Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ten Thomas martwi bo on pokazuje ze fit i flow jest ważny i czasem 4+3+1 nie równa się 8 tyko 6.

 

Mecz typowy dla spurs tylko nietypowo w tym sezonie dowieźli.

 

Na dominujących niskich graczy obecnie nie mamy odpowiedzi a to się obecnie gra w nba.

 

Obie ekipy lubię wiec mógł być tu remis ;)

 

Wynik mnie zaskoczył jednak.

Wygrana to wygrana. Biorę.

Kings i clippers wygrali wiec spurs nadal ma tylko 1 1/2 przewagi bo nie ma TB.

Denver utrzyma seed 2 raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie wiem jak Spurs w ogóle mogli do tego dopuścić, DeRozan jest jednak petem, ale 1:40 do końca, Nuggets wychodzą na -4 po jakimś chorym runie 0-11 w 3 minuty (pozdro Ficko) i mają w tej kwarcie 7/11 za 3 i... Popovich nie bierze czasu?

 

to się chyba nazywa dawanie szkoły młodszym kolegom, nie wiem, nie znam się

 

 

Czyli tutaj się nie znasz, żadnych teorii spiskowych o celowym przegrywaniu, wybieraniu konkretnego miejsca i konkretnego rywala, a w meczu z poprzedniego sezonu doskonale wiedziałeś co Popovich chce robić. Spoko szanuje :rugby:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tutaj się nie znasz, żadnych teorii spiskowych o celowym przegrywaniu, wybieraniu konkretnego miejsca i konkretnego rywala, a w meczu z poprzedniego sezonu doskonale wiedziałeś co Popovich chce robić. Spoko szanuje :rugby:.

mam taką teorię, że Pop znów chciał wszystkim pokazać, tylko tym razem mu się upiekło

 

i nie używaj tego emota bo po jakości Twoich wpisów z tym dodatkiem przypominasz coraz bardziej pewnego usera z bunkrem w avku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką teorię, że Pop znów chciał wszystkim pokazać, tylko tym razem mu się upiekło

 

i nie używaj tego emota bo po jakości Twoich wpisów z tym dodatkiem przypominasz coraz bardziej pewnego usera z bunkrem w avku

Pop pokazał po raz kolejny, że prowadzi zespół na swój własny sposób, a nie tylko szablony.

 

I nie pouczaj mnie jak mam pisać i jakich używać emotów, bo to moja sprawa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver mamy kryzys. Ta porażka jednym punktem to trochę przekłamanie, bo z gry to w tym meczu Nuggets „nie zasłużyli”. Oczywiście szkoda, ze Harrisowi nie wpadło bo byłaby wygrana po efektownym comebacu. W q4 zrobili się gorący, zwłaszcza Murray.

 

No ale to nie może przysłonić problemów, bo znów nie wyszli na mecz na starcie. Chyba 17-36 po q1, brak koncentracji po obu stronach, jakieś 1-10 za 3 z czego większość to wide open. Potem Thomas bronił pod koszem Gaya i Eubanksa, a chyba nie tak powinno się go ukrywać. Zreszta nie rozumiem po co on przebywa na parkiecie z Jokiciem, dodatkowo wtedy niski skład i brak typowego PF, a Thomas-Morris to pewnie jeden z niższych układów guardow w lidze. Powinien grać tylko gdy na parkiecie są Sap i Plumlee

 

Nie wiem czemu w q4 potrafią naprawdę dobrze bronić, a rozpoczynając mecz, gdzie przecież jest więcej sił maja to w dupie. To nie jest wyjątek, a statystycznie Denver fatalnie broni na starcie, a przecież nie da się zrobić comebacku za każdym razem.

 

Oby nie wypaść z top3.

