Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ładnie pokazane, jak sędziowie nie panowali nad sytuacją w meczu z Rockets, przyczyniając się do frustracji w obu drużynach, która skończyła się bójką i zawieszeniami.

 

nie wiem czy do konca takie bylo przeslanie, bo pare razy jest pokazane jak zawodnicy  sie frustruja na right calls.

 

Dej pan spokój, 10 minut wielkiego nic. Można zrobić taki filmik o każdym meczu.

 

"he knocked his headband off!!!"

 

Real-Gangsta-Must-Have-Llama-Funny-Gangs

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers raczej wygrają z suns.

 

Proszę nie narzekać na sędziów. Od drugiej kwarty pasiaki w meczu ze spurs dostali od komisarza rozkaz 66 i do końca meczu była apteka przeciw gościom.

 

Nie ruszałem tematu bo zaraz będzie raban ale lakers w bonusie byli w połowach kwart. Tak lekko rzuciłem.

 

Mam pytanie.

 

Przed rzutem na remis lbj nie brał time outu który sędziowie zignorowali zamiast przerwać akcje i dać technika przy minus 3?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dej pan spokój, 10 minut wielkiego nic. Można zrobić taki filmik o każdym meczu.

 

To zrób.

 

Proszę nie narzekać na sędziów. Od drugiej kwarty pasiaki w meczu ze spurs dostali od komisarza rozkaz 66 i do końca meczu była apteka przeciw gościom.

 

Nie ruszałem tematu bo zaraz będzie raban ale lakers w bonusie byli w połowach kwart. Tak lekko rzuciłem.

 

Proszę nie robić se jaj. Spurs mieli wyraźną przewagę w osobistych, waląc głównie jumpery i grając na wyjeździe. Na LMA nie wolno było chuchnąć, podczas gdy Hart 0 osobistych, a LeBron przy kilku akcjach był ewidentnie faulowany (co widać było na powtórkach) bez reakcji sędziów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na LMA nie wolno było chuchnąć, podczas gdy Hart 0 osobistych, a LeBron przy kilku akcjach był ewidentnie faulowany (co widać było na powtórkach) bez reakcji sędziów.

 

Między innymi ze względu na tego posta przyjście LeBrona do Lakers było złe.

W życiu człowiek potrzebuje jakichś stałych:

grawitacji

Plancka

Fanów Lakers narzekających na gwizdki z czapy dla LeBrona.

 

A teraz człowiek wbija do tematu Lakers i czuje się jak John Travolta w popularnym gifie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuje aby nue było ze jestem uprzedzony

 

LeBron called a timeout when they didn't have any before he shot the game-tying 3. That's a technical and the Lakers lose. He should thank the refs for that alone.

Forbes got fouled by LeBron on the missed 3-pointer, Hart stepped out of bounds, McGee bearhugged Forbes on the Kuzma dunk, I could go on and on. The Lakers got some home cooking, besides that we only scored 2+ points off of free throws cause we missed like 10. So Walton doesn't have a point here. He's just scared Tyron Lue might have his job soon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz człowiek wbija do tematu Lakers i czuje się jak John Travolta w popularnym gifie.

Korver rok temu powiedział coś w stylu "jak grasz przeciwko LeBronowi to myślisz, że dostaje każdy możliwy gwizdek, jak grasz z nim razem w zespole to widzisz, że dostaje zdecydowanie za mało gwizdków, bo jest wiecznie faulowany". Same here.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze jestem przewrażliwiony ale poczytałem zagranice i tam raczej to nie fani lakers narzekali.

 

A temat timeoutu?

 

Szkoda że nie byłeś tak chętny do czytania "zagranicy" kiedy zarzucałeś różowe okulary kibicom typującym przed sezonem Lakers wyżej od Spurs.

 

A i ja też czytałem i widziałem narzekających fanów Lakers i co teraz?

 

lol

 

tak myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuje aby nue było ze jestem uprzedzony

 

LeBron called a timeout when they didn't have any before he shot the game-tying 3. That's a technical and the Lakers lose. He should thank the refs for that alone.

Forbes got fouled by LeBron on the missed 3-pointer, Hart stepped out of bounds, McGee bearhugged Forbes on the Kuzma dunk, I could go on and on. The Lakers got some home cooking, besides that we only scored 2+ points off of free throws cause we missed like 10. So Walton doesn't have a point here. He's just scared Tyron Lue might have his job soon

 

lol, wszystko jasne, świetne źródło wybrałeś. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy poważni. Ja nie podaję jako argumentu posta jakiegoś randomowego fana.

 

I sam zacząłeś temat sędziowania w meczu ze Spurs. Ja podałem tylko liczby, które mówią, że Lakers oddali 6 osobistych po wjazdach w tych trzech meczach i wszystkie były LeBrona. Przy tym jak grają to jest śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy poważni. Ja nie podaję jako argumentu posta jakiegoś randomowego fana.

 

I sam zacząłeś temat sędziowania w meczu ze Spurs. Ja podałem tylko liczby, które mówią, że Lakers oddali 6 osobistych po wjazdach w tych trzech meczach i wszystkie były LeBrona. Przy tym jak grają to jest śmieszne.

Trochę zarzut z wyboldiwaniem WE zabrzmiał mi jak rodem z naszej polityki.

Zamiast dyskusji o konkretnych akcjach w meczu sprowadzasz dyskusje skąd wziąłem cytat.

Chciałem porozmawiać o meczu NBA a nie o tym co czytam czy jaki pesel czy kolor skory ma rozmówca lub z jakiej przeglądarki korzystam.

Pytanie na dziś.

 

Czy rzut na remis wg przepisów NBA miał prawo być uznanym. ?

Czy nie było błędów sędziowskich a nie z kim trzymam co czytam jaki kolor okularów mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziowanie w dzisiejszej NBA to niewdzięczny temat. A oceny tego sedziowania to już wogóle bym się nie podejmował.

Przepisy są do dupy bo gracz z piłką jest w zasadzie nietykalny, obrońca to sobie może co najwyżej popatrzeć na przeciwnika.

Ale gwizdać wszystkiego przecież nie będą więc zostaje od groma dyskusyjnych sytuacji i wzajemnych pretensji.

Oczywiście najwieksza uwaga skupia się na takich graczach jak Lebron czy Harden bo to Oni najczęściej wbijają pod kosz i to z ich udziałem jest najwięcej kontrowersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.