Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Alonzo napisał:

Jak większość lub wszyscy GMowie tak rozumują to życzyć mogę Wam tylko szczęścia w tej słodkiej bańce - tylko co to ma wspólnego z koszykówką 5na5 + ławka, fit, pomysł na drużynę i jej konsekwentne budowanie to ja nie wiem..

Jokic miał Murraya i w rl aktualnie na niego czeka. Ty miałeś Murraya i wymieniłeś go na Porzingisa, gdzieś tam jeszcze LaVinea kojarzę, później chyba juz sie pojawił Holiday (i tu to miało sens), a teraz jest Conley i Brogdon, ale w sumie to i tak nie ma znaczenia bo za chwile może być jeszcze ktoś inny. Bartona to już ze 2 razy chyba zdążyłeś sprzedać..Żonglowanie graczami jest tu nawet bardziej doceniane, niż stabilna i konsekwentna budowa drużyny - liczy się ich forma z rl, a jak się ma uznaną na forum Gwiazdę, to w ogóle można mieć g.. dookoła bo liczy się tylko ta Gwiazda, a nie to co jest wokół niej. Porównałem Twój roster z rl Nuggets do Twoich zdezelowanych BeGMowych Denver, ale jokiciowe okulary uniemożliwiają widzę dostrzeżenie czegokolwiek..

No ja LBS wychowałem się na rl Miami Heat a nie Jokiciu i i w Heat znaczenie miała zawsze ciężka praca a nie talent (Wade to był wyjątek, a LeBron był tylko na chwilę) - i teraz można by tu te wszystkie no namey wymienić - w BeGM tego nie ma.. a ja to oglądam od ponad 25 lat. - tu takie rzeczy jak docenienie drużyny są minimalizowane, a star power strasznie przeceniany, bo jednak te Gwiazdy muszą mieć z kim grać i trzeba im odpowiednie środowisko stworzyć. Już mistrzostwo żonglujących składem Wolves było porażką BeGM, ale widzę brniesz w absurdy dalej.

I nie 29 GMów -  część ma to po prostu w d.. a część NBA śledzi bardzo pobieżnie. 

Jok jest zajebisty - ale powtórzę się - sam g.. ugra co widać po LeBronie w Lakersach, albo po tym jak skończyły Silikonowe Cycki z Brooklynu gdzie wielkie trio Irving/Harden/Durant nie wypaliło - zbudowanie poważnej drużyny trwa jednak nieco więcej niż 1 czy 2 trymestry w BeGM. Jokic by się prędzej wqurwił i spierd$#lił z Twoich Nuggets niż ze spokojem patrzył jak mu co sezon, albo nawet co trymestr nowe zastępstwo za Murraya sprowadzasz. 

..ale to BeGM więc tu Jokic jest szczęśliwy, że marnotrawisz jego prime..

 

I ci twoi Heat na których się tak wzorujesz c***a ugrali bez lebrona, jedno mistrzostwo z Szakiem gdzie Wade zagrał w playoffs jak najlepszy zawodnik w lidze. Kiedy Ty wreszcie zrozumiesz ze szerokie równe składy typu Pacers 2014 czy Hawks z Horfordem są bardzo fajne na RS, ale w PO liczy się starpower i to kto ma najlepszego gracza na boisku? 
 

mistrzem NBA w realu zostało Bucks które ściągnęło Jrue, Tuckera w tym samym sezonie. w finale grali przeciw Suns, które ściągnęło Paula i Crowdera w tym samym sezonie. Obie drużyny miały wiec po dwóch nowych graczy w s5 z rok wcześniej Lakers wygrali choć co roku wymieniają praktycznie cały zestaw rolesów, spotkali się w finale z Heat do których przyszedł z tym sezonie Butler. Sezon później Heat w praktycznie niezmienionym składzie zaliczyli mega regres. Rok przed bubble Raptors wygrali w swoim pierwszym sezonie z Kawhi. Ty byś chciał żeby proces zgrywania się trwał conajmniej 2-3 lata a w rzeczywistości jesli pozyskujesz dobrych graczy, którzy rozumieją jak grac w kosza, raczej tak nie jest. 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Fatalne to było pudlowanie wykreowanych przez podwajanego Kure wideopen3 reszty Warriors przez cały mecz i zgwałcona w 1h przez ławkę Nuggets ławka GS, jakby nie to to byłby blowout;) A to że Curry z Looneyem poskakali po Jokiciu po obu stronach parkietu to zawsze spoko;)

jak on nie bedzie all-starem, podam sie do dymisji.

 

ostatnio jest w c*** kozakiem. bedze tak jak z dealem leonarda., tylko troche pozniej. las przeprosin od spolecznosci BeGM

morris i brdges tez swietni. @LeweBiodroSmoka potwierdz, ze morris w zasadzie nie podluje. piekna kultura gry

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, człowiek...morza napisał:

jak on nie bedzie all-starem, podam sie do dymisji.

Wrzucanie tekstów : jak on nie będzie allstarem..." po meczu na 21 punktów ( swoją drogą jeden z jego najlepszych meczów w sezonie, no ale dupy nie urywa)...

Westbrook all starem pewnie już nigdy nie będzie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Wrzucanie tekstów : jak on nie będzie allstarem..." po meczu na 21 punktów ( swoją drogą jeden z jego najlepszych meczów w sezonie, no ale dupy nie urywa)...

