Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

niestety w utah lakers po prostu zamieniaja sie w bande przestraszonych dzieciakow, ktorzy nie wiedza co maja grac. sedziowanie nie pomaga (flagrant Harta na Gobercie wtf ), ale ostatnie lata ma sie wrazenie, ze to tak zawsze wyglada czyli swietni jazz i bezradni lakers.

 

Lebron tymczasem dalej poza gra jeszcze przynajmniej trzy mecze czyli juz w pierwszym sezonie mamy jego najdluzsza przerwe w karierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGee co statystował w obronie na p&r, to tylko mina Harta po plakacie od Mitchella może to opisać. 

 

Bonzo 3/13, Kuzma 4/18... No ciężko się to ogląda  :nevreness:

mina Kuzmy przy plakacie Mitchella na McGee wygrała :smile:

 

https://twitter.com/UtahJazz6Man/status/1083947515550945280

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie czułem, ze jak Ball-owi i Kuzmie nie będzie siedzieć to będzie porażka . Ale miałem nadzieje , ze chociaż powalczą . A zostali od początku zdominowani. Rany, ale chciałbym takiego Doncica u nas, który już w swoim pierwszym sezonie potrafi pociągnąć drużynę . Choć może u Nas to i on by się zatracił . Ale przynajmniej była by okazja jarac się jego rozwojem, bo niestety ta nasza młodzież przynosi więcej smutku niż radości .

Chociaż jestem niepoprawnym optymista , to dzisiaj po takim meczu to mam tylko czarne myśli jeśli chodzi o Nasza drużynę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Javale miał dobry start sezonu jakieś 15 spotkań ale od tego czasu jak na startera w playoff teamie to dosyć słabiutki jest

 

W sumie teraz to nawet czas zacząć kibicować Lakers, bo wizja playoffów bez Lebrona jest przerażająca a nie dość ze ta jego kontuzja kilka W opuściła to jeszcze w 2 części sezonu LAL mają bardzooo ciężki terminarz [w sumie tylko OKC ma gorzej] więc oby nie pomyśleli o jakiś wtopach w must winach typu kolejne 2 bo o  być czy nie być w ósemce tutaj spokojnie może decydować 1W czy nawet tie-breaker

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal podtrzymuje ze na trudna sytuacje lakers składają się trzy proste elementy.

 

Młodzież nie jest taka aż mocna jakie były oczekiwania czy opisy w powyższym temacie

 

Fatalne zestawienie sportowe zespołu które spowodowane jest inżynieria finansowa z sałary za rok gdzie sprawdzani fit sałary a nie sportowe aby umożliwić łowy FA

 

Lbj to taki typ gracza ze wysysa zespół na maksa ba dobre i złe

Dobrze go mieć ale jak ma uraz lub brak formy to sypie się wszystko

 

Taka po prostu skrajność plus minus. DUŻO DAJE DUŻO ZABIERA

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lebron nie wygral w slc od 2010 roku. nie wiem czego wy tu oczekiwaliscie. a jak juz zobaczylem, ze jazz sa shorthanded i bez kilku grajkow to juz w ogole wiedzielm, ze bedzie wpierdziel i nie ma w ogole po co wstawac:)

 

z wygrywaniem w rs w slc mielismy problem zawsze, nawet gdy przyjezdzala ekipa robiaca 60w w sezonie. tak wiec...

 

bardziej zastanawia mnie uraz lebrona i to jak on jest powazny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może te plotki o takim wakacyjnym podejściu do tego sezonu z regeneracja akumulatorów i ruchami w lato przy równoczesnym zadbaniu o biznes nie były mrzonkami?

 

Trochę pograł dla kibiców trochę zarobił i trochę ogarną sprawy osobiste. ?

