Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Kluczowa była ta akcja gdzie Lebron najpierw stracił a potem niesamowicie uratował kozłem piłkę i sieknął trójeczkę na remis.

Trade deadline minął więc i Kuzma się przebudził.

Kiepsko wyglądało jak Rondo przejmował w obronie np. Tatuma.

Mcgee w drugiej połowie niesamowity. Potrafił ustać Irvingowi w obronie.

Po takim meczu chemia powinna wrócić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mówiłeś? :smile:

 

Czułem że będzie dobrze.

 

Tylko jeszcze dać im dobrego trenera i nauczyć rzucać wolne.

Mogłem grać bez handicapu, byłaby kupa kasy.

No cóż, jest to spora niespodzianka. Co prawda bardzo szczęśliwe zwycięstwo, ale jednak. :D

 

Edit - a sobie przypomniałem. Irving grał fatalnie (6/21 z gry), ale w 4q w pewnym momencie krył go DPOTY Kuzma.

Efekt? 6 punktów Irvinga (2/2, 1/1).

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irving gral fatalnie bo kryl go ingram, o czym po meczu wspomnial kyrie. mocno propsowal defensywe, mowiac ze dzis te wszystkie sciezki, ktore normalnie ma otwarte, dzis mial zamkniete. a, ze na kuzmie zrobil punkty, to nic dziwnego, szukali switcha...

 

niesamowity mecz. 3 kwarta kosmos. ten muscala i bullock jesli beda trafiac trojki moga byc dla lebrona na wage zlota. moze jeszcze ellington dojdzie, przydalby sie.

 

w zasadzie gdy bylo -6 na kilkadziesiat sec przed koncem, obstawialem, ze jest juz po meczu a tu bang!

a najfajniejsze jest to, ze lebron w 2 ostatnich akcjach nie dostal nawet pilki a mimo to udalo sie.

 

faktycznie przy wejsciu ingrama, mialem wrazenie, ze horford mocno pracowal reka. przy hardenie by to nie przeszlo.

 

jak cienka linia dzieli zwyciezcow od przegranych?! LOL

 

to jest dokladnie to, czego ten zespol potrzebuje w tej chwili: wygrywania. zrobia kilka wygranych i szybko zapomna o tym wszystkim co dzialo sie w ostatnich dniach.

 

Rondooooooooo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. 

 

Właśnie jestem po meczu, świetnie się oglądało. W końcówce już nie liczyłem na kolejny powrót, a mimo to mecz oceniałem pozytywnie. Sama końcówka to już mocny dodatek. 

 

I Rondel! Zaimponował mocno, również zachowaniem po rzucie, może zostać. 


Dziś brak głosów, że LeBron sobie sam siedział na brzegu ławki? Widocznie jest jak Sheldon, musi siedzieć na swoim miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sixers w b2b i Hawks, spoko byłoby wygrać, po ASG LeBron powinien być już gotowy na 100%. 

 

 

Sixers nie są w b2b, dzisiaj grają z Denver, a z Lakers w niedzielę (o 21.30 więc spoko do oglądania). Dopiero wtorek(Celtics) i środa @Knicks to b2b pewnie źle spojrzałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers nie są w b2b, dzisiaj grają z Denver, a z Lakers w niedzielę (o 21.30 więc spoko do oglądania). Dopiero wtorek(Celtics) i środa @Knicks to b2b pewnie źle spojrzałeś.

 

Sixers grają w sobote i niedziele, czyli b2b. Co prawda trochę to naciągane, bo jednak dużo więcej godzin do odpoczynku, no ale zawsze. Z taką ławką Philla jest do pyknięcia przy dobrych wiatrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland rok temu zostalo ochrzczone przez JRa "we have a f***ing squad now!"

 

tutaj spokojnie mozemy im dac przydomek:

 

"Likeable dzbans"

albo

"Dzbans that try to carry Lake water"

 

do konca sezonu wchodze do tego opuszczonego wagonu!

 

PS

uprzedzajac konduktorow, wiem, to zloty wagon, bo to Lakers i napewno jest to 2 albo 3 wagon, miejsce z tylu, stojace.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petycje składa się w offseason i podczas TD także sorry, ale 2late. Jak w lato przyjdzie Kyrie to rozważymy ponownie wszak okoliczności będą specjalne bo znajome Ci to duo.

 

LUL cyferki

 

Dy5lNGUVAAIndte.jpg

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.