Skocz do zawartości

Utah Jazz 2018/19


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dapunk20 napisał:

supermaxa może dać tylko macierzysty klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, dapunk20 napisał:

wiem, ale nadal jak jazz nie beda chcieli mu dac supermaxa to on wezmie maxa po prostu gdzie indziej.

 

Ale tak w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego ,że on już teraz nie gra na maxie choć mógłby więc niby czemu zakładasz,że posiadanie maxa jest dla Goberta najważniejszą rzeczą?

On podpisał za 94/4 gwarantowane plus 8/4 w dodatkach z czego nie zawsze wszystko mu wpada

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dapunk20 napisał:

Przecież on to podpisywał po sezonie 16/17

nikt by mu wtedy więcej nie dał.

 

Proponuje poczytać sobie artykuły z tamtych lat bo jesteś mocno niezorientowany albo zagubiony albo po prostu tworzysz inną rzeczywistość. Jakby nie było to się po prosu mylisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o te artykuły

Gobert podpisał te extension przed startem sezonu 16/17 (źle napisałem przedtem że po) serio wierzysz że ktoś by mu wtedy dał więcej? bo ja mam spore wątpliowości  że ktoś rzuciłby więcej rolesowi który wtedy  nawet 10 ppg nie robił. 

 

On wtedy nie miał opinii b2b DPOY tylko rolesa z super potencjałem w obronie który był strasznie surowy w ataku

 

 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dapunk20 napisał:

Poproszę o te artykuły

Gobert podpisał to extension przed startem sezonu 16/17 (źle napisałem przedtem że po) serio wierzysz że ktoś by mu wtedy dał więcej? bo ja mam spore wątpliowości  że ktoś rzuciłby więcej rolesowi który wtedy  nawet 10 ppg nie robił. 

 

On wtedy nie miał opinii b2b DPOY tylko rolesa z super potencjałem w obronie który był strasznie surowy w ataku

 

 

 

Gobert chciał grać o tytuł i zrezygnował z tych kilku milionów by Jazz mieli więcej miejsca w salary - dla niego hajs był drugorzędny , o czym nie raz wspominał - jak i o tym, jak wiele zawdzięcza Jazz .

Artykuly niech podrzuci Ely, bo pewnie ma w archiwum.

A, no i NBA płaci się za potencjał a nie za to co robili w poprzednim sezonie (u graczy na RC)- Gobert już wtedy było pewne ze będzie rozkurwial w obronie i ma miejsce na progres w ataku .

Gobert złoty chłopak , ale obawiam się ze skoro wtedy odpuścił dla dobra zespołu teraz nie będzie miał skrupułów i weźmie ile mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dapunk20 napisał:

Poproszę o te artykuły

Gobert podpisał to extension przed startem sezonu 16/17 (źle napisałem przedtem że po) serio wierzysz że ktoś by mu wtedy dał więcej? bo ja mam spore wątpliowości  że ktoś rzuciłby więcej rolesowi który wtedy robił nawet 10 ppg nie robił. 

 

On wtedy nie miał opinii b2b DPOY tylko rolesa z super potencjałem w obronie który był strasznie surowy w ataku

 

 

 

Powiedz mi ale tak szczerze czy Ty masz w ogóle pojęcia na czym polega NBA i jak działają kontrakty?

Powiedz kto poza Jazz mógł dać umowę przed sezonem 16/17 ? Bo cały czas odnoszę wrażenie ,że nie wiesz o czym piszesz

Więc po pierwsze masz 2 opcje - Jazz przed 16/17 albo każdy po sezonie. Czego widze nie dostrzegasz. Więc powiedz mi kto by nie dał maxa po sezonie w którym on był 1st def i 2nd All NBA?

To raz a dwa to Ty rzuciłeś tezą że nikt by mu nie dał. Więc prosze ja Ciebie byś to udowodnił artykułami które uważają ,że Gobert jest przepłacony w momencie podpisania umowy

Ja ci od ręki moge rzucić takie które twierdzą ,że dostałby maxa i to takie z października 2016

By nie być gołosłownym jak Ty to proszę

https://www.hoopsrumors.com/2016/08/extension-candidate-rudy-gobert.html

Artykuł z sierpnia

Teraz prosze od Ciebie udowodnienia swojej tezy ,że Gobert by nie dostał maxa i że extension było przepłacone

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pisałeś że Gobert podpisując extension zrezygnował z maxa 

Gobert podpisywał extension po sezonie 15-16

tego czy ktoś by mu dał się nie przekonamy raczej bo i jak? po prostu moim zdaniem ani nikt inny ani Jazz by mu nie dał wtedy maksymalnego kontraktu (wiem że nie był FA)więc to że Gobert chce być w Jazz niezależnie od kontraktu to jedynie domysły (tak jak moje zresztą, ale myśle że są one bardziej prawdopobne niż twoje)

nigdzie nie pisałem że extension było przepłacone raczej.

 

 

 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dapunk20 napisał:

Ty pisałeś że Gobert podpisując extension zrezygnował z maxa 

Gobert podpisywał extension po sezonie 15-16

tego czy ktoś by mu dał się nie przekonamy raczej bo i jak? po prostu moim zdaniem ani nikt inny ani Jazz by mu nie dał wtedy maksymalnego kontraktu, więc to że Gobert chcę być w Jazz niezależnie od kontraktu to jedynie domysły (tak jak moje zresztą, ale myśle że są one bardziej prawdopobne niż twoje)

 

 

 

ALe zadałem ci proste pytanie

Podaj artykuły , które by twierdziły ,że by maxa nie dostał/ Bo jak na razie to tylko Ty twierdzisz ,że nikt by mu nie dał. Dziennikarz episzący o NBA twierdzili bez wyjątku ,że by dostał maxa.

