Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje to faul był do odgwizdania jak Jokić miał jeszcze piłkę jak go Turner w łapska palnął, a to za co mu odgwizdali to była zwykła walka o pozycję kompletnie nie do odgwizdania.

 

Swoją drogą pasiak yaya ze stali bo ja jak bym widział kupę bałkańskiego mięcha w pozycji "arbuzy pod pachami", zmierzającego w moją stronę, wykrzykującego "f*ck you" to bym błyskawicznie obczajał tabliczki z napisem "wyjście ewakuacyjne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie rozumiem tej drużyny. Znów mieli kompletnie w dupie obronę na samym początku i Pacers trafiali prawie wszystko.

Na plus Jokic agresywny od startu w ataku. Rzucił 16 z 23 pierwszych punktów, więcej niż w całym meczu z Mavs. Szkoda, ze jak siadł to obrona nadal słaba, a atak padł kompletnie. Trójka mu tylko nie siedziała.

Juancho to strasznie depresyjny obraz. Bez pewności siebie, bez wiary ze ten rzut wpadnie. Jak się przypomni początek sezonu to...Dziś raz kogoś tam ładnie wybronił 1v1 i zablokował, ale trochę to mało.

Świetny run na koniec q2. Zaczęły trójki wpadać, trochę się w D postarali i wyglądało to obiecująco. No i Thomas bardzo ładnie machał ręcznikiem po trójce Harrisa, w tej roli mi nie przeszkadza.

Trochę śmiesznie w q3 wyglądały dwa posiadania Pacers, gdzie obrona Denver się pogubiła (raz Harris poszedł na raz po steal), a Collisona kompletnie nikt na mid range nie krył, ale dwa proste rzuty spudłował.

Murray był dziś pełny swagu. Najpierw jakieś 360, potem świetne kręcenie Bogdanoviciem.

Jokic dominował nad Turnerem, którego niektórzy nawet do DPOTY typują, ale dał się spróbować Tony’emu Brothersowi. Po przerwie nawet 2 trójki trafił, dał kilka fajnych akcji w obronie, ale znów się zagotował po gwizdku. Jok musi nad tym popracować, ale tu Brothers tez sobie jaja z niego robił. Obaj walczyli o piłkę, ale rozumiem ze można tu faul Jokowi gwizdać. Ten emocjonalnie zareagował i wleciał technik i w trakcie wypowiedzi Joka drugi techno. No ja pi****le. Are you sucks. Czy jest w tej lidze superstar gorzej traktowany przez sędziów?

Ze po jednym z kolejnych gwizdków w crunchu nikt Brothersa z hali nie wywiózł...

Końcówka to była rywalizacja publiczności z tym kimś nazywanym sędzia.

Grunt ze dowieźli i 3-0 w tym mini runie u siebie. Sap jak prawdziwy wet to zakończył. Ogólnie mecz warty obejrzenia.

No i po ostatnich meczach w National TV stęskniłem się za Fredem Denver

 

Denver znów zamknęło rywala obroną po przerwie i sprawdziłem te czwarte kwarty ponownie.

 

Czwarte kwarty u siebie, 1 miejsce w lidze w obronie -> 94.8 DEFRTG (drudzy Bucks, 98.4)

Czwarte kwarty na wyjeździe, 12 miejsce w lidze -> 108.1 DEFRTG 

Czwarte kwarty ogólnie, 1 miejsce miejse w lidze -> 101 (drugie Dallas 104.9)

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trylogia Jokić vs Brothers 

 

 

Jesli liga wyznaczy go do sędziowania jakiegoś meczu Denver w Playoffach to będzie prowokacja. 

 

Michael Malone on the officiating: “I’ve lost enough money, man. I’m not giving anybody my money. I’ve worked too hard for this shit....I thought there were some calls that maybe could have gone the other way.”

