Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, mac napisał:

no to jak oceniasz czy ktoś wygrywa matchup?

ogólnie się zgadzamy tu raczej.

Ty oceniasz, ja się tym nie zajmuje, mam swoją wizje i swoje postrzeganie NBA, nie będę się tu kłócił z 29 osobami kto ma racje bo na stragan chodzę tylko po rzodkiewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

I tak i nie, nagle zdrowy u nas będzie całe Playoffs Gary Harris (nie wiem gdzie gra w BeGM, więc może tu też nie awansował) czy inny Cole Anthony, a Donte jest out, bo gra w RL Bucks, a nie Magic.

No dlatego mówię, żeby u nas Donte, który złapał kontuzję już w PO, u nas grał do końca na tej samej zasadzie, jak gracze którzy do PO w RL nie awansowali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

 

to Qcin zaczął robić analizę Ayton Jokić przecież :)

a co ja anal izowałem? Spytałem tylko jak sobie Jokic radził z Aytonem? 

Ja pisze bez uszczypliwości, Jokic jest topem centrow, ale każdy superman ma swój kryptonit, a imo zestaw Ayton/Robert/Howard to jest w c*** mocny zestaw na Jokicia w obronie- czy się mylę? 

Szanuje Twoja opinie i - doskonale- wiem, ze oglądasz 99% Nuggets, a z naszych rozmów pamietam, ze nikt nie sprawiał takich problemów po obubstronaxhnparkietu Nikoli jak właśnie Ayton- prawda? 

Czy Jokic jest lepszym graczem od Aytona- oczywiście 

Czy Jokic nie wykorzystuje w pełni potencjału przy Aytonie?

Tylko o to mi chodzi, żeby patrzeć na beGm trochę szerzej niż skupiać się wyłącznie na tym kto przejdzie/odpadnie w rl NBA, bo ja akurat beGm Soty nie jestem w stanie porównać do żadnej innej drużyny w rl NBA, a jak ktoś chce przekładać wyniki beGM Soty do rl Suns np. to no cóż, z wiatrakami walczyć mi się nie chce, wole pobawić się w chowanego z córkami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem po co te uszczypliwości, akurat Ty dobrze wiesz, że to prawda;) i nie chciałem urazić jak coś, bo nie wiem skąd ten ton

jaka uszczypliwość?

pisałem serio na bzdurę qcina, że są niby 2-3 centrów co wygrają z nim niby matchup.

Imo  jak już, przy dobrych wiatra są 2 gracze jak LeBron lub Doncić co mogą z nim wygrać matchup.

Ale to niczego nie dowodzi, bo gra jednak 5.

Więc Minny nie będzie się skupiać na powstrzymaniu jednego zawodnika, a całego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

 

Więc Minny nie będzie się skupiać na powstrzymaniu jednego zawodnika, a całego zespołu.

prawda

// 

tyle ze w beGM (o czym możesz nie wiedzieć jako rookas) nie liczy się skład, tylko to jak daleko w rl NBA zajdzie lider zespołu.

Tytuły :

Lakers (Lebron-Lakers) 

Knicks (Leonard-Raptors) 

GSW (Curry-GSW)

stad chcąc nie chcąc gdzieś tam taktycznie trzeba tu się pucowac pod to jak ograniczasz najlepszego gracza rywali, choć tbh, jak spokojnie o tym myśle to i tak c***a to znaczy bo liczy się gdzie twoj lider skończy w rl NBA, reszta jest gadaniem dla gadania by zrobić z beGM coś więcej niż kalkę wyników z NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

a co ja anal izowałem? Spytałem tylko jak sobie Jokic radził z Aytonem? 

Ja pisze bez uszczypliwości, Jokic jest topem centrow, ale każdy superman ma swój kryptonit, a imo zestaw Ayton/Robert/Howard to jest w c*** mocny zestaw na Jokicia w obronie- czy się mylę? 

Szanuje Twoja opinie i - doskonale- wiem, ze oglądasz 99% Nuggets, a z naszych rozmów pamietam, ze nikt nie sprawiał takich problemów po obubstronaxhnparkietu Nikoli jak właśnie Ayton- prawda? 

