Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Bullock za Svi i 2nd roundera to bardzo fajny ruch, mam nadzieję, że jak wstanę za kilka godzin to będzie oficjalnie. 

I fajnie, że Lakers musieli dojść do poziomu 3W straty do playoff spotu na 28 meczów przed końcem sezonu, by pozyskać jakiegoś wartościowego strzelca do rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons muszą naprawdę mieć chyba ugadaną jakaś wymianę że oddają swojego najlepszego strzelca za takie śmieci.Bullock co prawda jest chimeryczny ale to ogromny upgrade na obwodzie tym bardziej patrząc na to jak elitarni za 3 są Lakers.

 

Pistons od dekady to garbage organizacja nie bez powodu, różnie może być. :] 

 

Bullock to przeciętny grajek, ale bardzo dobry fit dla Lakers, nie ma co przesadzać w obie strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem mega obiektywny.

I czegoś chyba nie doczytales bo ja tylko stwierdziłem że dwóch dobrych kumpli na pewno podzieliło się planami na przyszłość. Lebron już wie gdzie pójdzie Irving ale czy będzie to LAL dowiemy się latem.

 

 

Przecież Kyrie i LeBron nie są dobrymi kumplami,wręcz przeciwnie mają kose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Kyrie i LeBron nie są dobrymi kumplami,wręcz przeciwnie mają kose.

No już chyba nie mają.

Grali razem, dobrze się znają, zdobyli razem pierścień więc do kogo ma Lebron uderzać jak nie do Niego.

 

Ale narazie poczekajmy czy Magic wyciągnie Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten trade. Oglądałem ostatnio Pistons z Clippers i sobie myślałem, że taki gość przydałby się Lakers, nawet go wziąłem w keeperze wczoraj :)

 

Śmieszny Svi i pick z drugiej rundy za prawnego strzelca? To jak za darmo i biorę w ciemno, szczególnie że nie mogłem patrzeć na niego. Teraz jeszcze żeby ktoś się nabrał na tego Wagnera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers się mocno wkopali tym wypuszczaniem plotek o ofertach, bo chyba kompletnie stracili szatnię, a gracze myśleli o życiu w Nowym Orleanie, a nie o meczu. Jak do tej wymiany nie dojdzie, ciężko będzie ich z powrotem poskładać. Clippers dobili w nocy do poziomu 30 wygranych, nie mówiąc o tym, że trzeba gonić Sacramento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Memphis trejdowało Gasola do Lakers, to się mówiło, że Jerry West z tylnego siedzenia to ogarnął, żeby zrobić dobrze LAL. Wiadomo, tzw. bullshit, ale mówiło się, Lakers zrobili sobie contendera.

 

Teraz Jerry West walcząc z Lakers o playoffy oddaje najlepszego gracza za picki. Wiadomo, świetna sprawa dla Clippers, bo Shamet + dwa first roundery + miejsce na dwa maxy (tzn. Harrisa by nie utrzymali w tym scenariuszu), ale Lakers dzięki temu mają dużo większe szanse na playoffy.


De facto trzy picki, bo wypadając za playoffy, Clippers utrzymują swój pick i oddają 2nd roundera.

 

NBA to śmieszna liga, gdzie non stop komuś opłaca się przegrywać i osłabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turner pisał dzisiaj rano, że Boston stara się przekonać Dempsa by ten nie wymieniał Davisa już teraz, nie deklarując jednocześnie, że Boston latem do paczki picków dołoży im Tatuma :)

 

Cóż, żeby się nie okazało, że skąpy dwa razy straci ;)

 

Ja trzymam jeszcze kciuki za jakiegoś Vuca przed deadlinem, jeśli Pels nie zejdą na ziemię odnośnie oczekiwań za Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuteczek mocno w Lakersach.

 

Rekord LeBrona jeśli chodzi o najwyższą przegraną.

 

Publiczność Indiany to goat publiczności.

 

Ale przynajmniej z Bullockiem mega ruch. Za kasztana z drugiej rundy i pick drugiej rundy który może być odległy w ciul za gościa który ciepie 38,5% za 3? No brainer. Do tego za kolesia który dopiero najlepsze lata kariery ma przed sobą i przyszedł z birdami? Wow. Nice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w skrócie to ten tweet najlepiej wyraża moje odczucia na temat obecnej sytuacji:

 

In all seriousness, Reggie Bullock is a solid player and is a damn good shooter. I'd like this trade more if the rest of Rome wasn't burning right now.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.