 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millsap super. Wiadomo, ze w stosunku do tego co daje na boisku zarabia za duzo, ale jest jednoczesnie idealnym weteranem dla tej bandy. Gry nie monopolizuje - nikomu rozwoju nie ogranicza, w obronie lideruje a i spokoj zachowa kiedy trzeba.

 

Mam nadzieje, ze rozbija ten jego kontrakt na kilka lat za mniejsza kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millsap w tym sezonie gra to co w Atlancie, więc w sumie nie wiem.

No i gra duzo mniej minut (a dodajac lontuzje to juz w ogole) zarabiajac wiecej. Nawet jak popatrzymy na zmiany w salary (gdzie prpcentowo zarabia porownywalnie) to jednak dalej roznica minutowa jest dramatyczna (cos jakby robil na pol etatu).

 

Zeby nie bylo to od poczatku, niezmiennie uwazam podpisanie go za swietny ruch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pierwszy to chyba nie jest Brothers?

Nie wiem czy w I to brothers ale...może jestem ślepy ale w drugim meczu w tej akcji z gortatem dostał dacha od jakiegoś Białasa a nie Brothersa, wiec Lucas o co kaman z tym ze się uwziął na Nikole ?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w I to brothers ale...może jestem ślepy ale w drugim meczu w tej akcji z gortatem dostał dacha od jakiegoś Białasa a nie Brothersa, wiec Lucas o co kaman z tym ze się uwziął na Nikole ?

pierwszy komentarz pod tym filmiekiem został przeze nnie zactowany i sugerował, że to niby Braciak dał wszystkie trzy double dachy Jokowi, ale jak widać jest to nieprawda

 

sorry za wprowadzenie w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely chciał wygranej z poważnym rywalem na wyjeździe, więc wleciało W w Bostonie. Daje to jednocześnie pewne miejsce w Playoffach, drudzy na Zachodzie po Warriors, z którymi zresztą teraz Baryły zrównały się bilansem. Nawet Thomas nie przegrał tego meczu, choć w swoje 7 minut był jedynym minusowym graczem ;). No ale rozumiem, że to taki ukłon ze strony MM (na morale w szatni ok sprawa), bo mecz w Bostonie i na stałe w rotacji nie będzie. 

 

Niestety przez brak czasu tylko consended widziałem na LP, więc o meczu ciężko mi się jakoś wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obejrzałem właśnie, więc coś tam napiszę

 

niesamowite jest to jest potrafimy bronić, druga połowa to był nasz koncert w tym względzie, Craig i Harris są nieocenieni, ławka też daje swoje dobrze, że IT zagrał tylko symbolicznie, szkoda go jak tak się na niego patrzy, ale fizycznie wydaje się być już wrakiem, być może Europa go przytuli, bo to, że dostanie spory hajs w Chinach nie ulega wątpliwości

 

niemniej jednak zaoraliśmy Zielonych totalnie, gdyby nie trójki Horforda, pojedyncze akcje Morrisa i Irvinga, to nie mieli praktycznie żadnych argumentów, często szczęśliwie zbierali po swoich niecelnych rzutach co trzymało ich w meczu

 

z naszej strony kilka bardzo głupich strat, ale potrafiliśmy się szybko podnosić, głównie dzięki wspomnianej obronie

 

Józuś powinien sobie obejrzeć ten mecz aby się przekonać jak Jokić potrafi bronić, to był bankowo jego jeden z lepszych spotkań w tym względzie

 

http://www.youtube.com/watch?v=0Nh0lqesR7U

 

przydałby się teraz wygrana, ale Wizards się nie pierdolo i w każym meczu walczą o wygraną

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten Boston baaaaardzo slabo wyglada. Tatum i Brown nie graja nic. Mecz trzymali Irving z Alem. Oszukali mnie bo myslalem, ze to oni beda team to beat na wschodzie.

 

Bo generalnie Nuggets nie zagrali dobrego meczu.