Czy Jokic jest lepszym graczem od Aytona- oczywiście 

Czy Jokic nie wykorzystuje w pełni potencjału przy Aytonie?

Tylko o to mi chodzi, żeby patrzeć na beGm trochę szerzej niż skupiać się wyłącznie na tym kto przejdzie/odpadnie w rl NBA, bo ja akurat beGm Soty nie jestem w stanie porównać do żadnej innej drużyny w rl NBA, a jak ktoś chce przekładać wyniki beGM Soty do rl Suns np. to no cóż, z wiatrakami walczyć mi się nie chce, wole pobawić się w chowanego z córkami 

no i znowu to robisz, a dyskusja z mojej strony zaczęła się o Twoich problemach z obwodem i tym, że sytuacja w bezpośrednio Cb interesujących seriach jest bardzo łagodnie mówiac.. c***owa

Jokić musi się przejechać po każdym meczapie w tych PO abym miał na coś szansę więc nie strasz Pan mnie Aytonem, bo z nerwów pójde na L4 ;)

i nie mów, że przekładam wyniki z rl serii na postawę Twojej drużyny... no a to na czymś innym polega? nikt z trójki Booker Tatum PG nie łapie się pewnie do top15 PO, i oczywiście serie mogą się odwrócić, fakty jednak są jakie są i nie wiem po co się tak wozić nagle zacząłeś ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

Jokić musi się przejechać po każdym meczapie w tych PO abym miał na coś szansę więc nie strasz Pan mnie Aytonem, bo z nerwów pójde na L4 ;)

 

tytuł dla Niggets czy rok na L4? 

// 

ja się nigdy nie wożę, po prostu liczę na refleksje GMow a nie ciagle przekładanie r wyników na beGMow :) + akurat Ayton to chyba easy się łapie do top15 PO choć tbh mam go znacznie niżej niż impact który dają Tatum,Booker,George, no ale co ja poradzę ze dwóch pierwszych trafiło na faworytów do tytułu a trzeci mimo ze gra bdb PO, to ma na centrze Zubaca + poza Leonardem, support który nie tyle nie miałby szans na awans do PO, cooglby rywalizować o top5 draftu 💁 

stad wyniki z r NBA mi zwisają, ale nie będę tutaj zawracał kijem Wisły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Qcin_69 napisał:

tyle ze w beGM (o czym możesz nie wiedzieć jako rookas) nie liczy się skład, tylko to jak daleko w rl NBA zajdzie lider zespołu.

rookas to Ty jesteś.

Ja zaczynałem w beGM od samego początku i zrobiłem świetne podwaliny w Pelicans, dzięki czemu Camby był w stanie dokonać niemożliwego i zbudować na takim zadupiu kontenera.

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

w minnesocie jest za duzo miejsc gdzie to mogloby sie wyjebac. to by nie zagralo koneic koncow

Piękne podejście.

Dużo talentu i głeboki roster, to wieksza okazja by szukać wad niż skupiać się na pozytywach.

 

To tak jak by określić kto lepszy w rzucaniu na podstawie FT.

Gracz A, rzuca 2/4.

Gracz B rzuca 7/10.

Gracz B gorszy, bo aż 3 pudła, a gracz A tylko 2 pudła !!111

ech

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

rookas to Ty jesteś.

Ja zaczynałem w beGM od samego początku i zrobiłem świetne podwaliny w Pelicans, dzięki czemu Camby był w stanie dokonać niemożliwego i zbudować na takim zadupiu kontenera.

Piękne podejście.

Dużo talentu i głeboki roster, to wieksza okazja by szukać wad niż skupiać się na pozytywach.

 

To tak jak by określić kto lepszy w rzucaniu na podstawie FT.

Gracz A, rzuca 2/4.

Gracz B rzuca 7/10.

