Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za narracja ze przy tylu problemach na razie lakers pisze się o tym jaka tragedia w spurs?

 

Spurs grają już od dłuższego czasu dramatycznie na wyjazdach a od paru lat wraca to co było typowe dla ekipy Robinsona.

 

Strata prowadzenia.

 

Bez rozgrywających i 3 z 4 najlepszych obrońców wynik 2:1 biorę zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja rozumiem Twój straszny ból dupy i jest on nawet zabawny, ale czY masz zamiar teraz przez cały sezon wpadać tutaj codziennie i wrzucać chu**we memy i komentarze? Pytam, bo to subforum przez takie gnioty stało się dramatycznie nieczytelne. Serio; żeby dotrzeć do jakiegoś merytorycznego posta trzeba przescrollować tego typu gówno.

 

A co do samych Lakers; jest ciekawie ;) Kuzma na propsie. Czekam tylko na trade KCP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego KCP to nikt grający o cokolwiek nie weźmie z takim kontraktem. Tylko i wyłącznie jakiś tanker, szukający spadającego kontraktu, ale to by oznaczało dla Was nic innego tylko pożegnanie się z miejscem na drugiego maksa za rok.

 

Spoko, tylko że jeden z dwójki Lance - KCP jest niemal całkowicie zbyteczny... OK, trzeba poczekać na rozówj Mikhailuka, ale to chyba logiczne że z nim się wiąże w LA przyszłość, a nie z tamtymi cymbałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko że jeden z dwójki Lance - KCP jest niemal całkowicie zbyteczny... OK, trzeba poczekać na rozówj Mikhailuka, ale to chyba logiczne że z nim się wiąże w LA przyszłość, a nie z tamtymi cymbałami.

 

Oczywiście, że jest zbędny. O ile KCP mogliście zostawić za mniejszą kasę, o tyle Lance to nie wiem po co komu tam. Stykło by na drugiego dużego a tak to LMA robił dzisiaj co chciał. 

 

Mykhailuk to zagrał póki co 17 minut. Jakoś nie widzę jego rozwiajania.

 

Poza tym, wybacz uszczypliwość, ale od 4 lat w tematach o Lakers czytam w kółko jedno stwierdzenie: "trzeba poczekać". Ile jeszcze? Czy LeBron ma czas czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest zbędny. O ile KCP mogliście zostawić za mniejszą kasę, o tyle Lance to nie wiem po co komu tam. Stykło by na drugiego dużego a tak to LMA robił dzisiaj co chciał. 

 

Mykhailuk to zagrał póki co 17 minut. Jakoś nie widzę jego rozwiajania.

 

Poza tym, wybacz uszczypliwość, ale od 4 lat w tematach o Lakers czytam w kółko jedno stwierdzenie: "trzeba poczekać". Ile jeszcze? Czy LeBron ma czas czekać?

 

giphy9c7201fa14b2cdcb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem Twój straszny ból dupy i jest on nawet zabawny, ale czY masz zamiar teraz przez cały sezon wpadać tutaj codziennie i wrzucać chu**we memy i komentarze? Pytam, bo to subforum przez takie gnioty stało się dramatycznie nieczytelne. Serio; żeby dotrzeć do jakiegoś merytorycznego posta trzeba przescrollować tego typu gówno.

 

A co do samych Lakers; jest ciekawie ;) Kuzma na propsie. Czekam tylko na trade KCP.

 

zwyzywał od bólodupców, memy c***owe, merytoryki też mu brakuje, a na koniec sam dał dwa zdanie z czego jedno jest zbędne, a resztę i tak wszyscy wiedzą

 

zawsze miło jak wpadasz, kore ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy te same co w zeszłym roku. Zawalanie końcówek spotkań i te cholerne rzuty wolne.

Oby szybciej to ogarnęli niż w poprzednim sezonie.

Trzeba będzie ograć SAS na wyjeździe żeby odbić to spotkanie.

Tylko, że to będzie 3 mecz w ciągu 4 dni, na wyjeździe i ciągle bez Ingrama. Będzie dużo ciężej niż w domu. Do tego Spurs mają 3 dni przerwy przed tym spotkaniem i żadnego wyjazdu w międzyczasie. Nie jestem optymistą, jeśli o to chodzi.

 

Natomiast koniecznie trzeba wygrać teraz przeciwko Suns, bo lepiej nie zaczynać sezonu od 0-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest zbędny. O ile KCP mogliście zostawić za mniejszą kasę, o tyle Lance to nie wiem po co komu tam. Stykło by na drugiego dużego a tak to LMA robił dzisiaj co chciał. 

 

Mykhailuk to zagrał póki co 17 minut. Jakoś nie widzę jego rozwiajania.

 

Poza tym, wybacz uszczypliwość, ale od 4 lat w tematach o Lakers czytam w kółko jedno stwierdzenie: "trzeba poczekać". Ile jeszcze? Czy LeBron ma czas czekać?

Przyznaję rację. Nie było komu przypilnować LMA. To było kluczowe dla wyniku spotkania.

Niestety zabawnie wyglądało kiedy próbował go np. bronić Kuzma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to będzie 3 mecz w ciągu 4 dni, na wyjeździe i ciągle bez Ingrama. Będzie dużo ciężej niż w domu. Do tego Spurs mają 3 dni przerwy przed tym spotkaniem i żadnego wyjazdu w międzyczasie. Nie jestem optymistą, jeśli o to chodzi.

 

Natomiast koniecznie trzeba wygrać teraz przeciwko Suns, bo lepiej nie zaczynać sezonu od 0-7

Łatwo nie będzie ale dluzsza przerwa wcale nie musi zadziałać korzystnie na SAS.

Mówi się że wtedy zawodnicy są głodni gry ale w praktyce wypadają z "rytmu".

Poza tym często bywa tak (nie wiem dlaczego ale bukmacherka mnie tego nauczyła) że często takie wygrane mecze na wyjeździe jak dzisiaj oddaje się u siebie.

Nie jest to oczywiście reguła ale daje nadzieję na dobry wynik.

W zeszłym roku ich tam ograliśmy więc dlaczego nie mielibyśmy zrobić tego ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.