Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Fluber obejrzał ostatnio jeden mecz i ciśnie ludziom od boxscorowców?

stare, znałem

Ciężko było oglądać IND WIZ gdzie dodatkowo Rui zrobił 3/3/0 1/4 oraz kolejny tanker POR 12/2/0 

Liczyłem na takie łatwe 25/6/4 3/6 za trzy a ty na tle D league takie coś 

Nie chcecie wiedzieć jak wyglądała S5 por 

Brandon Williams 

Eubenks

Elleby

Hart

Watford

 

Każdy z nich prawie po 40 minut grał. 

Na Kuzme starczyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko jest śledzić choćby 3-4 zespoły regularnie, sztuka w tym by potrafić sobie z tym radzić i pomimo tego wiedzieć co się dzieje, choć na podstawowym poziomie

jeśli umiesz wyciągnąć prawidłowe wnioski na podstawie cyfer to bardzo dobrze, niektórzy nawet tego nie potrafią albo po prostu im się nie chce i wolą udawać, że wiedza o czym mówią, no, ale raczej u nas takie postawy są szybko demaskowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam radość obecnie z oglądania każdego zespołu i im rzadszy okaz tym lepiej. Ale ilość gości których nie znam z twarzy strasznie niszczy mi odbiór. Jak dojdzie do tego pare niezłych nawet nazwisk których Poznam dopiero po koszulce robi się trochę dziwnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2022 o 07:57, fluber napisał:

O! Widzę że Poole nabil najlepsze puste staty w tym sezonie i cm już od świtu ma zafajdane bokserki:) trzeba było odstawienia całego składu Warriors żeby Poole mógł ponabijac staty w byciu minusowym w porażce. 

No cóż, pełny czy niepełny skład Jordan Poole ballin. 7 spotkanie z rzędu z co najmniej 20 pkt. Boxscorowy eksper siedzi cicho, gdy boxcore nie sprzyja.

Tak jak wspominałem kiedyś w temacie Cavs (jeszcze przed kontuzją), Mobley bez problemu daje w ofensywie z dużą nawiązką to co dawał Allen, przez co ten drugi po tej stronie parkietu jest w gruncie rzeczy zbyteczny. Natomiast wyprzedzając zawistne komentarze, oczywiście w obronie strata Allena jest odczuwalna i trudno żeby nie była, skoro grał sezon all-d, a zastępują go słabi/przeciętni obrońcy.

Wyścig po play-in rozstrzygnięty. 

(polecam nawet te krotkie highlihty zobaczyc, bo widac w nich caly arsenal Poole'a i z czym mamy do czynienia i dlaczego sie nim jaram,, swag, wykonczenie, tworzenie sobie pozycji)

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:
#winalebrona

 

No może nie wina, bo Westbrook stracił energię i zaangazowanie, oddaje 2 trójki w meczu, ostatnio ledwie dobija do 10 rzutów w ogóle i ogólnie jest jakiś taki nie swój, ale co do LeBrona to @karpik w sumie dobrze w wątku Lakers podsumował stan faktyczny, jak się na LeBrona patrzy.

A Poole w lineupach z Currym i Klayem wygląda świetnie, co tu dużo mówić, Warriors mają nowy lineup śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, fluber napisał:

No może nie wina, bo Westbrook stracił energię i zaangazowanie, oddaje 2 trójki w meczu, ostatnio ledwie dobija do 10 rzutów w ogóle i ogólnie jest jakiś taki nie swój, ale co do LeBrona to @karpik w sumie dobrze w wątku Lakers podsumował stan faktyczny, jak się na LeBrona patrzy.

A Poole w lineupach z Currym i Klayem wygląda świetnie, co tu dużo mówić, Warriors mają nowy lineup śmierci.

Szkoda tylko, że nasi Knicks nie mają Stepha i Klaya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie zdecydujcie czy poole jest kozakiem z gwiazdami czy bez.

a jak sie zdecydujecie, to zachowajcie  to dla siebie, bo wasze zdanie jest c***a warte i tylko marnujecie czas BeGM...GOATA (dział scoutingu pracuje aktualnie w pocie czoła). 😠

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, tangiers napisał:

Potwierdzam, ze scouting Knicks dziala pelna para. W koncu pozyskali 5 pickow w tym drafcie, w tym zaden z loterii.

Głowa pracuje. Po co komu oczywiste wybory jak można pobawić się w szukanie Jordanów Pooleów i Garych Trentów Jr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem @Tecu to mamy w naszej grze przepotężny zespół który totalnie nie jest w tym temacie eksponowany. Poprzez kontuzje/covid nie byli podstawowi gracze dostępni ale obecnie wypadałoby się już pochylić na fitem trio 76ers. 

Pragnę zwrócić uwagę na niesamowita dbałość GM nie tylko o druga linie (wtf Maxey i White razem???) ale i trzecia linie. (Hyland Clarke) 

Rozumiem kiedyś nadpobudliwość pewnych GM bo zebrali gwiazdy ( cześć z nich nie grała) i radowali się za każdym 30 Pts game z 4 trójkami ale tu mamy koncepcyjnie tak samo jak ciche tak samo doskonale monstrum. 
@tecu siedzi cicho ale zobaczcie jak ta trzecia linia świetnie w rl uzupełnia składy. A ze s5 jest bardzo bardzo mocna to moim zdaniem w 48 minutach nie ma takiego momentu aby odjechać dziś Philly. 

