Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Rzecz w tym, że zaczelismy draft rookie bardzo wcześnie, wiec nie ma co trzymac się tak kurczowo zasad, z tego chocby względu, iż powinna zostac przełosowany termin sztywnej daty. Może troche wychodzę przed szereg z regulaminem, ale zgodziłem sie na wczesne rozpoczęcie draftu nie dlatego, żeby teraz sypać ludzi karami.

 

Jasne, popieram. Ale moze w takim razie teraz sobie wyznaczymy robocze terminy na ten sezon, zeby byla jasnosc?

 

 

A od przyszlego wejda przeglosowane zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek, ale wcześniejszy termin draftu i tak był nieoficjalny, nikt nie musiał wybierać wcześniej, to była dobra wola ludzi. A jeśli ktoś wcześniej pickował, to moim zdaniem był też świadomy możliwości szybkiego skończenia draftu. 

 

To może mniej bo nie wszyscy pickowali więc mogli draftu nie śledzić, ale jako że jest już 11.09 to było to oczywiste, że do tego terminu draft się skończy więc nawet nie śledząc draftu wszyscy powinni mieć to na uwadze :)

 

Jeśli o mnie chodzi to ja się nie spinam z wywalaniem komukolwiek graczy, ale dobrze by było to ustalić faktycznie żeby się nie robił niepotrzebny bałagan. Zwłaszcza, że poza Tizzem to 4 z 5 osób, które mają jakieś niedociągnięcia w składach to osoby aktywnie będące na forum, więc nie jest to dla nich problem, aby zejść z salary. A Tizzowi wystarczy usunąć nadprogramowego zawodnika i też się już mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te osoby to Qooniu, Sylvinho, Ledley i Tryczek osoby faktycznie dość aktywne na forum, a które do tej pory raczej niewiele zrobiły, żeby zejść z slaary. Dajmy im jakiś deadline, ale faktycznie może nie ten 30.09, tylko nie wiem jakis tydzień czasu?

 

Najlepiej do końca weekendu bo wiadomo, że w weekend się najlepiej dealuje, czyli wtedy to by było do końca 16.09 i o północy automatyczne "korekty" składów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Matka, najwiekszy fun jest z wyłapywania kolesi, co do których ma się nosa a nie tych, którzy przedstawią się szerokiej publiczności w meczach przedsezonowych

aż zmienię swój głos co do schodzenia z salary w ankiecie bo zapomniałem o tym aspekcie gry

 

Bulek z dawnego "Hitlero-Stalina" zamieniłeś się w niańkę "pokrzywdzonych" :) wolę ostrzejszą wersję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.