Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Richard Jefferson to bardzo dobry kumpel coachs LAL Luke Waltona. Calkiem mozliwe eiec, ze zostanie tam asystentem.

Też tak myślę ,że Rysiek przechodził po prostu niedaleko Staples Center z tragarzami ubranymi w Cavs Gear. 

 

no i co z tego, ja też czasem sportuję w koszulce drużyny szkolnej z LO, co nie znaczy że ciągle jestem w LO. Ty zawsze grasz w nowej koszulce tylko? 

 

może mu pralka wkręciła koszulkę LAL i akurat tylko tą z Cavs miał w szafce czystą 

Nie ma nic złego.,Po mojemu to shotout Cavaliers przed meczem w Staples Center z ubiegłego sezonu przeciwko Clippers ,Lakers czy kto tam jeszcze dzieli ten obiekt do spółki. Jeżeli LeBron by trenował z Lakers to zamiast grajków z Cavs by był Lonzo AirBall albo niejadek.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W LA to w sezonie ogórkowym trenuje akurat sporo graczy z całej ligi :smile:

Tak.,I na pewno trenuje w Staples Center ,gdyż nigdzie nie da się drożej wynająć.,Za kilku godzinny rental fee w Staples Center pewnie można kupić cały budynek szkolny a za godzinę wynajmu sale gimnastyczną.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.,I na pewno trenuje w Staples Center ,gdyż nigdzie nie da się drożej wynająć.,Za kilku godzinny rental fee w Staples Center pewnie można kupić cały budynek szkolny a za godzinę wynajmu sale gimnastyczną.,

 

 

może oni majo umowy jak freelancerzy i mogo sobie taki wynajem w koszty działalności wpisac. Poza tym lepiej cwiczyc tam gdzie faktycznie sie gra a nie u dziadka za stodoło, wiadoma rzecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niektórzy w takich rankingach biorą pod uwagę całe kariery zawodników, bardziej na zasadzie jakie największe nazwisko gralo w danej drużynie, cwaniaczku

 

Lakers ma tyle tytułów, że chyba nie było by problemu ze stworzeniem dobrej piętnastki.

 

Wybierajcie.

 

https://www.ranker.com/crowdranked-list/the-greatest-lakers-of-all-time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeee, c'mon

wolalbym uniknac takich list/porownan

jak ja mam porownac lamara odoma z ac greenem, ktorego nie widzialem w zasadzie w jego prime. costam obejrzalem z finalow z celtics w 80s, w 2000 to juz w zasadzie byl szrot. pozostaja suche statystyki.... nie nikt mnie w to nie wkreci:p

 

btw, tu juz nie ma photoshopa:p

lebron gra w mega przycietych spodenkach.... i te getry... czy on zawsze musi nasladowac kobego?!

DlEe6pXUUAAYbAf.jpg

4bf90e047a149e007330e495d7b9e0c5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma najmniejszej szansy na to zeby KD gral obok LeBrona w zespole

chyba nie jest az tak glupi

Czemu? Oni tam sie chyba lubia mocno. Nawet fajna opcja jakby za pare lat - "na starosc" polaczyli sily aby przeciwstawic sie ligowym potegom takim jak Nuggets Jokica czy Bucks Giannisa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Oni tam sie chyba lubia mocno. Nawet fajna opcja jakby za pare lat - "na starosc" polaczyli sily aby przeciwstawic sie ligowym potegom takim jak Nuggets Jokica czy Bucks Giannisa :smile:

 

on wizerunkowo na przejsciu do GSW stracil bardzo bardzo duzo

 

w momencie kiedy przyszedlby do LA, do LeBrona (mimo jego wieku) - bedzie nadal w jego cieniu i wizerunkowo moim zdaniem znowu starci. juz lepiej niech idzie do NYK probowac odbudowac new york basketball

 

znaczy to i tak fikcja, rozne rzeczy sie dzialy w lidze, ale tego to nie widze + jak napisales oni w sumie sie prywatnie lubia i w sumie chyba co roku jakies treningi maja wspolne... wiec nie ma chyba nawet co gdybac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outside of Leonard, Cousins and Butler may be the most likely to switch teams. Per a source close to Butler, he's open to the idea of moving on from the Timberwolves to play alongside James in Los Angeles.

 

https://bleacherreport.com/articles/2792418-finding-lebron-a-second-star-should-la-be-looking-internally-or-to-free-agency

 

boooooom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.