Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem kiedy po raz ostatni ktos wrocil po 3-4 latach emerytury

i gral na jakims rozsadnym poziomie

 

do bynuma mam ogromny sentyment, poswiecil swoje kolana dla 2 mistrzostw ale najwyrazniej skonczyly mu sie pieniadze, stad chec powrotu. nie sadze by komus w nba sie przydal, predzej kasy powinien szukac w chinach, tam moglby liczyc na fajny kontrakt

 

niemniej zycze mu jak najlepiej. to jak robil postepy z meczy na mecz w 06/07 i 07/08 to byla najfajniejsza historia tamtych lakers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kiedy po raz ostatni ktos wrocil po 3-4 latach emerytury

i gral na jakims rozsadnym poziomie

 

do bynuma mam ogromny sentyment, poswiecil swoje kolana dla 2 mistrzostw ale najwyrazniej skonczyly mu sie pieniadze, stad chec powrotu. nie sadze by komus w nba sie przydal, predzej kasy powinien szukac w chinach, tam moglby liczyc na fajny kontrakt

 

niemniej zycze mu jak najlepiej. to jak robil postepy z meczy na mecz w 06/07 i 07/08 to byla najfajniejsza historia tamtych lakers...

Cleveland probowalo odgrzebac tego smieszka w retro okularach z Bucks - nawet obejrzalem 2 mecze w Gleague i typ nawet tam nie wygladal na gracza NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na papierze przechodzi i teoretycznie może być, bo Vucek też kończy umowę za rok, więc podstawowy warunek spełniony. Ale...

- KCP będzie można wymienić dopiero za jakiś czas

- nie wiadomo, jak spisywać się będą Hart i Lance. Chodzi o to, czy byliby w stanie go dobrze zastąpić

- KCP jest człowiekiem LeBrona

 

Ja KCP lubię i chciałbym, żeby grał w Lakers długo. Lepiej szukać środkowego za kogoś innego, np. Kuzme (i Zubaca w pakiecie), który powinien mieć wyższą wartość transferową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.