Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, jak przebiegały dyskusje na ten temat, gdy głosowaliście, ale nie powinien wg mnie przechodzić budżet waiverowy - przed sezonem każdy wie, ile ma do wydania i dysponuje tak, by wydać tyle, ile chce.

 

Równe szanse cały czas - od 1 dnia sezonu do ostatniego. Nie wiedzę powodu, dla którego kasa miałaby przechodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gorący okres się zakończył, ale u mnie nadal do wzięcia (niedrogo, czasami wystarczy nawet przyszłoroczny pick):

 

2 Kentavious Caldwell-Pope 25 37.9

3 Larry Nance Jr 25 35.5

4 Greg Monroe 28 34.85

7 Michael Kidd-Gilchrist 25 25.15

8 Emmanuel Mudiay 22 22.35

12 Thon Maker 21 17.2

 

I w wypadku ciekawej oferty:

11 Miles Bridges 20 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota cvbe. Swoją drogą zmieniajac temat jeszcze będziemy musieli szukać następcy nie tylko Tizza ale i Obiego.

Wydaje mi się, że Obi wróci, rozmawiałem z nim o jakiejś wymianie w tym tygodniu, nie sprawiał wrażenia jakby miał nie grać już.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam Redicka, Riversa lub JaMychala Greena za przyszłoroczny wybór draftowy.

 

"Zejście z salary: Plan A" :D

 

Składy na Y! rozumiem wklepane - to jak to w końcu jest ze startem FA? Wyznaczamy jakiś termin, czy jak to działa? Do kiedy u nas w tym sezonie można zejść z salary? Bo 48h już dawno minęły od mojego #20, więc teoretycznie parę drużyn powinno dostać karę i automatyczne wywalenie kilku graczy, nie?

Punkt 5 tutaj: http://www.e-nba.pl/topic/6143-fbx-fbx2-draft-rookie-2018/?p=614071

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że zaczelismy draft rookie bardzo wcześnie, wiec nie ma co trzymac się tak kurczowo zasad, z tego chocby względu, iż powinna zostac przełosowany termin sztywnej daty. Może troche wychodzę przed szereg z regulaminem, ale zgodziłem sie na wczesne rozpoczęcie draftu nie dlatego, żeby teraz sypać ludzi karami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.