Gracz B gorszy, bo aż 3 pudła, a gracz A tylko 2 pudła !!111

ech

 

 

 

duzo talentu ktory nie gra jako kolektyw

zaden z nich niczego do tej pory nie udowodnil

to sa spore alerty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bierzesz grupę młodych gwiazd na dorobku + Paula freakin Georga i od początku piejesz jaki to alltime roster

 

 

 

 

ile finałów konferencji ma Tatum a ile ma Jokic, ze ten pierwszy jest rookasem, a ten drugi nie? Jak już chcesz stosować swoją narracje? 

Czemu nie odpowiedziałeś słowem na 1 post w tej dyskusji?m, tylko lecisz w populizm?

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

duzo talentu ktory nie gra jako kolektyw

zaden z nich niczego do tej pory nie udowodnil

to sa spore alerty

a kto z piątki Conley-Booker-George-Tatum-Ayton nie gra jako kolektyw? Który z nich by sobie nie poradził w systemowej koszykówce? 

Conley? 

Booker? 

George? 

Tatum? 

Ayton? 

co za kocopoly piszesz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ile finałów konferencji ma Tatum a ile ma Jokic, ze ten pierwszy jest rookasem, a ten drugi nie? Jak już chcesz stosować swoją narracje? 

Czemu nie odpowiedziałeś słowem na 1 post w tej dyskusji?m, tylko lecisz w populizm?

a kto z piątki Conley-Booker-George-Tatum-Ayton nie gra jako kolektyw? Który z nich by sobie nie poradził w systemowej koszykówce? 

Conley? 

Booker? 

George? 

Tatum? 

Ayton? 

co za kocopoly piszesz :(

to juz @karpik pisal m.in, ze operuja w tych samych strefach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

to juz @karpik pisal m.in, ze operuja w tych samych strefach

a CP3 i Harden to w jakich strefach operowali grając w Houston? 

a Butler i Lebron to w jakich strefach operują? 

Przecież jakby każdy dawał 100% tego co w rl zespołach to chyba nie byłoby tej rozmowy w ogóle, a może i całej gry bo Sota z tytułem do 2025 włącznie, a tak macie szanse, szkoda ze argument o strefach- co wydawało mi się oczywiste, ze skoro graja w różnych drużynach i pełnia w nich kluczowe role to operują w najważniejszych dla ofensywy strefach- to jest jedyne do czego można się przypierdolic :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Generalnie z urazami jest ten absurd że mogę w play in wrzucic Harrisona Barnesa i Tobiasa Harrisa na 48 minut w meczu i w sumie mi się nie połamią, więc jeśli awansuje dalej to mogę nimi grać tyle samo, bo przecież jest większa szansa na to że oni graliby parę meczów po 48 minut niż to, że Klay (na którego chyba ja też się ostatecznie nabrałem) grał w Playoffs rok temu

PO to obusieczna broń. Można się w Nich wykazać i dostać ogromnego boosta, a można zagrać c***nie lub dostać kontuzje i jest problem.

Dlatego u mnie każdy, kto nie zagrał w PO dostaje z miejsca mniejszy impact. Nieważne czy to był Curry, Towns czy ktokolwiek inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

PO to obusieczna broń. Można się w Nich wykazać i dostać ogromnego boosta, a można zagrać c***nie lub dostać kontuzje i jest problem.

Dlatego u mnie każdy, kto nie zagrał w PO dostaje z miejsca mniejszy impact. Nieważne czy to był Curry, Towns czy ktokolwiek inny.

mniej więcej się zgadzam z tym, ze akurat przy takich rs jak Curry robiłbym tu wyjątek, tak samo jak LaMelo Ball mógbyłby legit uzupełnieniem do kontenera jako gdzies 4 opcja

ale bez jaj, że dajesz sobie 20ppg scorera z pogranicza loterii i robisz z niego drugą opcje

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mniej więcej się zgadzam z tym, ze akurat przy takich rs jak Curry robiłbym tu wyjątek, tak samo jak LaMelo Ball mógbyłby legit uzupełnieniem do kontenera jako gdzies 4 opcja

Butler też grał kozak RS, a za PO będzie jebany i będzie mocną kulą u nogi Jaśka przez całe PO.

Dlatego żadnych wyjątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.