Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Realna siła Lakers wyjdzie tak naprawdę dopiero w Playoffs i być może właśnie Denver jako pierwsi będą mogli się przekonać na ile stać LAL.

Lebron widzę oszczędza się na maksa i zapewne będzie grał tylko tyle aby utrzymać to 8 miejsce.

Albo już wie że w przerwie ktoś dojdzie i z awansem nie będzie kłopotu.

 

 

Milin, przy okazji pytanko: jak uwazasz , kto jest glowna przeszkoda Lakers na drodze do mistrzostwa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realna siła Lakers wyjdzie tak naprawdę dopiero w Playoffs i być może właśnie Denver jako pierwsi będą mogli się przekonać na ile stać LAL.

Lebron widzę oszczędza się na maksa i zapewne będzie grał tylko tyle aby utrzymać to 8 miejsce.

Albo już wie że w przerwie ktoś dojdzie i z awansem nie będzie kłopotu.

Nie abym cię martwił, ale każdy model w tym momencie daje Lakers ponizej 50 % szans na zrobienie playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajedziecie tego Lebrona jak na tym memie z traktorem i sankami

 

Kurła, że bym ja musiał bronić zawodników Lakers.

 

memento krótką pamięć masz. Chyba zapomniałeś o tym:

 

QxqYQJq.jpg

 

I o tym:

 

GettyImages-963154864-lebron-tired-main.

 

Mimo wszystko sądzę, że nic gorszego go od tego nie spotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Davisa do Lakers powinni trafić Leonard, Jimmy Butler i młody Bill Russell. A tak szczerze to chciałbym aby Davis trafił na Wschód. Byłoby to korzystne dla ligi. Należy zniwelować dysproporcje między konferencjami, a nie je pogłębiać. Lakers to by sie przydał taki Buddy Hield chociażby. Choć mogli mieć teraz Foxa zamiast Lonzo, no cóż. Btw jestem prawie pewien, że Zion trafi na Wschód. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad 10 lat w każdym meczu z Mavs karakan Bareja wchodzi przez obronę na kosz jak w masło. Gdzie jest Andrew Bynum ja się pytam? Pewnie za 10 lat jak w LaL będzie grało dwóch synów Lebrona i córka Kobego to na mecze z Lakers Cuban będzie podpisywał JJa na 10 dni a ten i tak w 10 minut zrobi 10 pkt. Niesamowity jest ten koleś jak spina się na La :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Davisa do Lakers powinni trafić Leonard, Jimmy Butler i młody Bill Russell. A tak szczerze to chciałbym aby Davis trafił na Wschód. Byłoby to korzystne dla ligi. Należy zniwelować dysproporcje między konferencjami, a nie je pogłębiać. Lakers to by sie przydał taki Buddy Hield chociażby. Choć mogli mieć teraz Foxa zamiast Lonzo, no cóż. Btw jestem prawie pewien, że Zion trafi na Wschód. :)

Trochę to zabrzmiało jakby trzeba było teraz karać LAL za to że są dysproporcje między konferencjami.

 

Na szczęście liga drugi raz niczego nie może zablokować.

 

Na Wschód niech idzie Durant. Davis do LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis do Celtów

Durant do Knicks

Leonard zostaje w Toronto

Klay idzie do 76ers

Butler i Irving w Nets

Kemba extension z Hornets

Middleton extension z Bucks

DMC za maxa do Bulls

 

To mnie się marzy.

I pozostanie w sferze marzeń :)

 

Ktoś na pewno do LAL przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deng to żaden salary filler ze swoją negatywną wartością rynkową, Lakers nie będą puntować cap space, Davisa pozyskają albo przez trade, albo wcale, a że cała młodzież będzie nadal w składzie w 2020 to jest i tak mało prawdopodobne. Zawodnik pokroju Simmonsa idący w wymianie za Davisa to mrzonki. 

 

Różnica między wymianami Leonarda i George'a, a potencjalnym dealem za AD jest taka, że w przypadku Davisa Lakers nie będą skąpić assetami. 

 

Podsumowując, Lakers woleli mieć jasną sytuację i wszystkie swoje 1st round picki, kosztem zalegających w salary 5 milionów dolarów, które potencjalnie mogą być mocno niewygodnym balansem, ale tylko w sytuacji, w której nikt nie chce tutaj przyjść latem, Davis zostaje wysłany gdzie indziej, a klub zamiast szukać możliwości pozyskania innej gwiazdy drogą transferu, decyduje się czekać kolejny rok, ryzykując, że po dwóch latach w Lakers LeBron nadal nie będzie miał u boku allstara. No niby możliwe, ale dla mnie kompletnie nieprawdopodobne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tbh średnio widzę gwiazdę z FA idącą w 2019 do Lakers, chyba że mówimy o graczach pokroju Middletona.

Bo kto?

Oczywiście bardzo chciałbym się mylić ;)

 

Nawet jeśli mówimy o nazwiskach takich, jak Middleton, to IMO nadal będzie to opcja preferowana wobec kolejnych rocznych umów. 

 

Mocno przeszacowujesz Simmonsa wg mnie. Wcale nie zdziwią mnie oddający go prędzej czy później Sixers.

 

Historia pokazuje, że zwykle odbywa się to później, niż prędzej. Wręcz za późno. :smile:

A żeby oddawać Bena? Musieliby mieć jasny przekaz, że Davis chce tam zostać. Ale tak czy inaczej poruszamy się wg. mnie w obszarach totalnego fantasy.

 

Yup Deng mógł iść z jakimiś całkiem bieda assetami za różne opcje vets spadających w 2019.
 
Bardzo wątpię, aby obeszło się bez picku z pierwszej rundy. W takiej sytuacji Lakers chętnie skorzystaliby z okazji. 
 
AD - paczka LAL easy zostanie przebita przez inne ekipy.

 

Tia, przy każdej wymianie gwiazdy jest ta sama gadka, jakie to będą kosmiczne pakiety i wyścig zbrojeń, a kończy się tak samo. 

 

Zobaczymy jak ostro zagra Rich Paul i jak dużo rywale będą gotowi zaryzykować. DeMar Derozan tym razem nie wystarczy. 

 

No i można bylo jak coś latem stworzyć lepszy team z Randlem, Lopezem etc, nie martwiąc się o '19, tylko o '20, w razie czego szybko czyszcząc w lipcu 2019.

 

I ryzykować brak caproomu w 2019? C'mon. Tym bardziej, że kiedy zapadały takie decyzje, to nie wiadomo jeszcze było o przejściu Davisa do Klutch Sports. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy super ważny mecz, który będzie pewnie drogą przez mękę z prawdopodobnie przegraną przez LAL końcówką.

Wygrana pozwoliłaby zachować ten niewielki dystans do drużyn goniących 8 miejsce i mecz z Utah można wtedy bez bólu przegrać.

Jak przegramy oba mecze to zrobi się bardzo cienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuz 41 pts i 0 asyst. Kobe lubi to. Czemu z taką energią od początku nie mogli grać z Knicks.. Beasley to będzie ważne wsparcie z ławki jeśli chodzi o scoring. Bardzo ciężki okres za nim dlatego super, że w swoje urodziny zanotował taki występ i widać było, że cieszy się grą. Za 2 dni UTAH i mega liczę na W tym meczu co zapewni dużo spokoju.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kyle Kuzma's 41 points are the most by a Laker in fewer than 30 minutes played in the shot clock era (since 1954-55).

 

1355.gif

 

Kuzma wygrał też walkę na tablicach z Griffinem. 

 

Blake nie zebrał żadnej piłki. Kuzma dwie. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.