Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Tak tylko z ciekawości spytam. W którym meczu niby nie mam 8 graczy? :)

W g2 - 6

g7 - 7

g8 -6

g9 -7

g11 - 7

g22 - 7

.. ale i tak walczysz o pick, czyli nie powinno to Tobie przeszkadzać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Niezawodny znak, że mamy jakieś głosowania!

Akurat nie o to poszło, ale emocje u niektórych zaczynają iść w złą stronę. 

Jeszcze niech się tylko szambo w temacie 'wymiany - komentarze' na kilku GMów wyleje i będzie po sprawie, aż do rozpoczęcia opisów za T2, czyli jak nic w RL nie jebnie to będzie gdzieś w okolicach końca Marca/okolice Wielkanocy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Sylvinho. napisał:

Gram tu od początku w porównaniu do Ciebie, więc daruj sobie takie śmieszne teksty. Ja w porównaniu do Ciebie nie muszę płakać, że mnie nie lubią i straszyć odejściem z gry. 

Sam się dojebałeś do czegoś co uzupelnialem kilka dni bo źle w tym wypadasz. Uzupelnialem uczciwie arkusz, moje absencje Bjelicy są liczone jak Twoje tony'ego Bradleya i innych graczy Twojej rotacji.

Widzę że masz gorszy dzien, może jak ochloniesz, to zmadrzejesz i zrozumiesz że dojebywanie się do cudzej pracy jest po prostu słabe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Alonzo napisał:

W g2 - 6

g7 - 7

g8 -6

g9 -7

g11 - 7

g22 - 7

.. ale i tak walczysz o pick, czyli nie powinno to Tobie przeszkadzać ;) 

W żadnym meczu nie mam mniej niż 9 graczy. Odsyłam do punktu "absencje" w moim opisie, w ramach sprawdzenia :)

Przeszkadza, nie przeszkadza, (nie zamierzam robić patologii, że gram w 6 czy 7 xd) po prostu zdziwiło mnie to. Twoje wyliczenia Alonzo są błędne, bo pewnie zaliczają DNP do absencji. 

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, karpik napisał:

Kompletnie nie rozumiem po kiego grzyba tracicie czas na zliczanie absencji pomijając DNP.

Średnio śledzę beGM, jak i cały regular poza Lakers, i ta rozpiska z arkusza w takim razie faktycznie wprowadza w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Eld napisał:

Flubi. Bez takich proszę. Już dzisiaj inny GM chciał odchodzić, a Ty teraz wyganiasz drugiego.

Znajdź na kolejny trymestr innego jelenią do uzupełniania nieobecności bo ja już nie zamierzam robić z siebie frajera który poświęca wolny czas na to a potem obrywa za to że to uzupelnil. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, fluber napisał:

Sam się dojebałeś do czegoś co uzupelnialem kilka dni bo źle w tym wypadasz. Uzupelnialem uczciwie arkusz, moje absencje Bjelicy są liczone jak Twoje tony'ego Bradleya i innych graczy Twojej rotacji.

Widzę że masz gorszy dzien, może jak ochloniesz, to zmadrzejesz i zrozumiesz że dojebywanie się do cudzej pracy jest po prostu słabe. 

Chłopie już wczoraj mnie straszyłeś bilansem 0-24 także jeśli ktoś ma tutaj problem to na pewno nie ja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BMF napisał:

Średnio śledzę beGM, jak i cały regular poza Lakers, i ta rozpiska z arkusza w takim razie faktycznie wprowadza w błąd.

Ja jedynie uzupełniam nieobecności bo dojście do tego kto, kiedy i dlaczego nie zagrał dla 300 zawodników jest nie do zrobienia dla jednej osoby, więc zrobione jest to tak że każdy w swoim opisie informuje o tym które nieobecności tutaj by nie miały miejsca, a jak ktoś opisu nie wrzuci to działa to na jego niekorzyść bo rozpiska nieobecności nie uwzględnia tych przypadków i wtedy przy głosowaniu można skorzystać że sciagawki. No i jest to też pomoc przy pisaniu opisu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, fluber napisał:

Ale powinniście zaznaczać kto miał Covid bo w takim przypadku jeśli nie masz 8 bo masz kwarantanne to liga przekłada mecz a nie daje walkower więc jeśli Durant wypada z powodu Covidu to mecz jest przesuwany i odbędzie się w innym terminie kiedy już będzie 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Znajdź na kolejny trymestr innego jelenią do uzupełniania nieobecności bo ja już nie zamierzam robić z siebie frajera który poświęca wolny czas na to a potem obrywa za to że to uzupelnil. 

