Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

co ciekawe w tym sezonie D 76ers była lepsza gdy Embiid przebywał sam na parkiecie (107 drtg), niż gdy z Covem (108,4).

Czyli jest spora szansa, że słaba defensywa Sixers to wynik utraty Lloyda Pierce'a nie Covingtona. 

Z tego co pamiętam w ubiegłym sezonie Butler wynosił Wolves mocno do góry - mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś trochę mecz prawdy, mimo dużego osłabienia. Generalnie nawet się cieszę, że Rose nie zagra, bo jego wysokie minuty i USG ze S5 to niestety zły efekt daje i naprawdę nie rozumiem, po co TT gra takim ustawieniem...

Nie zrozumcie mnie źle, chłopak gra super sezon i naprawdę jest efektywny z ławki - ale gość najlepiej jak ma obok siebie na boisku min. 3 świetnych obrońców, bo inaczej mega traci defensywa (w której jest chyba najsłabszym graczem Wolves). Słabo fituje z KATem, bo nie jest rozgrywającym i zamiast efektywnej gry na boisku (jaką pokazuje np. Teague z KATem) jest lipa.

Nie wiem czemu mimo kilku dobrych występów TT nie daje szans Jonesowi i Okogie, marzy mi się line up:

Jones, Okogie, RoCo, Saric, KAT (mimo,że na razie w 8 minut grają na minusie) a Wiggins niech gra g2g 6th mana, ale niech będzie Jones, Okogie, Wiggins, RoCo i KAT, a Saric da scoring z ławki. Może w końcu Tom zauważy, że Saric to pożyteczny gość, a Jones umie nie tylko bronić, ale i rozgrywać.... niemniej przede wszystkim niech zacznie wykorzystywać potencjał KATa, bo sie patrzeć na ich grę nie da. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins bardzo dobry mecz, ale końcówka robi jeszcze większe wrażenie. Wykorzystał swoją szybkość na Adamsie który mógł tylko oglądać jego plecy jak wjeżdżał pod kosz. Dodatkowo ciekawe na ile ta jego lepsza trójka się utrzyma, bo miewa różne mecze ale ten rzut z dystansu wygląda w końcu tak jak powinien moim zdaniem. 

Tylko że takie mecze jak ten sprawiają że jeszcze bardziej można żałować że ten chłopak ma problem z utrzymaniem formy, bo talent ma naprawdę niewiarygodny. 

 

KAT dzisiaj trochę problem z faulami, starał się trochę za bardzo :P 

 

Minesota wygrała ten mecz rzutami za 3 kto by pomyślał rok temu że ta drużyna może grać taki basket. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać wygrywanie rzutami za 3 to nie jest domena Wolves.

Czy jednak może mi ktoś powiedzieć jakim cudem można było przegrać ten mecz? Dlaczego trener widząc sytuację na boisku daje odpalać pudło po pudle Rosowi z Wigginsem? A Saric to chyba może już pretendować do nagrody "asysta" roku.

 

Jeśli kibice Lakers uważają, że tam jest męka, to niech Wolves obejrzą. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do osób oglądających Sotę wcześniej. Całosezonowe staty tego nie potwierdzają, no ale początek miał ciężki przez dramę z Butlerem. Ostatnio parę efektownych linijek mignęło, teraz z Lakers widziałem mecz, no ale to Lakers bez LeBrona, więc zespół z G-League. KAT zrobił trochę postępów w obronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób oglądających Sotę wcześniej. Całosezonowe staty tego nie potwierdzają, no ale początek miał ciężki przez dramę z Butlerem. Ostatnio parę efektownych linijek mignęło, teraz z Lakers widziałem mecz, no ale to Lakers bez LeBrona, więc zespół z G-League. KAT zrobił trochę postępów w obronie?
Zrobił i to całkiem spore (zresztą już w drugiej części zeszłego sezonu była mała poprawa) - ale on nigdy super defensorem nie będzie.

Jeśli utrzyma trend i wróci RoCo, to powinien we wszystkich defensywnych adv stats być dodatni.

Tu masz staty od dealu Butlera (od 12 meczu zaznacz).

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nDpLyuG-3NvEswSIS40ixhnGIrpMhSpH5VVOtgWy7sI/edit?usp=drivesdk8a63cc1c490adb0c8c48d5e719802a93.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi ktoś powiedział, że po meczu Wolves-Lakers poleciał trener, to raczej nie tego bym obstawiał. ;]

Zakład musiałby uściślić który trener. :)

 

Wybaczcie za drugi post z rzędu.

 

Info od Woja:

Fred Hoiberg is a serious consideration of Minnesota owner Glen Taylor to become either the GM or head coach in the future, league sources tell ESPN. Hoiberg was an assistant GM in Minnesota prior to Iowa State. Scott Layden remains GM now.

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.