Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze powinien podać WS48, po drugie czemu nie 3500 albo 4200? Bo pasuje do hejtu?

Po trzecie to wskaźnik który ostatnio omawiałem i gdzie kluczowe sa... Tak! Zwycięstwa! Więc jak trafisz do słabej ekipy to nie masz szans w porównaniu do tych co robią za rolsa w dobrej ekipie.

 

Darius Miles (pewnie nikt nawet nie pamięta kto to był ) miał 7 (prawie tyle co Beal i Giannis, więcej od Jrue), a Biedrins prawie 11, więcej od Irvinga, Duranta i prawie tyle samo co Melo. Coś z tego wynika?

 

Przecież te wszystkie z dupy statystyki są robione wedle zasady "daj mi człowieka, a ja znajdę ci paragraf". Bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób do LeBrona, Lonzo pasuje? Do LeBrona on wcale nie pasuje i jak coś pierwszy leci to trejdu. Jak w LA ma wylądować Lębork plus George/Leonard to na PG potrzebują 3andD a nie gościa bez rzutu. Ktoś jak Beverly, Conley (wiadomo nie realne bo pensja) byłby idealny a nie Lonzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo pasuje do Lebrona tylko pod wzgledem charakteru ( gra dla druzyny, kazdy ma dotykac pily),obrony i outlet passow.No i jego spot up 3 jest lepsze niż pull up czy po kozle, z tym ze to nadal jest celna co 8 trojka zamiast co 15.

 

W przypadku pozyskania Lebrona i PG/Leonarda momentalnie bym spakowal go do Hornets w jakiejś paczce za Kembe.No, ale Lonzo to wybór Magica i raczej nie ma co liczyć na to, że sie go pozbedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten prywatny jet w tym tygodniu leciał z Cleveland do Miami z Miami do Anguilli (cliffy), a teraz jest w drodze z Anguilli do LA.,Wyląduje za 3 godziny z minutami w LA i prawdopodobnie wtedy poznamy Le Decision https://flightaware.com/live/flight/EDG50

Akurat przelatuje nad Texasem. Mógł by Khawiego zgarnąć po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasuje tylko dlatego, ze nie ma trojki na poziomie 40%

 

to jest jedyny powod.niemniej boisko moze sporo zweryfikowac. pamietam, ze bron przyszedl na 1 mecz w summer league lonzo w vegas rok temu, po meczu w la dlugo rozmawiali na srodku boiska i cos mi sie wydaje, ze bron wrecz chce grac z lonzo bo doskonaale wie, ze ten ulatwia gre w ataku kazdemu.

 

lakers zagwarantowac kolejny sezon zubacowi. to tylko 1.5 banki, mam nadzieje, ze to samo zrobia z thomasem bryantem...ale nie zdziwie sie jak zubac lada dzien poleci w jakims dealu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powinien podać WS48, po drugie czemu nie 3500 albo 4200? Bo pasuje do hejtu?

Po trzecie to wskaźnik który ostatnio omawiałem i gdzie kluczowe sa... Tak! Zwycięstwa! Więc jak trafisz do słabej ekipy to nie masz szans w porównaniu do tych co robią za rolsa w dobrej ekipie.

 

tq3zy2p.jpg

 

Win Shares nie wychodzi od ilości wygranych i jeśli już, to dla Ingrama gorzej jest przywoływać WS/48, bo to z założenia stat "kumulatywny", który w wersji per 48 przy okazji przecenia rezerwowych.

 

A w dwuletnim WS/48 za 1 i 2 rok gry Ingram jest w bottom 20% spośród ok. 900 graczy, którzy się przewinęli od 2000 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28/12 w ostatnich dniach machnął w kadrze jak mnie pamięc nie myli

wiadomo, że Zubac od początku byl mega surowym prospectem jak Ingram, ale mnie martwi kompletny brak progresu a nawet regres pomiędzy 1 sezonem, a 2.Nie ufam mu na razie, zwłaszcza że w kolejce jest jeszcze obiecujący Bryant i ten tegoroczny rookie, znacznie bardziej pasujscy do NBA. Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 samolot wyladowal...

 

po 2. zubac mial slaby 2 sezon. w zasadzie zaczelo sie od SL w vegas, gdzie  wygladal slabiej niz przed rokiem. teraz schudl, poprawil mobilnosc w defensywie ale brak kg moze mu zabrac to na czym bazowal czyli punktowanie spod kosza. generalnie gral caly sezon w nbdl i dopiero w koncowce sezonu, jak juz nie bylo komu grac dostal minuty. szczerze mowiac obstawiam, ze poleci w najblizszych dniach w jakims dealu choc z 2 strony on jest jeszcze mlody i moze faktyznie w koncu wypalic, tym bardziej, ze po zrzuceniu kilku kg, wyglada lepiej w kontekscie poruszania sie po boisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz kiedy kolejnym razem pomyślisz:

9dc6ebf0d708ac45bc3e6e14424b727b.gif

I chcąc zabłysnać próbujesz kpić ze mnie, a inni Ci potwierdzą lajkami:

81873c478309e7a16577ca087f6b2758.gif

Poczytaj najpierw zasady:

https://www.basketball-reference.com/about/ws.html

56212bd9f639d0b9712bd8e54009dc1c.gif

 

Co do wyszukiwania WS(WS48) wystarczy, że zaznaczysz ilość minut per/G i rolę np. startera i będziesz miał porównanie w którym żaden bench player grający po 10-15 min nie wskoczy.

 

Nie ma to jednak znaczenia, bo żeby mieć wysokie WS musisz grać w ekipie która wygrywa, grać istotną rolę w ofensywie i/lub defensywie oraz oczywiście zagrać w jak największej ilości meczów (najlepiej wygranych). Ingram nie spełnia praktycznie żadnego z w/w warunków więc co tu porównywać? Nikt nie twierdzi, że to był w pierwszym sezonie jakiś game changer... dopiero w drugim zaczął mieć jakiś wpływ i szkoda że kontuzja trochę przeszkodziła w zagraniu większej ilości meczów.

 

Po prostu krytykuje samą (hejtującą) wstawkę która jest bez dodatkowej analizy. Takim sposobem ktoś inny napisze że Zizic jest lepszy od Kawhiego i co z tego?

 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.