Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli tak było to nie czujesz różnicy?

Z jednej strony masz prowodyra, który z premwdytacja poza grą, a wiec nie powodowany emocjami wynikajacymi z przebiegu gry,

przecież taki trashtalk między kibicami a zawodnikami bierze się z emocji wywołanych meczem.

 

Na e-nba wrzask ze to poprawność polityczna (sic!). Russa trzeba zawiesić, najlepuej do końca sezonu, a zbanowanemu oddać karnet. Bo jak to k**** możliwe, że murzynowi nie można wspomnieć, że jego pradziadek zapierdalal na kolanach na plantacji bawełny. Zamach na wolność słowa!

przesadzasz, przeczytaj na spokojnie początek rozmowy, to zobaczysz o co chodziło. Julek zresztą to tłumaczył kilka postów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mało dokładnie czytasz ten wątek bo zarówno Lorak, Dannygd czy nawet memento bronią tego kolesia, że kara jest przesadzona

 

ja poprostu nawet nie wiem, czy kara jest zasadna, a nie czy jest przesadzona.

Klub ma w dupie jakiegos pionka, doszli do wniosku, ze pewnie nic nie zrobi, rzucili kolorowe brzemie to nawet zaden prawnik pro bono tego nie dotknie. na kazdym bilecie jest napisane, ze cie moga wypierdolic pod byle pretekstem, nie znam prawa nie wiem na ile to wiazace (nadruk na bilecie), bez explicit wyjasnienia jakie sa arena rules. pewnie musialby zwrocic sie do rzecznika praw konsumenta.

 

bilet.jpg

 

 

W sumie to tak jakbyś stwierdził, że to, że nikt nie chciał mieć (przynajmniej oficjalnie) do czynienia z laską oskarżaną w wiosce o czary w XVI wieku to kwestia rynkowa :smile:

 jakie czasy, taki rynek!

PS

generalnie chyba jak nawet zrobilem zdjecie tego biletu, i opublikowalem tutaj, to mogliby mnie w przyszlosci nie wpusic do areny, taki klimat : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko zwrot retoryczny ale on sam pisał i mówił że poprosił prawnika o złożenie wniosku do sądu w temacie pogróżek pod kątem jego żony

Chyba nawet podawał jej wzrost i wagę jakby to miało znaczenie i że RW nie miał prawa grozić kobiecie która nic do niego nie mówiła. Z tegp co mówił to nie będzie składał wniosku w kontekście pogróżek w stosunku do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko zwrot retoryczny ale on sam pisał i mówił że poprosił prawnika o złożenie wniosku do sądu w temacie pogróżek pod kątem jego żony

Chyba nawet podawał jej wzrost i wagę jakby to miało znaczenie i że RW nie miał prawa grozić kobiecie która nic do niego nie mówiła. Z tegp co mówił to nie będzie składał wniosku w kontekście pogróżek w stosunku do siebie

Bo moze ten sam prawnik mu odradzil?

Bo moze czuje sie zaszczuty i nie chce tego eskalowac? (lorak bodajze pisal ze nawet juz sie tluszcza domaga zwolnienia go spracy)

 

Cala masa niewiadomych. No ale przeciez zarzad Utah orzekl (!) to konczymy temat.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo moze ten sam prawnik mu odradzil?

Bo moze czuje sie zaszczuty i nie chce tego eskalowac? (lorak bodajze pisal ze nawet juz sie tluszcza domaga zwolnienia go spracy)

 

Cala masa niewiadomych. No ale przeciez zarzad Utah orzekl (!) to konczymy temat.

Zapytałem się LBS ale od niego otrzymałem tylko krzyk więc zapytam się Ciebie

 

Jakie masz podstawy by uznać ,że oni nie dokonali właściwej decyzji?

