Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Westbrook to w ogole jest w H2H problem, ktory lepiej zostawic komus innemu, teraz jak jeszcze rzuca 60% FT, to juz w ogole c*** wi jak sie trzeba nakombinowac zeby nie miec 3 kategorii w plecy na wejsciu.

 

O tyle dobrze, że w FG% mam dość sporo dobrych ludków, którzy mi to powinni wyrównać. Straty mogłem sobie wsadzić i przed jego pozyskaniem. Te wolne teoretycznie hujówka, bo Lebron nie był od niego lepszy w tym względzie, więc wychodzi na jedno.

 

Dzisiejszy mecz Westbrooka i tak mi się już mega przydał, bo gdyby nie on, to w asystach właśnie miałbym remis w pojedynku z shavlikiem.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wkurwia ten tydzień/miesiąc to nie do wiary, pech na każdym kroku, a jeszcze Marzec mnie okrada z punktów jakimś jebanym Mudiayem, który powinien być teraz w Chinach, a robi cyfry jak Curry.

 

Pewnie się skończy na 6-3, a i tak stracę punkty do Bołdasa i Roba, bo Łukasz z Lorakiem stawiają opór jak karpie w Tesco.

 

Roger, 4 IL potrzebuję na już.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, dopiero zauważyłem, że Boldi też ma niezłego streaka zwycięstw i zwycięstwem nad Lorakiem pobije nasz rekord.

 

Szkoda mi tej porażki z Rogerem, tym bardziej, że w tym tygodniu prowadziłbym z nim 5-4.

 

Roger, trzymam za Ciebie kciuki w przyszłym tygodniu. Zostań combo-breakerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.