Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

btw co do dyskusji o czasie, to ja wiem ze przerpis jest taki jak niektorzy z was tu przytaczajo, ale czy ktos kiedys widzial zeby w NBA ktos dostal technika za branie czasu kiedy druzyna juz ich nie ma? Serio pytam.

 

Wydaje mi sie ze to jest zupelnie martwy przepis (a czy utrzymywanie przy zyciu przepisow ktore sa martwe ma sens czy nie, to juz osobna dyskusja)

Co prawda nie NBA, ale C. Webber w finale NCAA w barwach Michigan. Wiem, dawno :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw co do dyskusji o czasie, to ja wiem ze przerpis jest taki jak niektorzy z was tu przytaczajo, ale czy ktos kiedys widzial zeby w NBA ktos dostal technika za branie czasu kiedy druzyna juz ich nie ma? Serio pytam. 

 

Wydaje mi sie ze to jest zupelnie martwy przepis (a czy utrzymywanie przy zyciu przepisow ktore sa martwe ma sens czy nie, to juz osobna dyskusja)

A czy często widział ktoś, żeby za coś takiego nie było technika? Bo ja kojarzę tylko sytuację z Webberem w NCAA, a innej takiej nie widziałem w żadnym innym meczu.

To jest sytuacja niespotykana przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że całej masy takich sytuacji nawet nie widzimy. 

Gdybym był złośliwy to użyłbym Twojego argumentu "zrób filmik i pokaż"

 

Ja oglądam sporo meczów i nigdy czegoś takiego nie widziałem. Bo za końcówki zazwyczaj odpowiada trener, a zawodnicy są świadomi czy mają czas czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także co do pozostałej części posta to:

 

Eh...

 

Kulturalnie wyjaśniłem to, jak zinterpretowałem Twoje słowa, w moich wcześniejszych pytaniach również nie było cienia chamstwa ani prowokacji.

 

Natomiast to co zacytowałeś:

 

Nie przekładaj frustracji z dyskusji z innymi użytkownikami i bólu znanej części ciała z powodu bilansu ulubionej drużyny na poziom odpowiedzi.

napisałem w odpowiedzi na to:

nie zawracaj mi dupy.

Zatem nie sądzę, by moja odpowiedź była chamska. Po prostu grzecznie Ci zwróciłem uwagę, żebyś się na mnie nie wyżywał, bo nie napisałem nic, co mogłoby Cię zdenerwować ( poza tym, że się z Tobą nie zgadzam)

 

Rakiem wycofujesz się z dyskusji na temat tej bójki, z powodu braku argumentów. Jeżeli błędy sędziów mają być jakąkolwiek przyczyną naparzania drużyny przeciwnej, no to w takim układzie może nawet lepiej, że dalej nie czytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był złośliwy to użyłbym Twojego argumentu "zrób filmik i pokaż"

 

Ja oglądam sporo meczów i nigdy czegoś takiego nie widziałem. Bo za końcówki zazwyczaj odpowiada trener, a zawodnicy są świadomi czy mają czas czy nie.

 

Dlatego na początku napisałem "sądzę", a nie mówiłem jakby tak było na pewno. Subtelna różnica. :smile:

 

Wydaje mi się, że widziałem niejedną taką sytuację, ale nie jestem w stanie przytoczyć. 

 

Eh...

 

Kulturalnie wyjaśniłem to, jak zinterpretowałem Twoje słowa, w moich wcześniejszych pytaniach również nie było cienia chamstwa ani prowokacji.

 

Natomiast to co zacytowałeś:

 

napisałem w odpowiedzi na to:

Zatem nie sądzę, by moja odpowiedź była chamska. Po prostu grzecznie Ci zwróciłem uwagę, żebyś się na mnie nie wyżywał, bo nie napisałem nic, co mogłoby Cię zdenerwować ( poza tym, że się z Tobą nie zgadzam)

 

Rakiem wycofujesz się z dyskusji na temat tej bójki, z powodu braku argumentów. Jeżeli błędy sędziów mają być jakąkolwiek przyczyną naparzania drużyny przeciwnej, no to w takim układzie może nawet lepiej, że dalej nie czytasz.

 

http://www.e-nba.pl/topic/6009-los-angeles-lakers-201819/?p=626706

 

Możesz dalej twierdzić, że białe jest czarne, ja nie mam nic więcej do dodania w Twoim kierunku. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na początku napisałem "sądzę", a nie mówiłem jakby tak było na pewno. Subtelna różnica. :smile:

 

Wydaje mi się, że widziałem niejedną taką sytuację, ale nie jestem w stanie przytoczyć. 

A ja czegoś takiego nie widziałem, poza sytuacją Webbera w NCAA , gdzie przez to chyba przegrali ten mecz, więc dla mnie to ewidentny błąd sędziów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czegoś takiego nie widziałem, poza sytuacją Webbera w NCAA , gdzie przez to chyba przegrali ten mecz, więc dla mnie to ewidentny błąd sędziów.

 

Tak ale w przypadku Webbera nie dało się tego nie zauważyć. W przypadku LeBrona, pokazującego timeout przez ułamek sekundy, przed dostaniem piłki? 