Nie ma co się denerwować. Robota z grubsza fajnie zrobiona, ale myślę każdemu GM'owi powinno zależeć, by dokładnie sprawdził swój zespół. Ja od razu widziałem, że u niektórych graczy mam zawyżoną wartość właśnie przez DNP, czy w przypadku McLaughlina, gdzie jego po prostu w wielu meczach nie było w kadrze, bo ma ograniczenie 50 meczów w sezonie, przez two-way kontrakt. Za to, tam gdzie absencje wynikały z samych kontuzji, wartości są dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Chłopie już wczoraj mnie straszyłeś bilansem 0-24 także jeśli ktoś ma tutaj problem to na pewno nie ja.

Jakbym miał problem to bym Cię grzecznie nie uprzedzał że masz tyle nieobecności w arkuszu i że powinieneś coś z tym zrobić w opisie żeby uzasadnić że masz jakikolwiek skład do wystawienia w tym trymestrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, fluber napisał:

Ok. Zrobię to po swojemu, a każdy pisk niezadowolenia będę po prostu wypie^dalał do kosza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Braveheart22 napisał:

W żadnym meczu nie mam mniej niż 9 graczy. Odsyłam do punktu "absencje" w moim opisie, w ramach sprawdzenia :)

Przeszkadza, nie przeszkadza, (nie zamierzam robić patologii, że gram w 6 czy 7 xd) po prostu zdziwiło mnie to. Twoje wyliczenia Alonzo są błędne, bo pewnie zaliczają DNP do absencji. 

Bo grasz też graczami, którzy w rl akurat nie grali, ale mogli - pisałem o tym wyżej. :) 

ja zrobiłem suche - kto grał, a kto nie  nie wnikając w przyczyny - wyjaśnienie, że dany gracz u nas grał jest przecież w opisach. ;) 

@Eld przykładowo w g6 mógł grać 15 graczami, a w g9 - 16 - to tylko poglądowo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ely3 napisał:

Ale powinniście zaznaczać kto miał Covid bo w takim przypadku jeśli nie masz 8 bo masz kwarantanne to liga przekłada mecz a nie daje walkower więc jeśli Durant wypada z powodu Covidu to mecz jest przesuwany i odbędzie się w innym terminie kiedy już będzie 8

U sylvinho nie wychodzi 8 nie dlatego że ma kwarantanny tylko dlatego że gra Tonym Bradleyem, joshem hallem, keljinem blevinsem itd. a ja wpisuje tylko w ilu meczach zawodnik nie zagrał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Eld napisał:

Ok. Zrobię to po swojemu, a każdy pisk niezadowolenia będę po prostu wypie^dalał do kosza. 

No no, bez cenzur takich;)

beGM bez głosów niezadowolenia nie będzie tym samym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

No no, bez cenzur takich;)

beGM bez głosów niezadowolenia nie będzie tym samym.

Napisał człowiek który wrzucił Maca i mnie na ignora xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, fluber napisał:

Ja jedynie uzupełniam nieobecności bo dojście do tego kto, kiedy i dlaczego nie zagrał dla 300 zawodników jest nie do zrobienia dla jednej osoby, więc zrobione jest to tak że każdy w swoim opisie informuje o tym które nieobecności tutaj by nie miały miejsca, a jak ktoś opisu nie wrzuci to działa to na jego niekorzyść bo rozpiska nieobecności nie uwzględnia tych przypadków i wtedy przy głosowaniu można skorzystać że sciagawki. No i jest to też pomoc przy pisaniu opisu. 

No spoko, pisałem o samej zakładce ''injuries'' w arkuszu, która tak naprawdę oznacza ''nierozegrane mecze'', a to nie to samo i wprowadzać może mniej zorientowanych (jak ja) w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, BMF napisał:

No spoko, pisałem o samej zakładce ''injuries'' w arkuszu, która tak naprawdę oznacza ''nierozegrane mecze'', a to nie to samo i wprowadzać może mniej zorientowanych (jak ja) w błąd.

Hmm, zawsze taki system był. Mi on pomaga, nie muszę przy naprawdę wielu graczach (tych o których wiem, że nie wylatują z rotacji) sprawdzać absencji, co ważne jest zwłaszcza u GMów, którzy celowo nie piszą opisów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, BMF napisał:

Zgadza się, w tej zakładce jest jedynie informacja w ilu meczach rl NBA zawodnik nie zagrał bez wnikania w przyczynę nieobecności. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, BMF napisał:

.. i dlatego są m.in. opisy, żeby wyjaśnić przyczyny absencji. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi