Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

skończyłem dopiero ogladać

 

to uczucie gdy jest +16 w połowie 3q a Ty i tak zdajesz sobie sprawę, że to niekoniecznie może oznaczać łatwą końcówke... za chwile piątka z d-league robi run 10-0 czy tam ile

 

jak cały sezon propsowałem Malone za calokształt, to teraz powoli uświadamiam sobie, że to nie jest takie czarno-białe wszystko, ile to jeszcze potrwa? przecież to jest prowokacja, Morris pozbawiony piłki szarpie grę, nie ma okazji do znajdywanie swoich klepek, Beasley ograniczony do spotup shootera ew. do psa gończego w kontrach, dwóch gosci, którzy jeszcze niedawno byli w top8 pod względem %eFG w całej lidze, teraz musza robic tylko za tło

 

gdyby nie Harris jeszcze moglibyśmy to wdupić, ale fenomenalnie przypomniał o sobie rzucając 11 pubktów z rzędu

 

ważny win, ale co ja się nastresuje to moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co...

 

ciężko na coś liczyć gdy nasza s5 trafia 4/18 w pierwszej połowie

 

kapitalny run naszej ławki (w pewnym momemencie było 35-2 dla Śliwki i spółki) nie mogł się na wiele zdać, Malone też kapitalne wyczucie gdy na 2 minuty przed końcem 2q zmienia nagle totalnie z dupy Murraya i Harrisa by wpuścić Morrisa z Malikiem, w efekcie Dubs jeszcze zwiększają przewagę i z +1, które dała ławka kończy się -15 do przerwy

 

z pozytywów jeszcze trzeba oddać Thomasowi, że jako tak dzisiaj wyglądał, przynajmniej starał się coś kreowac, no ale przy jego obronie to jest wciąż c*** nie impact

 

Barton katastrofa w ofensywie, Sap też bryndza, zreszta nikogo ze starterów nie ma za co chwalić

 

Thunder i Jazz w palnik, niestety Rox nie zamierzają zwalniać :/

 

teraz Sota z Mavs u nas i tu MUSI być 2-0

 

ps. trochę zaczynam się obawiać o Budynia, to już drugi mecz z rzędu gdy unika gry na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder i Jazz w palnik, niestety Rox nie zamierzają zwalniać :/

 

Co ja znowu? ;)

 

Nie będę ściemniał, bo nie oglądam Denver ostatnio jakoś regularnie, ale mam wrażenie, że ich forma to taki rzut kostką - totalnie losowa sprawa game to game. Mam nadal wrażenie, że jednocześnie tam może upsecik w PO w 1 rundzie wlecieć jak i mozecie Golden nastraszyć w finałach Zachodu. Ciężka sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja znowu? ;)

 

Nie będę ściemniał, bo nie oglądam Denver ostatnio jakoś regularnie, ale mam wrażenie, że ich forma to taki rzut kostką - totalnie losowa sprawa game to game. Mam nadal wrażenie, że jednocześnie tam może upsecik w PO w 1 rundzie wlecieć jak i mozecie Golden nastraszyć w finałach Zachodu. Ciężka sprawa.

generalnie to forma spadła od meczu z Thunder, który jeszcze udało się wygrać pomimo prowokacji Thomasa, ciężko oceniać, bo porażki z Pels Jazz Spurs czy teraz Dubs to żaden wstyd, cały zachód prócz Rox ma problemy z regularnością, więc nie czepiałbym się akurat nas

 

do tego meczu piątka Murray Harris Barton Sap Jok była jakieś +150 na chorych wskaźnikach, no ale dzisiaj nic nie klikało, zobaczymy, jeśli następne dwa mecze będą słabsze w wykonaniu starterów będzie można bić na alarm, nie zapominajmy też, że ta drużyna ma średnia wieku 24 lata, nie oczekujmy Bóg wie czego, choć wiem, że od drugiej drużyny Zachodu z założenia chciałoby się więcej

 

ps. aha mam nadzieje, że Malone wróci do Craiga już na stałe, ten gość musi grać w PO

 

ps2. Juancho zmarniał w oczach, schudł strasznie, szkoda typka, bo zaliczył okropny zjazd

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw szło w potężny blowout jak poprzednim razem w Denver, potem genialna ławka zrobiła swoje, ale s5 znów nie dojechała i tak w skrócie ten mecz wyglądał.

 

Ze starterów to chyba każdy zawiódł. Nijakie mecze Harrisa, Murraya i Millsapa. Jokic zagrał hmm przeciętnie, a więc w jego wypadku też słabo, ale najbardziej w oczy rzucał sie Will Barton i to nie jest nic dobrego. Dawno nie widziałem tak złego występu, jak ten, a przecież oglądam Thomasa od jego powrotu. 

 

Na plus ławka, świetny Malik, bardzo mądrze grający Monte (klasyk, zawsze mnie bolą oczy od posiadań, w których to IT kozłuje, a nie Morris) + zabijajacy się o każdą piłkę Plumlee z Craigiem. Karzełek dziś nie był fatalny, a to już pewien plus, choć to może efekt Bartona. Chociaż jedna strata w Q2 przy tym runie ławki była wybitnie głupia. 

 

1-4 w L5, nie jest najlepiej, ale teraz seria 3 meczów u siebie i tu muszą się spiąć i powygrywać, bo potem będzie ciężko. Po domowym meczu z Indianą rozpoczyna się seria czterech kolejnych wyjazdów, w tym do Bostonu i Indiany, potem jeden domowy z Pistons i wyjazdowy B2B z Rockets i Thunder. No i czeka jeszcze jeden wyjazd do Oakland. 

 

Oby udało się uniknąć frajerskich porażek z Wizards czy Knicks, bo te 2-3 nie jest takie pewne jak jeszcze niedawno się wydawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Szóstego Gracza w sumie, ale nie wiem co Kwiatkowskiemu zrobili Nuggets. Czytam tego dzisiejszego wake upa i najpierw zaczął od Jokicia „outsider po bronionej stronie parkietu”, a później określił mecz z Warriors jako starcie na „szczycie”, bo nie grali w nim Rockets, którzy maja 2-1 z Denver w tej serii.

 

Ogólnie zaczął więcej pisać o Nuggets, gdy zrobiło się trochę gorzej, a odejmowanie tej drużynie w tym sezonie tego, ze jak na razie są druga siła Zachodu jest bardzo słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo po meczu z Warriors podtrzymuje swoja opinię o jokicu jako najgorszym defensywnie centrze startującym w NBA

Żenada to mało powiedziane ten człowiek ma zerowy impact na obronę, nawet cousins go bezczelnie ośmiesza w ataku a jest wciaz bardzo ograniczony

 

W serii z Warriors nuggers dostaną sweepa!

Mark my words

 

Jest brzydki gruby 8 nie potrafi bronić

Ale podaje najlepiej w lidze wśród wysokich i to jest zachwycające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście statystki i oglądanie Jokicia czesciej niż w meczach przeciwko GSW przeczą temu co napisałeś.

 

Denver nie miałoby tez całkiem niezłej obrony z „najgorszym defensywnie centrem w lidze”.

 

Choć sweep z Warriors w serii nie zdziwiłby mnie, bo to po prostu koszykarscy kosmici. Denver brakuje trochę „ciała” na Duranta, bo sam Craig to za mało, a Juancho z początku sezonu przepadł.

 

E: Swoją droga to pomijając co napisałeś o Jokiciu to „zerowy impakt na obronę” nie jest niczym tragicznym w lidze pełnej Jabarich Parkerow.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo po meczu z Warriors podtrzymuje swoja opinię o jokicu jako najgorszym defensywnie centrze startującym w NBA

Żenada to mało powiedziane ten człowiek ma zerowy impact na obronę, nawet cousins go bezczelnie ośmiesza w ataku a jest wciaz bardzo ograniczony

 

W serii z Warriors nuggers dostaną sweepa!

Mark my words

 

Jest brzydki gruby 8 nie potrafi bronić

Ale podaje najlepiej w lidze wśród wysokich i to jest zachwycające

oho, ktoś tu obejrzał mecz w national TV!!

 

Józek, Ty mówiłeś, że Porter to szrot... jeszcze do niedawna obrona w top10, najlepsza obrona w 4q całej lidze... kim 34 letni Sapem? Bartonem? Harrisem który nie grał pół sezonu? Murrayem? Jok to "neutralny obrońca" mający lepsze i gorsze mecze, ale pisanie, że jest najgorszy to trzeba jeden mecz na kwartał widzieć, jest pasywny przy wjazdach niskich i często nie podnosi rąķ, ale potrafi bardzo dobrze podchodzić pod gracza i ma jedne z najszbszych rąk w lidze z czego często robi ważne steale (tak jak z Thunder na Bricku)

 

 

co do Kwiatka:

 

 

szostygracz.pl/wp-content/uploads/palma/mrap730sg.mp3

 

od 24:50 (tam jest w środku jakaś dygresja z dupy, po chwili jest znowu dokończenie o Denver)

 

czyli można powiedzieć, że Kwiatka dopadło to samo, co Józka tyle, że Józek nie wie o czym pisze, a Kwiatek niby z tego pisania żyje ;)

 

classic w sumie, nie ma co się przejmować

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tej palmy nie słuchałem jeszcze. Jestem trochę w tyle, a w sumie jedyny polski podcast o koszu, którego „używam”, wiec staram się w miarę z kolejnością słuchać.

polecam spróbować Podcastu Specjalnego, nie dość, że można wbić na lajw i zadawać pytania to też jednak Śliwa z Górnym to spory upgrejd nad w zasadzie samym Kwiatkiem(lubię zNYKa ale on tam jest po to żeby Kwiatek królował), nie żeby jakiś super szał(PS), ale ja się coraz bardziej przekonuje

Nic nie zmieni mojego zdania

ależ smuteczek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Szóstego Gracza w sumie, ale nie wiem co Kwiatkowskiemu zrobili Nuggets. Czytam tego dzisiejszego wake upa i najpierw zaczął od Jokicia „outsider po bronionej stronie parkietu”, a później określił mecz z Warriors jako starcie na „szczycie”, bo nie grali w nim Rockets, którzy maja 2-1 z Denver w tej serii.

 

 

 

Kwiatkowski już od dłuższego czasu ma coś do Nuggets i Gołoty, także żadna nowość

 

ostatnie mecz to mega padaka, nawet nie chce się tego oglądać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatkowski już od dłuższego czasu ma coś do Nuggets i Gołoty, także żadna nowość

 

bo ja wiem, on po prostu nie chce o nich gadać a jak już gada, to zmienia zdanie z tygodnia na tydzień, jakby przegrana z GSW była czymś strasznym, najgorszy mecz s5 w tym sezonie pewnie, rzeczywiście widowisko to to nie było, ale to nie był też jeden z tych meczów, ktore mielismy wygrać, więc tym bardziej reakcja zbyt raptowna

 

e: a to ładne

 

Jeff Van Gundy just gave Monte Morris a new nickname:

 

"The Human Right Decision"

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.