 

Właściciele Jazz już robili takie wewnętrzne śledztwa kilkukrotnie i za każdym razem uniewinniali kibica.Czy wtedy tez działali niewłasciwe czy wtedy podjeli dobre decyzje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku "Prawo" ani "Lewo" nie ma znaczenia ,gdyż arena sportowa jest obiektem prywatnym i na tym obiekcie właściciel może wprowadzić własny regulamin- kod zachowania, a nawet dress code i na tej podstawie usuwać/banować osoby nieodpowiednio się zachowujące.,Poza grupami chronionymi przez prawo federalne właściciel , a dokładniej jego pracownicy mogą decydować o tym czyje zachowanie jest nieodpowiednie i taką osobę usunąć z obiektu. Dożywotni ban też jest bardzo łatwo nałożyć dużo łatwiej niż sądowy restraining order.,Wystarczy jak właściciel lub uprawniony pracownik powie przy świadkach danej osobie ,że ma dożywotni ban i jest załatwione.,Dodatkowo wysyła pisemne zawiadomienie do zbanowanej osoby i miejscowego PD żeby mieć zapewniony wjazd Policji kiedy zbanowany osobnik wtargnie na teren obiektu , a wtedy już jest sprawa kryminalna Trespassing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem się LBS ale od niego otrzymałem tylko krzyk więc zapytam się Ciebie

 

Jakie masz podstawy by uznać ,że oni nie dokonali właściwej decyzji?

 

Właściciele Jazz już robili takie wewnętrzne śledztwa kilkukrotnie i za każdym razem uniewinniali kibica.Czy wtedy tez działali niewłasciwe czy wtedy podjeli dobre decyzje ?

Nie mam zadnych podstaw, aby uznac ze podjeli zla decyzje tak samo jak Ty nie masz zadnych podstaw, aby uznac ze podjeli dobra.

 

Wnioskowanie indukcyjne w takiej sprawie swiadczy o duzym optymizmie, ale nie jest zadnym dowodem.

 

I tak z ciekawosci - w ilu poprzednich case'ach czarnoskory gracz oskarzal bialego kibica o rasizm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem chyba nie tyczy samego Russella, nawet jeśli postąpił haniebnie, a raczej reakcji środowiska amerykańskiego, które reaguje histerią, a wypowiedź Westbrooka znacznie gorsza jest zupełnie bagatelizowana. Tu od RW powinniśmy więcej wymagać jako osoby medialnej niż przeciętnego Janusza na trybunach.

 

Normalnie to olałem taki pudelkowy temat, ale zrobiliście taką jazdę, że z ciekawości się zapoznałem z sprawą. Reakcje na forumGM po prostu niezrozumiałe. Potępienie dla gościa ogromne, a Russell święty. Już nawet nie chodzi o karanie go absencją meczową co po prostu zdecydowanym potępieniem zachowania Westbrooka. Tego tutaj brakuje najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak z ciekawosci - w ilu poprzednich case'ach czarnoskory gracz oskarzal bialego kibica o rasizm?

zapewne było to pierwsze tego typu zdarzenie :P

 

@Ely na stronie podzielił się "radosną" nowiną że z Exem praktycznie koniec, żal mi chłopaka choć nie wiem czy ma to jakiś sens, skoro na swojej pseudo pro karierze na czysto pewnie z 30 mln zarobił, dystrybucja dóbr na świecie jest ciekawa :P, tak czy inaczej najbardziej żal mi tego jedynego sezonu, jaki ja za swojej przygody kibicowskiej pamiętam kiedy, kiedy wspomniani tankowali, "nagroda" jak widać okazała się bardzo wybrakowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne było to pierwsze tego typu zdarzenie :tongue:

 

@Ely na stronie podzielił się "radosną" nowiną że z Exem praktycznie koniec, żal mi chłopaka choć nie wiem czy ma to jakiś sens, skoro na swojej pseudo pro karierze na czysto pewnie z 30 mln zarobił, dystrybucja dóbr na świecie jest ciekawa :tongue:, tak czy inaczej najbardziej żal mi tego jedynego sezonu, jaki ja za swojej przygody kibicowskiej pamiętam kiedy, kiedy wspomniani tankowali, "nagroda" jak widać okazała się bardzo wybrakowana