 

Festiwal glupich strat + klasyczny Barton (zajaral sie po dobrej pierwszej polowie i w drugiej sabotowal) + happening dla IT.

 

To jak slaby jest Boston pokazala sekwencja konczaca trzecia kwarte kiedy dalo nawrzucac Craigowi (!) 5pts w 7 sekund i doprowadzic so wyrownania...

 

aha - podoba mi sie, ze Murray staje sie takim 'hated guyem' w lidze - wydaje sie, ze jemu takie cos nie przeszkadza bo ma duzo 'swagu' a wczoraj Smart z Irvingiem fajnie sie pare razy podpalili, zeby mu pokazac.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, Boston faktycznie kiepściutki, ale Denver nie grało źle - w 1st & 4th Q mieli długie minuty świetnej egzekucji w ataku, w 4q również aktywna obrona (choć tu faktycznie Boston pomagał kiepsko gro w ataku). Do tego świetny Jokić (lub, jak woli Tom Heinsohn, Joković), jego dwie trójki w 4th Q z+ oczywiście playmaking zrobiły różnicę.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten Boston baaaaardzo slabo wyglada. Tatum i Brown nie graja nic. Mecz trzymali Irving z Alem. Oszukali mnie bo myslalem, ze to oni beda team to beat na wschodzie.

 

Bo generalnie Nuggets nie zagrali dobrego meczu.

 

Festiwal glupich strat + klasyczny Barton (zajaral sie po dobrej pierwszej polowie i w drugiej sabotowal) + happening dla IT.

 

To jak slaby jest Boston pokazala sekwencja konczaca trzecia kwarte kiedy dalo nawrzucac Craigowi (!) 5pts w 7 sekund i doprowadzic so wyrownania...

 

Jezu, ale z Ciebie maruda ;/ 

 

zatrzymać Boston na 105 ortg i 114 drtg i dalej źle? my nie jesteśmy contenderem, który wpada sobie do TD Garden jak po swoje tylko cały czas ciśniemy na dorobku, a że Boston słaby? who cares? w końcu mają Stevensa z impactem superstara, to mogliby to jakoś wykorzystać ;]

 

no i ten fragment o Craigu, typ który jeszcze niedawno kompletnie nie potrafił rzucać, a dziś jest całkiem pewną opcją zza łuku o ile da się mu większe minuty, trafia bardzo ważna trójkę z, a potem świetnie robi w ciula Browna i co? co to jest za lament w ogóle? każdy sport zespołowy to gra błędów, dziś zrobiliśmy ich znacznie mniej i trzeba to docenić, a Barton jak to Barton, nie ma co biadolić, bo zdecydowanie widać u niego poprawę w obronie, a to jest najistotniejsze w perspektywie dalszych gier

 

naoglądałeś się tych Bucks przełądowanych talentem z trenerem chyba top1 obecnie + prawdopodobnym MVP i oczekujesz Bóg wie co od Nuggets na wyjeździe, no kiddin me

 

kapitalny ten filmik z Malone lucas, Szalony Mike ma nieprawdopodobny dystans, szacunek dla typka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zrobiliśmy ich znacznie mniej i trzeba to doceni

No wlasnie bledow zrobilismy wiecej (17 TO w tym - na oko - z 10 totalnie niewymuszonych...). Na szczescie my mamy top-5 gracza a Boston top-5 most overrated gracza + rzutowo Celtics wygladali fatalnie (obrona dobra fakt, ale przestrzelili tez sporo open lookow).

 

W cieszy, ale gra troche mniej :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmiki to nie pierwszy taki z Malonem (choćby ten, gdy wybrali go na trenera ASG) i to częściowo chyba tez zasługa tych wyników w tym sezonie. Tym graczom chce się grać dla MM. Biorąc pod uwagę, ze w dwóch poprzednich sezonach brakowało po jednym meczu to niesamowite jak utrzymał szatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.