 

24 obrona ligi w pierwszych kwartach, wyraźnie najlepsza obrona ligi w czwartych kwartach. Niech ktoś to wyjaśni, bo naprawdę ciężko mi pojąć, ze w q4 broni o 14 pkt na 100 posiadan lepiej i maja spora przewagę nad drugim Bostonem. Za to w Q1 to jest poziom tylko trochę lepszy od „całości” obrony Cavs.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

częste przetasowania na sg, dużo zależy od tego jak obwodowi wejdą w mecz, jak na początku dysponowany jest rywal, czy Jok dzisiaj podnosi ręce od razu czy dopiero po czasie, no i czy gramy u siebie przede wszystkim

 

a w czwartych kwartach jesteśmy zazwyczaj już całkowicie zmobilizowani każdy się stara no i to daje takie a nie inne efekty

 

nasza obrona bardzo zależy od ataku, gdy trafiamy i zmuszamy rywala do klepania hco, to jest spora szansa na dobra akcje defensywna, w transition zazwyczaj jestesmy gnebieni okrutnie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jednak aż taka dysproporcja jest trochę mało normalna. Wiadomo, ze od tego jak kto wejdzie w mecz sporo zależy, ale nie ma w tej lidze drużyny, która broni na tak innym poziomie na starcie i na koncie meczu. Taki Boston jest w q1 na pierwszym miejscu, a w q4 na drugim i broni dość stabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że Boston mniej więcej wie co ma grać od dłuższego czasu, ma kilku świetnych obrońców z uznaną marką w tym względzie od lat, generalnie w większości doświadczony już roster ograny w PO, są zgrani, mają automatyzmy

 

Nuggets w ogóle nie pasują nikomu jako dobrze broniąca ekipa a jednak potrafią, ciężko to wyjaśnić na dłuższą metę, to pokazuje ile znaczy ambicja i chemia w tak młodych zespołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dzisiaj obejrzałem mecz, żeby zobaczyć Izajasza na własne oczy i... rzeczywiście wygląda fatalnie. Brak mu wcześniej dynamiki, rzut mu nie siedzi a piłką się za bardzo dzielić nie chce... Rozumiem teraz frustrację kibiców Denver.

Z drugiej strony, tak jak napisał MarcusCamby, jednak mu współczuję ponieważ to może być koniec jego kariery w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od powrotu przykurcza Nuggets w te 75 min z nim/bez Joka robia -10.68 / 94.8 ORTG [nie wiem jak to wygląda w te 40 bez nich obu]

do tego czasu Nuggets mieli jakies +3  net bez Jokica

 

pięknie IT przywrócił Jokic do czasów w których S5 robi pluso/minusy a Denver przegrywa mecze.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zobaczyłbym, fajny pojedynek :smile: No i Nurek gra bardzo dobry sezon, a trochę jest niedoceniany.

 

wn21o5vfgak21.jpg

;]

Ty rzeczywiście nie lubisz Millsapa bo nawet go nie klikałes aby był na fioletowo

 

Denver poza wpadka w spurs i tsk mało fajnie gra ostatnio al Thomas martwi mnie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz, przecież ja bardzo cenię Sapa i parę razy o tym pisałem, a to skrin z reddita, więc nie trafiłeś ;) W sumie mnie zaciekawiłeś, po czym sądzisz, że nie cenię Millsapa? 

 

Co do Flesza Maćka to wypowiedziałem się tam w komentarzu.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie sytuacji w DEN Maćka pod którym podpisuje się obiema rękoma

https://szostygracz.pl/2019/03/05/flesz-nuggets/

a co on tam takiego odkrywczego napisał? typowy Kwiatek, pochwalił się, że wygrał hajs stawiając przeciw papierowemu faworytowi pozbawionego lidera ofensywy

 

czy, że Jokić nie jest kandydatem na MVP? a kiedyś był? czepianie się tak młodej drużyny, że wpadła w dołek, choć tak naprawdę w ostatnim meczu pokazała się z dobrej strony, w dołek czyli 0-3 przeciwko trzem mocnym ekipom

 

w rezultacie jakoś nikt nas nie chce za bardzo nawet gonić, poza Houston, no ale nie wiem czy oni nie zapłacą za granie playoffową rotacją na początku marca wysokiej ceny

 

dobra wiadomość jest też taka, że Thunder lub Blazers przegrają kolejny mecz

 

no, ale dzisiaj z rozbitymi Lakers trzeba wygrać za wszelką cenę

 

ps.

 

https://twitter.com/TJMcBrideNBA/status/1103048712920682496?s=19

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.