 

Ostatnie gwiazdy brane do lakers grały gorzej lub wcale ( Howard Nash )

Pokładane nadzieje spełniły Shaq i Gasol ale to już dawno było. Mija 9 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sumie teraz to nawet czas zacząć kibicować Lakers, bo wizja playoffów bez Lebrona jest przerażająca a nie dość ze ta jego kontuzja kilka W opuściła to jeszcze w 2 części sezonu LAL mają bardzooo ciężki terminarz [w sumie tylko OKC ma gorzej] więc oby nie pomyśleli o jakiś wtopach w must winach typu kolejne 2 bo o  być czy nie być w ósemce tutaj spokojnie może decydować 1W czy nawet tie-breaker

Zaskakująco wysoko są Clippers, Blazers i Thunder, jeżeli któraś z tych drużyn nie złapie zadyszki, Lakers mogą mieć problem ( choć ja też sobie nie wyobrażam, zęby LeBron ich nie dociągnął do tych play-offs). Na ten moment 7 drużyn odskoczyło, na 6 miejscu są Rockets, ana 7 Spurs i obie te drużyny są ostatnio w świetnej formie, choć na ten moment do Spurs to są tylko 2 mecze straty. Gorzej, że z tyłu zaraz zacznie się rozpędzać Jazz i myślę, że spokojnie skończą z przewagą parkietu przy tym terminarzu w drugiej części sezonu. Potem wydaje mi się, że może się już nikt nie właczyć. Memphis już spadli na 14 miejsce i lepiej nie będzie, 10 jest Sacramento, z  całym szacunkiem, bez szans na wyprzedzenie Lakers, w Dallas wypadł właśnie Barea, więc pewnie nie dociągną. W moim odczuciu, wydaje się, że zostało 9 drużyn do walki o play-offs i oby Lakers nie zostali tą dziewiątą.  Koniecznie trzeba wygrać 2 kolejne mecze, bo potem do marca zaczyna się absolutna rzeźnia. 15 spotkań, z czego 5 na wyjeździe i tylko łącznie 2 z tankerami ( Hawks, Suns). Szczególnie luty nastraja pesymistycznie. Jak wyciągną 4 wygrane w lutym, to już będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Lakers po porażkach:

 

giphy.gif

 

Temat Lakers po zwycięstwach:

 

vb20nr.gif

 

Aż muszę zacytować sam siebie.

 

lol, dwie wygrane z rzędu, w tym na wyjeździe z wymiatającymi u siebie Mavs i w temacie cisza.

 

Ale wystarczyła spodziewana w sumie porażka w Utah i już można przeczytać, że:

 

- roster fatalnie zbudowany,

- LeBron ma gdzieś,

- młodzi przereklamowani.

 

e-nba.pl at its finest. :smile:

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale wystarczyła spodziewana w sumie porażka w Utah i już można przeczytać, że:

 

- roster fatalnie zbudowany,

- LeBron ma gdzieś,

- młodzi przereklamowani.

 

e-nba.pl at its finest. :smile:

Akurat dzisiaj, to fani Lakers się negatywnie wypowiadają o drużynie:)

Aż muszę zacytować sam siebie.

 

lol, dwie wygrane z rzędu, w tym na wyjeździe z wymiatającymi u siebie Mavs i w temacie cisza.

 

Ale trochę masz rację, bo w sumie wynik sportowy bez LeBrona spodziewany ( niespodziewana porażka z Knicks, niespodziewana wygrana z Mavericks) , a dużo różnych skrajnych opinii się już zdążyło w międzyczasie pojawić :smile:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiłem po prostu pytanie otwarte tylko ze względu na pytanie wcześniejsze o co chodzi z LBJ i jego kontuzja.

 

Wracając do PO race to nadal mam niżej Clippers i mimo wszystko niestety spurs.

 

Te dwie ekipy grają na granicy wygranych i moim zdaniem opierając się na nierównych graczach ( wielu młodych w tym kluczowa pozycja rozgrywających) i może zabraknąć jednej wygranej na koniec

 

Obie ekipy wynik ponad stan

 

Spurs para gwiazd gdy zdrowi przepychają wygrane skrupulatnie ale pary i zdrowia może braknąć tak jak doświadczenia 4/5/6 opcji.

