu bezpośrednio poza mrzonką w Alonzowym stylu "sa ważnymi graczami w mojej drużynie".

Ewidentne błędy z twojej strony, dodatkowo z twoich wypowiedzi trąci megalomanią.

Otrzymane przez 2 zeszłe sezony multum szczęścia zamieniasz w kolejne liczenie na szczeście. to nie jest dobre zaradzanie. to ciagle igranie z ogniem.

Już rozumiem @tangiers Szkoda tu na temat czegokolowiek dyskutować. Jedyne co cie spotyka to jakies bzdurne odpowiedzi (w dodatku czesto gm'ow, co c***a sie znaja i machaja paluszkami przeciw mieczowi)

 

 

 

Spokojnie. 

Przyjmuję do wiadomości Twoje zdanie, masz do tego prawo. 

Nie zgadzam się niestety, że nie podałem żadnych argumentów, wydaje mi się, że nawet je wypunktowałem. 

Nie wydaje mi się, żeby oddawanie gracza z s5 na wygasającym kontrakcie, który jest ostoją tej drużyny z najdłuższym stażem, miało by być realne w takiej chwili. 

Napij się czy coś, bo strasznie się zdenerwowałeś nie do końca wiadomo dlaczego. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał:

 

Napij się czy coś, bo strasznie się zdenerwowałeś nie do końca wiadomo dlaczego. 

strasznie tu tu kogoś punktować, bo zaraz idą teksty nie mające nic do rzeczy via co ty pierdolisz, obsraniec, zabawne ze bankrut jak Ty ma czelność jeszcze innych uczyć jak prowadzić  zespół, zarzucanie zdenerwowania etc.

 

na ktore oczywiscie leja moczem, bo w wiekszosci wysylane przez gm'ow ktorych dzialanie mowi samo przez sie (nie mowie akurat o tobie, choc te zarzucanie zdenerwowania slabe i marna proba dewaluacji przekazu, oczwyscie skuteczna dla klakierow)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, człowiek...morza napisał:

primo przerost formy nad treścią. 14 graczy do grania ergo co najmniej dwoch jest zbednych i cały czas w to bije. drodzy robinson i covington obrazu tej druzyny nie zmieniaja nawet kosztem jakis kontuzji. Zaden z nich nie zastąpi BIG2 (tu ma  wzglednie Maxey'a za Irving'a, co jest niesamowitym kapitalem), z kolei na zastapienie rolesow sa inni rolesi.

secundo nie jest faworytem do mistrzostwa (są nimi wyraźnie lakers), nie jest nawet wyraźnym faworytem na wschodzie (imo podobne szanse do Wizards i heat), wiec to taka proba slowna  w twoim wykonaniu ladnego ubrania przekazu, ktora nijak ma sie do rzeczywistosci.

ale ja wiem, ze przez nasz system finansowy to co w realu nie ma przelozenia na to co u nas.

Jeśli grasz w stylu Moneyball, wyliczając jakość każdego ruchu procentowo w skali iluś lat to masz oczywiście racje.

Jeśli chcesz maksymalizować swoje szanse w tym roku to proponowany przez Ciebie ruch nie ma ani jednego pozytywnego efektu, bo:

1. Skraca rotację contendera (nierealny ruch w RL).

2. W przypadku kontuzji kogokolwiek, teraz może go zastąpić niewiele gorszy gracz a jak wiemy u nas kontuzje mają kluczowe znaczenie pod kątem późniejszych szans na mistrza.

3. Zaraz się okaże że Alonzo liczy tylko 71% impactu Kyrie i 59% impactu Duncana a cvbe nie liczy Kyrie w ogóle (policzy, ale przykład) a Anthonego i Clarke'a liczy z negatywnym impactem i zacznie się narzekanie na głębokość rosteru.

Dla mnie Sixers są poza Lakers najmocniejszym kandydatem do Mistrzostwa i w pełni rozumiem pójście all in i chęć zmaksymalizowania tegorocznych szans kosztem bieda future assetów. Twoja taktyka też ma sens, jeśli nie wierzysz w 100% w swoje szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

strasznie tu tu kogoś punktować, bo zaraz idą teksty nie mające nic do rzeczy via co ty pierdolisz, obsraniec, zabawne ze bankrut jak Ty ma czelność jeszcze innych uczyć jak prowadzić  zespół, zarzucanie zdenerwowania etc.

 

Tylko, że ja nikogo nie uczę jak prowadzić zespół. 

Nigdzie nie napisałem, że coś pierdolisz, nic o obsrancu. 

Jeżeli ze zdenerwowaniem nie trafiłem to przepraszam, po prostu ja ewentualnie przeklinam jak się zdenerwuję, Ty widocznie nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ignazz napisał:

Serdecznie przepraszam naszego kolegę @człowiek...morza za nazwanie go nieładnym słownictwem.  Przepraszam. 

nie musisz, mnie to bawi bardziej jak już. nie czuje urazy :)

a jesli ktos sie czuje urazony przez moje wpisy, to przepraszam, nic osobistego 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Panowie, drugiego kwietnia jade skautowac tego Krutwiga ! 
@Alonzo dam znać jak zagrał ;)

https://www.flashscore.com/match/nwbQ3eWJ/#/match-summary

Super! 👍 Cam to dobra dusza zespołu. Możesz poscoutować też grę jego klubowego kolegi Jaylena Handsa, którego też swojego czasu wybrałem w drafcie - teraz to stash @Braveheart22 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.