Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie znam podcastu kwiatkowskiego,ale uwazam,ze jesli ktos ma jakas organizacje w dupie,to najlepiej byloby,gdyby w sprawach tej organizacji nie zajmowal stanowiska. po prostu. jak czytalem ten watek,to przypomnial mi sie b. smutny casus kolegow z tego forum opowiadajacych o pistons,a byla to wyjatkowo zenujaca pogadanka 2 'typow',nie majacych zielonego pojecia o czym mowia,gdyz poniewaz organizacja pistons nie zostala uznana przez onych za godna tego,by sie nieco przylozyc,zrobic jakis research etc. pytanie brzmi - po co sie meczyc,i pierdolic kocopaly,skoro mozna - bo przeciez nikt nikogo 'pod pistoletem nie trzyma' - czegos po prostu nie zrobic?!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nigdy nie będzie znaku równości pomiędzy oczekiwaniami ale i ocenami Lakers a takimi właśnie Denver.

 

Wystarczy sobie wyobrazić jakie byłyby zachwyty jakby w komplecie wysłać skład Denver do ŁA z różnica ze zamiast Millsapa ściągnięto Lbj.

 

Gracze byliby przecież ci sami ale generowałiby dużo większe zainteresowanie i oceny z automatu szły by dużo lepsze.

 

Taki urok miejsca gry i nic nie zrobisz.

Nie wspominając o tym seedxie #2 na zachodzie mimo sporej ilosci kontuzji

( i wcale nie powiedziane ze bez Millsapa by lepiej grali mimo ze nie uważam go oczywiście za lepszego od lbj)

 

Inne miejsce na parkiecie i inny fit po prostu.

 

Może czego się głośno nie pisze Los Angeles nie jest wcale takie dobre miejsce do grania bo zbyt dużo pokus wokół

Ale ogólnie się o Denver niewiele wspomina

Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za wtopy Bulls było ci wstyd?

oczywiście ze tak

 

Nie rozumiem dlaczego tak trudno wam przyjąć że ktoś nie pieje z zachwytu kiedy jokic "podejdzie pod gracza" albo "szybkimi rękoma wymusi stratę"

W obronie indywidualnej ten człowiek kompletnie nie ma pojęcia jak się zachować, przy przekazaniu drobi nóżkami nie wiadomo czy że strachu czy z potrzeby oddania moczu, na pick and rollu mija go praktycznie każdy komu te zasłonę postawiono o ile oczywiście jokic zorientuje się że takie zagranie miało miejsce, z uwagi na swoją posturę i brak atletyzmu Nikola często jest ostatni w obronie bo niestety biega jak ten gruby z wf-u wybrany ostatni do składu

 

To nie są obserwacje z pojedynczych akcji tylko z 10 plus spotkań, głównie z contenderami lub zespołami aspirującymi

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze tak

W takim razie jeden z nas jest dziwnym kibicem, pewnie jeden dla drugiego.

 

Nigdy bym się tak nie przejmował, że jakiś zespół odpadł lub w inny sposób dał ciała, a już na bank nie czułbym wstydu na forum lub przed kumplami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wstydzę się za porażki z sixers w po 2012 czy teraz kiedy przegrywają po naprawdę dobrych spotkaniach młodych pod wodzą tego łysego ciula

Wstydziłem się za olewanie gry, za zachowanie Rosea i butlera czy e-robinsona obok Curryego

 

Jeśli komuś kibicujesz utożsamiasz się z tą drużyną to nie czujesz tylko dumy po wygranej ale i wstyd za brak zaangażowania

Ale rozumiem czemu tobie kibicowi Lakers trudno czuć wstyd

Wy wszędzie i w każdym z napisem Lakers na koszulce widzicie all stara lub top5 defensora (Kwame- do teraz ze śmiechu wylewa mi się picie nosem jak to wspomnę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet nie podejmiesz wyzwania ale nie przeszkadza ci to twierdzić że nie mam racji?

 

Podałem konkretne sytuację, zachowania jokica gdzie widzę go jako najgorszego defensywnie startującego centra

A otrzymałem ironię, typowy post Julka i wpis o Kwiatkowskim który przecież"gówno wie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet nie podejmiesz wyzwania ale nie przeszkadza ci to twierdzić że nie mam racji?

 

Podałem konkretne sytuację, zachowania jokica gdzie widzę go jako najgorszego defensywnie startującego centra

A otrzymałem ironię, typowy post Julka i wpis o Kwiatkowskim który przecież"gówno wie"

 

poziom forum szybuje z takim supportem, wpadaj częściej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet nie podejmiesz wyzwania ale nie przeszkadza ci to twierdzić że nie mam racji?

 

Podałem konkretne sytuację, zachowania jokica gdzie widzę go jako najgorszego defensywnie startującego centra

A otrzymałem ironię, typowy post Julka i wpis o Kwiatkowskim który przecież"gówno wie"

 

pijesz z pewnością do mnie, tylko ja nie napisałem, że on gówno wie, i nie podważam jego wiedzy o nba, która z pewnością jest bardzo duża. Miałem na myśli to, że przypomina sobie o istnieniu tej drużyny tylko wtedy gdy przytrafia jej się jakiś kryzys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw próbowałem co widać w moim poście pod Twoją pierwszą wypowiedzią, ale sam stwierdziłeś "Nic nie zmieni mojego zdania", więc po co mam się produkować?

co i gdzie próbowałeś?

