Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, raczej że Brown, Rozier i picki są więcej warte niż to co daje Lakers. Zawsze jest w odwodzie Hayward. A ten bez nogi gra lepiej niż ktokolwiek z młodych gwiazd Lakers.

Licze na to, że AD wyląduje w LAL, a wymiana będzie większym złodziejstwem niż to co Ainge zrobił z Nets

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jak fani Lakers straszą tym, że Ainge wydyma Pels z Tatumem.

 

Przecie nawet ta zapasowa opcja Jaylen Brown jest warta więcej niż jakikolwiek asset Lakers. Ewentualnie Ball byłby dyskusyjny, ale on w Pels nie chce grać. A taki Tatum wprost przeciwnie...

 

Kibice Lakers muszą się pogodzić, że ich assety w ocach ligi są mdłe. Ciągle dostają po dupie z Randlami i Jordanami Clarksonami ligi i wciąż są zdziwieni, że nikt się nie rzuca na te bieda assety.

 

I to nie jest hejt. To jest po prostu stwierdzenie faktu po przeanalizowaniu ruchów na rynku. Demps nie robi zasady na złość babci sobie uszy odmrożę, tylko wie, że dostanie więcej. Lakers mają po swojej stronie media czym próbują ugrać cenę, na szczęście GM Pels się nie ugiął.

 

Od biedy to nawet jakiś przegrany klub na FA będzie oferował dodatkowo cap space jako walutę. Pels są tutaj Panami sytuacji.

Równie dobrze można napisać że ciągle dostają po dupie mając Davisa.

Biorąc pod uwagę, ze najlepszy z paczki Lakers nie chce grać w Pels to sam Tatum to przebija.

Chyba, ze za Balla mieliby pick tegoroczny Suns :P

Najlepszy według kogo?

Odbiór jest bardzo różny.

Dla jednych najlepszy jest Kuzma, dla drugich Ingram a pozostali uwazaja że Ball.

Skąd wiesz kogo najbardziej cenią Pelicans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto hejtował D'Angelo Russella ma zakaz wypowiadania się na temat młodych graczy Lakers.

Czyli 99% tego forum... wliczając 95%+ lakerfanów.

Z ciekawości. Kto hejtował Russella twierdząc, że poziom 19/6 na skuteczności poniżej średniej ligowej i z mierną obroną jest dla niego nieosiągalny? Czy nie wierzył w to, że będziesz w stanie twierdzić teorie w stylu stawiania go w top15?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wywnioskowałeś tą wypowiedź z mojego postu, ale skoro już pytasz to wyobraźmy sobie wymianę

 

Ingram + Ball + Kuzma + Zubac za Tatuma

 

Kto by ją wygrał?

 

Jasne, że sam Tatum ma większą wartość niż całe wasze młode core.

 

Ależ piękna perełka xDDD Widać, że znasz się na temacie i potrafisz realnie ocenić wartość assetów i jak to widzi liga. Takich ekspertów czyta się z przyjemnością. Nigdzie indziej tak wysoko ceniony Tatum nie jest jak na tym forum więc chyba trzeba mu dać znać to się chłopak ucieszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatum > Ball, Ingram, Kuzma i Zubac ? Czy ty oglądasz chociaż Celtics i Lakers czy fajny dunk w PO na Lebronie i przyzwoite cyferki na słabym wschodzie w systemowej koszykówce zrobiły robotę :smile: ? k****, a wystarczyło wziąć z draftu Tatuma i teraz podczas INJ Lebrona nadal były 4 spot na zachodzie i spokojne życie :(

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja 5 groszy dorzuce

 

Tatum nie > Ball, Ingram, Kuzma i Zubac

ALE

Tatum > Ball

Tatum > Ingram

Tatum > Kuzma

Tatum > Zubac

 

i czasem to wystarczy

 

No, ale to chyba zgoła odmienny statement prawda ? Chyba, że Tatum umie te słynne talerzowe podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatum się świetnie sprawdzał jako systemowy zawodnik na początku sezonu, gdy wskoczył do S5 w miejsce Haywarda, ale potem to już często pełnił rolę pełnoprawnego franchise playera organizacji. Ogromny potencjał ofensywny, a i w defensywie dobrze wygląda, chociaż tu faktycznie swoje może robić Stevens.

 

To już jest dużo. W Lakers tylko Ball wygląda na ewentualnie elitarnego rolesa, ale jednak kiepski rzut guarda to spory problem.

 

Takie mam zdanie w tej kwestii i myślę, że nie jestem w Nim odosobniony.

 

 

Camby tylko dunki ogląda, a nie mecze, potwierdzone info :grin:

 

W ogóle nie oglądam. Tabelki excela, WOWY i Goldstein pokazują mi co mam myśleć. Eyetest odszedł do lamusa i tylko zniekształca obraz prawdziwej wartości gracza. Potwierdzone info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to photoshopowane ? 

 

https://youtu.be/5O8RNQ_JEM0?t=484

 

Obejrzyj 5 sekund. Po prostu w garbage time Ci co siedzieli obok niego weszli na parkiet, a on się nie przesiadł. Czego wy oczekujecie od niego w takiej sytuacji ? 

 

Powinien być usiąść obok Ingrama i zagadać "Hey, u know who just got traded?". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uż. January należy oddać, że ten DLO naprawdę się wyrobił. Przyjemnie się go dziś oglądało przeciwko Denver. No i mam sporo sympatii do Allena, to może być fajny duet. Ogólnie podobają mi się Nets, bo nawet bez wielkich nazwisk latem mogą się dalej spokojnie rozwijać w oparciu o ten duet. Ciekawi mnie tam ten Musa, który wydaje się dość długi jak na SG (6'9). W sumie będąc zdrowym zespołem mają sporo zawodników do grania, więc w noc draftu mogą coś ciekawego wydumać. No i na Rotoworldzie Caris jest typowany na powrót w połowie lutego, jeśli się z DLO "dogadają" to powinni fajny duet stworzyć.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądam Musę długo i mi przypomina takiego Duranta bez koordynacji ( 19 letniego bo tyle ma lat)

 

https://m.youtube.co...h?v=FsDN6aisVBs

Niby leczy uraz od stycznia ale....
blędy które wklejam to kwestia 19 lat

https://m.youtube.co...h?v=qw0R95SvfiM

to nie jest taki rzucający tylko zza łuku koleś który czeka


nie mogę znaleźć serii meczów z 27 grudnia o ile pamiętam gdzie się rozrzucał chłopak


https://www.basketball-reference.com/gleague/players/m/musadz01d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.