Kolega chyba polega jedynie na hajlajtach i bokskorach. Potwierdzam, Poole był w tym meczu rewelacyjny. Trafiał kluczowe trójki, rozdawał podania i rewelacyjnie nakręcał ofensywę Dubs. Zaraz obok Stefka najlepszy zawodnik Dubs. Liczba punktów to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, karpik napisał:

Kolega chyba polega jedynie na hajlajtach i bokskorach. Potwierdzam, Poole był w tym meczu rewelacyjny. Trafiał kluczowe trójki, rozdawał podania i rewelacyjnie nakręcał ofensywę Dubs. Zaraz obok Stefka najlepszy zawodnik Dubs. Liczba punktów to nie wszystko.

Dlatego napisałem że to jeden z jego najlepszych meczów w sezonie. 

Tylko że jeżeli taki top rewelacyjny mecz to spotkanie na 21 punktów to znaczy że wciąż daleko Ci do all stara, tyle:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Kolega chyba polega jedynie na hajlajtach i bokskorach. Potwierdzam, Poole był w tym meczu rewelacyjny. Trafiał kluczowe trójki, rozdawał podania i rewelacyjnie nakręcał ofensywę Dubs. Zaraz obok Stefka najlepszy zawodnik Dubs. Liczba punktów to nie wszystko.

no na to wychodzi.

do tego kolega chyba ma wybiórczą pamięć, bo Poole'a potencjał oceniłem już dłuższy czas temu (m.in uzasadniając transfer), a nawet dwa dni temu.

Dlatego nietrudno dostrzec zła wolę ze strony eksperta, ktorego czyny (skład, transfery, drafty etc) faktycznie wskazują, że oceny dokonuje na podstawie highlights i +/-. Szkoda tylko, ze innych mierzy swoja miara. No ale to jego problem. Dlatego m.in pozostanie na dnie (+megalomania via przedstawieie ostatnio swoich "imponujacych" dokonan w hornets).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Do którego roku dajesz mu czas na to, bo chce wrzucic w oficjalne deklaracje :D

to zalezy kiedy przejmie paleczke od starej gwardii gsw :)

niemiej gosc rozwija się w zatrważającym tempie, więc spodziewam się, że będzie to relatywnie szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, człowiek...morza napisał:

no na to wychodzi.

do tego kolega chyba ma wybiórczą pamięć, bo Poole'a potencjał oceniłem już dłuższy czas temu (m.in uzasadniając transfer), a nawet dwa dni temu.

Dlatego nietrudno dostrzec zła wolę ze strony eksperta, ktorego czyny (skład, transfery, drafty etc) faktycznie wskazują, że oceny dokonuje na podstawie highlights i +/-. Szkoda tylko, ze innych mierzy swoja miara. No ale to jego problem. Dlatego m.in pozostanie na dnie (+megalomania via przedstawieie ostatnio swoich "imponujacych" dokonan w hornets).

Przejąłem najgorsza drużynę w lidze w najgorszej sytuacji ever, nie oglądam meczów, nie śledzę ligi, decyzję podejmuje na podstawie highlightow i plus minus i jestem na dnie. 

Powiedz co jeszcze mogę zrobić żebyś mnie wyprzedził? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Dlatego napisałem że to jeden z jego najlepszych meczów w sezonie. 

Tylko że jeżeli taki top rewelacyjny mecz to spotkanie na 21 punktów to znaczy że wciąż daleko Ci do all stara, tyle:) 

Ty @fluber nas trollujesz czy chcesz na naszej litości te playin zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ty @fluber nas trollujesz czy chcesz na naszej litości te playin zrobić?

 

Nie, przepraszam, statystyki z ostatnich 5 meczów w połączeniu z plusominusami z ostatnich 2 meczów to rzetelny obraz sytuacji.

W tym trymestrze Poole zagrał 12 meczów, podałeś staty z 5 dla kolegi. Miło. Uzupełnię średnie staty z pozostałych 7 meczów w takim razie:

11,6 punktu, 3 zbiórki, 3,4 asysty, 2 straty, 40% z gry i 23% za 3.

Potem GM Knicks 3 trymestr z rzędu nie wrzuci statystyk w opisie i wszyscy będą mieć w głowie takie screeny jak wrzuciłeś powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

prawda jest jednak taka, że jeśli tylko Poole utrzyma formę do końca, to możesz już szykować przynęty

jednym strzałem ukazałem Twoją absolutną niekompetencje, ale trzeba iść w zaparte

Jak utrzyma co? +43 z ostatnich dwóch meczów? 24 punkty na ponad 60 procent z gry 5 meczów? 

No niech się k**** zastanowię czy utrzyma:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tak, całe Nuggets ma od zawsze kompleks Townsa, jak zwykle zaorałes (sam siebie)

cieszę sie z wiadomych powodów, a Ty sobie możesz wkręcać do główki co tam chcesz

Jak byś nie miał komplexu Townsa to byś ciągle o nim nie pisał tylko w negatywnym świetle - podstawy psychologii 🙃

Odnosisz się zresztą tylko do wybranych zagadnień - głos na Krutwiga - to głos lojalności twojej do C-Ma a nie gracza do klubu, który dał mu szansę - tak to z tą twoja lojalnością jest - kolesiostwo i absolutny brak profesjonalizmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.