Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

No to już wiemy skąd te horrendalne wydatki i brak racjonalnej polityki.

Kolejny rok tego nie utrzymam - to wynik matematyki. 

Dałem co mogłem najlepszego Embiidowi i Klayowi by mogli walczyć o mistrzostwo, bo należy im się to. 

Nie wiem co jest nieracjonalnego w próbie zdobycia mistrzostwa. Nieracjonalne byłoby rozwalać tę drużynę przed próbą, nieracjonalne wydatki byłyby gdybym stworzył słabą/przeciętną drużynę. 

Idę all in a jak przegram to oczywiste jest, że właściciel może mnie zmienić, bo zawiodłem, zwłaszcza w naszych warunkach finansowych. Oddam się do jego dyspozycji. Nie ma to nic wspólnego z tym, że chciałbym odejść od tej gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Kolejny rok tego nie utrzymam - to wynik matematyki. 

Dałem co mogłem najlepszego Embiidowi i Klayowi by mogli walczyć o mistrzostwo, bo należy im się to. 

Nie wiem co jest nieracjonalnego w próbie zdobycia mistrzostwa. Nieracjonalne byłoby rozwalać tę drużynę przed próbą, nieracjonalne wydatki byłyby gdybym stworzył słabą/przeciętną drużynę. 

Idę all in a jak przegram to oczywiste jest, że właściciel może mnie zmienić, bo zawiodłem, zwłaszcza w naszych warunkach finansowych. Oddam się do jego dyspozycji. Nie ma to nic wspólnego z tym, że chciałbym odejść od tej gry. 

nieracjonalne jest to, ze wskutek swoich działań zostawisz po sobie najprawdopodobniej spory bałagan, który posprzątać nowemu będzie bardzo trudno.

a niezejście z umów typu covington, które w zaden sposob nie wplywaja na odbior twojej druzyny to glupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, LAF napisał:

Wszyscy co tupali nóżka i się odgrażali, że znaczący F.A nie spojrzy na Sote po trade George’a pewnie myśleli podobnie, ale nie pisali nic aby nie wyjść na hipokrytów. 
 

PS : Co polecasz wziąć w Widelcu ? Mam zamiar tam niedługo się udać 

Wiesz ti by się świetnie i uczciwie sprzedało gdy by nie wcześniejsze wpisy jaki to jest super duet super fit potęga GOAT lvl GM za skład i gorące zapewnienia ze PG nietykalny i do końca kariery wilkiem. Dodatkowo oddano go przy pierwszej lepszej okazji nie dając szans na obronę tytułu. Gwiazdę ligi potraktowano jako Othis Thorpe i to tez nie FO końca bo tan brano Drexler wtedy top 2 w wy młodego i picki. Nie dziw się dlaczego poszło oburzenie. Poprzez te wcześniejsze narracje i zachowania. Bo wychodzi na to ze albo na kłamstwie fitu zdobyto tytuł albo uznając tamte argumenty szczytem perfidii jest ostatni handel. Albo tu albo tu poszła ściema. 

32 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nieracjonalne jest to, ze wskutek swoich działań zostawisz po sobie najprawdopodobniej spory bałagan, który posprzątać nowemu będzie bardzo trudno.

a niezejście z umów typu covington, które w zaden sposob nie wplywaja na odbior twojej druzyny to glupota.

Irracjonalny to jest twój atak na 76ers w obecnej sytuacja zarówno 76 jak i knicks. 

@LAF

tam wszystko jest ok. Skrzydełka z bbq lub Teksas , sałatka Cezar czy ziemniak pieczony a w kato lemoniada arbuza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał:

 

Irracjonalny to jest twój atak na 76ers w obecnej sytuacja zarówno 76 jak i knicks. 

co jest irracjonalnego w podniesionych przeze mnie zarzutach (nie wiem gdzie Ty tu widzisz atak)?

monopol na dyskusje ma tylko czołówka według  tabeli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

nieracjonalne jest to, ze wskutek swoich działań zostawisz po sobie najprawdopodobniej spory bałagan, który posprzątać nowemu będzie bardzo trudno.

a niezejście z umów typu covington, które w zaden sposob nie wplywaja na odbior twojej druzyny to glupota.

