Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to wyliczyles że są najlepsi? Grafika pokazuje +11.0, pbs pokazuje +9.95 w obu przypadkach daleko tu do najlepszej

Chyba ze jakiś filter minut na który mało kto się łapie

e; widze ze 300min plus, ale to i tak nie jest najlepsza

 

jeden lineup pistons ma +13.3 w 302 min, S5 Denver podobne wyniki

S5 76ers z Chandlerem duzo lepszy wynik ale 293 min, nowa z Tobiasem oczywiscie duuzo lepsza ale tam mało minut

 

Ogółem sporo zespołów ma lineup na takim poziomie, te ~~+10-11 net to nie jest żaden niesamowity wynik

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyliczyles że są najlepsi? Grafika pokazuje +11.0, pbs pokazuje +9.95 w obu przypadkach daleko tu do najlepszej

 

Chyba ze jakiś filter minut na który mało kto się łapie

e; widze ze 300min plus, ale to i tak nie jest najlepsza

 

jeden lineup pistons ma +13.3 w 302 min, S5 Denver podobne wyniki

S5 76ers z Chandlerem duzo lepszy wynik ale 293 min, nowa z Tobiasem oczywiscie duuzo lepsza ale tam mało minut

 

Ogółem sporo zespołów ma lineup na takim poziomie, te ~~+10-11 net to nie jest żaden niesamowity wynik

Ale Ty chociaż sprawdzasz strony na które się powołujesz?

 

1 - Zakładam ,ze wiesz ,że pbp odcina niektóre posiadania jak ostatnie akcje w kwartach poza 4 oraz garbage time przy blowoutach

2 - Nawet i tak mają błąd bo wg nich ta piątka ma +103 w 948 posiadań więc nie moze być poniżej +10 net rtg jak podajesz

3 - Wg NBA wowy s5 Denver ma +10 a nie +13 za to ten lineup Jazz ma +12,5 . zresztą wg PBP żaden lineup Denver ( taki który można nazwać s5) nie ma wyższego net rtg od tej piatki Jazz więc możesz powiedzieć co masz na myśli ? I żaden nie ma +13

 

 

Coś się któryś już raz nie spinają Twoje dane

A same mecze to takie do odbębnienia - cięzko się tym emocjonować.. Oby tylko kontuzji nie było bo Favors zszedł z powodu bólu pleców i już nie wrócił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty chociaż sprawdzasz strony na które się powołujesz?

 

1 - Zakładam ,ze wiesz ,że pbp odcina niektóre posiadania jak ostatnie akcje w kwartach poza 4 oraz garbage time przy blowoutach

2 - Nawet i tak mają błąd bo wg nich ta piątka ma +103 w 948 posiadań więc nie moze być poniżej +10 net rtg jak podajesz

3 - Wg NBA wowy s5 Denver ma +10 a nie +13 za to ten lineup Jazz ma +12,5 . zresztą wg PBP żaden lineup Denver ( taki który można nazwać s5) nie ma wyższego net rtg od tej piatki Jazz więc możesz powiedzieć co masz na myśli ? I żaden nie ma +13

 

 

Coś się któryś już raz nie spinają Twoje dane

A same mecze to takie do odbębnienia - cięzko się tym emocjonować.. Oby tylko kontuzji nie było bo Favors zszedł z powodu bólu pleców i już nie wrócił

ta czyli ogólnie ch. te staty skoro średnio pokrywają się z rzeczywistością :P 

 

Fav nie przyzwyczajony do takiego "ogromu" minut jaki mu Q zaserwował ostatnio i wróciły plecy, jak pamiętam to chyba nie było sezonu żeby się nie skarżył i nie schodził w pewnym momencie w związku z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napsałem że mają podobny a nie lepszy [na nba.com ciut lepszy jednak] a z pewnoscia lepszy ma np jedna piątka Pistons zarówno na nba.com jak i pbs [odpowiednio +13.3 i +15.7] więc nie ma możliwości że ten lineup Jazz jest w TOP2 nawet jak bierzemy tylko ov 300 min.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden lineup pistons ma +13.3 w 302 min, S5 Denver podobne wyniki

To dokładnie napisałeś więc nie wiem co sugerowałeś ale z tego zdania wynika że Denver ma podobne do s5 Detroit a nie do Jazz

 

Co do Detroit to fakt - autorowi grafiki umknął ten fakt. Mi jakoś też,że mieli najlepszy lineup w lidze z tych co grają powazne minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle w takim razie to napisałem, Denver porównywałem do Jazz a nie Pistons

 

Ogółem ta piątka jest naprawdę dobra, ale w skali ligi to nie robi za bardzo wrażenia, bo sporo ekip ma podobne, nawet ta nowa S5 LAC robi +10