Okc ma trudny terminarz ale dadzą radę. Tam jakość s5 jest wysoka.

Lakers gdzieś wykorzystać mogą okienko bo zawsze ktoś wylatuje kluczowy na koniec sezonu

 

Inna sprawa jak zaraz Dallas i Pelikany mogą wzmocnic skład poprzez lutowe okienko transferowe ( może i Kings)

 

Cześć ekip można skreślić dopiero po 7 lutym.

 

Ja bym poczekał.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spurs para gwiazd gdy zdrowi przepychają wygrane skrupulatnie ale pary i zdrowia może braknąć tak jak doświadczenia 4/5/6 opcji. 

jeśli rozpisać powody wygranych spurs to rola ''gwiazdy derozana'' bedzie gdzies pod koniec, chyba ze zle zrozumialem

 

Imo Pels tez wlacza sie jeszcze do walki ale tak czy siak z tych 9 ekip lakers maja zdecydowanie najgorszy terminarz

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz rozwin o tym wakacyjnym podejsciu bo pierwsze slysze

 

imo jest cholernie mocno zmotywowany, by zdobyc tytul z lakers, bo to postawiloby wykrzyknik przy jego legacy.

a, ze szanse na zrobienie tego w 1 sezonie byly minimalne to inna sprawa.

to mu sie nie udalo nawet w miami:p

 

poczekamy do wakacji, lakers maja duze pole do popisu, za pol roku cala liga moze byc obrocona do gory nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo jest cholernie mocno zmotywowany, by zdobyc tytul z lakers, bo to postawiloby wykrzyknik przy jego legacy.

nie chce pisać, ze nie jest zmotywowany, ale nie wypowiadalbym sie z taka pewnością w zadna stronę. Piszesz o wykrzykniku przy legacy, ale wg samego Lebrona on goat stał sie po zdobyciu tytułu dla cavs.

 

Jest jak jest, nie zamierzam teraz zastanawiac sie co by było gdyby, co mozna bylo inaczej zrobić bo i tak co sie stało to sie stało, pozostaje kibicowac druzybie taliej jaka jest i liczyć, ze ostatecznie bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem wypowiedź Lebrona przed sezonem że jest przygotowany w każdej chwili do gry na 100% i mu wierzę.

Kontuzja też jakoś specjalnie mnie nie martwi. Myślę że Lebron po prostu się nie spieszy z powrotem i obserwuje pozycję Lakers w tabeli. Jak się zrobi cienko to wróci.

 

I tak jak wspominałem wcześniej może jest też dodatkowo coś na rzeczy. Możliwe że Lebron już wie o jakichś wzmocnieniach w przerwie i dlatego spokojnie się regeneruje.

 

A dzisiejszy mecz z Utah. Porażka była w zasadzie pewna więc nie ma co się denerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Lebron po prostu się nie spieszy z powrotem i obserwuje pozycję Lakers w tabeli. Jak się zrobi cienko to wróci

.

Gdybyś miał rację to znaczyłoby, ze Lebron jest idiota, a co jak co za takiego go nie uważam.

 

Myślisz, ze nie zauważył, ze zmienił konferencje? Jak obserwuje tabele to pewnie by zauważyl, ze miedzy byciem w lottery a nawet hca moze byc minimalna roznica w W i L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał rację to znaczyłoby, ze Lebron jest idiota, a co jak co za takiego go nie uważam.

 

Myślisz, ze nie zauważył, ze zmienił konferencje? Jak obserwuje tabele to pewnie by zauważyl, ze miedzy byciem w lottery a nawet hca moze byc minimalna roznica w W i L.

Ma kontuzję i nie może grać. Po co na siłę dorabiać do tego filozofię ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.