Poza tym Ty nadal nie ogarniasz prostych rzeczy .. Więc będę mówił jak do małego dziecka

Gobert podpisując umowę przed sezonem gdzie już wtedy był game changerem w wieku 24  zrezygnował z podpisania umowy po sezonie. Na wolnym rynku każdy by mu dał maxa. Jeśli by oczywiście mógł

PS I może się w końcu zdecydiuj kiedy podpisał bo w przeciągu 3 wpisów już walnąłeś 2 pomyłki

I to pokazuje Twoją merytoryczną wiedzę w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 pomyłke zaliczyłem. Po sezonie 15-16 a przed 16-17 to raczej to samo

 

Nie udowodnie Ci czy by dostał maxa, po prostu twierdze że nie ma szans. Biorąc pod uwagę ze on wtedy dostal 4/102 (z czego jak sam pisałeś jest sporo bonusów) a nie 5/145   czyli ile tam wtedy max wynosił to raczej bliżej jest tu tego że Jazz nie wyceniali go na maxa, bo tego że tak było też nie udowodnisz.

 

Gobert w sezonie 2015-2016 raczej jednak game changerem nie był.

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, dapunk20 napisał:

1 pomyłke zaliczyłem. Po sezonie 15-16 a przed 16-17 to raczej to sam

 

ALe wiesz kiedy się zaczał sezon 16/17 czy nie i kiedy dostał Gobert extension czy nie? Bo tak naprawdę to jedyne co może nie jest 100% pomyłką to ,że po sezonie 15-16 bo przed sezonem na pewno nie

37 minut temu, dapunk20 napisał:

Nie udowodnie Ci czy by dostał maxa, po prostu twierdze że nie ma szans. Biorąc pod uwagę ze on wtedy dostal 4/102 (z czego jak sam pisałeś jest sporo bonusów) a nie 5/145   czyli ile tam wtedy max wynosił to raczej bliżej jest tu tego że Jazz nie wyceniali go na maxa, bo tego że tak było też nie udowodnisz.

 

Gobert w sezonie 2015-2016 raczej jednak game changerem nie był.

 

Po drugie

Gobert w październiku 2016 miał dwie opcje podpisać z Jazz lub poczekać do lata i podpisać maxa . Ten max był już w październiku 2016 pewny na 100%

Już ci podałem jeden artykuł

Teraz cytat ze SPort Ilustrated

he early agreement prevents Gobert from pulling in a max offer sheet next summer and it sets Utah’s multi-year path and style in stone, much like Indiana’s 2012 agreement with Roy Hibbert. To Gordon Hayward and George Hill, the Jazz’s key 2017 free agents, the move is further evidence that GM Dennis Lindsey is bullish on a core that is still finding its way. While Gobert is something like an anti-Cousins, given a somewhat rigid and limited offensive game that is largely predicated on dunks, he has the potential to lead a top-five defense and to be a perennial Defensive Player of the Year candidate throughout this deal. That’s worth Cousins-like money, especially if Lindsey and coach Quin Snyder can make full use of his talents by assembling or developing a more potent perimeter group around him.

Cytat z SB nation z października 2016

On the defensive end, Gobert is already a game-changer at age 24. He's one of the best rim protectors in the league and is surprisingly limber for someone his size, which allows him to cover a lot of ground. With marginal improvement, he should be a perennial Defensive Player of the Year candidate. He's also a prolific rebounder.

 

I artykuł z CBSS

https://www.cbssports.com/nba/news/jazz-rudy-gobert-agree-to-reported-4-year-102-million-extension/

Wszystkie bez wyjątku twierdzą ,że Gobert podpisując z Jazz zrezygnował z maxa latem

Wszystkie - nie ma od tej reguły wyjątku na żadnej poważnej stronie piszącej o koszykówce

W Październiku 2016 wszyscy bez wyjątku uważali go za czołowego rim protectora ligi i pewniaka do TOP3 DPOY

Więc pokaż mi choć jeden artykuł który by twierdził ,ze Gobert wtedy nie dostałby maxa latem 2017 . Oczywiscie artykuł z października 2016

Bo jak na razie to jesteś jedyną osoba która twierdzi ,że on  tego maxa by nie dostał. Ba jesteś jedyną która uwaza .ze NBA w październiku 2016 nie uważała go za game changera

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ty @ely3 w kwietniu 2019 negowałeś impact Joka i jego bycie top10, więc sądzę, że spokojnie znalazłby się ktoś kto by w 2015 maxa Gobowi nie dawał. 

 

Tu była opinia Dapunka ,że nikt a nie że ktoś by nie dał

 

9 godzin temu, dapunk20 napisał:

ok czyli jeśli założymy że Gob faktycznie gra na znizce to tym bardziej jeszcze nawet pasuje pod moja początkowa tezę czyli że jak nie dadza mu Supermaxa to on sie na nich wypnie :)

No raczej nie - skoro wtedy konsekwetnie twierdził, że zalezy mu na lojalności do organizacji to tym bardziej teraz też pójdzie na rękę. To raczej przypadek Duncana niż Walla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.