Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powtarzam to nie jeden mecz

To x spotkań z czołówką ligi

Może faktycznie jokic plusuje w meczach z dołem tabeli gdzie zespół robi wyniki

Co poza "szybkimi rękoma" ma w defensywie jokic? Jeden na jeden nic, zespołowo zdecydowanie poniżej przeciętnej

Owszem rozumiem że ktoś mający ponad 7 stóp sama obecnością utrudnia rywalowi łatwy layup ale to nie jest zasługą umiejętności tylko warunków to mu się nie zapisuje jako umiejętność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokić choćby nieźle radzi sobie na górze obrony. Ktoś (Rappar?) wrzucał, że nie ustępuje tu Embiidowi specjalnie, a i oczy to potwierdzają. Dlatego Denver broni w ten sposób, żeby Joka nie było specjalnie dużo przy koszu, dlatego w tym sezonie Jokić wygląda lepiej w obronie, bo zamiast switcha i rozpędzonego guarda idzie agresywnie w górę i tam już sobie nieźle radzi. Mogę wrzucić pojedyncze akcje, gdy radzi sobie z Holidayem czy Currym, ale chyba nie o to chodzi w tej dyskusji.

 

Do tego jest niezły w stealach właśnie dzięki szybkim rękom, jest bardzo inteligentnym graczem i to też się przydaje. Po prostu nie ma atletyzmu, ale w Denver pracują, żeby jak najlepiej to ukrywać i eksponować jego zalety w D. Obrona to także zbiórka, a Jokić jest dobrym zbierającym etc. 

 

Nie oczekuj, że będzie bronił w stylu "czarnego atlety", bo tego nigdy nie będzie miał. To specyficzny gracz po obu stronach boiska, ale to że broni nietypowo dla centra (to samo z grą w ataku) nie oznacza, że w ogóle nie potrafi bronić. Twoje słowa o tym, że to najgorszy defensor wśród starterów są bardzo krzywdzące, dlatego pokazałem kilka statystyk uznając, ze w ten sposób trochę zrozumiesz, że mocno przesadziłeś.

 

Coś z Reddita ;)

 

zdpu1blnsal21.jpg

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokić choćby nieźle radzi sobie na górze obrony. Ktoś (Rappar?) wrzucał, że nie ustępuje tu Embiidowi specjalnie, a i oczy to potwierdzają. Dlatego Denver broni w ten sposób, żeby Joka nie było specjalnie dużo przy koszu, dlatego w tym sezonie Jokić wygląda lepiej w obronie, bo zamiast switcha i rozpędzonego guarda idzie agresywnie w górę i tam już sobie nieźle radzi. Mogę wrzucić pojedyncze akcje, gdy radzi sobie z Holidayem czy Currym, ale chyba nie o to chodzi w tej dyskusji.

 

Do tego jest niezły w stealach właśnie dzięki szybkim rękom, jest bardzo inteligentnym graczem i to też się przydaje. Po prostu nie ma atletyzmu, ale w Denver pracują, żeby jak najlepiej to ukrywać i eksponować jego zalety w D. Obrona to także zbiórka, a Jokić jest dobrym zbierającym etc. 

 

Nie oczekuj, że będzie bronił w stylu "czarnego atlety", bo tego nigdy nie będzie miał. To specyficzny gracz po obu stronach boiska, ale to że broni nietypowo dla centra (to samo z grą w ataku) nie oznacza, że w ogóle nie potrafi bronić. Twoje słowa o tym, że to najgorszy defensor wśród starterów są bardzo krzywdzące, dlatego pokazałem kilka statystyk uznając, ze w ten sposób trochę zrozumiesz, że mocno przesadziłeś.

 

Coś z Reddita ;)

 

zdpu1blnsal21.jpg

"Jokić choćby nieźle radzi sobie na górze obrony." O tym prawisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic w D jest po prostu przecietny

 

ani nie jest tak dobry jak daje mu to DBPM ani tak słaby jak pisze josep

 

umowmy się, w 2019 roku jest tyle statów że jak ktoś faktycznie jest tak tragiczny to któryś się znajdzie aby wbić szpile ;]

 

Po prostu  ma swoje matchupy w których będzie bardzo kasztanił [np Rockets] ale jeśli bierzemy całość to nie jest on tak słaby, bo w niektórych rzeczach jest naprawdę świetny i defensywa nie ogranicza się tylko do obrony obręczy [chociaz DFG at rim tez ma w tym sezonie lepsze]

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty nadal uważasz Jokicia za najgorszego w D startera w NBA to nie wiem po co ja się tam wcześniej produkowałem i po co prowokowałes dyskusje, jeśli faktycznie nic nie jest w stanie zmienić Twojego zdania.

 

Tego nikt nie wie :tongue:

Nie wiem jak można te ostatnie wpisy josepha traktować inaczej niż takie humorystyczne interludium w tym temacie :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.