Jeżeli miałbym przy takich wydatkach słaby skład to bym się zgodził, że zostawiam spory bałagan. Nie mam 😀

Jeżeli nie miałbym wszystkich swoich picków to może zgodziłbym się, że zostawiam spory bałagan. Mam wszystkie 😀

Jeżeli miałbym stary nieperspektywiczny skład, to może zgodziłbym się, że zostawiam spory bałagan. Mam mnóstwo fajnej młodzieży 😀

Jeżeli miałbym nietrejdowalne kontrakty, to może zgodziłbym się, że zostawiam spory bałagan. Nie mam 😀

A z pewnością bym się zgodził gdyby te wszystkie elementy były na raz. 

Z tym, że nawet jeden nie występuje, z tego składu można wszystko zrobić. 

A osłabianie się przed walką o najwyższe cele oddawaniem symbolu drużyny, weterana i spoiwa w obronie tylko dlatego, że chciałeś sobie dostać 1st roundera, byłoby zdecydowanie nierealne. 

I jeszcze jedno. Nigdzie nie napisałem, że porzucam ten okręt. Zwyczajnie jeżeli polegnę to oddam się do dyspozycji właściciela. Bo tak trzeba. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał:

 

A osłabianie się przed walką o najwyższe cele oddawaniem symbolu drużyny, weterana i spoiwa w obronie tylko dlatego, że chciałeś sobie dostać 1st roundera, byłoby zdecydowanie nierealne. 

 

No jak nierealne, przecież dokładnie to zrobili Knicks:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tecu napisał:

Jeżeli miałbym przy takich wydatkach słaby skład to bym się zgodził, że zostawiam spory bałagan. Nie mam 😀

Jeżeli nie miałbym wszystkich swoich picków to może zgodziłbym się, że zostawiam spory bałagan. Mam wszystkie 😀

Jeżeli miałbym stary nieperspektywiczny skład, to może zgodziłbym się, że zostawiam spory bałagan. Mam mnóstwo fajnej młodzieży 😀

Jeżeli miałbym nietrejdowalne kontrakty, to może zgodziłbym się, że zostawiam spory bałagan. Nie mam 😀

A z pewnością bym się zgodził gdyby te wszystkie elementy były na raz. 

Z tym, że nawet jeden nie występuje, z tego składu można wszystko zrobić. 

A osłabianie się przed walką o najwyższe cele oddawaniem symbolu drużyny, weterana i spoiwa w obronie tylko dlatego, że chciałeś sobie dostać 1st roundera, byłoby zdecydowanie nierealne. 

I jeszcze jedno. Nigdzie nie napisałem, że porzucam ten okręt. Zwyczajnie jeżeli polegnę to oddam się do dyspozycji właściciela. Bo tak trzeba. 

 

a ja dalej uwazam, ze twoje działanie było głupotą. 

I w żaden sposób posiadanie Covingtona czy Robinsona nie przechyli szali mistrzostwa, natomiast kosztuje Cie 72 miliony.

24 minuty temu, Tecu napisał:

 

I jeszcze jedno. Nigdzie nie napisałem, że porzucam ten okręt. Zwyczajnie jeżeli polegnę to oddam się do dyspozycji właściciela. Bo tak trzeba. 

 

ok, to wyrzucam Cie juz teraz.

bo pod dyspozycja wlasciciela ejst sie caly czas.

a powodem wyrzucenia jest wyraznie działanie na szkode spolki (co probujesz przykryc innymi działaniami). Ile Ci Covington i Robinson dali pod stołem + rada ligi (bo do niej trafia podatek)? Jaką dolę odpalili?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD @człowiek...morza co ty pierdolisz 

Rcov wciąż jest przydatnym rolsem w obronie + spadający kontakt wiec nie obciąża finansów na przyszłość
Robinson średni sezon choć powoli się odbudowuje, a u nas ma przyjemny 10mln kontrakt vs 15+ mln w rl NBA 

akurat @Tecu finanse ma super ogarnięte i zespół na mistrza w tym roku wiec wątpię żeby był pod kreska na koniec 

no i cały jego core jest pod kontraktem na kilka lat wiec nie musi robić gwałtownych ruchów - raczej jakieś zmiany na ławce 

dodatkowo nie jest podatnikiem wiec tez nie zapłaci w tym sezonie za dużo 

akurat strzelasz ślepakami w te stronę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szulim napisał:

XD @człowiek...morza co ty pierdolisz 

Rcov wciąż jest przydatnym rolsem w obronie + spadający kontakt wiec nie obciąża finansów na przyszłość
Robinson średni sezon choć powoli się odbudowuje, a u nas ma przyjemny 10mln kontrakt vs 15+ mln w rl NBA 

akurat @Tecu finanse ma super ogarnięte i zespół na mistrza w tym roku wiec wątpię żeby był pod kreska na koniec 

no i cały jego core jest pod kontraktem na kilka lat wiec nie musi robić gwałtownych ruchów - raczej jakieś zmiany na ławce 

dodatkowo nie jest podatnikiem wiec tez nie zapłaci w tym sezonie za dużo 

akurat strzelasz ślepakami w te stronę ;) 