A jeżeli to mało to tylko zwróćcie uwagę ze łącznikami pomiędzy  2 a 3 linia są Duncan Robinson i Colę Anthony. 

Jak na moje oko jedyny zarzut to… za dużo jakości. 

Taki zespół moznaby krytykować jednie w przypadku braku lidera z najwyższej pułki bo nie da się budować takiego monstrum finansowo bez środków na topowy kontrakty. Ale ale…

 

tu zmieścił się Embeeeed gość na poziomie mvp. 
 

tego nie miała Minny mimo potężnej propagandy GM. 

Na deser zbudowano tu bardzo koszykarski zestaw. Ten z Minny był taki trochę odrealniony moim zdaniem. 
 

@Tecu wiem ze przez swoją osobowość nie wyskakujesz cały czas z wpisami czy filmikami ale moim zdaniem minimum aktywności i pare wpisów byłoby w dobrym tonie. Wszystko ładnie trybi. 
nawet taki AD sobie 18/10 8/8 zrobił. ( i to nie jest jednorazowy występ bo w marcu było 20/14 także) 

marcowy Clarke to 11/7 na chorych 65% 

Tecu lubi piwo i to wszystko jest male piwo w porównaniu do marcowego Maxeya

18/3/3 na 51/46/79 (2,5 trójki). 
niby moznaby się przyczepić do tego ze suma statystyk nie sumuje się ale jeżeli gdzieś miałbym stwierdzić ze się sumuje to właśnie tu

Maxey miał stracić gdy przyszedł Harden (Kyrie) a zyskał 

Clarke odcięty od piłki Morant (Kyrie) miał grać mniej a gra efektywnie 

rl 76ers krytykuje się ze Embeed nie ma zmiennika ( tu AD)

White idac do lepszego zespołu wzmocnił obronę BOS i z marszu poprawił rozegranie ( tu przy Kyrie super uzupełnienie)

a przecież w marcu super skuteczność 46% 3 trójki odzyskał Duncan Robinson gracz nie potrzebujący piłki a jest Klay także  

panowie w zdrowiu to nie ma tego jak bronic 

a jest zapas bo Covington czy Keon sobie siedzą i czekają na minuty 

ostatnie przeszło zajmuje Jaden McDaniels 

ogor?

nie bardzo 

marzec: 12/5/1,5 bloku kolejny efektywny 52/35,5/82

 

Nie wspominałem ale mi się przypomniało ze w meczu z San Antonio dwa dni temu Duarte zrobił tez 15/8 z 3/5 trójkami i oby wyleczył paluch 

rookie z tych starszych niby zawodzi a ma w sezonie 37% za trzy z czego inni GM robiliby super sprawę. 
per 36 to robi 17/5/3 na bardzo dobrych procentach tylko minut mniej 

marzec to na razie deklasacją historyczna w tej grze a jest to zestaw zawodników którzy właśnie maja w rl bardzo podobne role i ułożenie zespołu. Tu ciężko coś oddać z gry komukolwiek bo nie ma przypadku jak np Tatum PG gdzie ktoś by stracił usg %

nie chce być adwokatem diabła wiec @Tecu możesz mi przez pm wyłączyć moja aktywność w nieswoimi zespole ale uważam ze jesteś lepszy niż każdy tu myśli mimo ze każdy ceni zespół. 
jak tak obejrzałem twój skład i przypomniałem sobie mecze a tam Maxey White Duncan Hyland AD czy Clarke ze grają świetnie ( o twoich liderach nie wdpominajac ( to masz historycznie największego w grze overkilla wszędzie na każdej pozycji od 1-13. Szkoda ze nie rozmieniles z pickiem Roberta Covingtona ale w sumie można kupić tu jego liderszip w szatni a i wpływ realny na grę można domniemywać pozytywny jeżeli zdrowy. ( nie gra z przyczyn osobistych) a jak grał to tez 36% za trz miał. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz dziękuję. 

Dodam tylko, że to nie była płatna reklama 😀

Nie ma co się chwalić, jesteśmy na forum koszykarskim, tu raczej każdy wie co i jak często lepiej niż ja. Są mecze lepsze i gorsze, trzeba mieć też trochę pokory. 

Ale bez fałszywej skromności, potwierdzam, klika to. Gdzieś nieśmiało myślę o finale a nawet mistrzostwie, ale ja z tych skromnych, kilka prób już było, więc wiem, że sporo przeszkód jeszcze. Wiem także, że innym też zależy i należy się. 

Pewnie to ostatni run tej drużyny, być może mój także. 

Ale na razie miejmy fun z oglądania/śledzenia koszykówki, bo chyba to kochamy 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pojadę dalej tak w gratisie. 
 

zestaw podoba mi się także w obronie bo najsłabszym obrońca obecnie Kyrie ma za plecami White’a i Klaya oraz Duncan za plecami Joela. To ładnie się zazębia ale ale…


ale to co przeraża to multum opcji jakie 76ers może wystawić aby zneutralizować przewagi w PO przeciwnika lub obnażyć wady. 
zobaczmy:

ultra niski szybki small Ball na starsze ekipy 

Maxey Kyrie White Klay Covington 

ultra wysoki 

White Klay Duncan Clarke Joel 

strasznie atletyczny 

Maxey Covington Clarke AD Joel 

defensywny 

White Klay Covington Daniels Joel 

ultra 3

Kyrie Maxey Klay Hyland Clarke 

A jak masz jeszcze przyspieszyć to Colę przecież jest w miejsce White 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.