Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To Portland ma nie wchodzić do Playoffów zgodnie z przedsezonowymi założeniami, żeby być lubianym zespołem? Zamiast to docenić (to samo dotyczy w pewnym stopniu Clippers i Denver w tym sezonie) to ciągle się tej drużynie / tym drużynom umniejsza.

 

Nikt nie broni takiej Oklahomie wygrać więcej spotkań w RS jeśli są lepsi od Blazers i "bardziej zasługują". 

Portland do PO mieli nie wejść z przedsezonowymi założeniami raz - w 2016. Potem jednak po wystrzeleniu McColluma i przepieprzeniu setek milionów na przeciętnych grajków raczej ludzie przed sezonem typowali ich, że wejdą do PO.

 

Ja naprawdę nie rozumiem, czemu chcesz umniejszyć OKC, HOU czy UTA twierdzeniami, że by przegrali w serii do 4 zwycięstw z POR.

W ostatnich 4 latach w PO mają 6-18, gdzie 5 z 6 zwycięstw zrobili, kiedy najlepszy zawodnik drużyny przeciwnej był kontuzjowany. 

Mają po prostu z pewnych konkretnych powodów lepsze wyniki w RS, niż ich poziom jaki są w stanie zaprezentować w kwietniu. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie padlo takie stwierdzenie?

Ja napisałem, że uważam, że w SCF powinny się znaleźć 4 najlepsze drużyny konferencji. 

Polemizujecie z tym twierdzeniem, więc chyba jednak uważacie, że Portland jest w stanie pokonać któryś z tych zespołów.

Albo twierdzicie, że sytuacją pożądaną i słuszną jest ta, w której drużyna ląduje w drugiej rundzie z tego, że rywale jej celowo podłożyli mecz. 

Albo twierdzicie, że jednak w SCF nie powinno być 4 najlepszych drużyn konferencji.

 

Więc albo to stwierdziliście, albo któreś z pozostałych dwóch stwierdzeń, albo kompletnie nie rozumiem co chcecie przekazać i w takiej sytuacji proszę o klaryfikację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność drabinek ustalamy przez RS. Portland będzie miało HCA, więc jest w czwórce najlepszych drużyn konferencji i jeśli wygra serię z Clippers to nie powinno im się tego umniejszać.

 

Nikt nie broni innym zespołom wygrać więcej spotkań, jeśli są od Portland faktycznie lepsze. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność drabinek ustalamy przez RS. Portland będzie miało HCA, więc jest w czwórce najlepszych drużyn konferencji 

Dlatego mistrzem za zeszły sezon zostało Houston Rockets. 

 

Nikt nie broni innym zespołom wygrać więcej spotkań, jeśli są od Portland faktycznie lepsze. 

Czyli twierdzisz, że UTA/HOU/OKC by przegrało w serii z Portland do czterech zwycięstw, skoro są od nich faktycznie gorsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego takiego nie napisałem. Nadinterpretujesz to sobie. Po prostu jeśli Portland skończy z 3#, a LAC z #6 to któryś z tych zespołów zasługuje na druga runda.

Czyli twierdzisz, że w SCF nie powinno być w optymalnym wariancie 4 najlepszych drużyn konferencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chcą trafić na Blazers, bo będą grać osłabieni brakiem Nurkicia, to logiczne. Gdyby Nurkic był zdrowy, to takiej chęci już by nie było, względnie byłaby dużo mniejsza. Portland to ekipa fun to watch, szczególnie groźna u siebie. Żałuję, że nie będzie Bośniaka, ale co zrobić - ławka w Portland jest dość krótka, więc ciężko będzie nadrobić tę lukę w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SCF powinny byc (i beda! yikes) druzyny, ktore wygraly 1sza runde.

 

Nadinterpretacja level hard.

Czyli jeśli dojdzie do pary DEN-SAS, Jokic złamie nogę i wejdą Spurs do drugiej rundy, to uznasz to za optymalny wariant, taki, jaki powinien być.

Dla mnie w takiej sytuacji optymalnym wariantem byłby jednak brak kontuzji Jokica i wejście do drugiej rundy Nuggets, bo to lepszy zespół. 

Dla mnie w II rundzie powinny być 4 najlepsze zespoły, które tam weszły, bo okazały się lepsze od swoich, zdrowych, rywali.

Portland nie uważam za jeden z nich, dlatego sytuacja, że się tam znajdą z powodu ustawienia meczu jest dla mnie gorsza od optymalnych.

Tyle. 

Tylko jak chcesz wybrac te cztery najlepsze drużyny konferencji?

 

Wygrana na papierze seria przez Jazz/OKC?

W PO, gdzie dojdzie do normalnych par? Czyli POR-UTA, bo Malone jednak w alternatywnej rzeczywistości uznał, że ustawianie meczu nie jest najbardziej etycznym postępowaniem u sportowca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cztery zespoły z HCA nie są najlepsze.

 

Cztery zespoły w drugiej rundzie nie są najlepsze.

 

Najlepsze są cztery zespoły, które Ty wskażesz?

 

E: Malone nie jest pierwszym i ostatnim trenerem, który daje rest graczom przed Playoffs. To dość standardowe.

 

Równie dobrze Jazz (jeśli są lepsi) mogli wygrać X meczów więcej i mielibyśmy alternatywna rzeczywistość, w której MM nie dostaje zjebki za oszczędzanie graczy pod koniec RS.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cztery zespoły z HCA nie są najlepsze.

Oczywiście, że nie. Gdyby tak było, nie mielibyśmy I rundy.

 

Cztery zespoły w drugiej rundzie nie są najlepsze.

Skoro twierdzisz, że OKC/HOU/UTA by według Ciebie wygrali w serii do 4 meczów z POR, to chyba sam się z tym zgadzasz. Drabinka/kontuzje/losowe zdarzenia/ustawianie meczy sprawia, że nie zawsze do II rundy trafiają najlepsze zespoły.

 

E: Malone nie jest pierwszym i ostatnim trenerem, który daje rest graczom przed Playoffs. To dość standardowe.

Z chęcią się dowiem jaki ostatnio trener dawał rest graczom przed Playoffs w sytuacji kiedy walczył o HCA, a jego drużyna była zespołem z jedną z największych dysproporcji w meczach home/away.

Już chociażby spełnienie tego pierwszego warunku mi wystarczy, jakoś nie kojarzę takich restów u zespołów walczących o HCA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.