Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

No sorry, ale ta paczka jest równie zła jak to co Lakers zaproponowali w realu. Marne picki z końca pierwszej rundy i marni gracze. Pelicans oczekują głownie picków, a tu te picki są mało wartościowe. 

 

NY czy Boston latem mogą rzucić o wiele lepsze picki i jeśli LA czegoś nie wykombinuje nie widzę szans na trade.

Już widzę jak rzucają za zawodnika który nie chce tam grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak rzucają za zawodnika który nie chce tam grać.

Przecież Davis wcale nie wyklucza Nowego Yorku. Zresztą jak im dobrze pójdzie to mogą mieć Davisa i jeszcze 2 maxy, więc może być ciekawie. Co do George'a też miał na pewno pójść do LA a jak wyszło to wiadomo.

 

Ball nie chce grać w Pelicans więc tym bardziej nie jest potrzebny i to jest problem Lakers żeby mu znaleźć nowy dom. Zresztą zapewne będą kluby, które zechcą zagrać va banque i spróbują pozyskać Davisa na sezon ( ewentualnie półtora sezonu) a co będzie za półtora roku to się okaże.

 

A póki co to coraz większe problemy i presja jest po stronie Lakers, bo w obecnej sytuacji to Pelicans bez problemu mogą grać bez Davisa do końca sezonu i poczekać z wymianą na noc draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Davis wcale nie wyklucza Nowego Yorku. Zresztą jak im dobrze pójdzie to mogą mieć Davisa i jeszcze 2 maxy, więc może być ciekawie. Co do George'a też miał na pewno pójść do LA a jak wyszło to wiadomo.

 

Ball nie chce grać w Pelicans więc tym bardziej nie jest potrzebny i to jest problem Lakers żeby mu znaleźć nowy dom. Zresztą zapewne będą kluby, które zechcą zagrać va banque i spróbują pozyskać Davisa na sezon ( ewentualnie półtora sezonu) a co będzie za półtora roku to się okaże.

 

A póki co to coraz większe problemy i presja jest po stronie Lakers, bo w obecnej sytuacji to Pelicans bez problemu mogą grać bez Davisa do końca sezonu i poczekać z wymianą na noc draftu.

Tak naprawdę nie do końca wiadomo co się dzieje.

Za chwilę może się okazać że nie będzie żadnego dealu w lutym, Lebron będzie się leczył do końca sezonu, Lakersi nie awansują do Playoffs, Walton wyleci i dopiero latem zostanie sklecona porzadna ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, że tak się zapytam

 

co ma Ball do gadania w kwestii tego gdzie będzie grać?

 

No niby nie ma, ale po co Pelicans taki gracz? Żeby robił ze swoim ojcem kwasy? Równie dobrze można zostawić Davisa, który także nie chce grać. Jak tak LA chce go opchnąć to niech szuka innych drużyn dla niego, a nie podrzuca problem Dempsowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walton wyleci i dopiero latem zostanie sklecona porzadna ekipa.

A kto niby miałby tego Waltona zastąpić?

 

Zastanów się ilu naprawdę dobrych trenerów jest w tej lidze, potem sprawdź jeszcze, którzy z tej listy sa do wzięcia.

 

Ja sam go wielokrotnie krytykowałem, ale większym problemem niz on jest to, ze nie ma zadnych dobrych, doswiadczonych asystentów, nad tym sie latem powinni lakers skupić.

 

W lakers niestety od lat nie ma ani dobrych warunków do rozwoju młodych, a i dla trenera komfortowe warunki do budowania, prowadzenia druzyny, to nie są. Z sezonu na sezon poważne zmiany w składzie, dodawanie elementów, które średnio do siebie pasują, nikt nie wie (łącznie z treberen) czy jest częścią dlugofalowych planow czy nie.

Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto niby miałby tego Waltona zastąpić?

 

Zastanów się ilu naprawdę dobrych trenerów jest w tej lidze, potem sprawdź jeszcze, którzy z tej listy sa do wzięcia.

 

Ja sam go wielokrotnie krytykowałem, ale większym problemem niz on jest to, ze nie ma zadnych dobrych, doswiadczonych asystentów, nad tym sie latem powinni lakers skupić.

 

W lakers niestety od lat nie ma ani dobrych warunków do rozwoju młodych, a i dla trenera komfortowe warunki do budowania, prowadzenia druzyny, to nie są. Z sezonu na sezon poważne zmiany w składzie, dodawanie elementów, które średnio do siebie pasują, nikt nie wie (łącznie z treberen) czy jest częścią dlugofalowych planow czy nie.

Ja slyszalem plotke z jasonem kiddem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto niby miałby tego Waltona zastąpić?

Zastanów się ilu naprawdę dobrych trenerów jest w tej lidze, potem sprawdź jeszcze, którzy z tej listy sa do wzięcia.

Ja sam go wielokrotnie krytykowałem, ale większym problemem niz on jest to, ze nie ma zadnych dobrych, doswiadczonych asystentów, nad tym sie latem powinni lakers skupić.

W lakers niestety od lat nie ma ani dobrych warunków do rozwoju młodych, a i dla trenera komfortowe warunki do budowania, prowadzenia druzyny, to nie są. Z sezonu na sezon poważne zmiany w składzie, dodawanie elementów, które średnio do siebie pasują, nikt nie wie (łącznie z treberen) czy jest częścią dlugofalowych planow czy nie.

Ja się nie mam co zastanawiać bo przecież i tak przyjdzie trener wybrany przez Lebrona.

A gdybym się nawet miał zastanawiać to w zasadzie każdy trener będzie lepszy niż Walton.

Naliczyłem może 5 spotkań w tym sezonie gdzie Luke (domyślam się że przez przypadek) dobrze poprowadził drużynę.

Jak na 50 rozegranych spotkań to trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landed in Indy; update on Lakers-Pelicans talks. Magic Johnson, Dell Demps talked twice today, per source. Lakers willing to give Pelicans cap relief for Anthony Davis by taking Solomon Hill for Lonzo Ball, Kyle Kuzma, Ingram, Rondo, Lance Stephenson, Beasley, 2 1st round picks.

 

Wszystko co było do ugrania zyskał Demps...

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landed in Indy; update on Lakers-Pelicans talks. Magic Johnson, Dell Demps talked twice today, per source. Lakers willing to give Pelicans cap relief for Anthony Davis by taking Solomon Hill for Lonzo Ball, Kyle Kuzma, Ingram, Rondo, Lance Stephenson, Beasley, 2 1st round picks.

 

Wszystko co było do ugrania zyskał Demps...

Jeżeli Lakers oddadzą taką paczkę tzn. że Lebron postawił sprawę na ostrzu noża.

 

Jeżeli to dojdzie do skutku to szykują nam się pod koniec lutego 2 niezłe spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że jak Lakers dostaną Davisa do Lebrona to reszta jakoś się ułoży, no ale jednak w przypadku tej konkretnej wymiany, chyba będzie można stwierdzic że Magic został oskubany :P

 

A pod ścianą to np super oferty Clippers, Bucks lub Knicks, chociaż nie wiem czy są w stanie przebić to, co Lakers dają.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że na prawdę są grubo pod ścianą.

Wygląda trochę na to, że od AD zależeć może plan Magica na przebudowę przez free agency, więc owszem, Lakers są pod ścianą. Było wiadomo, że wpisy agenta Woja o tym, że liczą się tylko Lakers dla AD, to raczej nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.