Nie no, przecież Sixers mega ryzykują w tym roku, tak na oko, to tylko wejście do finału ich uratuje przed hard capem i koniecznością oddania jakiegoś Klaya czy Kyrie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Nie no, przecież Sixers mega ryzykują w tym roku, tak na oko, to tylko wejście do finału ich uratuje przed hard capem i koniecznością oddania jakiegoś Klaya czy Kyrie.

Jasne, że ryzykuję bardzo dużo, zdaję sobię z tego sprawę. Daje im szansę na walkę o najwyższe laury a rozwalanie tej drużyny przed próbą walki, wg mnie, byłoby nierealne. Cenię sobię lojalność, nie sprzedaję kontuzjowanych graczy, wcześniej z różnych względów nie była to gotowa drużyna do walki, ale nie mam wpływu na kontuzje. 

Clue jest takie, że mam młodą drużynę, z wieloma talentami i wszystkie picki, czyli jak nie wyjdzie to wcale nie ma spalonej ziemii. 

A właściwie to clue jest takie, że to świetna drużyna. To wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Jasne, że ryzykuję bardzo dużo, zdaję sobię z tego sprawę. Daje im szansę na walkę o najwyższe laury a rozwalanie tej drużyny przed próbą walki, wg mnie, byłoby nierealne. Cenię sobię lojalność, nie sprzedaję kontuzjowanych graczy, wcześniej z różnych względów nie była to gotowa drużyna do walki, ale nie mam wpływu na kontuzje. 

Clue jest takie, że mam młodą drużynę, z wieloma talentami i wszystkie picki, czyli jak nie wyjdzie to wcale nie ma spalonej ziemii. 

A właściwie to clue jest takie, że to świetna drużyna. To wszystko. 

clue jest takie, ze robinson i covington sa tej druzynie zbedni, a Ty narazasz organizacje na zbedne ryzyko klopotow.

a zaslaniasz sie "bla bla bla mam siwetna organizacje bla bla bla"

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

clue jest takie, ze robinson i covington sa tej druzynie zbedni, a Ty narazasz organizacje na zbedne ryzyko klopotow.

a zaslaniasz sie "bla bla bla"

To chyba ja prowadzę tę drużynę a nie Ty 🙂

 Nie mam w zwyczaju oceniania ruchów innych graczy czy ktoś gra asekuracyjnie czy nie. Wcześniej grałem raczej asekuracyjnie a teraz mniej. Mam poduszkę w postaci młodych talentów i swoich picków, więc nie sądzę by to było zaoranie 🙂

Nigdy nie przewidzisz kontuzji a RoCo i Robinson są ważnymi graczami w mojej drużynie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, karpik napisał:

Nie no, przecież Sixers mega ryzykują w tym roku, tak na oko, to tylko wejście do finału ich uratuje przed hard capem i koniecznością oddania jakiegoś Klaya czy Kyrie.

No contenderzy w NBA też ryzykują, mi się o tyle drużyna Tecu i jego podejście podoba, ze jestem w stanie wyobrazić sobie takie ruchy w normalnej lidze, jak na nasze warunki też jest stabilnie bardzo, ale u nas system finansowy jest trudniejszy niż w RL NBA, co widać po Warriors

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Tecu napisał:

To chyba ja prowadzę tę drużynę a nie Ty 🙂

a co to ma do rzeczy?

odnosisz się na około i do poruszonego przeze mnie problemu  ani razu bezpośrednio poza mrzonką w Alonzowym stylu "sa ważnymi graczami w mojej drużynie".

Ewidentne błędy z twojej strony, dodatkowo z twoich wypowiedzi trąci megalomanią.

Otrzymane przez 2 zeszłe sezony multum szczęścia zamieniasz w kolejne liczenie na szczeście. to nie jest dobre zaradzanie. to ciagle igranie z ogniem.

Już rozumiem @tangiers Szkoda tu na temat czegokolowiek dyskutować. Jedyne co cie spotyka to jakies bzdurne odpowiedzi (w dodatku czesto gm'ow, co c***a sie znaja i machaja paluszkami przeciw mieczowi)

 

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.