 

W lineupach Jazz najbardziej imponuje mi chyba to, że lineup Ingles/Favors/Crowder/Korver bez Goberta/Donovana robi ok +15 a to próbka już prawie 300 min. Aż dziwi że oni w tym RS tak przeciętny bilans zrobili biorąc pod uwage to że mają właśnie takie lineupy które działają naprawdę zajebiście gdy zarówno Donovan jak i Gob są na ławce [bo wiadomo że te lineupy Gob+Don też są dobre] 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlotte było chyba zmęczone bo za 3 nie byli w stanie nic trafić. Z pierwszych 20 chyba tylko raz trafili. Jazz nawet nie zagrało cudownej obrony a ci tak 39 pkt w pierwszej połowie zdobyli. Końcówka była jakaś dzika. Kempa trafił 22 pkt w 5 minut. Nagle trafiali za 3 wszystko ale to raczej była kwestia braku koncentracji

Jakoś ciężko wzbudzić entuzjazm na takie mecze bo przegrać to portal a wygrać żadna przyjemność

Jakoś ciężko wzbudzić entuzjazm na takie mecze bo przegrać to portal a wygrać żadna przyjemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlotte było chyba zmęczone bo za 3 nie byli w stanie nic trafić. Z pierwszych 20 chyba tylko raz trafili. Jazz nawet nie zagrało cudownej obrony a ci tak 39 pkt w pierwszej połowie zdobyli. Końcówka była jakaś dzika. Kempa trafił 22 pkt w 5 minut. Nagle trafiali za 3 wszystko ale to raczej była kwestia braku koncentracji

Jakoś ciężko wzbudzić entuzjazm na takie mecze bo przegrać to portal a wygrać żadna przyjemność

Jakoś ciężko wzbudzić entuzjazm na takie mecze bo przegrać to portal a wygrać żadna przyjemność

teraz to niestety już same takie potyczki do końca rs, tylko lal bez lezgona można się obawiać :P ale tak czy inaczej jest trochę dobrych prognostyków przed po, Rubio się rozkręca Spida ma nieporównanie lepszą selekcję rzutów niż jeszcze z miech temu, ogólnie jak chłopak tak pogra do końca to będe musiał mu zwrócić honor bo 2 rs będzie miał całkiem niezgorszy :) szkoda tylko Fava bo nawet zakładając że teraz odpocznie to patrząc przez pryzmat poprzednich jego problemów z plecami to nigdy nie był do końca wstanie się wykurować, w sensie wracał zagrał raz lepiej raz gorzej i trzeba go było oszczędzać.

 

z Hornets nie widziałem meczu, może dlatego jednego nie rozumiem, ale Jae startuje i jako taki gra mniej niż jako zmiennik, dodatkowo jako nominalny pf odpala "tylko" 6 cegieł z za łuku ... jakiś kompletny absurd 

 

Ta już raczej się trzeba zastanawiać nad rozpracowaniem por/hou

 

Teoretycznie por jest łatwiejsze ale jakoś czuje ze jakby lillard miał wygrać rundę to zrobiłby to vs jazz.

 

Ważne żeby wszyscy (fav i kor) byli zdrowi na starcie

Lillard to przez związki z Utah chyba ma dla nas litość przeważnie ;) ale nawet to pomijając, ciężko chyba znaleźć bardziej nie leżącą nam ekipę niż rox, fajnie było by im skopać d. o wiele fajniej niż ptb, ale szanse na to są raczej niewielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że niby trafianie prawie wszystkiego spod kosza jest bardziej efektywne niż ceglenie z za łuku ... toż to wbrew logice :P  żeby nie było przeczytałem i wiem, że to nie tylko o to się rozchodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się oglądało ten mecz z Kings, Allen jak drugi Jingels może nie dynamit ale so smooth :P w następnym sezonie będzie walczył z Michelem o miejsce w wyjściowej 5 ;) choć ok to Jazz, to Rickiego nie podpiszą i Allen będzie na 2 a Spida na 1 :) plus żal mi Ekpe, koleś w połowie ligi byłby starterem a tu niestety musiał wpaść na takie duo jak Fav i Gob, aż serio przykro marnować talent i przede wszystkim serducho na ławie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus żal mi Ekpe, koleś w połowie ligi byłby starterem a tu niestety musiał wpaść na takie duo jak Fav i Gob

Ciekawi mnie w jakiej połowie ligi... Może w kilku, ale to tylko że słabości centrów na ich pozycji aniżeli umiejętności Udoha. Przyzwoity roles i nic poza tym z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.