 

Co gdyby np. jakiś zawodnik pokazał timeout przez 0,1 s stojąc pod przeciwnym koszem tyłem do parkietu? Ja wiem, że sytuacja kompletnie z dupy, ale chodzi o wytyczenie granicy - w którym momencie przestaje być to błąd sędziów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że jestem wielkim fanem LBJ-a muszę stwierdzić, że to on sam zawalił końcówkę OT ze Spurs. Dał rzucić za 3 Rudemu Gejowi gdzie nawet komentator się darł, żeby tylko nie dali Spurs rzucić trójki a później te nieszczęsne osobiste. No cóż shit happens, nawet najlepszym zdarzają się takie sytuacje. Nie ma za bardzo co się podniecać i przeżywać wyniku 0-3. Myślę, że z Suns powinni coś ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był złośliwy to użyłbym Twojego argumentu "zrób filmik i pokaż"

 

Ja oglądam sporo meczów i nigdy czegoś takiego nie widziałem. Bo za końcówki zazwyczaj odpowiada trener, a zawodnicy są świadomi czy mają czas czy nie.

To są bardzo rzadkie sytuacje, a jak już się pojawią to jest o nich dość głośno. Ja z ostatnich lat kojarzę tylko to:

 

Znamienne, kto zwykle na tym korzysta:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale w przypadku Webbera nie dało się tego nie zauważyć. W przypadku LeBrona, pokazującego timeout przez ułamek sekundy, przed dostaniem piłki? 

 

Co gdyby np. jakiś zawodnik pokazał timeout przez 0,1 s stojąc pod przeciwnym koszem tyłem do parkietu? Ja wiem, że sytuacja kompletnie z dupy, ale chodzi o wytyczenie granicy - w którym momencie przestaje być to błąd sędziów?

Tutaj też nie dało się tego nie zauważyć. A co do Twojej teoretycznej sytuacji są powtórki, gdzie sędziowie powinni sprawdzić i po kłopocie. Tutaj nie ma sytuacji jak z faulem gdzie często można dowolnie interpretować, czy nawet z ostatnim dotknięciem jak to czasami jest sprawdzane, a i tak nie da się dokładnie zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też nie dało się tego nie zauważyć. 

 

10 zawodników + 2 trenerów, jeden z nich przez ułamek sekundy układa dłonie w geście timeoutu, serio nie dało się tego przeoczyć?

 

A co do Twojej teoretycznej sytuacji są powtórki, gdzie sędziowie powinni sprawdzić i po kłopocie. Tutaj nie ma sytuacji jak z faulem gdzie często można dowolnie interpretować, czy nawet z ostatnim dotknięciem jak to czasami jest sprawdzane, a i tak nie da się dokładnie zdecydować.

 

Czyli co, mieli przerwać grę i zarządzić powtórkę, żeby sprawdzić, czy przypadkiem ktoś nie chciał wziąć timeoutu, czy zrobić to już po rzucie Jamesa?

 

Czy przepisy w ogóle dopuszczają taką możliwość?

 

Czy w ogóle LeBron sygnalizował ten timeout do sędziego, a nie przypadkiem do McGee?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była taka sytuacja w NBA gdzie chyba ktoś z suns brał czas celowo na przerwanie akcji bo było brak timeoutu.

 

Wybicie było zza kosza

 

Był technik ale po nim piłka była wybijana z połowy i dzięki temu dali radę wyrównać na dogrywkę rzutem za 3.

 

To bardzo oczywisty przepis i powinien być techniczny.

 

Jeżeli tłumaczymy błędy sedziowskie to rozumiem. Ale ostatnia akcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What? Przecież takich sytuacji na bank jest mnóstwo co sezon.

 

Nie wiem, ja nie przypominam sobie ani nie kojarzę takich sytuacji poza tymi z Blattem i z LeBronem w ostatnich latach. Może były, nikt nie jest w stanie obejrzeć wszystkich spotkań. Ty jakieś inne sytuacje tego typu w ostatnich sezonach kojarzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 zawodników + 2 trenerów, jeden z nich przez ułamek sekundy układa dłonie w geście timeoutu, serio nie dało się tego przeoczyć?

 

Dało się, ale to raczej wątpliwe, ponieważ w czasie tego "ułamka sekundy" LeBron zdążył poprosić o timeout 3 razy i pewnie by to kontynuował, gdyby nie to, że musiał złapać lecącą w jego kierunku piłkę ( a trudno przypuszczać, żeby żaden z sędziów nie patrzył w momencie podania na zawodnika, do którego leci piłka)

 

 

 

Czy w ogóle LeBron sygnalizował ten timeout do sędziego, a nie przypadkiem do McGee?

No raczej LeBron wie, że to sędziowie gwiżdżą timeout, a nie McGee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na express.co.uk wpiszcie

 

L eBron James: Did you see what Lakers star did just before hitting AMAZING three-pointer?

Jest opis i film

Tłumaczenie lbj

 

"I wasn't calling a timeout," he said.

 

"Nah. Just getting ready to go up there and try to make a game-tying shot. That's all."

 

But Lakers head coach Luke Walton seemed to go against James' word by saying he and Kyle Kuzma were trying to tell him there were no more timeouts.

 

"When I saw him calling for the timeout I was yelling, I think Kuz - I've got to watch the tape -- was yelling too," Walton said.

Szkoda ze nie mogę wkleić zdjęcia gdzie jest gest time out oczywisty.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.