Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Alonzo napisał:

Zachód:

1. Denver Nuggets 52-20

2. Minnesota Timberwolves 51-21

3. LA Lakers 46-26

4. Dallas Mavericks 45-27

4. Houston Rockets 45-27

6. Golden State Warriors 43-29

7. Sacramento Kings 42-30

8. Oklahoma City Thunder 41-31

9. Phoenix Suns 31-41

10. New Orleans Pelicans 27-45

11. San Antonio Spurs 24-48

12. LA Clippers 22-50

12. Memphis Grizzlies 22-50

14. Utah Jazz 17-55

15. Portland Trail Blazers 14-58

 

 

Mniej niż 17 w za ten trymestr dla Golden za ten trymestr, to hejterstwo xd Ale No podpadlem ci kiedyś pamietam, to się nie dziwie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Mniej niż 17 w za ten trymestr dla Golden za ten trymestr, to hejterstwo xd Ale No podpadlem ci kiedyś pamietam, to się nie dziwie 

Nie, nie kieruję się tym, że ktoś mi podpadł :) ja naprawdę starałem się jak najobiektywniej dałem radę. Grałeś połowe meczy bez LaVinea w tym trymestrze + braowało tez trochę Dorta (choć tam też były shut downy) + trochę zmian w rotacji. Curry i Dray nie grali razem w dwóch i tych samych meczach (jeden jednak policzyłem jako shut down). Dostałes 15-9 i uważam, że to dobry bilans :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MMM2121 napisał:

Mniej niż 17 w za ten trymestr dla Golden za ten trymestr, to hejterstwo xd Ale No podpadlem ci kiedyś pamietam, to się nie dziwie 

No ja bym powiedział że nie da się dać 17 wygranych golden i jednocześnie 12 wygranych Atlancie ( Wiggins) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie, nie kieruję się tym, że ktoś mi podpadł :) ja naprawdę starałem się jak najobiektywniej dałem radę. Grałeś połowe meczy bez LaVinea w tym trymestrze + braowało tez trochę Dorta (choć tam też były shut downy) + trochę zmian w rotacji. Curry i Dray nie grali razem w dwóch i tych samych meczach (jeden jednak policzyłem jako shut down). Dostałes 15-9 i uważam, że to dobry bilans :) 

Możesz tak mówić, a potem grozisz zmiana głosów, wszyscy pamiętają te zachowanie XD 

Mam lepsza obronę niż Real Goolden (które wykręcili top 5 wynik) mam lepszy atak, dzięki czemu Kura tez by kręcił mocniejszej staty na lepszym ts% 

Te zmiany, o których piszesz to dołożenie jednego gracza. 
 

Aż szkoda strzępić ryja, c***a znaczy głębia i rolsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

Ja tam nie wiem czy podpadłem czy też nie ale taki rozstrzał między Wizards a Hawks to jest żart. Dodatkowo prawie taki sam bilans Wizards i Detroit też ciężko skomentować.

Uważam, że w Twojej sytuacji Harden połamałby sie już w poprzednim sezonie. grałes 8 meczy w tym trymestrze bez Duranta i Hardena, czyli miałeś wtedy team na poziomie tankera. Dałem Tobie 12-12 w tym trymestrze wychodząc z założenia, że Durant ciągnąłby to nawet z urwaną nogą walcząc o play in. U Ciebie problemem jest niesamowicie wąska rotacja już drugi sezon - jeszcze Bridgesa nie było w 6 meczach i Smarta w 4 - również uważam, że dałem Tobie bilanse fair. :) 

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

Możesz tak mówić, a potem grozisz zmiana głosów, wszyscy pamiętają te zachowanie XD 

Mam lepsza obronę niż Real Goolden (które wykręcili top 5 wynik) mam lepszy atak, dzięki czemu Kura tez by kręcił mocniejszej staty na lepszym ts% 

Te zmiany, o których piszesz to dołożenie jednego gracza. 
 

Aż szkoda strzępić ryja, c***a znaczy głębia i rolsi

.. ale Ty cały sezon zmieniałeś do tego rotację. Ingles z rl Jazz nie byłby  Ciebie tym amym graczem przecież pojawiając sie podczas sezonu. 

Nic nie poradzę na Twoją ignorancję dotyczącą zgrania 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

 

.. ale Ty cały sezon zmieniałeś do tego rotację. Ingles z rl Jazz nie byłby  Ciebie tym amym graczem przecież pojawiając sie podczas sezonu. 

Nic nie poradzę na Twoją ignorancję dotyczącą zgrania 🙃

No takiej zasadzie to żaden gracz nie byłby u nas tym samym czym jest w Real NBA, bo środowisko jest inne, gracze inni itd. 

juz nie mówiąc o tym, ze środowisko do którego trafili i suma ofensywnego talentu na pewno tez by ułatwiała grę Joe. 

No cos każdy może mieć prawo do opinii, nie ważne jakby nie trafna moim zdaniem była.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

No takiej zasadzie to żaden gracz nie byłby u nas tym samym czym jest w Real NBA, bo środowisko jest inne, gracze inni itd. 

Dokładnie TAK :) 

Mnie Roto nie interesuje - staram się wyobrazić sobie jakby te drużyny, które budujemy funkcjonowały w rl. - i przenieść to na nasze podwórko - bo chyba o to w tej grze chodzi ;) 

Ogólnie planuję opisać stopniowo nasze teamy po krótce w miarę ich eliminowania w sezonie, ale troche obawiam się takich reakcji jak Twoja. W tym sezonie bardzo dużo czasu poświęciłem (bo mogłem) na analizę naszych drużyn, ruchów kadrowych, rotacji itp. U mnie nie ma zerowania każdego sezonu jak w Roto - jeden jest kontynuacją drugiego - od początku dołączenia do BeGM tak właśnie podchodziłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Lucas napisał:

Patrzac na Holidaya i Jokicia to jak tylko @LeweBiodroSmoka bedzie robił opisy to sprawa tytułu rozstrzygnięta B| 

W realu nawet realne jest WCF Jokic vs Doncic. U nas realny jest taki finał. Tylko Minnesota ma jeszcze zapas, ale poki co to cienko grają wszyscy procz Conleya i Aytona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.