Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyś miał rację to znaczyłoby, ze Lebron jest idiota, a co jak co za takiego go nie uważam.

Myślisz, ze nie zauważył, ze zmienił konferencje? Jak obserwuje tabele to pewnie by zauważyl, ze miedzy byciem w lottery a nawet hca moze byc minimalna roznica w W i L.

No i ??

 

To wyciagnie tyle spotkań żeby 8 miejsce utrzymać.

 

Lakersi mają wszystko w swoich rękach i nie są zależni od niczego i nikogo.

 

To nie my gonimy tylko Nas gonią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał rację to znaczyłoby, ze Lebron jest idiota, a co jak co za takiego go nie uważam.

 

Myślisz, ze nie zauważył, ze zmienił konferencje? Jak obserwuje tabele to pewnie by zauważyl, ze miedzy byciem w lottery a nawet hca moze byc minimalna roznica w W i L.

Tylko 14 miejsce na zachodzie to jakis 10-12 pik lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Hart ma zadatki na najbardziej przehypowanego obrońce ever. Ma jakieś tam hustle plays, które trochę zamazują obraz jak mierny jest w D. No i lubi sobie tak z 2-3 na mecz sfaulować zawodnika przy próbie za 3pt.

Hart jest okropny w D i jeśli ktoś mówi ze on potrafi bronić, to nie wie nic o koszykówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hart przez to, ze hustluje i nie wygląda jakby olewał ta atrone parkietu może wyglądać na dobrego obrońcę, ale w rzeczywistości jest po prostu za wolny na nogach i objezdzaja go raz za razem. Dobrze wygląda jedynie chyba jak broni wyzszych graczy na postup kiedy moze swojej siły i nisko osadzonego sroda ciężkości użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre podsumowanie/efekt (bardziej dla Waltona, niż Ingrama) Cranjisa, koszmarnie ustawianej taktyki w LA w kontekście wykorzystania potencjału BI.

 

72% of Brandon Ingram's half court possessions in the 6 full games since LeBron has gone down have been PnR (0.759 PPP, 35th %ile), isolation (0.571 PPP, 9th %ile), or handoffs (0.286 PPP, 0th %ile).

 

I odpowiedź do której ja bym dodał jeszcze:

- więcej gry w high post (szczególnie vs wysokim i mniej mobilnym graczom)

- trening i jeszcze raz trening (również z psychologiem) FT, bo tylko wtedy będzie efektywny na wjazdach jak min. 75% FT będzie trafiał. Przy poziomie trafiania poniżej 2/3 to obrońcy nie będą się ograniczać szczególnie z faulami.

 

https://twitter.com/T1m_NBA/status/://twitter.com/T1m_NBA/status/1082027478242263041?s=19

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah wejdzie do PO. Nie ma innej opcji, bo mają teraz łatwiejszy terminarz.

Przed Lakers spore wyzwanie. No dobra, przed LeBronem.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż muszę zacytować sam siebie.

 

lol, dwie wygrane z rzędu, w tym na wyjeździe z wymiatającymi u siebie Mavs i w temacie cisza.

 

Ale wystarczyła spodziewana w sumie porażka w Utah i już można przeczytać, że:

 

- roster fatalnie zbudowany,

- LeBron ma gdzieś,

- młodzi przereklamowani.

 

e-nba.pl at its finest. :smile:

Dopiero teraz zacznie się prawdziwy ruch...

 

A co do meczu to jak mieli minus 3 na 24 sekundy do końca i przez 10 sekund nie potrafili nikogo sfaulowac to uznalem.ze szkoda nerwow i wylaczylem:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny scenariusz co w pierwszym spotkaniu z Cavs, tyle że wtedy wynik wyciągnął LeBron.

 

Problemy w ataku pozycyjnym są powszechnie znane, ale to, że zespół kolejny raz wchodzi w mecz kompletnie bez energii, to jest równie gruby problem. 

 

No i 27 przestrzelonych trójek oraz 11 osobistych. 8/17 z linii w czwartej kwarcie. Kompromitująca porażka. 

 

Luke w ten sposób długo nie pociągnie.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zacznie się prawdziwy ruch...

 

 

Here I am!

 

To teraz Bullsi a później wyjazd do OKC.

 

Żeby się nie okazało, że od Bulls też wprdl a później zepną się na OKC i wygrają u nich. Brrr, aż mnie ciarki przeszły na samą myśl.

 

Taka mnie myśl naszła z rana. Co Lakersi osiągnęli przez ostatnie 4 lata prócz ściągnięcia LeBrona? Liczba popełnionych błędów jest zatrważająca. Ok, niby są niezłe wybory w drafcie, ale tylko z dalszymi numerami natomiast na tego Lonzo to się patrzeć nie da, Ingram chyba zbyt szybko uwierzył że jest The Choisen II. Kuzma bardzo fajny wybór ale to jest gracz na ławkę z taką defensywą i max rola Jamala lub sweet Lou.

 

Tak, wiem, zaraz wyskoczycie "hurr durr durr poczekaj na lato" i pewnie macie racje, albo że młodzi mają czas...ale ja bym miał już serdecznie dość czekania a i sam LeBron dziadka czasu wiecznie oszukiwał nie będzie. Na Waszym miejscu szlag by mnie trafiał. Deng, Mozgov za chorą kasę, później by zrzucić Mozgova oddanie DLO, stworzenie meme team, spuszczenie za frajer Randle, czy nawet odpuszczenie młodego Bryanta który to podobno miał być scrubem przy "złotych rączkach".

 

Nie winą Lakers są kontuzje, ale patrzę na takie Denver i oni mieli bardziej przeyebane. Ciekawi mnie, jak to się odbije free agents bo już widzę jak Magic przyłazi do kogoś i mówi "ej, słuchaj, mamy fajną młodzież i LBJ". A ten ktoś odpowiada "fajne co?". Poza tym połowa z zacnych FA w lecie chce być samcem alfa w teamie a przy LBJ to się nie zdarzy.

 

Zeszłoroczni Lakers - ZDROWI to mógł być team na 40W. Tegoroczni Lakers bez LBJ to ni wuja team na 40W. 

 

giphy.gif?cid=3640f6095c3c41a73654674c51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld jakbyś prześledził np moje posty to zauważyłbyś gigantyczną krytykę poczynań Lakers od pięknego momentu wybrania z #2 Ingrama (czyli od 3 picku draftu '16 zaczynając), bo już wtedy nie  rozumiałem np braku wyboru Brogdona, czy przechwycania dwuletnich umów złych za assety - od Mozgovów i Dengów, poprzez sprzedanie Russella, wybór Lonzo, FA '17 i FA'18, które skrytykowałem bardzo mocno.

 

 

Mylisz się. Śledzę temat Lakers bardzo regularnie ale staram się mieć umiar. Zaskakuje mnie tylko zmiana Twojego nastawienia do Ingrama. Byłeś jego loverem a teraz piszesz o nim w sposób dość neutralny.

 

Ale wiesz, że Ingram zagrał lepiej (jestem po obejrzeniu spotkania), ba nawet na suchym boxscore ;p ? Więc robisz to źle :grin:

 

Inna sprawa, że nie wiem kto ma Kuzmę (Osman kolejny gracz który go zgwałcił, żałosne), McGee i Harta w tym trymestrze (dobra wiem ;d), ale to są pieprzone dziury bezmózgie w defensywie, ofensywnie również łajzy.

 

I to mi się podoba. Trzeźwa ocena kibica z wewnątrz. Wprawdzie w innym temacie but still, a za końcówkę masz lajka. Zasłużyłeś :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.