Statystyki w meczach z gsw przeczą temu ci piszesz to chyba jedyne zdanie które można na upartego podciągnąć pod "próbowałem" i tylko dlatego że mam dziś zajebiście dobry humor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał, że Kwiatek się gówno zna, ale jak brakuje argunentów to potem się trzeba ratować takimi wstawkami.

 

Obrona Grubego była tu wałkowana wielokrotnie, nikt nie negował nigdy takich rzeczy jak obrona p&r czy pasywność przy wjazdach, mnie jako hardfana ta ostatnia mega irytuje i nigdy tego nie ukrywałem. Dobrych centrów broniących picki nie ma też wcale tak dużo znowu przecież, bo nigdy ich wielu nie było. Nie zmienia to faktu, że Jok na przestrzeni tego sezonu zrobił spory progres i to jest widoczne nie tylko w eye tescie, ale i w statsach, no ale jak ktoś najpierw mówi, że nic nie zmieni jego zdania, a potem płacze, ze nie dostał nic w odpowiedzi... to kazdy niech sobie dopowie jak to traktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co i gdzie próbowałeś?

Statystyki w meczach z gsw przeczą temu ci piszesz to chyba jedyne zdanie które można na upartego podciągnąć pod "próbowałem" i tylko dlatego że mam dziś zajebiście dobry humor

Od kiedy sezon NBA to 82 spotkania z Warriors? 

 

Napisałem choćby o ogólnie dobrej defensywie Denver w tym sezonie, która w pewnym momencie dość długo była TOP3 ligi nawet. Gdyby Jokić był tak fatalnym obrońcą jak piszesz to Denver miałoby obronę na poziomie 25-30 drużyny ligi, to w końcu startujący center. W adv statach też jest dodatnim obrońcą, a ostatnio LBS fajną ciekawostkę wrzucił z samą D w Q4, gdzie wypadał Jok wręcz elitarnie. 

 

O obronie Jokicia w tym temacie masz wiele postów. Nikt nie robi z niego boga tej części parkietu, ale to z pewnością nie jest najgorszy startujący C w lidze względem obrony. 

 

e: trochę cyferek

 

DBPM na BB-Ref -> +3.6, najlepszy w Nuggets (taki sam wskaźnik ma Plumlee) z tych grających regularne minuty, bo liderujący Vanderbilt to trochę mała próbka

 

https://www.basketball-reference.com/play-index/psl_finder.cgi?request=1&match=single&per_minute_base=36&per_poss_base=100&type=advanced&season_start=1&season_end=-1&lg_id=NBA&age_min=0&age_max=99&is_active=Y&is_playoffs=N&height_min=0&height_max=99&year_min=2019&year_max=2019&birth_country_is=Y&as_comp=gt&as_val=0&pos_is_c=Y&pos_is_cf=Y&order_by=dbpm tu jest na 9 miejscu, gdzie Robinson, Noah, Udoh i Noel to inne role i mniejsze próbki. W DWS jeszcze lepiej wypada.

 

W DRPM na ESPN wśród starterów tak w połowie stawki, więc też daleko od najgorszego obrońcy. Wypada tam minimalnie lepiej od Horforda czy Adamsa ;]

 

Sortować Goldsteina mi się nie chce, ale też ma dodatni wskaźnik wpływu na obronę tam.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas jeśli w jakiejkolwiek statystyce dot defensywy jokic wypada lepiej od Adamsa czy horforda to wg ciebie coś jest nie tak z horfordem czy statystyką?

 

Jokic to poziom Dirka z czasów kiedy Dallas byli contenderem

To nie zasługa ani jokica ani Dirka a trenerów że potrafią takie beztalencia defensywne schować tak głęboko że jakiś psychofanom to wydaje się argument za

Jak można być na tyle zaślepionym żeby pisać o adamsie i jokicu. Czymś takim się kompromitujecie!

Oglądam mecz, wiedzę raz po raz jokica spoznionego, ostatniego z dziesiątki graczy na swojej połowie, zostającego przy swoim graczu na zasłonie, potykajacego się o własne nogi na przekazaniu i w odpowiedzi dostaje

W advance statystykach jest lepszy niż Adams

No poziom Onetu nie przymierzaj

Z samego meczu z Warriors jestem w stanie wskazać co najmniej 8, może dziesięć sytuacji kiedy jokic się skompromitował, nie zagrał źle a skompromitował jako defensor

Może mam szczęście oglądać tylko takie mecze

Może jedynie w potyczkach z dnem ligi jokic wyglada plusowo, nie wiem

Ale co oglądam nuggers specjalnie jego podstawie w obronie się przyglądam i to dno ligi

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystkie statystyki to gówno, bo Ty raz na ruski rok obejrzysz mecz Nuggets, najlepiej taki przeciwko Warriors i Jokić jest najgorszym defensorem w lidze. Mimo, że podałem Ci statystyki z różnych źródeł to one i tak są "przekłamane". No ale to pewnie Pączek płaci ludziom z różnych stron, żeby dostosowywali algorytmy pod niego ;].

 

Także nie wiem w sumie po co ta dyskusja jeśli obiektywniejsze od eye testu (gdzie masz małą próbę co sam przyznałeś) argumenty zlewasz, bo nie podobają Ci się nazwiska, od których Jok wypada lepiej. 

 

Tak samo było po tym stacie wrzuconym przez LBS, gdzie tylko nazwisko Jokicia nikomu nie pasowało, bo to w końcu Jokić, nie może wypadać dobrze w defensywnych statach...

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.