Gwoli ścisłości byly takie sprawy bo rywale często narzekają,,że kibice w Salt Lake są rasistowscy

 

Teraz już nie pomnę kto ale kojarzą mi się zawodnicy Golden i chyba Matt Barnes

 

Co do Exuma to niby nie jest aż tak źle no ale padło mu kolano prawe czyli inne niż te które miał poprzednio rozwalone. Na razie nie wiadomo czy operacja jest niezbędna

Jesli nie to 6 tygodni pauzy. JEśli tak to cholera wie może i pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Exuma chyba można już ostatecznie skreślić.

 

Szkoda chłopaka, ale ten slot Jazz powinni w następnym sezonie zamienić na kogoś zdrowszego :(

JA go skreśliłem niestety. A szkoda bo jednak był jedynym obok Donovana co potrafił łamać linię obrony i zaczął wchodzić na dobre tory

No ale to człowiek szkło niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Exuma to niby nie jest aż tak źle no ale padło mu kolano prawe czyli inne niż te które miał poprzednio rozwalone. Na razie nie wiadomo czy operacja jest niezbędna

Jesli nie to 6 tygodni pauzy. JEśli tak to cholera wie może i pół roku

Czyli jednak syndrom Odena. Szkoda chłopaka bo nawet jak wróci to gdzieś mu ta kariera przez palce przeleci, a i w głowie będzie siedziało, to co Wasyl nazwał "cofaniem mimowolnym nogi" i co widać u Haya. A przecież Exum slasherem był wybornym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony Jazz powinno chuchać na Neto bo kiedy on gra to ławka Jazz wygląda inaczej ..

 

Jego zaawansowane statystyki to jest jakaś aberracja ale on już rok temu dawał podobny impakt

 

Teraz Jazz z nim sa jakieś +18 net rtg. I dziś w nocy też dał bardzo pozytywną zmianę

 

 

Specjalnie dla Januarego

 

2a6ed591-de3e-4741-9efa-f37036290ed7.png

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Januarego

 

2a6ed591-de3e-4741-9efa-f37036290ed7.png

Favorek zawsze miał dobrze poukładane w głowie. Nie raz podkreślał ile zawdzięcza Jazz, którzy dobrze go przyjęli i dali mu pozytywny impuls, gdy zjawił się, jak sam mówił "przerażony wymianą, żółtodziub na końcu świata" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neto to jest nasz najlepszy pg teraz, i gdyby nie to kiepskie zdrowie to pewnie byłby już starterem, ciesze się że tak jak chciałem w lato go przedłużyli, o wiele mądrzejsza decyzja niż ta z Exem. Natomiast to co dzieje się z Rickim to jest jakaś masakra, nie wiem czy on ma tak słabą psychikę czy jak, co dziwne jak na gościa który jest prosem od kiedy skończył 17 lat chyba, tempo i rozgrywanie ok ale w obronie wolny i gubi się notorycznie a rzutu z 4 metrów z otwartej pozycji to by chłopak nie trafił choćby jego życie miało zależeć od tego. Wielka szkoda bo pasował do Jazz pod wieloma względami, kibice go lubią itd itp. a w lato pewnie go zleją, chyba że on po prostu już ma gdzieś granie tutaj po tej zimie i tych plotkach o wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubio gra źle, bez rytmu, w mega slumpie, coś tam nie trybi, bo az tak zły nie jest...

wiadomo że zą tak zły nie jest, bo można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jest dobry :P z Wizz było chyba nie najgorzej, ogólnie teraz nic z tym się nie zrobi, można tylko grać nim i Neto, bo Nitru chyba niema specjalnych względów u Snydera, jak Ricki pociśnie mega serię w po to i tak jego obecna dyspozycja nie będzie miała takiego znaczenia. Naiwne gadanie ale wypada się tego trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.